SM-sprint 17.9.2017, Helsingin Suunnistajat

D21K1, 13 parasta A-finaaliin

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,50 km
 
1.   Kirsi Nurmi Sweden  FIN  10:59:00   11:23  
2.   Sari Anttonen Keuruun Kisailijat  FIN  11:00:00   11:25  
3.   Maija Sianoja MS Parma  FIN  10:57:00   11:28  
4.   Venla Harju Tampereen Pyrintö  FIN  11:01:00   11:33  
5.   Emma Silvennoinen Paimion Rasti  FIN  10:44:00   11:36  
6.   Karoliina Sundberg Lynx  FIN  10:54:00   11:45  
7.   Inga Dambe Paimion Rasti  LAT  10:58:00   11:49  
8.   Jannina Gustafsson MS Parma  FIN  10:53:00   11:53  
8.   Hanna Raitanen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:55:00   11:53  
10.   Suvi Ylikylä Rastikarhut  FIN  10:51:00   12:05  
10.   Tuija Kuusela Rastikarhut  FIN  10:52:00   12:05  
12.   Johanna Hulkkonen Koovee  FIN  10:56:00   12:09  
13.   Noora Hyyrynen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:34:00   12:13  
14.   Laura Joonas (U) Kuopion Suunnistajat  EST  10:46:00   12:29  
15.   Mari Seppänen OK Trian  FIN  10:45:00   12:30  
16.   Olga Elizarova (U) Hiisirasti  RUS  10:23:00   12:38  
17.   Milla Lohikainen Rastivarsat  FIN  10:39:00   12:45  
18.   Iida Savolainen Kangasala SK  FIN  10:40:00   12:47  
19.   Niina Hulkkonen Sweden  FIN  10:48:00   12:53  
20.   Marika Hara Koovee  FIN  10:19:00   12:58  
21.   Sanna Andelin Lahden Taimi  FIN  10:47:00   13:06  
22.   Outi Hasu OK Trian  FIN  10:42:00   13:11  
23.   Pinja Hietanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:50:00   13:12  
24.   Susanna Tervo Sweden  FIN  10:41:00   13:36  
25.   Tia Tarkiainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:22:00   13:53  
26.   Suvi Harju Tampereen Pyrintö  FIN  10:31:00   14:06  
27.   Anni Honkimaa Espoon Suunta  FIN  10:25:00   14:08  
28.   Maria Lerssi Espoon Akilles  FIN  10:29:00   14:17  
29.   Kaisa Vainikka Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:20:00   14:19  
30.   Essi Ylipelkola Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  10:36:00   14:37  
31.   Netta Rajamäki Kangasala SK  FIN  10:37:00   14:52  
32.   Johanna Tiitto RasTiimi  FIN  10:26:00   15:09  
33.   Anna-Sofia Marila OK Trian  FIN  10:32:00   15:10  
34.   Katariina Tiitto RasTiimi  FIN  10:38:00   15:26  
35.   Anna Salmi Maarian Mahti  FIN  10:28:00   15:36  
36.   Sara Saramäki Lynx  FIN  10:27:00   15:39  
37.   Laura Jakobsson Espoon Suunta  FIN  10:21:00   16:21  
   Anni Heikkonen MS Parma  FIN  10:24:00   ei läht.  
   Jenna Pajunen Anttolan Urheilijat  FIN  10:30:00   ei läht.  
   Henna-Riikka Haikonen Anttolan Urheilijat  FIN  10:33:00   ei läht.  
   Hanne Kolehmainen Lahden Taimi  FIN  10:35:00   hylätty  
   Heini Wennman SK Pohjantähti  FIN  10:43:00   ei läht.  
   Marttiina Joensuu SK Pohjantähti  FIN  10:49:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English