SM-sprint 17.9.2017, Helsingin Suunnistajat

D21, A-finaali

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,4 km
Maali
3,13 km
 
1.   Kirsi Nurmi Sweden  FIN  15:38:00   5:45 (1)  13:24  
2.   Venla Harju Tampereen Pyrintö  FIN  15:29:00   5:55 (2)  13:30  
3.   Maija Sianoja MS Parma  FIN  15:32:00   6:05 (11)  14:01  
4.   Sofia Haajanen SK Pohjantähti  FIN  15:13:00   6:04 (9)  14:03  
5.   Tuulia Viberg MS Parma  FIN  15:18:00   5:55 (2)  14:07  
6.   Anna Närhi Sweden  FIN  15:36:00   6:16 (20)  14:11  
7.   Sari Anttonen Keuruun Kisailijat  FIN  15:35:00   6:07 (12)  14:14  
8.   Merja Rantanen Jämsän Retki-Veikot  FIN  15:27:00   6:11 (16)  14:17  
9.   Julia Järveläinen IF Femman  FIN  15:31:00   6:04 (9)  14:20  
10.   Ina Westerlund OK77  FIN  15:24:00   6:07 (12)  14:24  
11.   Johanna Hulkkonen Koovee  FIN  15:05:00   5:56 (4)  14:25  
11.   Emma Silvennoinen Paimion Rasti  FIN  15:26:00   6:15 (19)  14:25  
11.   Karoliina Ukskoski Koovee  FIN  15:37:00   6:01 (6)  14:25  
14.   Tiia Istolahti MS Parma  FIN  15:28:00   6:07 (12)  14:31  
15.   Jannina Gustafsson MS Parma  FIN  15:17:00   6:13 (18)  14:32  
16.   Inga Dambe Paimion Rasti  LAT  15:20:00   6:01 (6)  14:33  
17.   Björgul Ida Marie Naess Björgul (U) Paimion Rasti  NOR  15:34:00   6:01 (6)  14:38  
18.   Sara Karvonen Lynx  FIN  15:22:00   6:20 (23)  14:41  
19.   Miia Niittynen Koovee  FIN  15:33:00   6:31 (32)  14:45  
20.   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri  FIN  15:25:00   6:07 (12)  14:49  
21.   Ekaterina Savkina (U) Espoon Suunta  RUS  15:19:00   6:18 (21)  14:51  
22.   Pihla Otsamo Helsingin Suunnistajat  FIN  15:21:00   6:18 (21)  14:53  
23.   Saila Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  15:16:00   6:00 (5)  15:01  
23.   Karoliina Sundberg Lynx  FIN  15:23:00   6:24 (26)  15:01  
25.   Lotta Kirvesmies Lahden Suunnistajat-37  FIN  15:10:00   6:11 (16)  15:07  
26.   Hanna Raitanen Rajamäen Rykmentti  FIN  15:14:00   6:31 (32)  15:12  
27.   von Katja Schoultz OK Trian  FIN  15:12:00   6:41 (36)  15:15  
28.   Sanna Kauppila Angelniemen Ankkuri  FIN  15:06:00   6:30 (31)  15:20  
29.   Sonja Mörsky Keuruun Kisailijat  FIN  15:01:00   6:29 (29)  15:22  
30.   Matleena Boström Sweden  FIN  15:15:00   6:29 (29)  15:26  
31.   Roosa Hämäläinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  15:03:00   6:24 (26)  15:27  
31.   Alexandra Voytova (U) Rasti-Kurikka  RUS  15:04:00   6:28 (28)  15:27  
33.   Tuija Kuusela Rastikarhut  FIN  15:08:00   6:33 (34)  15:29  
34.   Noora Hyyrynen Kouvolan Suunnistajat  FIN  15:02:00   6:22 (24)  15:35  
34.   Suvi Ylikylä Rastikarhut  FIN  15:11:00   6:36 (35)  15:35  
36.   Tytti Kirvesmies Tampereen Pyrintö  FIN  15:07:00   6:23 (25)  16:10  
37.   Elina Kilpeläinen Vehkalahden Veikot  FIN  15:00:00   7:10 (37)  16:21  
   Evely Kaasiku (U) Kangasala SK  EST  15:09:00      hylätty  
   Lotta Karhola Tampereen Pyrintö  FIN  15:30:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English