SM-sprint 17.9.2017, Helsingin Suunnistajat

D35K, 30 parasta A-finaaliin

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,15 km
 
1.   Veera Kiuru Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:10:00   10:31  
2.   Anni Liimatainen Turun Suunnistajat  FIN  10:01:00   10:52  
3.   Anne-Mari Leskinen Lynx  FIN  10:03:00   10:55  
4.   Mari Koivunen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:04:00   10:58  
4.   Mia Taini Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:12:00   10:58  
6.   Päivi Autio Hiisirasti  FIN  10:09:00   11:04  
7.   Mari Väänänen Kalevan Rasti  FIN  9:41:00   11:09  
7.   Sara Lindholm OK Raseborg  FIN  10:07:00   11:09  
9.   Lotta Oinonen Pihkaniskat  FIN  10:11:00   11:10  
10.   Salla Töyrylä Kymin Suunnistajat  FIN  10:02:00   11:12  
11.   Tiina Väre Someron Esa  FIN  10:13:00   11:20  
12.   Kirsi Kiiskinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  9:47:00   11:29  
13.   Marion Büchli Switzerland  SUI  9:40:00   11:34  
13.   Anna Ojapalo Lynx  FIN  9:42:00   11:34  
13.   Marie Fred IF Femman  FIN  9:55:00   11:34  
16.   Eija Keski-Säntti Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  9:59:00   11:36  
17.   Tiina Vilska Rajamäen Rykmentti  FIN  9:38:00   11:40  
18.   Inese Evele-Peltoniemi Espoon Suunta  FIN  9:50:00   11:41  
19.   Sanna Weckman Vehkalahden Veikot  FIN  9:44:00   11:46  
20.   Salla Lilja Anttolan Urheilijat  FIN  9:39:00   11:55  
21.   Maija Heikkilä Espoon Akilles  FIN  9:54:00   11:56  
22.   Heli Noponen Anttolan Urheilijat  FIN  9:46:00   12:04  
23.   Kati Korhonen Suunta Jyväskylä  FIN  9:58:00   12:06  
24.   Katri Lindeqvist Turun Suunnistajat  FIN  9:53:00   12:10  
24.   Hanna-Riikka Koskinen Hyvinkään Rasti  FIN  10:05:00   12:10  
26.   Tiina Karvonen Someron Esa  FIN  10:08:00   12:11  
27.   Heidi Launistola Espoon Akilles  FIN  9:36:00   12:17  
28.   Anne Hartonen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:06:00   12:19  
29.   Jenni Castrén Rasti-Jyry  FIN  9:57:00   12:46  
30.   Signe Dambe Paimion Rasti  LAT  9:33:00   12:47  
31.   Sinikka Rantanen Kymin Suunnistajat  FIN  9:48:00   13:15  
32.   Satu Sintonen Pihkaniskat  FIN  9:56:00   13:22  
33.   Tuija Jansson IK Falken  FIN  9:43:00   13:23  
34.   Sanna Laakso Hiisirasti  FIN  9:52:00   13:48  
35.   Virpi Komulainen Rasti-Jyry  FIN  9:51:00   13:52  
36.   Maria Tiusanen Ulvilan Ura  FIN  9:45:00   14:09  
37.   Eeva Kuuri-Riutta Kouvolan Suunnistajat  FIN  9:49:00   14:35  
38.   Kati Heinonen Pihkaniskat  FIN  9:34:00   15:11  
   Laura Koskenvuo Espoon Suunta  FIN  9:35:00   ei läht.  
   Outi Nieminen Rajamäen Rykmentti  FIN  9:37:00   ei läht.  
   Marianne Eskola Tampereen Pyrintö  FIN  10:00:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English