34. Ruskamaraton 02.09.2017, Levi

Lähtölista

Maraton miehet

202Antti PeräläHäjyt12:00:00   202
203Samuli HeikkiTampere12:00:00   203
204Juha-Pekka PitkämöPitkämön Soutajat12:00:00   204
205Jukka-Pekka PaloFocus Flow Oy12:00:00   205
206Aki MiikkulainenHelsinki12:00:00   206
207Janne NiukkanenNastola12:00:00   207
208Axel LuptonKirkenes Løpeklubb12:00:00   208
209Tommi SalminenRovaniemi12:00:00   209
210Tommi KuruAbc Tuira Hesburger12:00:00   210
211Jussi HerttualaAavasaksan Urheilijat12:00:00   211
212Thijs FeuthTurun Urheiluliitto12:00:00 
213Ville KiviniemiPori12:00:00   213
214Antti KantanenHelsinki12:00:00   214
215Jussi PietikäinenKontiolahti12:00:00   215
216Tuomas KarppinenRovaniemi12:00:00   216
217Tuomas LiikavainioMuonion Kiri12:00:00   217
218Anders VereideTeam Ikkemereenn24timer12:00:00   218
219Tommi NeitolaPartakon Haka12:00:00   219
255Niko Tervo12:00:00   255
259Jussi TervamäkiSlatek Oy12:00:00   259
262Pasi HuhtaloAavasaksan Kisa12:00:00   262
263Andrey ShilovskiyLevi Ski Resort Zeropoint12:00:00   263

Maraton miehet 40

151Esko HätäläRemmirunners12:00:00   151
152Risto RasimusOula12:00:00   152
153Harri KeskitaloAnundsjö Spring12:00:00   153
154Kimmo KylänenRovaniemen Palolaitoksen Urheil12:00:00   154
155Jyrki PerttunenONMKY12:00:00   155
156Rami SalminenRauma12:00:00   156
157Teemu KangasharjuONMKY12:00:00   157
158Matti LohilahtiHelsinki12:00:00   158
159Antti TiainenVantaa12:00:00   159
160Timo RautiainenHelsinki12:00:00   160
161Markku KaperiSsu-Triathlon12:00:00   161
162Teppo RonkainenOriginal Sokos Hotel Vaakuna Ro12:00:00   162
163Mikko IngetOulu12:00:00   163
164Hannu KanniainenOulu12:00:00   164
165Esa PikkukangasLappeenranta12:00:00   165
166Mika OjalaHaukiputaan Heitto12:00:00   166
167Teuvo KuuselaTuuliharjun Tömähys12:00:00   167
168Mika KemiKempele12:00:00   168
169Jukka UkkolaHaukiputaan12:00:00   169
170Mika MörsäriKeminmaa12:00:00   170
171Sami KokkonenTornio12:00:00   171
172Tommi PastinenGladius12:00:00   172
173Sami LuostariHyllykallio12:00:00   173
260Miska ErikssonFIRA12:00:00   260
261Mikael OlssonKuttainen IF12:00:00   261
301Jyrki RistoAlpit12:00:00   301
309Jani KarjalainenRanua12:00:00   309

Maraton miehet 50

174Heikki TanskanenTremk12:00:00   174
175Tatu LuokkanenKempeleen Maratonklubi12:00:00   175
176Pekka KuokkanenIiy12:00:00   176
177Sergey AlimovSilvia/st.petersburg12:00:00   177
178Tarmo RuotsalainenHaukiputaan Heitto12:00:00   178
179Risto HannulaSodankylä12:00:00   179
180Matti PylkköTöpa12:00:00   180
181Ismo LehtonenTremk12:00:00   181
182Hannu LempinenFujitsu12:00:00   182
183Jouko PätsiMuurolan Kisa Veikot12:00:00   183
184Juha LatvalaAlajärven Ankkurit12:00:00   184
185Timo KrohnsONMKY12:00:00   185
186Kari HuttunenKpk 24/712:00:00   186
187Erkki SieppiRovaniemen Roadrunners12:00:00   187
188Antero KinnunenLahjattomat Tornio12:00:00   188
189Timo HerralaIivarinkylän Pyrkivä12:00:00   189
190Jari VälijeesiöRovakaira Oy12:00:00   190
191Reino KallioOtc12:00:00   191
258Pentti HolsterWhite Reindeer Team12:00:00   258
303Juha HaapalaLaihian Isoot Nuukat12:00:00   303
304Pasi PuljuKorkkis12:00:00   304
306Pertti RiepulaKuivaniemen Yritys12:00:00   306
307Arto Tolonen12:00:00   307
308Jari SeppäläArpela12:00:00   308
310Esa KinnunenPattijoki12:00:00   310

