34. Ruskamaraton 02.09.2017, Levi

Puolimaraton miehet

Lähtölista

1001Henrik BrunellRun For Fun Nykarleby14:00:00   1001PM40
1002Tomi KummalaKemi14:00:00   1002PM40
1003Jukka PulkkinenOuneva Group14:00:00   1003PM40
1004Jarmo MäkipörhöläKemi14:00:00   1004PM40
1005Pekka PalinVihdin Autotalo14:00:00   1005PM40
1006Raimo HuhtanenKiimu14:00:00   1006PM40
1007Sami HämäläinenRovaniemi14:00:00   1007PM40
1008Marko MaraKojamoveljet14:00:00   1008PM40
1009Niklas WikblomIf Nykarlebynejden14:00:00   1009PM40
1010Petteri PaassiltaLääkäripalvelu Paassilta Oy14:00:00   1010PM40
1011Ralph EtzoldMuonio14:00:00   1011PM40
1012Jaakko KiiskiläVesimiehet Sport Team14:00:00   1012PM40
1013Jari Mäki-RunsasOulu14:00:00   1013PM40
1014Pasi MäkiSsu-Triathlon14:00:00   1014PM40
1015Rami YlävaaraTornio14:00:00   1015PM40
1016Veli PekkalaJbe-Service Oy14:00:00   1016PM40
1017Jukka AhonenLahti14:00:00   1017PM40
1018Kalle NiemimaaHelsinki14:00:00   1018PM40
1019Sami AarrasPyrkivän Voima14:00:00   1019PM40
1020Kimmo JohanssonEspoo14:00:00   1020PM40
1021Pasi KinnunenLappeenranta14:00:00   1021PM40
1022Joni AilinpietiKemi14:00:00   1022PM40
1023Vesa SchutskoffLvi-Dahl Oy14:00:00   1023PM40
1024Tuomo HerttuaAmc14:00:00   1024PM40
1025Petri PalkinenSnowman World14:00:00   1025PM40
1026Mikko AhonenSuokummun Koiralenkittäjät14:00:00   1026PM40
1027Marko PenttinenKeran Kesässä14:00:00   1027PM40
1028Tommi AnonenKerran Kesässä14:00:00   1028PM40
1029Mikael ForsblomTasamaantallaajat14:00:00   1029PM40
1030Sami HervaLamu14:00:00   1030PM40
1031Veli-Matti MarttalaTornio14:00:00   1031PM40
1032Bo BergfeltHavator14:00:00   1032PM40
1033Peter JulinHavator14:00:00   1033PM40
1034Mika VäänänenKajaani14:00:00   1034PM40
1035Jyrki KoskinenPrisma Tornio14:00:00   1035PM40
1036Kari KantolaSaana-Veikot14:00:00   1036PM40
1037Sami KlemolaUrputien Urheilijat, Oulu14:00:00   1037PM40
1038Jarkko SalmelinEkocoil Oy14:00:00   1038PM40
1039Janne LammelaYvp14:00:00   1039PM40
1040Jere KiljalaOuneva Group14:00:00   1040PM40
1041Mikko SotaniemiSoinan Kaiku, Oulu14:00:00   1041PM40
1042Jan MäntyharjuLempäälä14:00:00   1042PM40
1043Jukka HinkulaFingrid14:00:00   1043PM40
1044Martti KaikkonenTapojärvi Sport Club14:00:00   1044PM40
1045Jukka Halonen-14:00:00   1045PM40
1046Arto HyrkäsOulu14:00:00   1046PM40
1047Esa HyvärinenKemi14:00:00   1047PM40
1048Jonne KarantaRds / Rovaniemi14:00:00   1048PM40
1049Pasi OksanenRauma14:00:00   1049PM40
1050Matti PulkkinenONMKY14:00:00   1050PM40
1051Karri KoskinenMnv / Autoliike Koskinen Viitas14:00:00   1051PM40
