Keuruun yömaraton 13.07.2018 klo 20:00

Lähtölista

Miehet vartti

202Tuomas ErkkiläTampere20:00:00   202
203Erkki HallanvaaraTampere20:00:00   203
206Tauno HeikkiläMultiPaperi Finland20:00:00   206
207Kari HirviniemiVirrat20:00:00   207
209Mika HyppönenHippoksen Maratonkerho20:00:00   209
217Raimo KekälinenMultian jyske20:00:00   217
222Mikael KoskinenAdafy20:00:00   222
223Topias KulmalaKeuruun Kisailijat20:00:00   223
224Juha-Pekka KuuselaSaarijärvi20:00:00   224
225Kari KytönenKaarina20:00:00   225
228Jukka LeppäkoskiTikkakoski20:00:00   228
229Jari LeppämäkiHelsinki20:00:00   229
234Henri ManninenJKU20:00:00   234
236Kalle MatikainenJyväskylä20:00:00   236
239Mikko MäkeläDowntown 6520:00:00   239
242Samu NergJyväskylän Kenttäurheilijat20:00:00   242
244Antti NiittymäkiJanne 40vee20:00:00   244
249Jarkko RajamakiFoster City Runners20:00:00   249
250Jarmo RajamakiKaijanlammen Kuntoilijat20:00:00   250
255Pauli SekkiVahanen rakennusfysiikka Oy20:00:00   255
256Eero SällinenEeron Maratonklubi20:00:00   256
258Mika ViinikainenHippoksen Maratonkerho20:00:00   258
259Janne VirkkiJanne 40vee20:00:00   259
260Hannu RintalaJyväskylä20:00:00   260
268Joni MiettinenRauma20:00:00   268
269Lars SandströmKronoby20:00:00   269
271Jukka Iivonen20:00:00   271
273Pekka JärvenpääMarttikerho20:00:00   273
275Tapani Sillanmäki20:00:00   275
276Timo Sillanmäki20:00:00   276
281Mikko Pohjanharju20:00:00   281
286Ilkka SuppulaKuoreveden Kärki20:00:00   286
287Miika TakalaJKU20:00:00   287
290Jonathan KilpeläJKU20:00:00   290
292Mika VirkkiJanne 40vee20:00:00   292
293Niko JokinenJanne 40vee20:00:00   293
297Aleksi NiemeläJKU20:00:00   297
298Matias HurmeRiihon UKK20:00:00   298
300Kimmo HeljäsvuoKeurusselän Maratoonarit20:00:00   300
301Jouni VatanenKeski-Suomen Liikunta20:00:00   301

Naiset vartti

201Tiina AlhonenVaajakosken Kuohu20:00:00   201
204Katariina HallanvaaraTampere20:00:00   204
208Anna HonkanenHuttula20:00:00   208
212Emilia IlmarinenKeuruu20:00:00   212
213Päivi IlmarinenKeuruu20:00:00   213
214Sirpa KaraEspoo20:00:00   214
215Riikka KarmalaEspoo20:00:00   215
216Sini KarmalaKeuruu20:00:00   216
227Julia LeijalaTampere20:00:00   227
230Anne LyytinenJKU20:00:00   230
231Sari LähteenmäkiKeuruu20:00:00   231
232Nina MandelinBiking.fi20:00:00   232
235Roosa-Maria ManninenEspoo20:00:00   235
237Katja Mitrunenstamina tc20:00:00   237
238Tea MurtoniemiMäntän Pintakäsittely oy20:00:00   238
241Raija Marjatta MäkinenHelsinki20:00:00   241
243Petra NiemiTmi Ryynänen20:00:00   243
248Terhi RajalaEconia Yrityspalvelut Oy20:00:00   248
253Jatta ReijonenHelsinki20:00:00   253
254Sanna SaloKangasala20:00:00   254
257Päivi TuomiVisby20:00:00   257
261Riikka TiisanojaKeuruun Kisailijat20:00:00   261
265Petra Pereyra20:00:00   265
267Kaisu-Leena Pekkanen20:00:00   267
270Heidi Iivonen20:00:00   270
274Anna-Maija JokiautioKeurusselän Maratoonarit20:00:00   274
277Eini LoijasJärvenpää20:00:00   277
278Ulpu Leijala20:00:00   278
279Mervi TuunanenHäjyt ry20:00:00   279
280Kristiina JoensuuHäjyt20:00:00   280
282Satu TupalaAutofutur Racing Team20:00:00   282
283Katariina Hujanen20:00:00   283
284Sari Salo20:00:00   284
288Lea Hemmola20:00:00   288
289Hanne Takala20:00:00   289
291Tanja LauriKaipolan Vire20:00:00   291
294Outi Nieminen20:00:00   294
295Nina Hemmola20:00:00   295
299Arja Liinamaa20:00:00   299

