34. Ruskamaraton 02.09.2017, Levi

Puolimaraton miehet 40

Lähtölista

1001Henrik BrunellRun For Fun Nykarleby14:00:00   1001
1002Tomi KummalaKemi14:00:00   1002
1003Jukka PulkkinenOuneva Group14:00:00   1003
1004Jarmo MäkipörhöläKemi14:00:00   1004
1005Pekka PalinVihdin Autotalo14:00:00   1005
1006Raimo HuhtanenKiimu14:00:00   1006
1007Sami HämäläinenRovaniemi14:00:00   1007
1008Marko MaraKojamoveljet14:00:00   1008
1009Niklas WikblomIf Nykarlebynejden14:00:00   1009
1010Petteri PaassiltaLääkäripalvelu Paassilta Oy14:00:00   1010
1011Ralph EtzoldMuonio14:00:00   1011
1012Jaakko KiiskiläVesimiehet Sport Team14:00:00   1012
1013Jari Mäki-RunsasOulu14:00:00   1013
1014Pasi MäkiSsu-Triathlon14:00:00   1014
1015Rami YlävaaraTornio14:00:00   1015
1016Veli PekkalaJbe-Service Oy14:00:00   1016
1017Jukka AhonenLahti14:00:00   1017
1018Kalle NiemimaaHelsinki14:00:00   1018
1019Sami AarrasPyrkivän Voima14:00:00   1019
1020Kimmo JohanssonEspoo14:00:00   1020
1021Pasi KinnunenLappeenranta14:00:00   1021
1022Joni AilinpietiKemi14:00:00   1022
1023Vesa SchutskoffLvi-Dahl Oy14:00:00   1023
1024Tuomo HerttuaAmc14:00:00   1024
1025Petri PalkinenSnowman World14:00:00   1025
1026Mikko AhonenSuokummun Koiralenkittäjät14:00:00   1026
1027Marko PenttinenKeran Kesässä14:00:00   1027
1028Tommi AnonenKerran Kesässä14:00:00   1028
1029Mikael ForsblomTasamaantallaajat14:00:00   1029
1030Sami HervaLamu14:00:00   1030
1031Veli-Matti MarttalaTornio14:00:00   1031
1032Bo BergfeltHavator14:00:00   1032
1033Peter JulinHavator14:00:00   1033
1034Mika VäänänenKajaani14:00:00   1034
1035Jyrki KoskinenPrisma Tornio14:00:00   1035
1036Kari KantolaSaana-Veikot14:00:00   1036
1037Sami KlemolaUrputien Urheilijat, Oulu14:00:00   1037
1038Jarkko SalmelinEkocoil Oy14:00:00   1038
1039Janne LammelaYvp14:00:00   1039
1040Jere KiljalaOuneva Group14:00:00   1040
1041Mikko SotaniemiSoinan Kaiku, Oulu14:00:00   1041
1042Jan MäntyharjuLempäälä14:00:00   1042
1043Jukka HinkulaFingrid14:00:00   1043
1044Martti KaikkonenTapojärvi Sport Club14:00:00   1044
1045Jukka Halonen-14:00:00   1045
1046Arto HyrkäsOulu14:00:00   1046
1047Esa HyvärinenKemi14:00:00   1047
1048Jonne KarantaRds / Rovaniemi14:00:00   1048
1049Pasi OksanenRauma14:00:00   1049
1050Matti PulkkinenONMKY14:00:00   1050
1051Karri KoskinenMnv / Autoliike Koskinen Viitas14:00:00   1051
1052Jarkko KiuruMnv / Autoliike Koskinen Viitas14:00:00   1052
1053Niila LaitiUtsjoki14:00:00   1053
1054Shane DalyKildare Ac14:00:00   1054
1055Marko JussilaRovaniemi14:00:00   1055
1056Petri HangasluomaSeinäjoki14:00:00   1056
1057Janne PaavolaPaljunilo14:00:00   1057
1058Janne JuvonenKeminmaa14:00:00   1058
1059Janne AulaOulu14:00:00   1059
1060Janne MännikköRauma14:00:00   1060
1061Pasi OivaRovaniemi14:00:00   1061
1062Sauli KujalaOulu14:00:00   1062
1063Veli-Heikki KoivuTerra Point Cloud Oy14:00:00   1063
1064Janne HildenPoku14:00:00   1064
1065Juha EskelinenKittilän Kunta14:00:00   1065
1066Veli-Matti HettulaKittilän Kunta14:00:00   1066
1067Tommi RaumaK-Rauta Lahdesjärvi14:00:00   1067
1068Kai ÅkerlundOulu14:00:00   1068
1069Pasi KarvonenUkonjärven Urheilijat Inari14:00:00   1069
1070Jussi HerranenKuopio14:00:00   1070
1071Marko MannermaaOulu14:00:00   1071
1072Perttu SarasteHorace/rovaniemi14:00:00   1072
1369Juha-Pekka SmolanderRamboll Finland Oy14:00:00   1369
1600Johnny VesterlundRun For Fun Nykarleby14:00:00   1600
1708Marko Vatanen14:00:00   1708
1716Marko Lehtomäki14:00:00   1716
1727Janne LämsäRovaniemi14:00:00   1727
1732Sami VieroPelastuslaitos Kemi14:00:00   1732
1733Aleksi MäkikyröPelastuslaitos Kemi14:00:00   1733
1734Jani RuonalaPelastuslaitos Kemi14:00:00   1734
1737Mika HeikkinenTeam Skrode14:00:00   1737
1744Jussi IsoahoNokia Oulu14:00:00   1744
1745Tuomo JussilaRemmi Runners14:00:00   1745
1762Jussi Kärävä14:00:00   1762
1764Jan Van Den BroekeTeam Jan14:00:00   1764
1767Mika SipolaLKS/Rovaniemi14:00:00   1767
1804Juha KuruSieppijärven Sisu14:00:00   1804
1805Marko MikkonenKlinkmann14:00:00   1805
1810Jyrki SaksaTeuva14:00:00   1810
1816Sauli LeiviskäOulu14:00:00   1816
1825Magnus HellandLakselv IL14:00:00   1825
1826Jani HeinonenTeam Skrode14:00:00   1826
1827Tapio VihinenPK-Racing Team14:00:00   1827
1831Risto Majuri14:00:00   1831
1832Marko Korkeamäki14:00:00   1832
1837Veli-Matti LilanderHelsinki14:00:00   1837
1852Tero Rytkönen14:00:00   1852
1854Gubben AsplundKaresuando14:00:00   1854
1866Christian StorrenkORC14:00:00   1866
1869Olav HellmanMirka14:00:00   1869
1870Pasi Laukkanen14:00:00   1870
1873Risto PonkalaPUKE14:00:00   1873
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English