1052Jarkko KiuruMnv / Autoliike Koskinen Viitas14:00:00   1052PM40
1053Niila LaitiUtsjoki14:00:00   1053PM40
1054Shane DalyKildare Ac14:00:00   1054PM40
1055Marko JussilaRovaniemi14:00:00   1055PM40
1056Petri HangasluomaSeinäjoki14:00:00   1056PM40
1057Janne PaavolaPaljunilo14:00:00   1057PM40
1058Janne JuvonenKeminmaa14:00:00   1058PM40
1059Janne AulaOulu14:00:00   1059PM40
1060Janne MännikköRauma14:00:00   1060PM40
1061Pasi OivaRovaniemi14:00:00   1061PM40
1062Sauli KujalaOulu14:00:00   1062PM40
1063Veli-Heikki KoivuTerra Point Cloud Oy14:00:00   1063PM40
1064Janne HildenPoku14:00:00   1064PM40
1065Juha EskelinenKittilän Kunta14:00:00   1065PM40
1066Veli-Matti HettulaKittilän Kunta14:00:00   1066PM40
1067Tommi RaumaK-Rauta Lahdesjärvi14:00:00   1067PM40
1068Kai ÅkerlundOulu14:00:00   1068PM40
1069Pasi KarvonenUkonjärven Urheilijat Inari14:00:00   1069PM40
1070Jussi HerranenKuopio14:00:00   1070PM40
1071Marko MannermaaOulu14:00:00   1071PM40
1072Perttu SarasteHorace/rovaniemi14:00:00   1072PM40
1073Leif CarlstedtRun For Fun Nykarleby14:00:00   1073PM50
1074Jukka SikanenSavonlinna14:00:00   1074PM50
1075Kristian StaraRun For Fun, Nykarleby14:00:00   1075PM50
1076Keijo KohtalaEurajoki14:00:00   1076PM50
1077Peter Boye AndersenKirkenes - Norja14:00:00   1077PM50
1078Jukka NiskaTeam Niska14:00:00   1078PM50
1079Markku KomulainenVesimiehet Sport Team14:00:00   1079PM50
1080Matti LehtoKonecranes14:00:00   1080PM50
1081Markku LaitilaSavukoski14:00:00   1081PM50
1082Pauli RantaMuonion Putkityö Pauli Ranta14:00:00   1082PM50
1083Matti SSuomi14:00:00   1083PM50
1084Jyrki VSuomi14:00:00   1084PM50
1085Jukka RomppainenONMKY/KKM14:00:00   1085PM50
1086Mikko LiukkonenEspl14:00:00   1086PM50
1087Raino ImmonenMikkeli14:00:00   1087PM50
1088Roger MikalsenTromsø Løpeklubb14:00:00   1088PM50
1089Atso PasmaUtbildning Nord14:00:00   1089PM50
1090Leif UtterströmUtbildning Nord14:00:00   1090PM50
1091Timo HonkanenOulu14:00:00   1091PM50
1092Antti SuuaKiinteistöhuolto Jurvelin Oy14:00:00   1092PM50
1093Jorma PaasovaaraKuusamo14:00:00   1093PM50
1094Kari HasaAavasaksa14:00:00   1094PM50
1095Arto HavelaPelloplast Oy14:00:00   1095PM50
1096Markku JuopperiPrisma Kemi14:00:00   1096PM50
1097Ari PykyS-Market Kiiminki14:00:00   1097PM50
1098Kari PitkänenVuotungin Veto14:00:00   1098PM50
1099Petri JulinKotka14:00:00   1099PM50
1100Heikki KämäräinenAmc Rovaniemi14:00:00   1100PM50
1101Esa VäänänenOuneva Group14:00:00   1101PM50
1102Kari NenonenOuneva Group14:00:00   1102PM50
