SM-sprint 17.9.2017, Helsingin Suunnistajat

H35K, 30 parasta A-finaaliin

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,03 km
 
1.   Hannu-Pekka Pukema Rajamäen Rykmentti  FIN  10:14:00   11:50  
2.   Vesa Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:17:00   12:14  
3.   Aleksi Leskinen Lynx  FIN  10:21:00   12:36  
4.   Kimmo Berg Espoon Akilles  FIN  10:16:00   12:42  
5.   Heikki Väänänen Pihkaniskat  FIN  10:10:00   12:55  
6.   Jarkko Liuha Kangasala SK  FIN  9:48:00   13:09  
7.   Saku Asikainen Hiisirasti  FIN  10:11:00   13:16  
7.   Tomi Kapiainen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:24:00   13:16  
9.   Timo Hongell Kokkolan Suunnistajat  FIN  9:59:00   13:20  
9.   Matti Alonen Suunta Jyväskylä  FIN  10:13:00   13:20  
11.   Juha Matilainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:23:00   13:21  
12.   Petri Paukkunen MS Parma  FIN  9:49:00   13:25  
13.   Jarkko Lauronen Laihian Luja  FIN  10:07:00   13:31  
14.   Sören Jansson IK Falken  FIN  10:05:00   13:33  
15.   Marko Tölli Suunta Jyväskylä  FIN  10:15:00   13:37  
16.   Olli-Jussi Korpinen Anttolan Urheilijat  FIN  9:42:00   13:39  
17.   Juha Hirvonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  9:58:00   13:40  
18.   Antti Ekonoja Pellon Ponsi  FIN  9:41:00   13:41  
19.   Vesa Aaltonen IF Brahe  FIN  10:22:00   13:48  
20.   Jukka Auvinen Kuopion Suunnistajat  FIN  9:38:00   13:50  
21.   Mikko Mäki-Ullakko Kannuksen Ura  FIN  9:40:00   13:57  
22.   Tuomas Hakkarainen Espoon Akilles  FIN  10:20:00   14:01  
23.   Kai Paavola Kannuksen Ura  FIN  9:54:00   14:08  
24.   Kaj Raute Suomusjärven Sisu  FIN  10:25:00   14:12  
25.   Pyry Kettunen Säyneisen Salpa  FIN  9:56:00   14:13  
26.   Jani Tamminen Turun Suunnistajat  FIN  9:45:00   14:17  
27.   Teppo Isokoski Kokkolan Suunnistajat  FIN  9:43:00   14:29  
28.   Ari Hämäläinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:19:00   14:32  
29.   Tommi Lavonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  9:53:00   14:40  
30.   Tuomas Helin Rastihaukat  FIN  10:04:00   14:45  
31.   Janne Tikkakoski Tampereen Pyrintö  FIN  10:02:00   14:51  
31.   Ville-Veikko Nurminen Suosmeren Salpa  FIN  10:09:00   14:51  
33.   Jussi Lassila Pitäjänmäen Tarmo  FIN  10:12:00   14:58  
34.   Markus Kari Rasti-Jyry  FIN  9:37:00   15:10  
35.   Lauri Tapola Rasti-Jyry  FIN  9:44:00   15:31  
36.   Henrik Ådjers OK Kristina  FIN  10:03:00   15:37  
37.   Olli Kara Turun Suunnistajat  FIN  10:06:00   15:41  
38.   Andreas Sjöholm OK Raseborg  FIN  10:08:00   16:07  
39.   Benny Forsström OK Raseborg  FIN  10:01:00   16:10  
40.   Juha Lassila Vetelin Urheilijat  FIN  9:46:00   16:29  
41.   Tomi Liljemark Team Lost  FIN  9:50:00   16:36  
42.   Johan Lindholm OK Raseborg  FIN  10:00:00   17:29  
43.   Matti Stoor Kokkolan Suunnistajat  FIN  9:57:00   19:39  
44.   Mika Rautanen Tuupovaaran Sepot  FIN  10:18:00   21:31  
   Markus Kainu Vetelin Urheilijat  FIN  9:39:00   hylätty  
   Jarkko Rajala Rasti-Jussit  FIN  9:47:00   ei läht.  
   Heikki Nurmela Pihkaniskat  FIN  9:51:00   hylätty  
   Mikko Sainio Hollolan Urheilijat -46  FIN  9:52:00   hylätty  
   Vesa Korpijärvi Kannuksen Ura  FIN  9:55:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English