Maraton miehet 60

192Mikko KoivukangasONMKY12:00:00   192
193Lauri MikkonenONMKY/KKM12:00:00   193

Maraton miehet 65

300Matti HuotariHäjyt Rovaniemi9:00:33   48
194Urpo NaumanenTampereen Maratonklubi12:00:00   194
195Vesa HalmeSeiskat12:00:00   195
196Reino JollaOulu12:00:00   196
197Reijo NaalisvaaraHäjyt Tornio12:00:00   197
198Seppo KarvoAmc-Rovaniemi12:00:00   198
199Hannu KulmunkiKemijärvi12:00:00   199
200Ari HeikkiläAlavieskan Viri12:00:00   200
201Pekka RyyttyMyrskytuuli Vaalajärvi12:00:00   201

Maraton naiset

245Heidi PuttonenHelsinki12:00:00   245
246Minna KörkköAmc12:00:00   246
247Anni HervaOulu12:00:00   247
248Hanna NurkkalaRovaniemi12:00:00   248
249Hannele MäkeläOulunsalo12:00:00   249
250Anni HemminkiTapsan Mökit12:00:00   250
251Vilma HärkönenIvalo12:00:00   251
252Marika KrohnsONMKY12:00:00   252
253Hanna HeikkiläKangasala12:00:00   253

Maraton naiset 40

220Jatta SeppäläHyväfiilis Tornio12:00:00   220
221Tarja VäyrynenFocus Flow Oy12:00:00   221
222Marika RantaTervolan Ulkoilijat12:00:00   222
223Susanna PoutamoJkl12:00:00   223
224Anne OjalaHelsinki12:00:00   224
225Sari MatilainenJoroisten Urheilijat12:00:00   225
226Katja MyllysSeutulan Urheilijat -3712:00:00   226
227Päivi KaijankoskiOsuuskauppa Arina12:00:00   227
228Miia HannunenTornio12:00:00 
229Paula RaudasojaPohjan Koitto12:00:00   229
230Pia KangasKittilän Kunta12:00:00   230
305Kristiina Mäki-MikkiläKempele12:00:00   305
311Marita Havholm12:00:00   311

Maraton naiset 50

231Päivi NaumanenTampereen Maratonklubi12:00:00   231
232Sisko KehusKuivaniemen Yritys12:00:00   232
233Kariina KauppinenONMKY/KKM12:00:00   233
234Tarja OrjasniemiArctic Marathon Club12:00:00   234
235Lilja HiltunenAmc Rovaniemi12:00:00   235
236Eija RistanenMahlu12:00:00   236
237Seija MaijalaLapin Veikot12:00:00   237
238Liisa KemppainenOulu12:00:00   238
254Tiia KarppinenAMC12:00:00   254
257Tiina RiepulaKuivaniemen Yritys12:00:00   257

Maraton naiset 60

239Tuula LatvalaArctic Marathon Club12:00:00   239
240Päivi TakalaKuortaneen Kunto12:00:00   240
241Erja KiviniemiKittilän Kunta12:00:00   241
242Outi AntilaMp-Juoksijat12:00:00   242

Maraton naiset 65

243Anna-Leena PirhonenHäjyt12:00:00   243
244Anneli MateroAmc12:00:00   244
256Kaarina LänkinenLumijoki12:00:00   256

