SM-sprint 17.9.2017, Helsingin Suunnistajat

H21K4, 13 parasta A-finaaliin

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,44 km
 
1.   Artem Popov (U) MS Parma  RUS  10:55:00   12:31  
2.   Andreas Hougaard Boesen (U) Denmark  DEN  10:57:00   12:45  
3.   Jan Prochazka (U) Kalevan Rasti  CZE  10:52:00   12:59  
4.   Gleb Tikhonov Turun Metsänkävijät  RUS  10:53:00   13:01  
5.   Mårten Boström Sweden  FIN  10:56:00   13:10  
6.   Dmitry Nakonechnyi (U) Hiisirasti  RUS  10:54:00   13:11  
7.   Oskari Liukkonen Hiidenkiertäjät  FIN  10:20:00   13:21  
8.   Toni Saari Vaajakosken Terä  FIN  10:35:00   13:24  
8.   Mikko Huhtinen Paimion Rasti  FIN  10:47:00   13:24  
10.   Ville Parkkinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:34:00   13:26  
10.   Tuukka Jurvakainen Vaajakosken Terä  FIN  10:45:00   13:26  
12.   Eemeli Suominen Hiidenkiertäjät  FIN  10:33:00   13:27  
13.   Mikhail Kuleshov (U) Espoon Suunta  RUS  10:49:00   13:33  
14.   Aapo Leskinen Lynx  FIN  10:51:00   13:52  
15.   Eero-Matti Vainio MS Parma  FIN  10:44:00   13:57  
16.   Lasse Kautto Vaajakosken Terä  FIN  10:07:00   14:18  
17.   Juho Rajaniemi Turun Suunnistajat  FIN  10:27:00   14:21  
18.   Simo Hasu OK Trian  FIN  10:48:00   14:25  
18.   Santeri Sainio Kangasala SK  FIN  10:50:00   14:25  
20.   Jukka-Pekka Seppänen Hiidenkiertäjät  FIN  10:40:00   14:34  
21.   Ville Saikko Lappeen Riento  FIN  10:30:00   14:45  
22.   Filip Brunell OK Trian  FIN  10:28:00   14:48  
23.   Pauli Leinonen Suunta Jyväskylä  FIN  10:26:00   14:50  
24.   Lari Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  10:31:00   14:54  
25.   Patrik Väisänen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:36:00   15:09  
26.   Roope Koskinen Kalevan Rasti  FIN  10:32:00   15:43  
27.   Antton Viljakainen Anttolan Urheilijat  FIN  10:15:00   16:20  
28.   Aleksi Tuovinen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:17:00   16:25  
29.   Sami Mänty Angelniemen Ankkuri  FIN  10:22:00   16:27  
30.   Kari Kokkinen Lahden Taimi  FIN  10:37:00   16:38  
31.   Santeri Aikio Kuusamon Erä-Veikot  FIN  10:06:00   16:43  
32.   Markus Hakkarainen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:25:00   16:46  
33.   Hermanni Sankelo Lapuan Virkiä  FIN  10:13:00   16:54  
34.   Ville Pakkanen Espoon Akilles  FIN  10:14:00   17:00  
35.   Joonas Hirvi Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:24:00   17:30  
36.   Vesa-Ville Väänänen Rasti-Lukko  FIN  10:12:00   17:46  
37.   Christoffer Melin IK Falken  FIN  10:23:00   18:21  
38.   Jaakko Liukkala Hauhon Sisu  FIN  10:16:00   19:07  
   Esa Huttunen Turun Metsänkävijät  FIN  10:08:00   hylätty  
   Santeri Vaara Kankaanpään Suunnistajat  FIN  10:09:00   hylätty  
   Antti Paasikoski Rajamäen Rykmentti  FIN  10:10:00   ei läht.  
   Lauri Heikka SK Pohjantähti  FIN  10:11:00   ei läht.  
   Juho Westerlund Koovee  FIN  10:18:00   hylätty  
   Aleksi Karppinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:19:00   hylätty  
   Jooseppi Kalliokoski Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:21:00   hylätty  
   Joni Solonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:29:00   hylätty  
   Joona Ojapalo Lynx  FIN  10:38:00   hylätty  
   Elmeri Juura Kankaanpään Suunnistajat  FIN  10:39:00   hylätty  
   Topi Hasu OK Trian  FIN  10:41:00   hylätty  
   Leonid Novikov (U) Hiidenkiertäjät  RUS  10:42:00   hylätty  
   Topi Penttinen OK Trian  FIN  10:43:00   ei läht.  
   Janne Mänkärlä Lynx  FIN  10:46:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English