Avoin ÖIDM keskimatka IF Brahe 9.9.2018

Lähtölista

H21

1Christian KronbergIF FemmanFIN11:34:00   228005
2Michael TorrkullaIF FemmanFIN11:36:00   503331
3Hannes StubbIK FalkenFIN11:38:00   156777
4Staffan JärnIF FemmanFIN11:40:00   186555
5Anders BäckströmIF FemmanFIN11:42:00   503225
6Jonas VesterbackMalax IFFIN11:44:00   214212
7Jens JernIF FemmanFIN11:46:00   503189
8Sören JanssonIK FalkenFIN11:48:00   191033
9Patrick KronbergIF FemmanFIN11:50:00   196265
10Toni SaariVaajakosken TeräFIN11:52:00   189971
11Joakim HakalaIF FemmanFIN11:54:00   235544

H35

31Tommy LahtiIF FemmanFIN11:22:00   503149
32Jan LindforsIK FalkenFIN11:24:00   50389
33Staffan TunisIF FemmanFIN11:26:00   503199
34Christian HolmIF FemmanFIN11:28:00   207188
35Johan LövsundOK BotniaFIN11:30:00   213984
36Christoffer GranholmIF FemmanFIN11:32:00   501904

H40

61Andreas ÖhmanMalax IFFIN11:01:00   500878
62Christian DahlgrenOK KristinaFIN11:03:00   235016
63Kåre SärsSolf IKFIN11:05:00   161890
64Markus LindgrenOK BotniaFIN11:07:00   237410
65Harri PajulaLapuan VirkiäFIN11:09:00   500107
66Dan SnåreOK BotniaFIN11:11:00   207990
67Rune BergströmOK KristinaFIN11:13:00   93895
68Jari HautalaIF FemmanFIN11:15:00   181539

H45

49Jan TorrkullaIF FemmanFIN11:41:00   208410
50Jonas FurubackaOK BotniaFIN11:43:00   502024
51Fredrik BackmanIF FemmanFIN11:45:00   190511
52Joakim HansenOK BotniaFIN11:47:00   412803
53Sören SvenlinIK KronanFIN11:49:00   201688
54Mikael NordmanIF FemmanFIN11:51:00   224521

H50

71Leif StrandbergMalax IFFIN11:01:00   230054
72Rainer RäbbGamlakarleby IFFIN11:03:00   216222
73Christer SnickarsSolf IKFIN11:05:00   503351
74Tomas WikblomIF MinkenFIN11:07:00   507300
75Stefan HöstmanMalax IFFIN11:09:00   502065
76Torbjörn WiklundIK FalkenFIN11:11:00   55352
77Robert LillhongaGamlakarleby IFFIN11:13:00   197677
78Per-Åke FurubackaOK BotniaFIN11:15:00   186489

H55

44Bo-Göran SundNärpes OKFIN11:35:00   238463
45Stefan StubbIK FalkenFIN11:37:00   124271
46Stefan StorvallIK KronanFIN11:39:00   53226
47Mikael BäckIF FemmanFIN11:41:00   50058
48Stefan ÅbackaIK KronanFIN11:43:00   192177

H60

102Eero PalomäkiIF FemmanFIN11:00:00   172284
103Henrik EnaIK FalkenFIN11:02:00   215405
104Bengt LillsjöMalax IFFIN11:04:00   214211
105Johan GrannabbaOK TerjärvFIN11:06:00   50469
106Johnny ÖrnIF FemmanFIN11:08:00   221738
107Sven-Olof NylundOK BotniaFIN11:10:00   502269
108Allan HattarIK FalkenFIN11:12:00   505532
109Bengt TunisIF FemmanFIN11:14:00   500825
110Kristoffer OlaussenGamlakarleby IFFIN11:16:00   503145

H65

91Håkan BjörklundIK FalkenFIN11:18:00   239171
92Gustav GrannabbaOK BotniaFIN11:20:00   157566
93Seppo HartvikMalax IFFIN11:22:00   41418
94Frey DahlvikOK TerjärvFIN11:24:00   50470
95Kaarlo EnoTeuvan RivakkaFIN11:26:00   222240
96Henrik NylundIK FalkenFIN11:28:00   110376
97Bo ÖsterbackaIF MinkenFIN11:30:00   239108
98Bengt LövsundOK BotniaFIN11:32:00   215243
99Bo-Göran WilliamssonVaasan SuunnistajatFIN11:34:00   193745
100Arto KiiskinenTampereen PyrintöFIN11:36:00   181219
101Eero PulkkinenOK BotniaFIN11:38:00   501640