1103Jukka PulkkinenKojamoveljet14:00:00   1103PM50
1104Jarmo JuusoVeitsiluodon Kisaveikot14:00:00   1104PM50
1105Sepp HämäläinenViitasaaren Tilausliikenne Oy14:00:00   1105PM50
1106Pekka JussilaSportcult Ry14:00:00   1106PM50
1107Ari-Pekka ForssRovaniemi14:00:00   1107PM50
1108Keijo KeisuTluk Tornio14:00:00   1108PM50
1109Harri VirkkalaFco14:00:00   1109PM50
1110Jorma KarjalainenOulu14:00:00   1110PM50
1112Salomo JuupaluomaOunaksen Pyöräpojat14:00:00   1112PM50
1113Seppo TuulaniemiRovaniemi14:00:00   1113PM50
1114Juha PasonenNavi14:00:00   1114PM50
1115Veli-Matti AntinojaKeminmaa14:00:00   1115PM50
1116Teppo LämsäTornio14:00:00   1116PM50
1117Torsti JulinKotka14:00:00   1117PM50
1118Kari TuominenTerpe/ Rovaniemi14:00:00   1118PM50
1119Marko LehtoTeuvan Rivakka14:00:00   1119PM50
1120Ilpo PuljuSodankylä14:00:00   1120PM50
1121Aimo MäättäRovaniemenroadrunners14:00:00   1121PM50
1122Ari AholaOulu14:00:00   1122PM50
1123Veli-Matti KullaKempeleen Maratonklubi14:00:00   1123PM50
1124Juha PyöräläKuivaniemen Yritys14:00:00   1124PM50
1125Seppo KuismaRovaniemi14:00:00   1125PM50
1126Kari KajanojaAmc14:00:00   1126PM50
1127Seppo Yli-RenkoSeinäjoki14:00:00   1127PM50
1128Heikki TynjäläSeinäjoki14:00:00   1128PM50
1129Simo VaaralaKittilä Urheilija14:00:00   1129PM50
1130Jarmo RundgrenAlat.pirkat14:00:00   1130PM50
1131Ari KokkoPudasjärvi14:00:00   1131PM50
1132Juha KähköläKempeleen Maratonklubi14:00:00   1132PM50
1133Pasi NymanPudasjärvi14:00:00   1133PM50
1134Tuomo PesonenKemski14:00:00   1134PM50
1135Juha ValtariRamboll Finland Oy14:00:00   1135PM50
1136Juha MäkiCdk Global Finland14:00:00   1136PM50
1137Seppo KykkänenPorin Kuntoilijat14:00:00   1137PM50
1138Petri LeskeläOulu14:00:00   1138PM50
1139Ari NevalaAvant Tecno14:00:00   1139PM50
1140Kari TohmolaRovaniemi14:00:00   1140PM50
1141Ilkka AskaRovaniemi14:00:00   1141PM50
1142Juha HarjulahtiOulu14:00:00   1142PM60
1143Jostein TørstadKirkenes Løpeklubb14:00:00   1143PM60
1144Markku TyrväinenLahti14:00:00   1144PM60
1145Pauli MalinenKuhmo14:00:00   1145PM60
1146Jukka BrusilaBoliden Kevitsa Mining14:00:00   1146PM60
1147Tuomo KuismaNurmijärven Yrittäjät Ry14:00:00   1147PM60
1148Esa ViertolaNaantalin Kaupunki14:00:00   1148PM60
1149Börje RiskaK,k-Team Pohjalainen14:00:00   1149PM60
1150Seppo AhoTeam Tuhkelo14:00:00   1150PM60
1151Martti LindenJämsä14:00:00   1151PM60
1152Aulis KinnunenTornio14:00:00   1152PM60
1153Reijo HummastenniemiOlshet Oulsuunheitto14:00:00   1153PM60
1154Jouko IllikainenKemijoki Oy14:00:00   1154PM60
1155Hannu SipolaKangasala14:00:00   1155PM60
