SM-sprint 17.9.2017, Helsingin Suunnistajat

H45, B-finaali

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,77 km
 
1.   Juha Skinnari Pihkaniskat  FIN  13:49:00   11:51  
1.   Mikael Donner OK77  FIN  13:57:00   11:51  
3.   Samuli Kyyrönen Rajamäen Rykmentti  FIN  14:45:00   11:57  
4.   Olli-Pekka Pohjola Tampereen Pyrintö  FIN  14:39:00   12:22  
5.   Akseli Ahtiainen Kalevan Rasti  FIN  14:00:00   12:23  
6.   Esko Ylikangas Kokkolan Suunnistajat  FIN  14:44:00   12:43  
7.   Marko Väisänen Rajamäen Rykmentti  FIN  14:41:00   12:46  
8.   Tero Salonen Hauhon Sisu  FIN  14:28:00   12:47  
9.   Mika Honkasalo Pargas IF  FIN  14:34:00   12:54  
9.   Tommi Maasilta Rastivarsat  FIN  14:46:00   12:54  
11.   Henrik Palmen Espoon Suunta  FIN  14:43:00   12:59  
12.   Tero Uusitalo Espoon Akilles  FIN  14:30:00   13:02  
13.   Harri Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien  FIN  14:33:00   13:06  
14.   Pekka Myllykoski Suunta Jyväskylä  FIN  14:36:00   13:07  
15.   Juha-Pekka Larmala Espoon Suunta  FIN  14:29:00   13:26  
16.   Petri Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  14:20:00   13:36  
16.   Mika Loukkalahti Rajamäen Rykmentti  FIN  14:42:00   13:36  
18.   Jari Kleemola Perttelin Peikot  FIN  14:32:00   13:42  
19.   Tero Leppämäki Viitasaaren Suunta  FIN  13:54:00   13:53  
20.   Sami Kämäräinen Länsi-Uudenmaan Suunnistajat  FIN  13:55:00   13:56  
20.   Jari Sundqvist Lahden Suunnistajat-37  FIN  14:25:00   13:56  
22.   Tero Julkunen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  13:56:00   14:02  
23.   Mikael Väliheikki Laitasaaren Veto  FIN  14:35:00   14:05  
24.   Antti Turkki Olavin Rasti  FIN  14:10:00   14:11  
25.   Mika Numminen Urjalan Urheilijat  FIN  14:13:00   14:18  
26.   Janne Kankainen Sotkamon Jymy  FIN  14:08:00   14:43  
27.   Janne Viljamaa Navi  FIN  14:02:00   14:46  
28.   Timo Kokkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  14:18:00   14:55  
29.   Olli Lehtonen Korven Honka  FIN  13:53:00   15:03  
30.   Jarmo Koskela OK77  FIN  14:31:00   15:04  
31.   Rauno Autio Karkki-Rasti  FIN  14:19:00   15:07  
32.   Petri Hirvonen Epilän Esa  FIN  14:11:00   15:22  
33.   Arttu Laine Espoon Suunta  FIN  14:27:00   15:24  
34.   Tommi Viitasaari Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:52:00   15:34  
35.   Mika Näpänkangas Suunta Jyväskylä  FIN  14:37:00   15:35  
36.   Antti Välkki Tampereen Pyrintö  FIN  14:07:00   16:24  
37.   Robert Weiss OK77  FIN  14:09:00   16:38  
38.   Jouko Nurmiainen OK Raseborg  FIN  14:03:00   16:40  
39.   Mika Heikura Rajamäen Rykmentti  FIN  14:12:00   16:51  
40.   Veli-Pekka Valkonen Espoon Suunta  FIN  14:21:00   16:59  
41.   Ilkka Ruokola Rasti-Jussit  FIN  14:17:00   17:51  
42.   Sampo Laine Tampereen Pyrintö  FIN  14:14:00   18:13  
43.   Pauli Savela Rajamäen Rykmentti  FIN  14:01:00   18:16  
44.   Mika Raitola Espoon Suunta  FIN  13:59:00   18:51  
45.   Jukka Suojanen Koovee  FIN  14:04:00   20:19  
46.   Hannu Kohvakka Kangasniemen Kalske  FIN  14:06:00   20:32  
47.   Sören Strandvall IF Minken  FIN  14:22:00   21:35  
   Juha Tilli Lynx  FIN  13:46:00   ei läht.  
   Petri Harjamäki Hiidenkiertäjät  FIN  13:47:00   ei läht.  
   Panu Haaramo Espoon Suunta  FIN  13:48:00   ei läht.  
   Harri Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  13:50:00   ei läht.  
   Herkko Plit Espoon Suunta  FIN  13:51:00   hylätty  
   Jari Ikäheimonen Lynx  FIN  13:58:00   hylätty  
   Jukka Vainionpää Rasti-Jussit  FIN  14:05:00   hylätty  
   Jari Johansson OK Trian  FIN  14:15:00   ei läht.  
   Jan Täppinen OK Raseborg  FIN  14:16:00   hylätty  
   Jani Isoluoma Rasti-Kurikka  FIN  14:23:00   keskeytti  
   Sakari Taskila Leppävaaran Sisu  FIN  14:24:00   ei läht.  
   Pasi Pikkarainen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  14:26:00   ei läht.  
   Matti Peltola Keuruun Kisailijat  FIN  14:38:00   keskeytti  
   Markus Kaukonen Espoon Suunta  FIN  14:40:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English