Nuoret M17 vartti

219Samuel KoljonenKeuruun Kisailijat20:00:00   219
220Valtteri KonttinenJKU20:00:00   220
221Akseli KoskelaKuopio20:00:00   221
247Samuli PeltolaKeuruun Kisailijat20:00:00   247
285Iiro SuppulaKuoreveden Kärki20:00:00   285

Nuoret N17 vartti

205Venla HaustolaHaapamäki20:00:00   205
218Inka KettumäkiSöderkulla20:00:00   218
245Riina NiskanenNilsiän nujakka20:00:00   245
263Enni KarkiainenKeuruun Kisailijat20:00:00   263

Nuoret M15 vartti

226Juuso LaitinenMultiPaperi Finland20:00:00   226
233Aimo MandelinBiking.fi20:00:00   233
251Topias RajamakiBowditch Track Club20:00:00   251

Nuoret N15 vartti

210Pihla HäkkinenJanne 40vee20:00:00   210
211Kaisla HäkkinenJanne 40vee20:00:00   211
240Meri MäkeläinenKeuruu20:00:00   240
246Tiina NiskanenNilsiän nujakka20:00:00   246
252Martta RajamakiAudubon Eagles20:00:00   252
262Hetaliina KarkiainenKeuruun Kisailijat20:00:00   262
264Helmi KarkiainenKeuruun Kisailijat20:00:00   264
266Karoliina Pänkäläinen20:00:00   266
272Hilla Järvenpää20:00:00   272
296Ellen Hemmola20:00:00   296

Miehet puolimaraton

53Tuomas Koivisto20:00:00   53
58Matti AlonenJyväskylä20:00:00   58
121Veli-Pekka KurunmäkiWasa Endurance20:00:00   121
124Aapeli LaitinenEspoo20:00:00   124
125Eemeli LaitinenJyväskylä20:00:00   125
140Vesa MikkonenTampere20:00:00   140
142Matias Mäki-PollariEspoo20:00:00   142
153Santtu PerämäkiKotka20:00:00   153
158Antti RajamäkiTampere20:00:00   158
164Teemu TieahoKangasala20:00:00   164
165Samu TuomaalaKeuruu20:00:00   165
174Mikko Laitinen20:00:00   174
178Tupe LaitinenSärsselssön20:00:00   178
184Tuomas ReimanSapu20:00:00   184
200Simo Lintunen20:00:00   200

Miehet 40 puolimaraton

55Marko LehtomäkiMultia20:00:00   55
107Sami HonkalaTeivo Stayers20:00:00   107
116Jani KokkoVaajakosken Kuohu20:00:00   116
132Kristian LindqvistHob-Hab20:00:00   132
138Francesco MasselJyväskylä20:00:00   138
147Tuomas NupponenKenttäurheilijat -5820:00:00   147
150Markku PehkonenHelsinki20:00:00   150
171Timo KetolaHäjyt20:00:00   171
172Timo LehtolaRRR20:00:00   172
177Antti PuupponenLaukaa20:00:00   177
182Mika SipponenKeuruu20:00:00   182
187Jukka HintikkaUurainen20:00:00   187
188Hannu MoijanenUurainen20:00:00   188
191Jarno HiljanenPuuppolan Konepalvelu Oy20:00:00   191
193Martti HuuskonenTiistain Lenkki20:00:00   193
194Kimmo PahkalaTiistain lenkki20:00:00   194

Miehet 50 puolimaraton

51Heikki Lintunen20:00:00   51
56Markku LehteläHippoksen Maraton20:00:00   56
114Simo Kataja-ahoTeam Rahola20:00:00   114
117Timo KolkkavaVaajakoski20:00:00   117
143Pauli Mäki-PollariKantvik20:00:00   143
152Timo Pelto-PiriMänttä20:00:00   152
160Risto SolmulaKeurusselän Maratoonarit20:00:00   160
167Juha VanhanenVaajakosken Kuohu20:00:00   167
180Tommi KärkkäinenJyväskylän yliopisto20:00:00   180
186Jarkko KauppinenSki Jyväskylä20:00:00   186
199Hannu MustamäkiSaarijärvi20:00:00   199

