52. Oulun Juoksu

10,0 naiset kaikki

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
9,6 km
Maali
10 km
 
1.   Anna-Elina Heikkinen JKU  FIN  11:00:00      40:46  
2.   Sofia Nilsson Helsinki  FIN  11:00:00   40:09 (1)  41:43  
3.   Kirsi Kivelä Limingan Niittomiehet  FIN  11:00:00      42:23  
4.   Raija Poutiainen Kuivasjärven Aura  FIN  11:00:00   41:40 (2)  43:18  
5.   Erika Utriainen Veitsiluodon kisaveikot  FIN  11:00:00   42:02 (3)  43:32  
6.   Ida Hookana OY/OLK  FIN  11:00:00   42:37 (4)  44:12  
7.   Iida Elomaa Kuivasjärven Aura  FIN  11:00:00   43:38 (5)  45:16  
8.   Minna Laurila-Harju Kiimingin Urheilijat  FIN  11:00:00      45:22  
9.   Seija Mustonen Kuivasjärven Aura  FIN  11:00:00   43:52 (6)  45:30  
10.   Päivi Piminäinen OY/KTK Lastarit  FIN  11:00:00   45:09 (7)  46:51  
11.   Marjo Vesala Oulu  FIN  11:00:00   45:49 (8)  47:40  
12.   Iina Kalliorinne Oulu Triathlon & Cycling  FIN  11:00:00   46:18 (9)  48:11  
13.   Merja Santaniemi Oulu  FIN  11:00:00   46:27 (10)  48:22  
14.   Jenni Laakso SemiSeco  FIN  11:00:00   46:48 (12)  48:28  
15.   Kukka Rämö Oulu  FIN  11:00:00   46:39 (11)  48:30  
16.   Kati Kuivalainen Haapavesi  FIN  11:00:00   47:08 (13)  48:59  
17.   Aila Mulari Oulu  FIN  11:00:00   48:09 (14)  49:59  
18.   Leena Tyni Oulun käräjäoikeus  FIN  11:00:00   48:20 (15)  50:13  
19.   Kirsi Taskinen Oulu  FIN  11:00:00   49:32 (16)  51:31  
20.   Heidi Pennanen OAMK  FIN  11:00:00   50:45 (17)  52:39  
21.   Olga Davzhuk Kostamuksha  RUS  11:00:00   50:54 (18)  52:51  
22.   Kaisa Kariniemi OY/OLK  FIN  11:00:00   50:56 (19)  53:03  
23.   Raija Paaso-Rantala Filpus  FIN  11:00:00   51:48 (20)  53:50  
24.   Helena Poukkanen Oulu  FIN  11:00:00   52:37 (21)  54:39  
25.   Liudmila Sorvoja Oulu  FIN  11:00:00   53:09 (22)  55:20  
26.   Kirsi Haanpää Oulu  FIN  11:00:00      55:28  
27.   Virve Sipola Kestävyyttä pintakaasulla 24/7  FIN  11:00:00   54:07 (23)  56:11  
28.   Hanna Pennanen Pietarsaari  FIN  11:00:00   55:38 (24)  57:47  
29.   Johanna Savolainen Oulun käräjäoikeus  FIN  11:00:00   55:58 (25)  58:05  
30.   Anna-Leena Koljonen Viitasaari  FIN  11:00:00   56:33 (26)  58:49  
31.   Tiina Ratia Oulu  FIN  11:00:00   57:18 (27)  59:28  
32.   Timea Lizak TactoTek Oy  FIN  11:00:00   58:33 (28)  1:00:52  
33.   Hilkka Haaga Oulu  FIN  11:00:00   58:47 (29)  1:01:04  
34.   Sirpa Matkaselkä Piipsjärven reippaat  FIN  11:00:00   59:01 (30)  1:01:23  
35.   Minna Salmela Pudasjärvi  FIN  11:00:00      1:02:43  
36.   Pii Pöyhtäri Oulu  FIN  11:00:00   1:01:54 (31)  1:04:02  
37.   Päivi Honkavaara Oulu  FIN  11:00:00   1:02:01 (32)  1:04:19  
38.   Anu Lähteenmäki Oulu  FIN  11:00:00   1:02:09 (33)  1:04:34  
39.   Satu Leskelä Northern Trail Runners  FIN  11:00:00   1:07:46 (34)  1:10:15  
40.   Miia Virkkunen Oulu  FIN  11:00:00   1:08:14 (35)  1:10:53  
41.   Ritva Torikka Keminmaa  FIN  11:00:00   1:10:14 (36)  1:12:42  
42.   Johanna Hietaniemi OY/OTY  FIN  11:00:00   1:13:16 (37)  1:16:00  
43.   Taru Lauru OY/HUMK  FIN  11:00:00   1:14:12 (38)  1:16:53  
44.   Milka Kiilakoski Raahe  FIN  11:00:00   1:19:13 (39)  1:22:09  
45.   Venla Kiilakoski Oulunsalo  FIN  11:00:00   1:19:13 (39)  1:22:10  
46.   Riitta Tarvus Pieksän Latu ry  FIN  11:00:00   1:37:40 (41)  1:41:40  
   Sofia Kyllönen Oulu  FIN  11:00:00      ei läht.  
   Tutta Kutila-Kanniainen Oulu  FIN  11:00:00      ei läht.  
   Rebekka Naatus Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:00:00      ei läht.  

Sarjat:

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English