SM-sprint 17.9.2017, Helsingin Suunnistajat

H45K2, 15 parasta A-finaaliin

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,28 km
 
1.   Petri Noponen Anttolan Urheilijat  FIN  10:58:00   9:23  
2.   Toni Venäläinen Valkeakosken Haka  FIN  10:59:00   9:42  
3.   Juha Prittinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:21:00   9:48  
4.   Vesa Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  10:53:00   9:50  
4.   Antti Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:01:00   9:50  
6.   Tero Heikkilä Paimion Rasti  FIN  10:50:00   9:52  
7.   Janne Märkälä Tampereen Pyrintö  FIN  10:56:00   9:56  
8.   Pekka Lapila MS Parma  FIN  10:18:00   10:05  
9.   Tom Asklöf Lynx  FIN  10:52:00   10:06  
10.   Tero Taulavuori Alatornion Pirkat  FIN  10:39:00   10:12  
11.   Jarkko Ryyppö Rastivarsat  FIN  10:22:00   10:17  
11.   Mika Laitamäki Hämeenlinnan Tarmo  FIN  11:00:00   10:17  
13.   Arto Metsäranta Hiidenkiertäjät  FIN  10:41:00   10:20  
14.   Iiro Jääskeläinen Vehkalahden Veikot  FIN  10:47:00   10:22  
15.   Manne Suominen Hiidenkiertäjät  FIN  10:46:00   10:27  
16.   Samuli Kyyrönen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:57:00   10:30  
17.   Henrik Palmen Espoon Suunta  FIN  10:48:00   10:32  
18.   Marko Väisänen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:24:00   10:34  
19.   Olli-Pekka Pohjola Tampereen Pyrintö  FIN  10:16:00   10:36  
19.   Mika Näpänkangas Suunta Jyväskylä  FIN  10:43:00   10:36  
21.   Mikael Väliheikki Laitasaaren Veto  FIN  10:34:00   10:47  
22.   Harri Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien  FIN  10:44:00   10:48  
23.   Jarmo Koskela OK77  FIN  10:17:00   10:53  
24.   Juha-Pekka Larmala Espoon Suunta  FIN  10:45:00   10:55  
25.   Arttu Laine Espoon Suunta  FIN  10:38:00   11:21  
26.   Jari Sundqvist Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:40:00   11:25  
27.   Jani Isoluoma Rasti-Kurikka  FIN  10:26:00   11:27  
28.   Veli-Pekka Valkonen Espoon Suunta  FIN  10:19:00   11:48  
29.   Rauno Autio Karkki-Rasti  FIN  10:33:00   11:51  
30.   Ilkka Ruokola Rasti-Jussit  FIN  10:31:00   12:07  
31.   Jari Johansson OK Trian  FIN  10:37:00   12:19  
32.   Mika Numminen Urjalan Urheilijat  FIN  10:55:00   12:21  
33.   Petri Hirvonen Epilän Esa  FIN  10:35:00   12:22  
34.   Robert Weiss OK77  FIN  10:32:00   12:50  
35.   Antti Välkki Tampereen Pyrintö  FIN  10:28:00   12:54  
36.   Jukka Vainionpää Rasti-Jussit  FIN  10:25:00   13:28  
37.   Jouko Nurmiainen OK Raseborg  FIN  10:30:00   13:32  
38.   Pauli Savela Rajamäen Rykmentti  FIN  10:27:00   14:08  
39.   Mika Raitola Espoon Suunta  FIN  10:29:00   14:39  
   Juha Skinnari Pihkaniskat  FIN  10:20:00   hylätty  
   Olli Lehtonen Korven Honka  FIN  10:23:00   hylätty  
   Sami Kämäräinen Länsi-Uudenmaan Suunnistajat  FIN  10:36:00   hylätty  
   Mikael Donner OK77  FIN  10:42:00   hylätty  
   Juha Tilli Lynx  FIN  10:49:00   ei läht.  
   Petri Harjamäki Hiidenkiertäjät  FIN  10:51:00   ei läht.  
   Herkko Plit Espoon Suunta  FIN  10:54:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English