Puolimaraton miehet

1184Olli RimpisaloEy14:00:00   1184
1185Veli KoukkulaRovaniemi14:00:00   1185
1186Markku KuukasjärviOulu14:00:00   1186
1187Ville IivarinenKemijärven Urheilijat14:00:00   1187
1188Kenneth HagnäsPietarsaari14:00:00   1188
1189Antti JanssonRovaniemi14:00:00   1189
1190Markus NiemeläRovaniemi Athletic14:00:00   1190
1191Markku PahkalaRovaniemi14:00:00   1191
1192Pekka SutinenNaatitaan, Naatitaan14:00:00   1192
1193Toni MursuOulu14:00:00   1193
1194Jouni VatanenHelsinki14:00:00   1194
1195Juha TervaniemiKemi14:00:00   1195
1196Mikko PantsarRovaniemi14:00:00   1196
1197Juha YlioinasVesimiehet Sport Team14:00:00   1197
1198Juha KyllönenHyvinkää14:00:00   1198
1199Pekka KeskiahoOulu14:00:00   1199
1200Janne KangasOulu14:00:00   1200
1201Valtteri VirtanenLasilyseo14:00:00   1201
1202Jussi SyväniemiArctic Athletics Rovaniemi Ry14:00:00   1202
1203Jarkko LappalainenLasilyseo14:00:00   1203
1204Jarno NurmelaRovaniemi14:00:00   1204
1205Joni HolmströmHaapajärvi14:00:00   1205
1206Heikki HolmströmMuhos14:00:00   1206
1207Olli VäätäinenIdeal Plm14:00:00   1207
1208Tuomas AsikainenIdeal Plm14:00:00   1208
1209Vesa KonttaniemiLähitapiola Lappi14:00:00   1209
1210Lassi ValkonenOulu14:00:00   1210
1211Jarmo BirlingKajaani14:00:00   1211
1212Antti VarisJoensuu14:00:00   1212
1213Jouni HeinikoskiKittilä14:00:00   1213
1214Esa MäkeläTeam Rimppakintut14:00:00   1214
1215Arto KorkaloJääkäriprikaati14:00:00   1215
1216Jukka KaikkonenJääkäriprikaati14:00:00   1216
1217Matti VileniusK-H Pela14:00:00   1217
1218Timo LattuKeminmaa14:00:00   1218
1219Harry PetäjäjärviSaukki Jc14:00:00   1219
1220Jonne KalloRovaniemen Reipas Boxing14:00:00   1220
1221Joona VirrankariJääkäriprikaati14:00:00   1221
1222Filip Nilsen DalmeyerTeamenbusk14:00:00   1222
1223Janne OinonenOulu14:00:00   1223
1224Teemu NurminenOulu14:00:00   1224
1225Risto KiviniemiSorsan Pojat14:00:00   1225
1226Pauli KoponenKela14:00:00   1226
1227Janne-Petteri JuustovaaraKoneliike Korteniemi Oy14:00:00   1227
1228Aleksi SivulaRovaniemi14:00:00   1228
1229Samuel KorhonenSirkka14:00:00   1229
1230Antti AaltoLeijonacatering14:00:00   1230
1231Jarno KiistalaRovaniemi14:00:00   1231
1232Joel AnttilaTasamaantallaajat14:00:00   1232
1233Jarno BergRovaniemi14:00:00   1233
1234Tuomas LeppänenRovaniemi14:00:00   1234
1235Heikki PirttimaaRunsu14:00:00   1235
1236Jari AuttiLapin Sudet14:00:00   1236
1237Markus HautaniemiS-Market Sodankylä14:00:00   1237
1238Mikko KaunisvaaraKodin Terra Rovaniemi14:00:00   1238
1239Olli PitkänenKuusamo14:00:00   1239
1240Eero KaivolaVehmaisten Urheilijat14:00:00   1240
1241Matti EskelinenKempeleen Maratonklubi14:00:00   1241
1242Janne MoilanenRaurh14:00:00   1242
1243Mika SunnariKeminmaa14:00:00   1243
1244Olli SaloKemijärvi14:00:00   1779
1245Petteri PasulaVeljekset Vaara Oy14:00:00   1245
1246Jukka VaaraVeljekset Vaara Oy14:00:00   1246
1247Otto LamminmäkiVeljekset Vaara Oy14:00:00   1247
1248Mika PitkänenOulu14:00:00   1248
1249Staffan ÖstmanKokkola14:00:00   1249
1250Tuomas KumpulaOulu14:00:00   1250
1251Aki HärkönenSuomussalmi14:00:00   1251
1252Heikki LeipämaaOulu14:00:00   1252
1253Matti HeikkiläTurku14:00:00   1253
1254Petri TiuraniemiRovaniemi14:00:00   1254
1255Toni BackmanTeam Rimppakintut14:00:00   1255
1256Joni PajariSimon Moottorikerho14:00:00   1256
1257Ville KantolaKeminmaa14:00:00   1257
1258Juha-Matti YpyäTeam Peekoo14:00:00   1258
1259Ilja KoljonenLks14:00:00   1259