Miehet 60 puolimaraton

59Olavi KeskinenFinlandia Maratoonarit20:00:00   59
104Markku HaaranenJyväskylä20:00:00   104
108Jukka HouhalaKeuruu20:00:00   108
113Kari JärvenpääLahtiSport20:00:00   113
115Tuomo KauhaniemiVilppulan Veikot20:00:00   115
123Erkki KytönenCMI OyLtd20:00:00   123
126Hannu LaitinenLaukaa20:00:00   126
129Kari LamminpääLampparit20:00:00   129
141Jouni MustaniemiTampere20:00:00   141
159Harri SantalaMultia20:00:00   159
168Pentti VirtanenEspoo20:00:00   168
170Reijo SuoverinahoÄhtärin Valpas20:00:00   170
175Raimo RutanenHippoksen Maratonkerho20:00:00   175
179Esko Hulkko20:00:00   179
185Veli-Matti MalinenSapu20:00:00   185
192Ilkka TuominenHippoksen Maratonkerho20:00:00   192

Naiset puolimaraton

54Marja Rämänen20:00:00   54
57Marika JokinenSiivikkalan Gasellit20:00:00   57
102Kati EkdahlVapari / Oys20:00:00   102
105Ulla Hagfors-ReponenTampere20:00:00   105
106Kirsti HietaojaHippoksen maratonkerho20:00:00   106
110Outi HuhtalaMäntän Seudun Eräpirkat20:00:00   110
122Sirja KylmäläKeuruu20:00:00   122
136Inkeri Mansikka-ahoSäynätsalo20:00:00   136
137Tarja MasalinNastola triathlon20:00:00   137
146Jenna NiskanenNilsiän nujakka20:00:00   146
151Susanna PehkonenHelsinki20:00:00   151
154Tiina PietiläinenLaukaa20:00:00   154
169Saija Keskinen20:00:00   169
176Riitta-Liisa KanniainenLaukaa20:00:00   176
183Sara KylmäläKeuruu20:00:00   183
189Ida HytönenPuuppolan Konepalvelu Oy20:00:00   189
196Minna Luoma20:00:00   196
197Emma Salopuro20:00:00   197

Naiset 40 puolimaraton

41Minna Minttu Perkiö20:00:00   41
52Sanna Poikonen20:00:00   52
101Niina AkgünVaajakosken Kuohu20:00:00   101
111Jutta JavanainenSaakoski20:00:00   111
118Krista KoskinenJämijärvi20:00:00   118
119Sannamari KotaluotoEeron Maratonklubi20:00:00   119
120Anna KoveluhtaTampere20:00:00   120
127Kati LaitinenJyväskylä20:00:00   127
134Sari MalvisaloJämsä20:00:00   134
135Satu ManierKeurusselän Maratoonarit20:00:00   135
144Katri NiittymäkiJanne 40vee20:00:00   144
145Johanna NiittymäkiJanne 40vee20:00:00   145
148Johanna OravasaariLampparit20:00:00   148
149Riitta PakarinenAlavus20:00:00   149
155Hanna PihlajarinneTampere20:00:00   155
156Heta PohjavirtaKeuruu20:00:00   156
163Jaana TenkanenJämsä20:00:00   163
195Katri Suhonen20:00:00   195

Naiset 50 puolimaraton

103Raija FrantsiTampere20:00:00   103
128Iiris LaitinenLaukaa20:00:00   128
130Eija LaukkaSaPu20:00:00   130
133Tarja LyytinenJKU20:00:00   133
139Maire MatsinenJyväskylä20:00:00   139
157Jaana PutkinenTeam Rahola20:00:00   157
166Kirsi Tuomisto-Kataja-ahoTeam Rahola20:00:00   166
173Minna NurroTeam Rahola20:00:00   173
181Hannele TakalaHäjyt/Seinäjoki20:00:00   181
190Sirkku HiljanenPuuppolan Konepalvelu Oy20:00:00   190
198Sirpa RopponenHippoksen Maratonkerho20:00:00   198

Naiset 60 puolimaraton

109Taru HouhalaKeuruu20:00:00   109
112Leena JukarainenLahtiSport20:00:00   112
131Irmeli LeijalaSeinäjoki20:00:00   131
161Helena SällinenEeron Maratonklubi20:00:00   161
162Erja TammelaEspoo20:00:00   162

Miehet maraton

2Janne HannulaJyväskylä20:00:00   2
4Tuomas HavukainenKeuruu20:00:00   4
8Lauri KankaanrinneLahti20:00:00   8
10Timo KomulainenSukeva20:00:00   10
32Tatu TikantoMerikoski sbt20:00:00   32
37Jukka YlihakolaHäjyt20:00:00   37
44Toni Halttunen20:00:00   44
47Tomi AvellanMyrskynsilmä Tampere20:00:00   47

