SM-sprint 17.9.2017, Helsingin Suunnistajat

D21K3, 13 parasta A-finaaliin

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,69 km
 
1.   Anna Närhi Sweden  FIN  10:59:00   11:37  
2.   Miia Niittynen Koovee  FIN  10:57:00   11:39  
3.   Lotta Karhola Tampereen Pyrintö  FIN  10:49:00   11:43  
3.   Merja Rantanen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:02:00   11:43  
5.   Ina Westerlund OK77  FIN  10:55:00   12:02  
6.   Pihla Otsamo Helsingin Suunnistajat  FIN  10:45:00   12:03  
7.   Tuulia Viberg MS Parma  FIN  10:58:00   12:05  
8.   Matleena Boström Sweden  FIN  10:53:00   12:07  
9.   von Katja Schoultz OK Trian  FIN  10:47:00   12:13  
10.   Evely Kaasiku (U) Kangasala SK  EST  11:00:00   12:14  
11.   Sanna Kauppila Angelniemen Ankkuri  FIN  10:54:00   12:16  
12.   Roosa Hämäläinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:51:00   12:19  
13.   Elina Kilpeläinen Vehkalahden Veikot  FIN  10:40:00   12:21  
14.   Elli Peltomäki Rastikarhut  FIN  10:39:00   12:25  
15.   Heini Saarimäki Angelniemen Ankkuri  FIN  10:44:00   12:31  
16.   Laura Hyyryläinen Anttolan Urheilijat  FIN  10:41:00   12:32  
17.   Sari Nurmela Vehkalahden Veikot  FIN  10:50:00   12:37  
18.   Petra Aho Navi  FIN  10:26:00   12:38  
19.   Eveliina Hirvonen Paimion Rasti  FIN  10:56:00   12:43  
20.   Salla Laitinen Espoon Akilles  FIN  10:23:00   12:53  
21.   Marjo Taanila Koovee  FIN  10:32:00   12:55  
22.   Saara Malinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:27:00   13:09  
23.   Kaisa Lylynperä Angelniemen Ankkuri  FIN  10:48:00   13:16  
24.   Emmi Haavisto Turun Suunnistajat  FIN  10:22:00   13:25  
25.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:52:00   13:26  
26.   Aino Väyrynen Kymin Suunnistajat  FIN  10:42:00   13:34  
27.   Minna Saarinen Kangasala SK  FIN  10:33:00   13:37  
28.   Jutta Jussila Sweden  FIN  10:20:00   13:48  
29.   Vivian Lindholm OK77  FIN  10:46:00   14:12  
30.   Maija Raasakka Espoon Suunta  FIN  10:34:00   14:19  
31.   Jasmin Sundbäck OK Trian  FIN  10:37:00   14:24  
32.   Saara Kukkonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:19:00   14:48  
33.   Emma Juga OK Trian  FIN  10:24:00   14:53  
34.   Aada Forsman Vaasan Suunnistajat  FIN  10:29:00   15:00  
35.   Minna Truhponen Saarijärven Pullistus  FIN  10:30:00   15:11  
36.   Essi Lotvonen Laitasaaren Veto  FIN  10:38:00   15:21  
37.   Heini Tarvainen Navi  FIN  10:21:00   15:51  
38.   Julia Korhonen Lappeen Riento  FIN  10:25:00   16:16  
39.   Tanja Etu-Huitti Maarian Mahti  FIN  10:28:00   16:21  
40.   Jenny Ray OK77  FIN  10:36:00   16:46  
41.   Hanna-Kaisa Sadwinski RastiPiikkiö  FIN  10:35:00   21:55  
   Laura Jakobsson Rastikarhut  FIN  10:31:00   ei läht.  
   Silja Kauppinen Kalevan Rasti  FIN  10:43:00   ei läht.  
   Anastasia Rudnaya (U) MS Parma  RUS  11:01:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English