SM-sprint 17.9.2017, Helsingin Suunnistajat

H21, B1-finaali

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,67 km
 
1.   Petteri Muukkonen OK Trian  FIN  14:26:00   15:07  
2.   Lari Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  14:50:00   15:21  
3.   Tuomo Lahtinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  14:23:00   15:22  
4.   Aki Saari Vaajakosken Terä  FIN  14:17:00   15:43  
5.   Ville Saikko Lappeen Riento  FIN  13:54:00   15:52  
6.   Janne Kuningas Luumäen Rasti  FIN  14:03:00   15:57  
6.   Matti Liukkonen Rajamäen Rykmentti  FIN  14:07:00   15:57  
8.   Tero Linnainmaa Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  14:20:00   16:00  
9.   Otto Loukkalahti Hiidenkiertäjät  FIN  13:41:00   16:06  
9.   Eero-Matti Vainio MS Parma  FIN  14:18:00   16:06  
9.   Aapo Leskinen Lynx  FIN  14:22:00   16:06  
12.   Simo Hasu OK Trian  FIN  14:06:00   16:07  
13.   Petja Pöyhönen Rastikarhut  FIN  13:45:00   16:15  
14.   Lasse Kautto Vaajakosken Terä  FIN  14:14:00   16:18  
15.   Antti Saikko Tampereen Pyrintö  FIN  13:55:00   16:19  
16.   Jukka-Pekka Seppänen Hiidenkiertäjät  FIN  13:58:00   16:20  
17.   Josh OSullivan-Hourihan (U) Irland  IRL  13:57:00   16:21  
18.   Sampo Rahko SK Pohjantähti  FIN  14:09:00   16:22  
18.   Aleksi Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  14:25:00   16:22  
20.   Juho Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  13:51:00   16:24  
20.   Roope Koskinen Kalevan Rasti  FIN  14:27:00   16:24  
22.   George Mavchun (U) Espoon Suunta  RUS  14:11:00   16:26  
23.   Teemu Niskanen Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:52:00   16:28  
24.   Misa Tuomala Suunta Jyväskylä  FIN  14:08:00   16:29  
25.   Kari-Pekka Seppänen Rastikarhut  FIN  14:00:00   16:31  
26.   Juho-Matti Taivainen Pellon Ponsi  FIN  14:19:00   16:37  
27.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä  FIN  14:15:00   16:38  
28.   Filip Brunell OK Trian  FIN  13:50:00   16:42  
29.   Valtteri Rantala Lahden Suunnistajat-37  FIN  14:05:00   16:46  
30.   Juho Rajaniemi Turun Suunnistajat  FIN  14:10:00   16:47  
31.   Veli-Pekka Kuutti Espoon Akilles  FIN  13:37:00   16:52  
31.   Matias Sankari Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:49:00   16:52  
31.   Aaro Ruohola MS Parma  FIN  14:42:00   16:52  
34.   Henri Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  14:01:00   16:55  
34.   Tuomo Istolahti Kangasala SK  FIN  14:12:00   16:55  
36.   Rainer Kujala Lynx  FIN  13:35:00   17:13  
37.   Tomas Snellman Rasti-Lukko  FIN  13:39:00   17:18  
38.   Tuukka Senttula Suunta Jyväskylä  FIN  13:48:00   17:21  
39.   Simo Mertanen Lappeen Riento  FIN  13:53:00   17:26  
40.   Antton Viljakainen Anttolan Urheilijat  FIN  13:30:00   17:29  
40.   Jaakko Istolahti Kangasala SK  FIN  13:43:00   17:29  
42.   Patrik Väisänen Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:38:00   17:32  
42.   Niko Nissinen SK Pohjantähti  FIN  14:16:00   17:32  
44.   Santeri Sainio Kangasala SK  FIN  14:02:00   17:35  
45.   Heikki Manninen Anttolan Urheilijat  FIN  13:33:00   18:05  
46.   Ville Vierimaa Espoon Akilles  FIN  13:31:00   18:35  
47.   Lauri Sorsa Hiidenkiertäjät  FIN  13:40:00   18:36  
48.   Tatu Leirimaa Rastivarsat  FIN  13:47:00   19:40  
   Daniil Elizarov (U) Hiisirasti  RUS  13:32:00   hylätty  
   Eero Inkeri Vehkalahden Veikot  FIN  13:36:00   ei läht.  
   Lauri Valkonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:44:00   ei läht.  
   Pauli Leinonen Suunta Jyväskylä  FIN  13:46:00   hylätty  
   Ari-Pekka Joensuu Lapuan Virkiä  FIN  14:04:00   hylätty  
   Henri Kalve Paimion Rasti  FIN  14:13:00   ei läht.  
   Maxime Rauturier (U) France  FRA  14:21:00   hylätty  
   Juho-Veikko Hytönen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  14:24:00   keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English