SM-sprint 17.9.2017, Helsingin Suunnistajat

D21K2, 13 parasta A-finaaliin

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,81 km
 
1.   Karoliina Ukskoski Koovee  FIN  10:50:00   12:02  
2.   Björgul Ida Marie Naess Björgul (U) Paimion Rasti  NOR  11:01:00   12:03  
3.   Julia Järveläinen IF Femman  FIN  10:44:00   12:05  
3.   Tiia Istolahti MS Parma  FIN  10:57:00   12:05  
5.   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri  FIN  10:56:00   12:10  
6.   Sara Karvonen Lynx  FIN  10:55:00   12:12  
7.   Ekaterina Savkina (U) Espoon Suunta  RUS  10:48:00   12:15  
8.   Saila Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  10:58:00   12:16  
9.   Sofia Haajanen SK Pohjantähti  FIN  11:00:00   12:24  
10.   Lotta Kirvesmies Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:54:00   12:30  
11.   Tytti Kirvesmies Tampereen Pyrintö  FIN  10:41:00   12:43  
11.   Alexandra Voytova (U) Rasti-Kurikka  RUS  10:45:00   12:43  
13.   Sonja Mörsky Keuruun Kisailijat  FIN  10:42:00   12:47  
14.   Anna Moilanen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:47:00   12:51  
15.   Sanni Kymäläinen Tampereen Pyrintö  FIN  10:53:00   13:03  
16.   Aino Mänkärlä Lynx  FIN  10:52:00   13:07  
17.   Ulrika Uotila Koovee  FIN  10:49:00   13:18  
18.   Sanna Pusa Keuruun Kisailijat  FIN  10:34:00   13:29  
18.   Triin Jaadmaa (U) Estonia  EST  10:46:00   13:29  
20.   Sanna Ylikylä Rastikarhut  FIN  10:51:00   13:34  
21.   Salla Saarijärvi Suunta-Sepot  FIN  10:32:00   13:36  
22.   Anu Uhotoinen Hiidenkiertäjät  FIN  10:40:00   13:41  
23.   Suvi Heittola Rasti-Kurikka  FIN  10:39:00   13:48  
24.   Sari Vääränen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:19:00   13:53  
25.   Katja Luoma Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:27:00   13:54  
26.   Ellu Munukka Tampereen Pyrintö  FIN  10:33:00   13:58  
27.   Hanne Manderbacka Turun Suunnistajat  FIN  10:23:00   14:17  
27.   Ella Nurmi Vaasan Suunnistajat  FIN  10:37:00   14:17  
29.   Linda Ekonoja OK Botnia  FIN  10:36:00   15:23  
30.   Nelly Sopanen Maarian Mahti  FIN  10:29:00   15:30  
31.   Ruut Kanko Suunta Jyväskylä  FIN  10:30:00   15:40  
32.   Sabrina Meriheinä Pihkaniskat  FIN  10:22:00   15:45  
33.   Tiina Anttila Suomusjärven Sisu  FIN  10:21:00   15:50  
34.   Saina Pöyhönen Rastikarhut  FIN  10:24:00   16:44  
35.   Tiia-Maria Rauttola Hiidenkiertäjät  FIN  10:35:00   19:35  
   Nuppu Laaksonen Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  10:20:00   ei läht.  
   Paula Iso-Markku Kalevan Rasti  FIN  10:25:00   ei läht.  
   Minna Närhi Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:26:00   ei läht.  
   Elina Rinkineva Rasti-Jussit  FIN  10:28:00   ei läht.  
   Niina Papinsaari Kangasala SK  FIN  10:31:00   hylätty  
   Caroline Sandelin Närpes OK  FIN  10:38:00   ei läht.  
   Laura Ahonen Kangasala SK  FIN  10:43:00   ei läht.  
   Anna Haataja SK Pohjantähti  FIN  10:59:00   ei läht.  
   Marika Teini SK Pohjantähti  FIN  11:02:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English