1156Matti AlarousuTornio14:00:00   1156PM60
1157Vilho VaronenSodankylä14:00:00   1157PM60
1158Asko RäikkäKeminmaa14:00:00   1158PM60
1159Veikko SeppänenTeatteri Retikka14:00:00   1159PM60
1160Jukka SalmiKittilän Kunta14:00:00   1160PM60
1161Risto PantsarAgnico Eagle14:00:00   1161PM60
1162Juhani KortelahtiPunkalaidun14:00:00   1162PM65
1163Timo SärkeläEspoo14:00:00   1163PM65
1164Paavo KokkoYlikiiminki14:00:00   1164PM65
1165Jouni RinnekoskiKotka14:00:00   1165PM65
1166Ismo SolaNaantalin Kaupunki14:00:00   1166PM65
1167Lauri NykänenVarpaisjäeven Vire14:00:00   1167PM65
1168Kari VihriäläVirtain Urheilijat14:00:00   1168PM65
1169Kari LeskeläRovaniemi14:00:00   1169PM65
1170Eero NiemeläHaukiputaan Veikot14:00:00   1170PM65
1171Juhani SolkinenKerava14:00:00   1171PM65
1172Raimo MaijalaVäyrynen Supporting Team14:00:00   1172PM65
1173Matti HannilaNurmijärven Yrittäjät Ry14:00:00   1173PM65
1174Tapio JantunenNurmijärven Yrittäjät Ry14:00:00   1174PM65
1175Teuvo RajanderKeminmaa14:00:00   1175PM65
1176Harri ArolaLuopioisten Maratoonarit14:00:00   1176PM65
1177Eero HanniKempeleen Maratonklubi (kemaki)14:00:00   1177PM65
1178Valde AikioniemiSodankylä14:00:00   1178PM65
1179Kari SipiläKatajaranta Sport14:00:00   1179PM65
1180Martti YlimaulaStul14:00:00   1180PM65
1181Markku TorkkoArctic Marathon Club14:00:00   1181PM65
1182Paavo TakalahtiKempeleen Maratonklubi14:00:00   1182PM65
1183Ilkka HirvikoskiRovaniemi14:00:00   1183PM65
1184Olli RimpisaloEy14:00:00   1184PMYL
1185Veli KoukkulaRovaniemi14:00:00   1185PMYL
1186Markku KuukasjärviOulu14:00:00   1186PMYL
1187Ville IivarinenKemijärven Urheilijat14:00:00   1187PMYL
1188Kenneth HagnäsPietarsaari14:00:00   1188PMYL
1189Antti JanssonRovaniemi14:00:00   1189PMYL
1190Markus NiemeläRovaniemi Athletic14:00:00   1190PMYL
1191Markku PahkalaRovaniemi14:00:00   1191PMYL
1192Pekka SutinenNaatitaan, Naatitaan14:00:00   1192PMYL
1193Toni MursuOulu14:00:00   1193PMYL
1194Jouni VatanenHelsinki14:00:00   1194PMYL
1195Juha TervaniemiKemi14:00:00   1195PMYL
1196Mikko PantsarRovaniemi14:00:00   1196PMYL
1197Juha YlioinasVesimiehet Sport Team14:00:00   1197PMYL
1198Juha KyllönenHyvinkää14:00:00   1198PMYL
1199Pekka KeskiahoOulu14:00:00   1199PMYL
1200Janne KangasOulu14:00:00   1200PMYL
1201Valtteri VirtanenLasilyseo14:00:00   1201PMYL
1202Jussi SyväniemiArctic Athletics Rovaniemi Ry14:00:00   1202PMYL
1203Jarkko LappalainenLasilyseo14:00:00   1203PMYL
1204Jarno NurmelaRovaniemi14:00:00   1204PMYL
1205Joni HolmströmHaapajärvi14:00:00   1205PMYL
