SM-sprint 17.9.2017, Helsingin Suunnistajat

H21K1, 13 parasta A-finaaliin

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,38 km
 
1.   Timo Sild (U) Koovee  EST  10:57:00   12:25  
2.   Elias Kuukka Tampereen Pyrintö  FIN  10:55:00   12:40  
3.   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  10:56:00   12:46  
4.   Antti Parjanne Turun Metsänkävijät  FIN  10:43:00   12:48  
5.   Vili Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  10:44:00   12:51  
6.   Jussi Suna Turun Metsänkävijät  FIN  10:42:00   13:02  
7.   Ats Sõnajalg (U) Lapuan Virkiä  EST  10:52:00   13:15  
8.   Samu Heiska Vehkalahden Veikot  FIN  10:19:00   13:17  
9.   Markus Räsänen Kalevan Rasti  FIN  10:11:00   13:21  
10.   Ilari Sulkula Vaajakosken Terä  FIN  10:35:00   13:31  
11.   Daniel Blomster OK Trian  FIN  10:45:00   13:36  
12.   Vladislav Malyshev (U) Espoon Suunta  RUS  10:50:00   13:40  
12.   Hannu Airila Kalevan Rasti  FIN  10:53:00   13:40  
14.   Aleksi Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  10:12:00   13:45  
14.   Maxime Rauturier (U) France  FRA  10:49:00   13:45  
16.   Aki Saari Vaajakosken Terä  FIN  10:34:00   13:46  
17.   Henri Kalve Paimion Rasti  FIN  10:51:00   13:50  
18.   Sampo Rahko SK Pohjantähti  FIN  10:32:00   13:52  
19.   Valtteri Rantala Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:20:00   14:07  
20.   Henri Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:30:00   14:10  
21.   Josh OSullivan-Hourihan (U) Irland  IRL  10:33:00   14:13  
22.   Simo Mertanen Lappeen Riento  FIN  10:09:00   14:20  
23.   Matias Sankari Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:29:00   14:21  
23.   Petja Pöyhönen Rastikarhut  FIN  10:41:00   14:21  
25.   Otto Loukkalahti Hiidenkiertäjät  FIN  10:47:00   14:36  
26.   Veli-Pekka Kuutti Espoon Akilles  FIN  10:48:00   14:44  
27.   Heikki Manninen Anttolan Urheilijat  FIN  10:10:00   14:52  
28.   Antto-Iiro Suhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:28:00   14:53  
29.   Peter Sundelin IF Femman  FIN  10:31:00   15:09  
30.   Marko Manninen Navi  FIN  10:16:00   15:18  
31.   Pyry Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  10:06:00   15:20  
32.   Christopher Mikander OK Trian  FIN  10:38:00   15:29  
33.   Jere Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:22:00   15:33  
34.   Jussi Taussi Kymin Suunnistajat  FIN  10:07:00   16:19  
35.   Heikki Virekunnas Tampereen Pyrintö  FIN  10:27:00   16:34  
36.   Eero Markkila Rasti-Kurikka  FIN  10:26:00   17:06  
37.   Petri Annila Koovee  FIN  10:25:00   17:10  
38.   Arto Ranki Angelniemen Ankkuri  FIN  10:23:00   18:05  
39.   Vesa Ylis-Junttila Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:17:00   18:14  
40.   Joona Malmi Kangasala SK  FIN  10:08:00   19:16  
41.   Tomi Kauppila Miehikkälän Vilkas  FIN  10:13:00   20:07  
   Jimi Ansio Koovee  FIN  10:14:00   ei läht.  
   Markus Turunen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:15:00   hylätty  
   Wilhelm Stenbacka OK77  FIN  10:18:00   ei läht.  
   Rinat Gabitov (U) Espoon Suunta  RUS  10:21:00   ei läht.  
   Mikko Kemppinen Lahden Taimi  FIN  10:24:00   hylätty  
   Lauri Nenonen Kalevan Rasti  FIN  10:36:00   ei läht.  
   Ari-Pekka Lassila Koovee  FIN  10:37:00   hylätty  
   Antti Iivari Rasti-Kurikka  FIN  10:39:00   hylätty  
   Aapo Aaltio Kuopion Suunnistajat  FIN  10:40:00   hylätty  
   Mads K. Larsen (U) Denmark  DEN  10:46:00   hylätty  
   Dmitry Tsvetkov (U) Ikaalisten Nouseva-Voima  RUS  10:54:00   ei läht.  
   Frederic Tranchand Paimion Rasti  FRA  10:58:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English