XIII Kankaanpäämaraton, puolimaraton ja 10 km, 20.10.2018

Maraton kaikki

Lähtölista

1Ali AbdulrahmanPorin kuntoilijat11:00:00   1MM
2Jussi ArkelaRauhalahti Road Runners11:00:00   2MM40
3Matti BorgTampereen Maratonklubi (TREMK)11:00:00   3MM50
4Ida ErolaNoormarkku11:00:00   4MN
5Henri Hakulinen11:00:00   5MM
6Eero HammaisUnit Lost11:00:00   6MM
7Petri HarjuAPK-maratoonarit11:00:00   7MM45
8Kari HaukkalaHäjyt Seinäjoki11:00:00   8MM50
9Mikko HeiniöFMR11:00:00   9MM70
10Pasi HelinFMR11:00:00   10MM45
11Jaakko Hemminki11:00:00   11MM
12Ari HietaharjuMaratoonArit11:00:00   12MM45
13Annemari Hirsimäki11:00:00   13MN
14Marjo HutriHäjyt / Seinäjoki11:00:00   14MN50
15Mika HämäläinenKPK 24/711:00:00   15MM
16Matti Höysniemi11:00:00   16MM40
17Marko IsoahoTampere11:00:00   17MM45
18Tenho IsolaRauhalahti Road Runners11:00:00   18MM70
19Henri JalonenYlöjärvi11:00:00   19MM
20Vesa Järvenpää100mc.fi11:00:00   20MM50
21Heikki JärvenpääParkano11:00:00   21MM60
22Jorma JääskeläinenTampereen maratonklubi11:00:00   22MM55
23Tapio KainulainenTampereen Maratonklubi11:00:00   23MM65
24Ville KangasniemiUnit Lost11:00:00   24MM
25Marianne Kankaanmäki11:00:00   25MN
26Seppo KantolaKuru11:00:00   26MM45
27Ismo KantolaFMR11:00:00   27MM50
28Antero HolmaAlahärmän Kisa11:00:00   28MM65
29Jorma KeskinenPietarsaari11:00:00   29MM65
30Paula KiukkonenKauhajoen Karhu Maratoonarit11:00:00   30MN
31Tatja Koivukorpi-JärvenpääPori11:00:00   31MN40
32Kaj KoivumäkiTeam Rahola11:00:00   32MM50
33Sinikka KokkoJalasjärven Jalas11:00:00   33MN40
34Juha KortesalmiDialectica11:00:00   34MM
35Janne IsoahoAlavus11:00:00   35MM40
36Laura KuitunenPulmusen Pullistus11:00:00   36MN40
37Anna Kuitunen11:00:00   37MN40
38Jyrki KukkoFMR11:00:00   38MM50
39Michael KullEspoon Tapiot11:00:00   39MM40
40Anu Kuuppelomäki11:00:00   40MN40
41Pirkka Kuusela11:00:00   41MM
42Anne KuusimäkiTampere11:00:00   42MN
43Jaana Lastikka11:00:00   43MN
44Anne LaukkanenTeam Manyone11:00:00   44MN40
45Marko LeppäniemiKokemäki11:00:00   45MM45
46Paavo LeskinenHämeenkyrö11:00:00   46MM
47Juha LifländerLappeenranta11:00:00   47MM45
48Kristian LindqvistHop-Hab11:00:00   48MM45
49Sari Lintula11:00:00   49MN40
50Jukka-Pekka LiukkonenStamina TC11:00:00   50MM45
51Orvo LuomaAPK-maratoonarit11:00:00   51MM65
52Asko Malkamäki11:00:00   52MM45
53Sari Malvisalo11:00:00   53MN40
54Kalle-Pekka MannilaHarjUs Triathlon11:00:00   54MM40
55Eija MellinTeam Rahola11:00:00   55MN50
57Sirpa MertaniemiTeam Iloiset potkijat11:00:00   57MN40
58Mika OsmonenOP-Isännöinti11:00:00   58MM50
59Juhani Muuronen11:00:00   59MM60
60Joni MäkeläKankaanpää11:00:00   60MM
61Tero MäkeläDialectica11:00:00   61MM
62Juha MäkeläKylmäkosken Veikot11:00:00   62MM55
63Jussi MäkirantaWasa Triathlon11:00:00   63MM
64Kaisa MäkinentriVAteam11:00:00   64MN
65Markku MännistöAPK-maratoonarit11:00:00   65MM45
66Tommi NieminenFAS11:00:00   66MM
67Esa NuottivaaraHäjyt11:00:00   67MM60