1206Heikki HolmströmMuhos14:00:00   1206PMYL
1207Olli VäätäinenIdeal Plm14:00:00   1207PMYL
1208Tuomas AsikainenIdeal Plm14:00:00   1208PMYL
1209Vesa KonttaniemiLähitapiola Lappi14:00:00   1209PMYL
1210Lassi ValkonenOulu14:00:00   1210PMYL
1211Jarmo BirlingKajaani14:00:00   1211PMYL
1212Antti VarisJoensuu14:00:00   1212PMYL
1213Jouni HeinikoskiKittilä14:00:00   1213PMYL
1214Esa MäkeläTeam Rimppakintut14:00:00   1214PMYL
1215Arto KorkaloJääkäriprikaati14:00:00   1215PMYL
1216Jukka KaikkonenJääkäriprikaati14:00:00   1216PMYL
1217Matti VileniusK-H Pela14:00:00   1217PMYL
1218Timo LattuKeminmaa14:00:00   1218PMYL
1219Harry PetäjäjärviSaukki Jc14:00:00   1219PMYL
1220Jonne KalloRovaniemen Reipas Boxing14:00:00   1220PMYL
1221Joona VirrankariJääkäriprikaati14:00:00   1221PMYL
1222Filip Nilsen DalmeyerTeamenbusk14:00:00   1222PMYL
1223Janne OinonenOulu14:00:00   1223PMYL
1224Teemu NurminenOulu14:00:00   1224PMYL
1225Risto KiviniemiSorsan Pojat14:00:00   1225PMYL
1226Pauli KoponenKela14:00:00   1226PMYL
1227Janne-Petteri JuustovaaraKoneliike Korteniemi Oy14:00:00   1227PMYL
1228Aleksi SivulaRovaniemi14:00:00   1228PMYL
1229Samuel KorhonenSirkka14:00:00   1229PMYL
1230Antti AaltoLeijonacatering14:00:00   1230PMYL
1231Jarno KiistalaRovaniemi14:00:00   1231PMYL
1232Joel AnttilaTasamaantallaajat14:00:00   1232PMYL
1233Jarno BergRovaniemi14:00:00   1233PMYL
1234Tuomas LeppänenRovaniemi14:00:00   1234PMYL
1235Heikki PirttimaaRunsu14:00:00   1235PMYL
1236Jari AuttiLapin Sudet14:00:00   1236PMYL
1237Markus HautaniemiS-Market Sodankylä14:00:00   1237PMYL
1238Mikko KaunisvaaraKodin Terra Rovaniemi14:00:00   1238PMYL
1239Olli PitkänenKuusamo14:00:00   1239PMYL
1240Eero KaivolaVehmaisten Urheilijat14:00:00   1240PMYL
1241Matti EskelinenKempeleen Maratonklubi14:00:00   1241PMYL
1242Janne MoilanenRaurh14:00:00   1242PMYL
1243Mika SunnariKeminmaa14:00:00   1243PMYL
1244Olli SaloKemijärvi14:00:00   1779PMYL
1245Petteri PasulaVeljekset Vaara Oy14:00:00   1245PMYL
1246Jukka VaaraVeljekset Vaara Oy14:00:00   1246PMYL
1247Otto LamminmäkiVeljekset Vaara Oy14:00:00   1247PMYL
1248Mika PitkänenOulu14:00:00   1248PMYL
1249Staffan ÖstmanKokkola14:00:00   1249PMYL
1250Tuomas KumpulaOulu14:00:00   1250PMYL
1251Aki HärkönenSuomussalmi14:00:00   1251PMYL
1252Heikki LeipämaaOulu14:00:00   1252PMYL
1253Matti HeikkiläTurku14:00:00   1253PMYL
1254Petri TiuraniemiRovaniemi14:00:00   1254PMYL
1255Toni BackmanTeam Rimppakintut14:00:00   1255PMYL
1256Joni PajariSimon Moottorikerho14:00:00   1256PMYL
