SM-sprint 17.9.2017, Helsingin Suunnistajat

H45K1, 15 parasta A-finaaliin

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,26 km
 
1.   Harri Hytönen Kärkölän Kisa-Veikot  FIN  10:58:00   9:17  
2.   Pasi Romppainen Hyvinkään Rasti  FIN  10:47:00   9:57  
3.   Antero Pulli Rajamäen Rykmentti  FIN  10:57:00   10:02  
4.   Marko Loukkalahti Hiidenkiertäjät  FIN  10:56:00   10:03  
5.   Timo Koski Koovee  FIN  10:51:00   10:11  
6.   Ilpo Viippola Oulun Tarmo  FIN  10:18:00   10:17  
7.   Mikael Salo OK Trian  FIN  10:55:00   10:18  
8.   Kari Jussila Tampereen Pyrintö  FIN  10:15:00   10:25  
9.   Kimmo Kaario Suunta Jyväskylä  FIN  10:50:00   10:26  
10.   Jan Torrkulla IF Femman  FIN  10:33:00   10:27  
10.   Jarkko Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  10:46:00   10:27  
12.   Teijo Marttinen Navi  FIN  10:41:00   10:29  
13.   Sami Isoherranen Lynx  FIN  10:48:00   10:32  
14.   Lasse Westerholm Vesaisen Pojat  FIN  10:29:00   10:39  
14.   Vesa Ruuska Kangasala SK  FIN  10:44:00   10:39  
16.   Tommi Maasilta Rastivarsat  FIN  10:52:00   10:50  
16.   Esko Ylikangas Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:53:00   10:50  
18.   Mika Loukkalahti Rajamäen Rykmentti  FIN  10:17:00   10:52  
19.   Markus Kaukonen Espoon Suunta  FIN  10:16:00   10:53  
19.   Matti Peltola Keuruun Kisailijat  FIN  10:40:00   10:53  
21.   Pekka Myllykoski Suunta Jyväskylä  FIN  10:45:00   10:54  
22.   Mika Honkasalo Pargas IF  FIN  10:14:00   10:57  
23.   Jari Kleemola Perttelin Peikot  FIN  10:38:00   10:58  
24.   Tero Uusitalo Espoon Akilles  FIN  10:54:00   10:59  
25.   Tero Salonen Hauhon Sisu  FIN  10:42:00   11:00  
26.   Pasi Pikkarainen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:37:00   11:05  
27.   Sakari Taskila Leppävaaran Sisu  FIN  10:19:00   11:10  
28.   Sören Strandvall IF Minken  FIN  10:34:00   11:39  
29.   Petri Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:35:00   12:14  
30.   Timo Kokkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:28:00   12:24  
31.   Jan Täppinen OK Raseborg  FIN  10:31:00   12:59  
32.   Sampo Laine Tampereen Pyrintö  FIN  10:24:00   13:03  
33.   Mika Heikura Rajamäen Rykmentti  FIN  10:21:00   13:24  
34.   Antti Turkki Olavin Rasti  FIN  10:25:00   13:33  
35.   Janne Kankainen Sotkamon Jymy  FIN  10:27:00   15:04  
36.   Hannu Kohvakka Kangasniemen Kalske  FIN  10:22:00   15:36  
37.   Jukka Suojanen Koovee  FIN  10:23:00   16:37  
38.   Janne Viljamaa Navi  FIN  10:26:00   16:50  
   Akseli Ahtiainen Kalevan Rasti  FIN  10:20:00   hylätty  
   Tommi Viitasaari Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:30:00   hylätty  
   Tero Julkunen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  10:32:00   hylätty  
   Tero Leppämäki Viitasaaren Suunta  FIN  10:36:00   hylätty  
   Panu Haaramo Espoon Suunta  FIN  10:39:00   ei läht.  
   Harri Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  10:43:00   ei läht.  
   Jari Ikäheimonen Lynx  FIN  10:49:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English