PRISMA-rastit Keräkankareella 10.5.2018, Hiidenkiertäjät

D21A

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,4 km
Väliaika
4,8 km
Väliaika
5,3 km
Maali
5,4 km
 
1.   Riina Kuuselo Tampereen Pyrintö  FIN  11:23:00   9:43 (1)  34:49 (1)  38:13 (1)  38:57  
2.   Milka Reponen Paimion Rasti  FIN  11:51:00   9:44 (2)  36:41 (2)  40:23 (2)  41:06  
3.   Tiina Väre Someron Esa  FIN  12:15:00   10:24 (6)  36:48 (3)  40:32 (3)  41:14  
4.   Erika Uotila Koovee  FIN  11:53:00   10:12 (4)  37:26 (4)  40:56 (4)  41:39  
5.   Mari Seppänen OK77  FIN  11:41:00   10:39 (8)  39:13 (5)  42:44 (5)  43:30  
6.   Selja Kaartinen Angelniemen Ankkuri  FIN  11:13:00   10:43 (10)  40:04 (7)  43:37 (6)  44:17  
7.   Isabel Donner OK77  FIN  12:09:00   10:21 (5)  39:57 (6)  44:01 (7)  44:44  
8.   Tuuli Paunonen Koovee  FIN  12:43:00   10:46 (12)  40:50 (9)  45:02 (8)  45:54  
9.   Päivi Malmi Helsingin Suunnistajat  FIN  12:19:00   10:30 (7)  41:18 (10)  45:15 (9)  46:01  
10.   Satu Tahvonen Paimion Rasti  FIN  11:27:00   10:41 (9)  40:43 (8)  45:18 (10)  46:09  
11.   Ida-Marie Skogvik OK77  FIN  12:29:00   10:43 (10)  41:29 (11)  45:27 (11)  46:19  
12.   Anni Liimatainen Turun Suunnistajat  FIN  12:01:00   10:53 (14)  42:54 (13)  46:36 (12)  47:23  
13.   Vivian Lindholm OK77  FIN  11:09:00   11:09 (15)  42:30 (12)  46:42 (13)  47:29  
14.   Anna Voutilainen Espoon Akilles  FIN  11:39:00   12:00 (19)  43:18 (15)  47:12 (14)  48:02  
15.   Sanna Paukkunen MS Parma  FIN  11:25:00   10:02 (3)  43:29 (17)  47:26 (15)  48:12  
16.   Elisa Dresen Paimion Rasti  FIN  12:23:00   10:48 (13)  43:20 (16)  47:31 (17)  48:21  
17.   Päivi Julku OK Trian  FIN  12:41:00   12:02 (20)  43:08 (14)  47:30 (16)  48:24  
18.   Ilona Lehtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:37:00   12:14 (25)  43:29 (17)  47:53 (18)  48:43  
18.   Riikka Ajalin Turun Suunnistajat  FIN  12:33:00   11:19 (16)  44:03 (20)  47:58 (19)  48:43  
20.   Sonja Julkunen Turun Suunnistajat  FIN  11:33:00   11:41 (18)  45:10 (21)  49:16 (20)  50:06  
21.   Maria Lerssi Espoon Akilles  FIN  11:45:00   11:21 (17)  45:53 (24)  49:55 (21)  50:45  
22.   Riikka Kalliomaa Vehkalahden Veikot  FIN  11:35:00   14:28 (41)  45:41 (22)  49:59 (22)  50:52  
23.   Hanna Ruhanen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:07:00   12:04 (21)  45:42 (23)  50:04 (23)  50:55  
24.   Katja Lahtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:03:00   12:26 (27)  43:51 (19)  50:04 (23)  51:05  
25.   Annukka Helle Espoon Akilles  FIN  12:21:00   13:52 (37)  46:04 (25)  50:16 (25)  51:10  
26.   Mikaela Fiskars OK Raseborg  FIN  11:05:00   13:33 (35)  46:22 (26)  50:46 (26)  51:34  