1257Ville KantolaKeminmaa14:00:00   1257PMYL
1258Juha-Matti YpyäTeam Peekoo14:00:00   1258PMYL
1259Ilja KoljonenLks14:00:00   1259PMYL
1260Juha PostiTapojärvi Sport Club14:00:00   1260PMYL
1261Tomi PöyryTornion Vannefixaus14:00:00   1261PMYL
1262Mikko KuivinenYlistaro14:00:00   1262PMYL
1263Petro RasmussenRovaniemi14:00:00   1263PMYL
1264Jaakko LehtoahoTornio14:00:00   1264PMYL
1265Reko KauppinenMnv / Autoliike Koskinen Viitas14:00:00   1265PMYL
1266Teemu HoiskoKemijärven Urheilijat14:00:00   1266PMYL
1267Vesa LintiläToholampi14:00:00   1267PMYL
1268Tero TuominenRovaniemi14:00:00   1268PMYL
1269Miika MuotkaRovaniemi14:00:00   1269PMYL
1270Anssi SirviöKajaani14:00:00   1270PMYL
1271Aapo PietiläAvainasemat.fi14:00:00   1271PMYL
1272Kari KauhanenPalju.eu14:00:00   1272PMYL
1273Tuomas NiemiLevi Hotel Spa14:00:00   1273PMYL
1274Hannu IsoahoNivala14:00:00   1274PMYL
1275Matti HeleniusRovaniemi14:00:00   1275PMYL
1276Jaakko OvaskainenRovaniemi14:00:00   1276PMYL
1277Sakari HarjuHaukiputaan Koulu14:00:00   1277PMYL
1278Mauri Kuivalainen14:00:00   1278PMYL
1279Jaakko SoiniOulu14:00:00   1279PMYL
1280Pasi KarpinmaaHirvas14:00:00   1280PMYL
1281Antti VainionpääFingrid Oyj14:00:00   1281PMYL
1282Jukka KarhuRovaniemi14:00:00   1282PMYL
1283Mika GröhnKiriryhmä14:00:00   1283PMYL
1284Jani VainikkaLohja14:00:00   1284PMYL
1285Ilkka HalunenOulu14:00:00   1285PMYL
1286Hannu JussilaSmilevi14:00:00   1286PMYL
1287Jyrki MyllyHaukiputaan Koulu14:00:00   1287PMYL
1288Kalle KeskipoikelaPudasjärven Urheilijat14:00:00   1288PMYL
1289Mikko KulmalaSmilevi14:00:00   1289PMYL
1290Timo HeikkiläHailuoto14:00:00   1290PMYL
1291Henry KarhulaKittilän Kunta14:00:00   1291PMYL
1292Samuel KorhonenKittilän Kunta14:00:00   1292PMYL
1293Maximilian KuoppalaKittilän Kunta14:00:00   1293PMYL
1294Joni VihantaVesimiehet Sport Team14:00:00   1294PMYL
1295Sebastian JuholaShave Club Finland14:00:00   1295PMYL
1296Matti NäkkäläjärviInarin Yritys14:00:00   1296PMYL
1297Perttu GrönforsRovaniemi14:00:00   1297PMYL
1298Olli RannanlahtiRovaniemi14:00:00   1298PMYL
1299Andreas WeerasooriyaKirkenes14:00:00   1299PMYL
1300Rasmus ValtonenMunaniemen Veto14:00:00   1300PMYL
1301Aleksi RonkainenMunaniemen Veto14:00:00   1301PMYL
1302Kari-Pekka SyväjärviIpp14:00:00   1302PMYL
1303Ilkka-Petri VälitaloMkv14:00:00   1303PMYL
1369Juha-Pekka SmolanderRamboll Finland Oy14:00:00   1369PM40
1550Asko KelaSuomussalmi14:00:00   1550PM50
1600Johnny VesterlundRun For Fun Nykarleby14:00:00   1600PM40
1702Tapio KeränenRanuan Peura14:00:00   1702PM50
1703Kari Hänti14:00:00   1703PM60
