SM-sprint 17.9.2017, Helsingin Suunnistajat

H50, B-finaali

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,72 km
 
1.   Pekka Kiljunen Anttolan Urheilijat  FIN  14:08:00   12:38  
2.   Pekka Hakulinen Espoon Suunta  FIN  14:10:00   13:26  
3.   Juha Kauria Olavin Rasti  FIN  14:43:00   13:46  
4.   Ali Mättölä Espoon Suunta  FIN  14:33:00   13:53  
5.   Timo Lohikainen Rastivarsat  FIN  14:40:00   14:07  
6.   Tommi Nietosjärvi Pihkaniskat  FIN  14:07:00   14:12  
7.   Mikko Heikkinen Hollolan Urheilijat -46  FIN  14:26:00   14:37  
8.   Juha Kiljunen Lahden Suunnistajat-37  FIN  14:18:00   14:41  
9.   Juha Laasanen Laihian Luja  FIN  14:32:00   14:53  
10.   Timo Pirtilä Kymin Suunnistajat  FIN  14:39:00   15:04  
11.   Kari Hakuli Keravan Urheilijat  FIN  14:31:00   15:13  
12.   Anders Lindahl OK Trian  FIN  14:24:00   15:36  
13.   Petri Hautaniemi Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  14:36:00   15:41  
14.   Jarmo Antikainen Mäntsälän Urheilijat  FIN  14:25:00   15:44  
15.   Janne Syrjäläinen Anttolan Urheilijat  FIN  14:15:00   15:48  
16.   Teppo Salmia Tarpian Suunta  FIN  14:22:00   15:54  
17.   Jari Lahtinen Itä-Hämeen Rasti  FIN  14:38:00   16:01  
18.   Ari Taskinen Anttolan Urheilijat  FIN  14:37:00   16:02  
19.   Tommy Selin Espoon Akilles  FIN  14:02:00   16:08  
20.   Ossi Huhtanen Tampereen Pyrintö  FIN  13:59:00   16:09  
21.   af Anders Hällström OK77  FIN  14:34:00   16:20  
22.   Linus Hoffman Pargas IF  FIN  14:28:00   16:21  
23.   Jarmo Joutsensaari Kangasala SK  FIN  14:27:00   16:27  
24.   Ari Kauhanen OK77  FIN  14:20:00   16:54  
25.   Olli Kantanen OK77  FIN  14:35:00   17:04  
26.   Pertti Sorri Rastihaukat  FIN  14:13:00   17:13  
26.   Pasi Hyyryläinen Espoon Akilles  FIN  14:19:00   17:13  
28.   Sakari Heikkinen Rasti-Hyry  FIN  14:14:00   17:33  
28.   Vesa Peltoniemi Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  14:42:00   17:33  
30.   Jouni Mutka Suunta Jyväskylä  FIN  14:30:00   17:36  
31.   Timo Pietikäinen Pihkaniskat  FIN  14:01:00   17:45  
32.   Jukka Aaltonen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  14:11:00   17:56  
33.   Ari Hietanen Kuusankosken Urheiluseura  FIN  14:16:00   18:02  
34.   Sakari Pesola Rastiketut  FIN  14:06:00   18:51  
35.   Heikki Haunia Honkajoen Seudun Urheilijat  FIN  14:21:00   19:25  
36.   Anders Brink Pargas IF  FIN  14:17:00   19:32  
37.   Kari Ojalainen SK Vuoksi  FIN  14:29:00   20:08  
38.   Timo Rokka Lounais-Hämeen Rasti  FIN  14:03:00   20:37  
39.   Kasperi Launis Raisu Lumous  FIN  14:05:00   20:44  
40.   Ari Kyöstilä Rastivarsat  FIN  14:12:00   21:36  
   Kimmo Köyvönen Maarian Mahti  FIN  13:55:00   ei läht.  
   Jussi Korhonen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:56:00   ei läht.  
   Petri Petäjistö Rasti-Vihti  FIN  13:57:00   ei läht.  
   Heikki Huhtinen Turun Suunnistajat  FIN  13:58:00   ei läht.  
   Kari Backman Iin Yritys  FIN  14:00:00   ei läht.  
   Mika Rautio Anttolan Urheilijat  FIN  14:04:00   hylätty  
   Eero Koskivirta Kaakon Rasti  FIN  14:09:00   hylätty  
   Risto Ruohola MS Parma  FIN  14:23:00   hylätty  
   Jörgen Nyman OK Raseborg  FIN  14:41:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English