1260Juha PostiTapojärvi Sport Club14:00:00   1260
1261Tomi PöyryTornion Vannefixaus14:00:00   1261
1262Mikko KuivinenYlistaro14:00:00   1262
1263Petro RasmussenRovaniemi14:00:00   1263
1264Jaakko LehtoahoTornio14:00:00   1264
1265Reko KauppinenMnv / Autoliike Koskinen Viitas14:00:00   1265
1266Teemu HoiskoKemijärven Urheilijat14:00:00   1266
1267Vesa LintiläToholampi14:00:00   1267
1268Tero TuominenRovaniemi14:00:00   1268
1269Miika MuotkaRovaniemi14:00:00   1269
1270Anssi SirviöKajaani14:00:00   1270
1271Aapo PietiläAvainasemat.fi14:00:00   1271
1272Kari KauhanenPalju.eu14:00:00   1272
1273Tuomas NiemiLevi Hotel Spa14:00:00   1273
1274Hannu IsoahoNivala14:00:00   1274
1275Matti HeleniusRovaniemi14:00:00   1275
1276Jaakko OvaskainenRovaniemi14:00:00   1276
1277Sakari HarjuHaukiputaan Koulu14:00:00   1277
1278Mauri Kuivalainen14:00:00   1278
1279Jaakko SoiniOulu14:00:00   1279
1280Pasi KarpinmaaHirvas14:00:00   1280
1281Antti VainionpääFingrid Oyj14:00:00   1281
1282Jukka KarhuRovaniemi14:00:00   1282
1283Mika GröhnKiriryhmä14:00:00   1283
1284Jani VainikkaLohja14:00:00   1284
1285Ilkka HalunenOulu14:00:00   1285
1286Hannu JussilaSmilevi14:00:00   1286
1287Jyrki MyllyHaukiputaan Koulu14:00:00   1287
1288Kalle KeskipoikelaPudasjärven Urheilijat14:00:00   1288
1289Mikko KulmalaSmilevi14:00:00   1289
1290Timo HeikkiläHailuoto14:00:00   1290
1291Henry KarhulaKittilän Kunta14:00:00   1291
1292Samuel KorhonenKittilän Kunta14:00:00   1292
1293Maximilian KuoppalaKittilän Kunta14:00:00   1293
1294Joni VihantaVesimiehet Sport Team14:00:00   1294
1295Sebastian JuholaShave Club Finland14:00:00   1295
1296Matti NäkkäläjärviInarin Yritys14:00:00   1296
1297Perttu GrönforsRovaniemi14:00:00   1297
1298Olli RannanlahtiRovaniemi14:00:00   1298
1299Andreas WeerasooriyaKirkenes14:00:00   1299
1300Rasmus ValtonenMunaniemen Veto14:00:00   1300
1301Aleksi RonkainenMunaniemen Veto14:00:00   1301
1302Kari-Pekka SyväjärviIpp14:00:00   1302
1303Ilkka-Petri VälitaloMkv14:00:00   1303
1705Jari VaaralaKiToURL14:00:00   1705
1730Jani Rantala14:00:00   1730
1735Jussi Ala-HonkolaKuortaneen Kunto14:00:00   1735
1738Tuomas HapponenTeam Skrode14:00:00   1738
1739Jere MäkirantaTE Runners14:00:00   1739
1749Tero SaikkonenJTBC Ry14:00:00   1749
1750Eetu LiukkoEnonkoski14:00:00   1750
1752Petteri HalkolaPorkkaajat14:00:00   1752
1754Ari NiemeläLVI-DAHL Oy14:00:00   1754
1760Henri Laitinen14:00:00   1760
1772Miklas SorvariLKS14:00:00   1772
1773Jirka MicklinRuskan Pakoilijat14:00:00   1773
1777Matti LuonuansuuTFW Oulu14:00:00   1777
1778Jaakko LuonuansuuOulu14:00:00   1778
1800Harri KnuutiRuskan Pakoilijat14:00:00   1800
1803Jaakko ViitanenJärvenpään Haukat14:00:00   1803
1807Juho Köpman14:00:00   1807
1809Jyri VedenpääNastolan Naseva14:00:00   1809
1819Kai Jokinen14:00:00   1819
1820Jarno Sorvisto14:00:00   1820
1828Miikka SeppäPequ The Panda14:00:00   1828
1830Petteri HeinonenRovaniemi14:00:00   1830
1835Aleksi KorteniemiTecaflew14:00:00   1835
1843Anssi Iso-Koivisto14:00:00   1843
1844Mikko OsmoKauh MK14:00:00   1844
1855Janne VaseniusRPU/Lapin Poliisilaitos14:00:00   1855
1860Markus IsolaMuurolan Kisaveikot14:00:00   1860
1864Joonas PerkkiöLapin Lennosto14:00:00   1864
1865Hannu-Pekka AuttiRuskan Pakoilijat14:00:00   1865
1867Jarno HelassaloÄkäslompolo Sport Shop14:00:00   1867
1875Pauli Ohukainen14:00:00   1875
1876Lauri LuonuansuuOulun Kamppailuklubi14:00:00   1876