1705Jari VaaralaKiToURL14:00:00   1705PMYL
1708Marko Vatanen14:00:00   1708PM40
1709Martti HastKeminmaa14:00:00   1709PM50
1710Markku MantereKristiinan Urheilijat14:00:00   1710PM60
1713Jarmo KallioPälkäneen luja lukko14:00:00   1713PM60
1714Heimo Blomster14:00:00   1714PM50
1716Marko Lehtomäki14:00:00   1716PM40
1717Kari KoskinenSastamala14:00:00   1717PM60
1720Kari RintaluomaTeuvan Rivakka14:00:00   1720PM50
1721Markku HänninenKeMaKi14:00:00   1721PM65
1725Terho PaksuniemiKönkään Kyläyhdistys14:00:00   1725PM60
1727Janne LämsäRovaniemi14:00:00   1727PM40
1730Jani Rantala14:00:00   1730PMYL
1731Olavi PeuraONMKY14:00:00   1731PM65
1732Sami VieroPelastuslaitos Kemi14:00:00   1732PM40
1733Aleksi MäkikyröPelastuslaitos Kemi14:00:00   1733PM40
1734Jani RuonalaPelastuslaitos Kemi14:00:00   1734PM40
1735Jussi Ala-HonkolaKuortaneen Kunto14:00:00   1735PMYL
1737Mika HeikkinenTeam Skrode14:00:00   1737PM40
1738Tuomas HapponenTeam Skrode14:00:00   1738PMYL
1739Jere MäkirantaTE Runners14:00:00   1739PMYL
1740Timo MyllynenLyly14:00:00   1740PM65
1742Harri ValkonenWISE14:00:00   1742PM50
1743Harri IsoherranenFIRA14:00:00   1743PM50
1744Jussi IsoahoNokia Oulu14:00:00   1744PM40
1745Tuomo JussilaRemmi Runners14:00:00   1745PM40
1749Tero SaikkonenJTBC Ry14:00:00   1749PMYL
1750Eetu LiukkoEnonkoski14:00:00   1750PMYL
1752Petteri HalkolaPorkkaajat14:00:00   1752PMYL
1754Ari NiemeläLVI-DAHL Oy14:00:00   1754PMYL
1755Jukka LehikoinenA-Vakuutus14:00:00   1755PM60
1760Henri Laitinen14:00:00   1760PMYL
1762Jussi Kärävä14:00:00   1762PM40
1764Jan Van Den BroekeTeam Jan14:00:00   1764PM40
1765Jukka Nevalaita14:00:00   1765PM60
1766Kalle Alastalo14:00:00   1766PM65
1767Mika SipolaLKS/Rovaniemi14:00:00   1767PM40
1771Markku VaskelainenIKNV14:00:00   1771PM60
1772Miklas SorvariLKS14:00:00   1772PMYL
1773Jirka MicklinRuskan Pakoilijat14:00:00   1773PMYL
1774Jukka RantaHartlevi14:00:00   1774PM50
1775Ari Syrjänen14:00:00   1775PM50
1776Veli-Matti Ylipeura14:00:00   1776PM50
1777Matti LuonuansuuTFW Oulu14:00:00   1777PMYL
1778Jaakko LuonuansuuOulu14:00:00   1778PMYL
1800Harri KnuutiRuskan Pakoilijat14:00:00   1800PMYL
1801Jaakko RepolaRokin Valmentajat14:00:00   1801PM50
1802Asko KokkonenHuittinen14:00:00   1802PM50
1803Jaakko ViitanenJärvenpään Haukat14:00:00   1803PMYL
1804Juha KuruSieppijärven Sisu14:00:00   1804PM40
1805Marko MikkonenKlinkmann14:00:00   1805PM40
1806Mauri IisakkaAlatornion Pirkat14:00:00   1806PM60
1807Juho Köpman14:00:00   1807PMYL
1808Juha HelinHämeen Hitaat14:00:00   1808PM60