68Jarno PaajanenLappeenranta11:00:00   68MM
69Marko PaakkolaViasveden Maratonklubi11:00:00   69MM
70Teemu PaananenMarjoniemen Urheilijat11:00:00   70MM45
71Kristian MäkeläNiinisalo11:00:00   71MM45
72Henri OnniselkäPorin Tarmo11:00:00   72MM
73Kimmo PeurakumpuTAMPERE11:00:00   73MM45
74Tero PyssysaloKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11:00:00   74MM50
75Ville RauvolaPulmusen Pullistus11:00:00   75MM40
76Paavo RitalaSkinnarilan Dynamo11:00:00   76MM
77Ilmari Rontti100mc.fi11:00:00   77MM55
78Jarkko Rännäli11:00:00   78MM
79Piia Saarenoja11:00:00   79MN40
80Paavo SaariHäjyt/Ylistaro11:00:00   80MM70
81Ainostiina Salo11:00:00   81MN
82Annina Salo11:00:00   82MN
83Katri Saloharju11:00:00   83MN50
84Lasse SevonkariKeravan urheilijat11:00:00   84MM40
85Irina SmirnovaKankaanpää11:00:00   85MN40
86Jarmo SuorantaUrheiluseura Loputon Hiki ry11:00:00   86MM
87Anri Södergård11:00:00   87MN40
88Niina TaimistoTeam Rahola11:00:00   88MN
89Jan TammelaKPK 24/711:00:00   89MM
90Heikki TanskanenYit Runners11:00:00   90MM55
91Jaana Tenkanen11:00:00   91MN40
92Erkki HiironenJyväskylän Ravi Palvelu11:00:00   92MM65
93Sanna Tiikkainen11:00:00   93MN
94Konsta TikkaHarjUs Triathlon11:00:00   94MM
95Teemu TikkaojaIK-Maraton11:00:00   95MM40
96Johanna ToivanenTelia Runners11:00:00   96MN
97Hanna-Mari Tuomisto100mc.fi11:00:00   97MN40
98Risto VainioTeam Raju11:00:00   98MM70
99Juha ViitaSSU Triathlon11:00:00   99MM45
100Arto ViitalaKanMara11:00:00   100MM55
101Olavi VähämäkiLaihia11:00:00   101MM60
102Tapani VälimäkiNokia11:00:00   102MM60
103Kai Ylä-OutinenTriathlonteam 22611:00:00   103MM50
104Pasi Ämmälä11:00:00   104MM45
105Timo IsolähteenmäkiYlöjärven Yrityspalvelut Oy11:00:00   105MM40
106Jani Karo11:00:00   106MM
107Pekka RuissaloKaupunkilehti Tamperelainen11:00:00   107MM
108Janne MeskanenGrano11:00:00   108MM50
109Reijo RajahalmeKankaanpäänmaraton.com11:00:00   109MM55
110Kimmo KnaapilaRKR11:00:00   110MM50
111Jari HuhtalaVatajankosken Sähkö11:00:00   111MM
112Lauri JoensivuTampere11:00:00   112MM
113Jari KoskinenAqua Plus Triathlon11:00:00   113MM50
114Janne RantalaRauma11:00:00   114MM40
115Juha RantalaSastamala11:00:00   115MM45
116Antero LintulahtiSaunatalo Orivesi11:00:00   116MM65
117Noora HakanpääHarjus triathlon11:00:00   117MN
118Ari VirtanenTamlans11:00:00   118MM40
119Olavi Kuja-LipastiHäjyt11:00:00   119MM60
120Aulis ValliAPK-Maratoonarit11:00:00   120MM55
122Anu OssbergTeam Rahola11:00:00   122MN40
123Tea Murtoniemi11:00:00   123MN
124Jouko VuolleLapuan Virkiä11:00:00   124MM50
125Timo KetolaHäjyt11:00:00   125MM40
126Teijo SuomiForssa11:00:00   126MM40
127Petri LitmanenTeisko Triathlon11:00:00   127MM50
128Mikko AholaPerostava11:00:00   128MM60
129Heli LehtinenFMR11:00:00   129MN50
130Ole Antti HalonenKalamiehet Halonen11:00:00   130MM

Sarjat:

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English