SM-sprint 17.9.2017, Helsingin Suunnistajat

H21K3, 13 parasta A-finaaliin

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,31 km
 
1.   Olli Ojanaho Helsingin Suunnistajat  FIN  10:56:00   11:40  
2.   Aleksi Niemi Tampereen Pyrintö  FIN  10:58:00   12:02  
3.   Juha Sorvisto Vaajakosken Terä  FIN  10:44:00   12:13  
4.   Topi Raitanen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:49:00   12:14  
5.   Tuomo Mäkelä Angelniemen Ankkuri  FIN  10:38:00   12:16  
6.   Joni Hirvikallio Koovee  FIN  10:45:00   12:17  
7.   Mikko Patana Hiidenkiertäjät  FIN  10:54:00   12:24  
8.   Santeri Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  10:48:00   12:36  
9.   Tomi Närvä Hiidenkiertäjät  FIN  10:52:00   12:41  
10.   Aleksi Anttolainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:46:00   12:50  
11.   Miika Suominen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:55:00   12:57  
12.   Corentin Roux (U) Navi  FRA  10:43:00   13:04  
13.   Martins Sirmais (U) Turun Metsänkävijät  LAT  10:37:00   13:06  
14.   Tuomo Lahtinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:47:00   13:07  
15.   Juho-Matti Taivainen Pellon Ponsi  FIN  10:42:00   13:10  
16.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä  FIN  10:36:00   13:13  
16.   George Mavchun (U) Espoon Suunta  RUS  10:41:00   13:13  
18.   Matti Liukkonen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:20:00   13:14  
19.   Janne Kuningas Luumäen Rasti  FIN  10:33:00   13:15  
20.   Petteri Muukkonen OK Trian  FIN  10:53:00   13:20  
21.   Antti Saikko Tampereen Pyrintö  FIN  10:22:00   13:23  
22.   Juho Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  10:08:00   13:38  
23.   Tatu Leirimaa Rastivarsat  FIN  10:29:00   13:41  
24.   Jaakko Istolahti Kangasala SK  FIN  10:07:00   14:03  
24.   Tomas Snellman Rasti-Lukko  FIN  10:50:00   14:03  
26.   Rainer Kujala Lynx  FIN  10:30:00   14:07  
27.   Ville Vierimaa Espoon Akilles  FIN  10:19:00   14:57  
28.   Perttu Sorsa Hiidenkiertäjät  FIN  10:51:00   15:07  
29.   Juha Huhtanen Kankaanpään Suunnistajat  FIN  10:12:00   15:09  
30.   Tuomas Fjällström Anttolan Urheilijat  FIN  10:39:00   15:10  
31.   Mika Seppänen Vaalan Karhu  FIN  10:26:00   15:13  
32.   Kalle Manninen Anttolan Urheilijat  FIN  10:16:00   15:18  
33.   Joona Viholainen Anttolan Urheilijat  FIN  10:27:00   15:32  
34.   Erik Haajanen OK Raseborg  FIN  10:11:00   15:43  
35.   Eero Kahila Tampereen Pyrintö  FIN  10:15:00   16:07  
36.   Leo Tolvanen Pihkaniskat  FIN  10:23:00   17:18  
37.   Petri Koskela Suunta-Veikot  FIN  10:14:00   19:32  
   Caj Snickars OK77  FIN  10:09:00   hylätty  
   Jarno Parkkinen Koovee  FIN  10:10:00   hylätty  
   Janne Kukkonen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:13:00   ei läht.  
   Thomas Jansson (U) IF Femman  SWE  10:17:00   hylätty  
   Santeri Schroderus SK Pohjantähti  FIN  10:18:00   ei läht.  
   Petteri Huikko Vaajakosken Terä  FIN  10:21:00   ei läht.  
   Matias Kankkunen OK77  FIN  10:24:00   ei läht.  
   Mikko Kesälä SK Pohjantähti  FIN  10:25:00   ei läht.  
   Anton Sulkula Suunta Jyväskylä  FIN  10:28:00   hylätty  
   Konsta Vanhanen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:31:00   ei läht.  
   Olli Huhtinen Turun Suunnistajat  FIN  10:32:00   ei läht.  
   Henrik Väisänen MS Parma  FIN  10:34:00   ei läht.  
   Jere Ahonen Kangasala SK  FIN  10:35:00   ei läht.  
   Anssi Vesanto Espoon Suunta  FIN  10:40:00   hylätty  
   Arturs Paulins (U) Latvia  LAT  10:57:00   hylätty  
   Kenny Kivikas (U) Koovee  EST  10:59:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English