H70

111Mauri LähdekorpiIF FemmanFIN11:19:00   50064
112Carl-Henrik BlomqvistIF MinkenFIN11:21:00   201428
113Måns ÅkerblomGamlakarleby IFFIN11:23:00   216556
114Stig SundqvistOK BotniaFIN11:25:00   198187
415Henry ByskataIF FemmanFIN11:27:00   220821
116Ralf SkåtarIF MinkenFIN11:29:00   203101
117Henry LåglandVaasan SuunnistajatFIN11:31:00   500088
118Björn ForsénNärpes OKFIN11:33:00   506644
119Håkan RaumaOK BotniaFIN11:35:00   218701
120Eero JuolaKokkolan SuunnistajatFIN11:37:00   502892
121Sven-Olof BackmanIK FalkenFIN11:39:00   106945

H75

131Harald DahlforsIF MinkenFIN11:01:00   57700
132Lars SandgrenNärpes OKFIN11:03:00   220202
133Kurt GunellIK FalkenFIN11:05:00   218674
134Klas SandvikOK TerjärvFIN11:07:00   55321

H80

141Sven-Olof StormIF FemmanFIN11:01:00   506204
142Åke SundNärpes OKFIN11:03:00   193238
143Alf BarkarIK FalkenFIN11:05:00   190151
144Lars HjerpeIF FemmanFIN11:07:00   245248

H90

90Thor LöfrothIK KronanFIN11:23:00   184878

H18

171Lucas MylläriNärpes OKFIN11:19:00   215493
172Otto GripenbergIF BraheFIN11:21:00   227990
173Waldemar SärsSolf IKFIN11:23:00   220575
174Christoffer BackmanIF FemmanFIN11:25:00   180981
175Emil JanssonIK FalkenFIN11:27:00   203202
176Robin UdellSolf IKFIN11:29:00   193404
177Hannes KullmanIK FalkenFIN11:31:00   210837

H16

161Aaron HäggmanIF FemmanFIN11:17:00   41416
162Valter JoensuuIF BraheFIN11:19:00   227249
163Lucas FinskasIF FemmanFIN11:21:00   193584

H14

151Ben FrimanSolf IKFIN11:25:00   169370
152Jesper LindforsIK FalkenFIN11:27:00   180213
153Oliver UdellSolf IKFIN11:29:00   193401
154Filip BergströmOK KristinaFIN11:31:00   184229
155Alexander BackmanIF FemmanFIN11:33:00   181165
156Benjamin SärsSolf IKFIN11:35:00   169372

H12

241Sander WikblomIF MinkenFIN11:00:00   218350
242Vilhelm NymanIF BraheFIN11:02:00   154715
243Kasper BergströmOK KristinaFIN11:04:00   184655
244Kevin LindforsIK FalkenFIN11:06:00   205480
245Rasmus HautalaIF FemmanFIN11:08:00   192076
246Hugo LindforsIK FalkenFIN11:10:00   239134
247Melker WikblomIF MinkenFIN11:12:00   181115
248William DahlgrenOK KristinaFIN11:14:00   221536
249Iivar HäggmanIF FemmanFIN11:16:00   93894
250Lukas JanssonIK FalkenFIN11:18:00   194886
251Viktor WestIF MinkenFIN11:20:00   208042

D21

21Caroline SandelinNärpes OKFIN11:00:00   506600
22Eeva-Maria FräntiKokkolan SuunnistajatFIN11:02:00   48205
23Britt-Marie StorlundIF FemmanFIN11:04:00   228738
24Anneli LövsundOK BotniaFIN11:06:00   53617
25Annelie GlasbergNärpes OKFIN11:08:00   242968
26Ida FurunäsIF FemmanFIN11:10:00   206592
27Lina LindforsIK FalkenFIN11:12:00   180147
28Julia JärveläinenIF FemmanFIN11:14:00   205557
29Hanna GrannabbaOK TerjärvFIN11:16:00   242925
30Pernilla TunisIF FemmanFIN11:18:00   195464

D35

181Lena Tast-EmetOK BotniaFIN11:46:00   228821
182Joana JoupersMalax IFFIN11:48:00   41497
183Josefin TorrkullaIF FemmanFIN11:50:00   503332
184Ann-Sofie SundelinOK BotniaFIN11:52:00   177327

D40

191Tuija JanssonIK FalkenFIN11:23:00   202017
192Kati NynäsOK BotniaFIN11:25:00   57010
193Susanna FinskasIF FemmanFIN11:27:00   503224
194Johanna HäggmanMalax IFFIN11:29:00   205808
195Katarina BergqvistIK FalkenFIN11:31:00   190165
196Jaana GrankullIK KronanFIN11:33:00   208005
197Mikaela CaldénIF MinkenFIN11:35:00   182821
198Lilian BjörndahlIK FalkenFIN11:37:00   242829

