SM-sprint 17.9.2017, Helsingin Suunnistajat

D21, B2-finaali

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,90 km
 
1.   Anastasia Rudnaya (U) MS Parma  RUS  13:33:00   12:16  
2.   Netta Rajamäki Kangasala SK  FIN  13:58:00   15:23  
3.   Hanne Manderbacka Turun Suunnistajat  FIN  14:09:00   15:28  
4.   Jutta Jussila Sweden  FIN  14:05:00   15:32  
5.   Maija Raasakka Espoon Suunta  FIN  13:59:00   15:51  
6.   Essi Ylipelkola Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  14:01:00   15:52  
7.   Ruut Kanko Suunta Jyväskylä  FIN  13:57:00   15:59  
8.   Minna Saarinen Kangasala SK  FIN  14:08:00   16:07  
9.   Anni Honkimaa Espoon Suunta  FIN  14:10:00   16:16  
10.   Heini Tarvainen Navi  FIN  13:39:00   16:20  
10.   Niina Papinsaari Kangasala SK  FIN  13:42:00   16:20  
12.   Vivian Lindholm OK77  FIN  14:02:00   16:21  
13.   Minna Truhponen Saarijärven Pullistus  FIN  13:44:00   16:36  
14.   Saara Kukkonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:53:00   16:37  
15.   Hanne Kolehmainen Lahden Taimi  FIN  13:38:00   16:39  
15.   Maria Lerssi Espoon Akilles  FIN  14:07:00   16:39  
17.   Nelly Sopanen Maarian Mahti  FIN  14:00:00   16:50  
18.   Anna-Sofia Marila OK Trian  FIN  13:52:00   16:51  
19.   Johanna Tiitto RasTiimi  FIN  13:55:00   17:00  
19.   Ella Nurmi Vaasan Suunnistajat  FIN  14:06:00   17:00  
21.   Emma Juga OK Trian  FIN  13:50:00   17:03  
21.   Tiina Anttila Suomusjärven Sisu  FIN  13:51:00   17:03  
21.   Jasmin Sundbäck OK Trian  FIN  13:56:00   17:03  
24.   Linda Ekonoja OK Botnia  FIN  14:03:00   17:50  
25.   Anna Salmi Maarian Mahti  FIN  13:46:00   18:04  
25.   Kaisa Vainikka Kouvolan Suunnistajat  FIN  14:04:00   18:04  
27.   Aada Forsman Vaasan Suunnistajat  FIN  13:47:00   18:06  
28.   Essi Lotvonen Laitasaaren Veto  FIN  13:41:00   18:09  
29.   Katariina Tiitto RasTiimi  FIN  13:49:00   18:12  
30.   Sabrina Meriheinä Pihkaniskat  FIN  13:54:00   18:26  
31.   Sara Saramäki Lynx  FIN  13:43:00   18:29  
32.   Hanna-Kaisa Sadwinski RastiPiikkiö  FIN  13:34:00   18:48  
32.   Julia Korhonen Lappeen Riento  FIN  13:37:00   18:48  
34.   Laura Jakobsson Espoon Suunta  FIN  13:40:00   18:54  
35.   Saina Pöyhönen Rastikarhut  FIN  13:48:00   18:57  
36.   Jenny Ray OK77  FIN  13:35:00   20:51  
37.   Tanja Etu-Huitti Maarian Mahti  FIN  13:36:00   21:27  
38.   Tiia-Maria Rauttola Hiidenkiertäjät  FIN  13:45:00   22:24  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English