Miehet 40 maraton

9Jari KaukuaJyväskylä20:00:00   9
13Timo KämäräinenEspoo20:00:00   13
16Jani LaitinenMultiPaperi Finland20:00:00   16
18Tero LemmettyKarttulan urheilijat20:00:00   18
20Jari NieminenTeam Rahola20:00:00   20
22Mika NissinenKeurusselän Maratoonarit20:00:00   22
30Markku SaloTampereen Maratonklubi ry20:00:00   30
38Mika PuskalaPyörä-6820:00:00   38
49Mauno LemettinenAtria20:00:00   49

Miehet 50 maraton

3Kari HaukkalaHäjyt Seinäjoki20:00:00   3
6Petri JulinTurku20:00:00   6
7Jukka KalliokoskiHäjyt / Seinäjoki20:00:00   7
14Pentti KäpyahoTREMK20:00:00   14
15Olli Laine100mc.fi20:00:00   15
24Harri PaananenJyväskylän Kenttäurheilijat ry20:00:00   24
31Heikki TanskanenYit Runners20:00:00   31
36Juha VirtanenVillähde20:00:00   36

Miehet 60 maraton

17Tenho LauriHelsinki20:00:00   17
25Paavo Pajunen100 MARATHON CLUB20:00:00   25
33Reijo TuomiSaarijärven Pullistus20:00:00   33
45Niilo KemppiHartolan Voima20:00:00   45

Naiset maraton

11Kaisa KontroKintaus20:00:00   11
19Laura MikkolaLahti20:00:00   19
27Susanna PurhonenHelsinki20:00:00   27
29Fanny RuonaniemiJyväskylä20:00:00   29
40Cecilia BackmanIf Nykarleby Nejden20:00:00   40
46Jennimari NiemiJyväskylä20:00:00   46
48Maija HenttonenPuusepänliike Henttonen Ky20:00:00   48

Naiset 40 maraton

21Jenni NieminenNokia20:00:00   21
28Iina PuskalaHäjyt ry20:00:00   28
34Hanna-Mari TuomistoHäjyt Seinäjoki20:00:00   34
35Mari TurveKuhmoisten kumu20:00:00   35
42Marja RakkolainenTeam Forrest20:00:00   42
43Johanna NiilivuoSarvenperäset20:00:00   43

Naiset 50 maraton

1Monica AnderssonORC20:00:00   1
5Marjo HutriHäjyt / Seinäjoki20:00:00   5
26Elina PajuniemiSikakorven Sisu20:00:00   26
39Tuula AhlholmEndurance20:00:00   39

Naiset 60 maraton

12Päivi KoskinenLempäälän kisa20:00:00   12
23Seija NurmiKerkkoon Urheilijat20:00:00   23

Joukkue 4 x 10,55 km miehet

74Kuohu 1 VaajakoskenVaajakosken kuohu 120:00:00   74
75Kuohu 2 VaajakoskenVaajakosken kuohu 220:00:00   75

Joukkue 4 x 10,55 km naiset

73Keurusselän MaratoonaritKeurusselän Maratoonarit20:00:00   73

Joukkue 4 x 10,55 km seka

71Multian SeurakuntaMultian Seurakunta20:00:00   71
72T:mi RyynänenTmi Ryynänen20:00:00   72

Pojat 10

311Roni HonkanenSara18:00:00   311
312Toivo JalavaJyväskylä18:00:00   312
318Rico Kotamäki18:00:00   318
331Veeti Viitala18:00:00   331
337Aapo Alhonen18:00:00   337

Tytöt 10

313Tuuli HuhtalaMäntän Seudun Eräpirkat18:00:00   313
314Siiri Ryynänen18:00:00   314
316Ilona Heikkilä18:00:00   316
321Eeva Alonen18:00:00   321
323Iida Pekonen18:00:00   323
324Essi Kujala18:00:00   324
330Eveliina Mutikainen18:00:00   330
333Sara Nuoranne18:00:00   333
334Saara Knoll18:00:00   334
335Janette Tarkiainen18:00:00   335

Pojat 12

319Roope Korhonen18:00:00   319
322Niko Pekonen18:00:00   322
329Aaron Vuorenmaa18:00:00   329
332Roope Viitala18:00:00   332
336Aimo Mandelin18:00:00   336
338Otso Järvenpää18:00:00   338

Tytöt 12

315Lotta Heikkilä18:00:00   315
326Emilia Miettinen18:00:00   326
328Noora Tukiainen18:00:00   328

Pojat 14

320Daniel Eskelinen18:00:00   320
327Thomas Heikkinen18:00:00   327

Tytöt 14

317Henna Nieminen18:00:00   317
325Emmi Miettinen18:00:00   325
339Belinda Stenroos18:00:00   339
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English