27.   Tiina Kihlström Turun Suunnistajat  FIN  11:19:00   12:09 (23)  47:45 (27)  52:35 (27)  53:29  
28.   Saana Taimisto MS Parma  FIN  12:05:00   12:17 (26)  48:05 (28)  52:43 (28)  53:39  
29.   Miina Ruokolainen OK77  FIN  11:29:00   12:09 (23)  48:58 (29)  53:13 (29)  54:01  
30.   Pinja Hietanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:01:00   14:07 (38)  49:20 (31)  53:42 (30)  54:33  
31.   Marjukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  12:27:00   12:42 (30)  49:02 (30)  53:53 (31)  54:47  
32.   Tiina Anttila Suomusjärven Sisu  FIN  11:57:00   12:05 (22)  50:55 (32)  55:00 (32)  55:49  
33.   Daisi Saetalu MS Parma  EST  12:39:00   16:44 (47)  51:21 (34)  55:23 (33)  56:16  
34.   Jenni Sabel Hiisirasti  FIN  12:07:00   13:03 (31)  50:56 (33)  55:27 (34)  56:25  
35.   Hanne Kolehmainen Lahden Taimi  FIN  12:17:00   12:40 (28)  51:55 (35)  57:06 (35)  57:59  
36.   Tanja Etu-Huitti Maarian Mahti  FIN  11:15:00   12:40 (28)  52:47 (37)  57:14 (36)  58:04  
37.   Saara Antell Keravan Urheilijat  FIN  11:11:00   13:22 (33)  52:29 (36)  57:52 (37)  58:53  
38.   Anna Salmi Maarian Mahti  FIN  12:25:00   13:16 (32)  53:08 (38)  58:06 (38)  59:03  
39.   Netta Hjelm Espoon Akilles  FIN  11:21:00   18:38 (49)  55:14 (41)  59:51 (40)  1:00:42  
39.   Heidi Mikkola Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:49:00   14:07 (38)  54:36 (40)  59:54 (41)  1:00:42  
41.   Sara Liukkonen Rajamäen Rykmentti  FIN  12:35:00   13:27 (34)  54:32 (39)  59:46 (39)  1:00:43  
42.   Eerika Rantala Helsingin Suunnistajat  FIN  12:37:00   13:41 (36)  55:43 (43)  1:00:50 (42)  1:01:51  
43.   Hanna Grannabba OK Terjärv  FIN  11:31:00   15:29 (45)  55:41 (42)  1:01:44 (43)  1:02:37  
44.   Leena Linjama Espoon Suunta  FIN  12:11:00   17:49 (48)  57:04 (46)  1:01:49 (44)  1:02:45  
45.   Johanna Brink Pargas IF  FIN  11:55:00   14:23 (40)  56:10 (44)  1:01:58 (45)  1:02:58  
46.   Annukka Galkin Espoon Suunta  FIN  11:17:00   15:02 (42)  56:40 (45)  1:02:40 (46)  1:03:45  
47.   Elina Jääoja-Virtanen Espoon Akilles  FIN  10:59:00   16:30 (46)  58:52 (47)  1:03:30 (47)  1:04:22  
48.   Nelli Hietaoja Helsingin Suunnistajat  FIN  11:47:00   15:11 (44)  59:45 (48)  1:06:19 (48)  1:07:25  
49.   Lotta Sandroos Tampereen Pyrintö  FIN  11:59:00   15:09 (43)  1:02:03 (49)  1:09:39 (49)  1:10:44  
   Meri Fingerroos Paimion Rasti  FIN  11:03:00            ei läht.  
   Ruut Kanko Suunta Jyväskylä  FIN  11:43:00            ei läht.  
   Riina Suntioinen Angelniemen Ankkuri  FIN  12:13:00            ei läht.  
   Ellu Munukka Tampereen Pyrintö  FIN  12:31:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English