PRISMA-rastit Keräkankareella 10.5.2018, Hiidenkiertäjät

D60

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,1 km
Maali
4,3 km
 
1.   Anne Pelto-Huikko Hiisirasti  FIN  13:32:00   35:25 (1)  36:19  
2.   Annariitta Kottonen Lynx  FIN  13:14:00   36:40 (2)  37:34  
3.   Elina Kukkasjärvi Rajamäen Rykmentti  FIN  12:58:00   40:04 (3)  41:03  
4.   Raili Liimatainen Hyvinkään Rasti  FIN  13:20:00   42:51 (4)  43:56  
5.   Ann Lindholm OK77  FIN  13:12:00   43:26 (5)  44:28  
6.   Sinikka Illaru Peräkylän Ponnistus  FIN  14:02:00   45:45 (6)  46:48  
7.   Maija Kerkola Hämeenlinnan Tarmo  FIN  13:56:00   46:26 (7)  47:25  
8.   Helena Jumppanen Pihkaniskat  FIN  14:08:00   47:30 (8)  48:26  
9.   Ritva Siren Riihimäen Suunnistajat  FIN  13:44:00   47:36 (9)  48:51  
10.   Anneli Laine Rastivarsat  FIN  13:16:00   48:02 (10)  49:02  
11.   Marita Saari Suunta-Sepot  FIN  13:06:00   48:27 (12)  49:19  
12.   Kaija Heinonen Pihkaniskat  FIN  13:22:00   48:18 (11)  49:31  
13.   Aulikki Korpio Valkeakosken Haka  FIN  13:36:00   48:57 (13)  50:11  
14.   Tiina Leskinen Lynx  FIN  13:50:00   49:29 (14)  50:27  
15.   Rita Forsström OK Raseborg  FIN  13:24:00   49:39 (15)  50:43  
16.   Helena Saarimäki Angelniemen Ankkuri  FIN  13:42:00   49:52 (16)  50:57  
17.   Kirsti Moilanen Maarian Mahti  FIN  13:58:00   49:57 (18)  51:06  
18.   Raija Lappeteläinen Hyvinkään Rasti  FIN  13:30:00   49:53 (17)  51:09  
19.   Pirjo Lähteenmäki Paimion Rasti  FIN  13:18:00   50:25 (19)  51:24  
20.   Kristiina Ahlqvist Raisu Lumous  FIN  13:02:00   51:36 (21)  52:37  
21.   Pirjo Lavikainen Kangasala SK  FIN  13:00:00   51:32 (20)  52:39  
22.   Raija Sarkki Perttelin Peikot  FIN  13:46:00   53:24 (22)  54:27  
23.   Rita Wickholm OK Trian  FIN  13:28:00   53:33 (23)  54:49  
24.   Marja-Liisa Parjanne Espoon Suunta  FIN  13:38:00   54:19 (24)  55:26  
25.   Marja Töyrylä Kymin Suunnistajat  FIN  14:04:00   54:24 (25)  55:39  
26.   Päivi-Kaarina Turunen Suunta-Sepot  FIN  13:40:00   57:05 (26)  58:14  
27.   Anneli Miettinen Hyvinkään Rasti  FIN  14:06:00   57:38 (27)  58:47  
28.   Elisabeth Koskialho Eurajoen Veikot  FIN  13:52:00      1:01:45  
29.   Marita Virtanen Espoon Suunta  FIN  13:04:00   1:03:32 (28)  1:04:35  
30.   Jaana Mannonen Perttelin Peikot  FIN  13:10:00   1:03:33 (29)  1:04:53  
31.   Anneli Ojapalo Rajamäen Rykmentti  FIN  13:34:00   1:11:55 (30)  1:13:35  
32.   Tuulikki Isokangas-Torniainen Espoon Suunta  FIN  13:26:00   1:27:41 (31)  1:28:56  
   Tea Eisanen Maarian Mahti  FIN  13:08:00      ei läht.  
   Sinikka Taimisto MS Parma  FIN  13:48:00      keskeytti  
   Erja Raiko Hyvinkään Rasti  FIN  13:54:00      keskeytti  
   Merja Puromies Espoon Suunta  FIN  14:00:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English