Puolimaraton miehet 40

1001Henrik BrunellRun For Fun Nykarleby14:00:00   1001
1002Tomi KummalaKemi14:00:00   1002
1003Jukka PulkkinenOuneva Group14:00:00   1003
1004Jarmo MäkipörhöläKemi14:00:00   1004
1005Pekka PalinVihdin Autotalo14:00:00   1005
1006Raimo HuhtanenKiimu14:00:00   1006
1007Sami HämäläinenRovaniemi14:00:00   1007
1008Marko MaraKojamoveljet14:00:00   1008
1009Niklas WikblomIf Nykarlebynejden14:00:00   1009
1010Petteri PaassiltaLääkäripalvelu Paassilta Oy14:00:00   1010
1011Ralph EtzoldMuonio14:00:00   1011
1012Jaakko KiiskiläVesimiehet Sport Team14:00:00   1012
1013Jari Mäki-RunsasOulu14:00:00   1013
1014Pasi MäkiSsu-Triathlon14:00:00   1014
1015Rami YlävaaraTornio14:00:00   1015
1016Veli PekkalaJbe-Service Oy14:00:00   1016
1017Jukka AhonenLahti14:00:00   1017
1018Kalle NiemimaaHelsinki14:00:00   1018
1019Sami AarrasPyrkivän Voima14:00:00   1019
1020Kimmo JohanssonEspoo14:00:00   1020
1021Pasi KinnunenLappeenranta14:00:00   1021
1022Joni AilinpietiKemi14:00:00   1022
1023Vesa SchutskoffLvi-Dahl Oy14:00:00   1023
1024Tuomo HerttuaAmc14:00:00   1024
1025Petri PalkinenSnowman World14:00:00   1025
1026Mikko AhonenSuokummun Koiralenkittäjät14:00:00   1026
1027Marko PenttinenKeran Kesässä14:00:00   1027
1028Tommi AnonenKerran Kesässä14:00:00   1028
1029Mikael ForsblomTasamaantallaajat14:00:00   1029
1030Sami HervaLamu14:00:00   1030
1031Veli-Matti MarttalaTornio14:00:00   1031
1032Bo BergfeltHavator14:00:00   1032
1033Peter JulinHavator14:00:00   1033
1034Mika VäänänenKajaani14:00:00   1034
1035Jyrki KoskinenPrisma Tornio14:00:00   1035
1036Kari KantolaSaana-Veikot14:00:00   1036
1037Sami KlemolaUrputien Urheilijat, Oulu14:00:00   1037
1038Jarkko SalmelinEkocoil Oy14:00:00   1038
1039Janne LammelaYvp14:00:00   1039
1040Jere KiljalaOuneva Group14:00:00   1040
1041Mikko SotaniemiSoinan Kaiku, Oulu14:00:00   1041
1042Jan MäntyharjuLempäälä14:00:00   1042
1043Jukka HinkulaFingrid14:00:00   1043
1044Martti KaikkonenTapojärvi Sport Club14:00:00   1044
1045Jukka Halonen-14:00:00   1045
1046Arto HyrkäsOulu14:00:00   1046
1047Esa HyvärinenKemi14:00:00   1047
1048Jonne KarantaRds / Rovaniemi14:00:00   1048
1049Pasi OksanenRauma14:00:00   1049
1050Matti PulkkinenONMKY14:00:00   1050
1051Karri KoskinenMnv / Autoliike Koskinen Viitas14:00:00   1051
1052Jarkko KiuruMnv / Autoliike Koskinen Viitas14:00:00   1052
1053Niila LaitiUtsjoki14:00:00   1053
1054Shane DalyKildare Ac14:00:00   1054
1055Marko JussilaRovaniemi14:00:00   1055
1056Petri HangasluomaSeinäjoki14:00:00   1056
1057Janne PaavolaPaljunilo14:00:00   1057
1058Janne JuvonenKeminmaa14:00:00   1058
1059Janne AulaOulu14:00:00   1059
1060Janne MännikköRauma14:00:00   1060
1061Pasi OivaRovaniemi14:00:00   1061
1062Sauli KujalaOulu14:00:00   1062
1063Veli-Heikki KoivuTerra Point Cloud Oy14:00:00   1063
1064Janne HildenPoku14:00:00   1064
1065Juha EskelinenKittilän Kunta14:00:00   1065
1066Veli-Matti HettulaKittilän Kunta14:00:00   1066
1067Tommi RaumaK-Rauta Lahdesjärvi14:00:00   1067
1068Kai ÅkerlundOulu14:00:00   1068
1069Pasi KarvonenUkonjärven Urheilijat Inari14:00:00   1069
1070Jussi HerranenKuopio14:00:00   1070
1071Marko MannermaaOulu14:00:00   1071
1072Perttu SarasteHorace/rovaniemi14:00:00   1072
1369Juha-Pekka SmolanderRamboll Finland Oy14:00:00   1369
1600Johnny VesterlundRun For Fun Nykarleby14:00:00   1600
1708Marko Vatanen14:00:00   1708
1716Marko Lehtomäki14:00:00   1716
1727Janne LämsäRovaniemi14:00:00   1727
1732Sami VieroPelastuslaitos Kemi14:00:00   1732
1733Aleksi MäkikyröPelastuslaitos Kemi14:00:00   1733
1734Jani RuonalaPelastuslaitos Kemi14:00:00   1734
1737Mika HeikkinenTeam Skrode14:00:00   1737
1744Jussi IsoahoNokia Oulu14:00:00   1744
1745Tuomo JussilaRemmi Runners14:00:00   1745
1762Jussi Kärävä14:00:00   1762
1764Jan Van Den BroekeTeam Jan14:00:00   1764
1767Mika SipolaLKS/Rovaniemi14:00:00   1767
1804Juha KuruSieppijärven Sisu14:00:00   1804
1805Marko MikkonenKlinkmann14:00:00   1805
1810Jyrki SaksaTeuva14:00:00   1810
1816Sauli LeiviskäOulu14:00:00   1816
1825Magnus HellandLakselv IL14:00:00   1825
1826Jani HeinonenTeam Skrode14:00:00   1826
1827Tapio VihinenPK-Racing Team14:00:00   1827
1831Risto Majuri14:00:00   1831
1832Marko Korkeamäki14:00:00   1832
1837Veli-Matti LilanderHelsinki14:00:00   1837
1852Tero Rytkönen14:00:00   1852
1854Gubben AsplundKaresuando14:00:00   1854
1866Christian StorrenkORC14:00:00   1866
1869Olav HellmanMirka14:00:00   1869
1870Pasi Laukkanen14:00:00   1870
1873Risto PonkalaPUKE14:00:00   1873