1809Jyri VedenpääNastolan Naseva14:00:00   1809PMYL
1810Jyrki SaksaTeuva14:00:00   1810PM40
1812Jaakko TervonenGräsmyr IK Umeå14:00:00   1812PM65
1815Markku MattilaOulu14:00:00   1815PM60
1816Sauli LeiviskäOulu14:00:00   1816PM40
1817Asko PietiläPoKu14:00:00   1817PM65
1818Hannu JokilaForssa14:00:00   1818PM50
1819Kai Jokinen14:00:00   1819PMYL
1820Jarno Sorvisto14:00:00   1820PMYL
1821Jorma OnnelaNaMit14:00:00   1821PM65
1823Veikko KähköläHorman Boys14:00:00   1823PM65
1824Juha PesonenHaukiputaan heitto14:00:00   1824PM50
1825Magnus HellandLakselv IL14:00:00   1825PM40
1826Jani HeinonenTeam Skrode14:00:00   1826PM40
1827Tapio VihinenPK-Racing Team14:00:00   1827PM40
1828Miikka SeppäPequ The Panda14:00:00   1828PMYL
1829Tauno Karjalainen14:00:00   1829PM65
1830Petteri HeinonenRovaniemi14:00:00   1830PMYL
1831Risto Majuri14:00:00   1831PM40
1832Marko Korkeamäki14:00:00   1832PM40
1835Aleksi KorteniemiTecaflew14:00:00   1835PMYL
1836Jyrki IlvesluotoRDS Rovaniemi14:00:00   1836PM50
1837Veli-Matti LilanderHelsinki14:00:00   1837PM40
1839Juha LaaksonenKerava14:00:00   1839PM50
1840Tauno JokinenSaariselän Mökit.fi14:00:00   1840PM60
1842Markku KärkkäinenKuohun Kovat14:00:00   1842PM60
1843Anssi Iso-Koivisto14:00:00   1843PMYL
1844Mikko OsmoKauh MK14:00:00   1844PMYL
1847Kari VirtanenPorin Kuntoilijat14:00:00   1847PM50
1848Tarmo Myllymäki14:00:00   1848PM50
1851Alexander SimkinPolyagnye Zogi, Russia14:00:00   1851PM65
1852Tero Rytkönen14:00:00   1852PM40
1854Gubben AsplundKaresuando14:00:00   1854PM40
1855Janne VaseniusRPU/Lapin Poliisilaitos14:00:00   1855PMYL
1856Unto TyyskänenMS-Parma14:00:00   1856PM65
1857Petri TapioRovaniemi14:00:00   1857PM50
1858Simo Jänkälä14:00:00   1858PM65
1859Hannu KumpulaKemijärvi14:00:00   1859PM60
1860Markus IsolaMuurolan Kisaveikot14:00:00   1860PMYL
1861Jarmo KeränenHki14:00:00   1861PM50
1864Joonas PerkkiöLapin Lennosto14:00:00   1864PMYL
1865Hannu-Pekka AuttiRuskan Pakoilijat14:00:00   1865PMYL
1866Christian StorrenkORC14:00:00   1866PM40
1867Jarno HelassaloÄkäslompolo Sport Shop14:00:00   1867PMYL
1868Jari AholaÄkäslompolon Sport Shop14:00:00   1868PM50
1869Olav HellmanMirka14:00:00   1869PM40
1870Pasi Laukkanen14:00:00   1870PM40
1873Risto PonkalaPUKE14:00:00   1873PM40
1874Mikko Martimo14:00:00   1874PM50
1875Pauli Ohukainen14:00:00   1875PMYL
1876Lauri LuonuansuuOulun Kamppailuklubi14:00:00   1876PMYL
3611Asko VääräniemiONMKY/KKM Result Service Oy14:00:00   3611PM50

Sarjat:

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English