D45

201Pia BergströmOK KristinaFIN11:45:00   93896
202Linda EnaIK FalkenFIN11:47:00   234994
203Tina UdellSolf IKFIN11:49:00   230765
204Elina SillanpääSK PohjantähtiFIN11:51:00   411005
205Åsa BackmanIF FemmanFIN11:53:00   190724
206Yvonne BackmanIK FalkenFIN11:55:00   50405
207Åsa SvartsjöOK BotniaFIN11:57:00   502881
208Päivi TorrkullaIF FemmanFIN11:59:00   218486
115Ulrika Myrevik-SvenlinIK KronanFIN12:01:00   201687

D50

211Elisabeth GranlundIF MinkenFIN11:40:00   177643
212Virpi SnickarsSolf IKFIN11:42:00   181840
213Eva-Lotte MyrskogIK KronanFIN11:44:00   195094
214Eija BlomqvistIF FemmanFIN11:46:00   173356
215Maria SundNärpes OKFIN11:48:00   238356
216Annika StrandbergIF FemmanFIN11:50:00   221765

D55

178Britt-Marie MylläriNärpes OKFIN11:41:00   96076
179Rose-Maj FrimanSolf IKFIN11:43:00   82891
180Anita Borg-EhnlundNärpes OKFIN11:45:00   214836

D60

37Berit TunisIF FemmanFIN11:09:00   500824
38Gunnevi KiiskinenTampereen PyrintöFIN11:11:00   227976
39Raija LumiahoKokkolan SuunnistajatFIN11:13:00   221301

D65

56Bodil FredIF FemmanFIN11:15:00   226602
57Anne StoorKokkolan SuunnistajatFIN11:17:00   190426
58Monica Eriksson-KronbergIF FemmanFIN11:19:00   235058
59Kaija LähdekorpiIF FemmanFIN11:21:00   50063

D70

186Ann-Mari SandgrenNärpes OKFIN11:09:00   177893
187Saga PåttIF MinkenFIN11:11:00   182883
188Brita ForsmanIK FalkenFIN11:13:00   201482

D75

69Ann-May Carlson-WikströmSolf IKFIN11:15:00   230875
70Ann-Britt HjerpeIK FalkenFIN11:17:00   50400

D18

136Matilda TorrkullaIF FemmanFIN11:56:00   215116
137Fia SnickarsSolf IKFIN11:58:00   219608

D16

146Amanda HansénOK BotniaFIN11:52:00   503424
147Rosa MyrskogIK KronanFIN11:54:00   501689
148Olivia HahnSolf IKFIN11:56:00   503192
149Henna TorrkullaIF FemmanFIN11:58:00   181713

D14

13Ester GripenbergIF BraheFIN11:37:00   235419
14Ronja ÅkerblomGamlakarleby IFFIN11:39:00   157784
15Lina DahllundIK FalkenFIN11:41:00   215390
16Amanda NynäsOK BotniaFIN11:43:00   49171
17Karolina LindforsIK FalkenFIN11:45:00   199090
18Laura NymanIF BraheFIN11:47:00   232769
19Thea KullmanIK FalkenFIN11:49:00   235019

D12

261Ellinor SkogIK FalkenFIN11:24:00   204028
262Tilde NordmanIF FemmanFIN11:26:00   229854
263Elsie BjörkforsOK BotniaFIN11:28:00   217190
264Isabella EnlundIF FemmanFIN11:30:00   221830
265Alva SvenlinIK KronanFIN11:32:00   203073
266Venla TorrkullaIF FemmanFIN11:34:00   235620
267Mira EnaIK FalkenFIN11:36:00   215286
268Linnea CaldenIF MinkenFIN11:38:00   135631
269Moa TorrkullaIF FemmanFIN11:40:00   40223
270Matilda NynäsOK BotniaFIN11:42:00   203214
271Ida NorrgårdIF FemmanFIN11:44:00   222482

Kunto A

307Peter MyrskogIK Kronan11:32:32   506753
305Erkki RantakangasAlajärven Ankkurit11:33:25   506857
312Anette MöutsIF Femman11:34:24   503303
304Heikki KujanpääAlajärven Ankkurit11:36:02   506443
311Jan HolmströmIF Brahe11:48:25   114914
315Mikael EklundIF Brahe11:59:06   186552
317Sauli ViitasaariKokkolan Suunnistajat12:08:51   59517

Kunto B

303Tapio ErkkiläKokkolan Suunnistajat11:30:22   501629
301Niklas SkogIK Falken11:32:46   215251
314Yvonne BjörkqvistIF Minken11:34:52   201288
310Alf HarjuIF Brahe11:36:25   186736
302Marko KahariIF Brahe11:38:07   242542
309Pauli KorvaKokkolan Suunnistajat11:46:36   161325
316Kirsi Stark12:08:39   504324

Kunto C

306Reijo OjajärviKokkolan Suunnistajat11:31:11   51476
313Isak NorrgardIF Femman11:33:47   229458
308Martta OjajärviKokkolan Suunnistajat12:05:21   81831
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English