SM-sprint 17.9.2017, Helsingin Suunnistajat

D45K, 30 parasta A-finaaliin

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,06 km
 
1.   Sanna Nymalm Pargas IF  FIN  11:01:00   10:05  
2.   Ingela Mattsson Pargas IF  FIN  10:50:00   10:32  
3.   Sirra Toivonen Kangasala SK  FIN  11:04:00   10:38  
4.   Jaana Pietilä-Annala Kangasala SK  FIN  11:03:00   10:51  
5.   Nina Mäki Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:00:00   11:08  
6.   Virpi Palmen Espoon Suunta  FIN  10:53:00   11:18  
7.   Riikka Karppinen Espoon Akilles  FIN  10:58:00   11:20  
8.   Sanna Multala Kuopion Suunnistajat  FIN  10:21:00   11:40  
8.   Sanna Sarkkinen-Vuorinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:47:00   11:40  
8.   Tessa Pulli Rastivarsat  FIN  11:02:00   11:40  
11.   Leena Hirvonen Asikkalan Raikas  FIN  10:52:00   11:42  
12.   Varpu Kärkkäinen Olavin Rasti  FIN  10:55:00   11:44  
13.   Anu Ekström MS Parma  FIN  10:57:00   11:47  
14.   Laila Escartin-Sorjonen Rasti-Pielinen  FIN  10:49:00   11:50  
15.   Sari Saarijärvi Suunta-Sepot  FIN  10:59:00   11:52  
16.   Jatta Haapamäki Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  10:54:00   11:53  
17.   Maarit Dahlman Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:44:00   12:01  
18.   Maarit Leskelä Oulunsalon Vasama  FIN  10:29:00   12:03  
19.   Mervi Pötry Kalevan Rasti  FIN  10:23:00   12:06  
20.   Marja-Leena Ojanaho Keminmaan Urheilijat  FIN  10:51:00   12:12  
21.   Inga-Lill Svedberg OK Trian  FIN  10:46:00   12:16  
22.   Astra Francke Espoon Suunta  FIN  10:48:00   12:17  
23.   Susanna Rokka Lounais-Hämeen Rasti  FIN  10:34:00   12:26  
24.   Annamari Tiitola Lynx  FIN  10:56:00   12:40  
25.   Sari Tupitsa Rasti E4  FIN  10:38:00   12:43  
26.   Anniina Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  10:40:00   12:54  
27.   Kirsi Arvela Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:33:00   12:56  
28.   Eija Blomqvist IF Femman  FIN  10:18:00   13:01  
29.   Lotta Haavisto Turun Suunnistajat  FIN  10:41:00   13:27  
30.   Iina Oja Pihkaniskat  FIN  10:37:00   13:36  
30.   Katja Schüle Koovee  FIN  10:42:00   13:36  
32.   Anne Peltoniemi Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  10:19:00   13:40  
33.   Heidi Torp-Donner OK77  FIN  10:45:00   13:51  
34.   Sari Sundqvist Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:36:00   14:06  
35.   Tanja Vallema Vehkalahden Veikot  FIN  10:35:00   14:07  
36.   Tarja Klemetti Liperin Taimi  FIN  10:22:00   14:14  
37.   Hanna Kahanpää Espoon Suunta  FIN  10:39:00   14:23  
38.   Niina Liukkonen Navi  FIN  10:20:00   14:35  
39.   Sari Liikonen Kärkölän Kisa-Veikot  FIN  10:32:00   15:25  
40.   Marjaana Hautaniemi Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:30:00   15:57  
41.   Maria Brink Pargas IF  FIN  10:31:00   16:03  
42.   Mia Hakuli Keravan Urheilijat  FIN  10:27:00   16:12  
43.   Leena Kantanen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:28:00   18:02  
44.   Marjo Koistinen Espoon Suunta  FIN  10:26:00   19:46  
45.   Teija Sahlström Espoon Akilles  FIN  10:25:00   23:01  
   Kirsi Koivuniemi Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:24:00   ei läht.  
   Virpi Tilli Lynx  FIN  10:43:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English