SM-sprint 17.9.2017, Helsingin Suunnistajat

H21, B2-finaali

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,310 km
 
1.   Jukka Tani Kouvolan Suunnistajat  FIN  14:12:00   14:46  
2.   Jaakko Liukkala Hauhon Sisu  FIN  13:35:00   14:56  
3.   Miika Laine Kouvolan Suunnistajat  FIN  14:16:00   14:58  
4.   Jere Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:57:00   15:02  
4.   Santeri Aikio Kuusamon Erä-Veikot  FIN  14:02:00   15:02  
6.   Peter Sundelin IF Femman  FIN  14:13:00   15:04  
7.   Christopher Mikander OK Trian  FIN  14:01:00   15:29  
8.   Antto-Iiro Suhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  14:17:00   15:35  
9.   Juuso Kujanpää Lynx  FIN  13:56:00   15:44  
10.   Vesa Ylis-Junttila Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:34:00   16:01  
10.   Erik Haajanen OK Raseborg  FIN  13:51:00   16:01  
12.   Lauri Kleemola Lynx  FIN  14:04:00   16:03  
13.   Mika Seppänen Vaalan Karhu  FIN  14:03:00   16:06  
14.   Joona Viholainen Anttolan Urheilijat  FIN  13:55:00   16:10  
15.   Hermanni Sankelo Lapuan Virkiä  FIN  13:54:00   16:14  
16.   Eero Markkila Rasti-Kurikka  FIN  13:45:00   16:17  
17.   Sami Mänty Angelniemen Ankkuri  FIN  14:10:00   16:25  
18.   Kalle Manninen Anttolan Urheilijat  FIN  13:59:00   16:30  
19.   Heikki Virekunnas Tampereen Pyrintö  FIN  13:49:00   16:38  
19.   Marko Manninen Navi  FIN  14:09:00   16:38  
21.   Kari Kokkinen Lahden Taimi  FIN  14:06:00   16:40  
22.   Eero Kahila Tampereen Pyrintö  FIN  13:47:00   16:44  
23.   Ville Pakkanen Espoon Akilles  FIN  13:50:00   17:09  
24.   Jussi Koskinen Kalevan Rasti  FIN  13:31:00   17:15  
24.   Jyrki Mikkola Kankaanpään Suunnistajat  FIN  13:40:00   17:15  
26.   Yui Kan Raphael Mak (U) Hong Kong  GBR  13:33:00   17:18  
27.   Petri Annila Koovee  FIN  13:41:00   17:23  
28.   Antti Lindqvist SK Uusi  FIN  13:44:00   17:24  
29.   Christoffer Melin IK Falken  FIN  13:38:00   17:32  
30.   Aki Ylitalo Hauhon Sisu  FIN  13:52:00   17:39  
31.   Joonas Hirvi Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  13:46:00   17:51  
32.   Arto Ranki Angelniemen Ankkuri  FIN  13:37:00   17:55  
33.   Vesa-Ville Väänänen Rasti-Lukko  FIN  13:42:00   18:09  
34.   Tuomo Niskanen Rastivarsat  FIN  13:36:00   18:11  
35.   Tuomas Fjällström Anttolan Urheilijat  FIN  14:07:00   18:17  
36.   Stefano Raus (U) Lahden Suunnistajat-37  ITA  14:00:00   18:22  
37.   Leo Tolvanen Pihkaniskat  FIN  13:43:00   18:52  
38.   Joona Malmi Kangasala SK  FIN  13:32:00   18:58  
39.   Tomi Kauppila Miehikkälän Vilkas  FIN  13:30:00   19:31  
40.   Petri Koskela Suunta-Veikot  FIN  13:39:00   20:18  
   Jyri Uusitalo Pellon Ponsi  FIN  13:48:00   ei läht.  
   Jussi Taussi Kymin Suunnistajat  FIN  13:53:00   ei läht.  
   Markus Hakkarainen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  13:58:00   hylätty  
   Pyry Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  14:05:00   ei läht.  
   Jeremias Lipsanen Navi  FIN  14:08:00   hylätty  
   Juha Huhtanen Kankaanpään Suunnistajat  FIN  14:11:00   ei läht.  
   Aleksi Tuovinen Kuopion Suunnistajat  FIN  14:14:00   ei läht.  
   Perttu Sorsa Hiidenkiertäjät  FIN  14:15:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English