Puolimaraton miehet 50

1073Leif CarlstedtRun For Fun Nykarleby14:00:00   1073
1074Jukka SikanenSavonlinna14:00:00   1074
1075Kristian StaraRun For Fun, Nykarleby14:00:00   1075
1076Keijo KohtalaEurajoki14:00:00   1076
1077Peter Boye AndersenKirkenes - Norja14:00:00   1077
1078Jukka NiskaTeam Niska14:00:00   1078
1079Markku KomulainenVesimiehet Sport Team14:00:00   1079
1080Matti LehtoKonecranes14:00:00   1080
1081Markku LaitilaSavukoski14:00:00   1081
1082Pauli RantaMuonion Putkityö Pauli Ranta14:00:00   1082
1083Matti SSuomi14:00:00   1083
1084Jyrki VSuomi14:00:00   1084
1085Jukka RomppainenONMKY/KKM14:00:00   1085
1086Mikko LiukkonenEspl14:00:00   1086
1087Raino ImmonenMikkeli14:00:00   1087
1088Roger MikalsenTromsø Løpeklubb14:00:00   1088
1089Atso PasmaUtbildning Nord14:00:00   1089
1090Leif UtterströmUtbildning Nord14:00:00   1090
1091Timo HonkanenOulu14:00:00   1091
1092Antti SuuaKiinteistöhuolto Jurvelin Oy14:00:00   1092
1093Jorma PaasovaaraKuusamo14:00:00   1093
1094Kari HasaAavasaksa14:00:00   1094
1095Arto HavelaPelloplast Oy14:00:00   1095
1096Markku JuopperiPrisma Kemi14:00:00   1096
1097Ari PykyS-Market Kiiminki14:00:00   1097
1098Kari PitkänenVuotungin Veto14:00:00   1098
1099Petri JulinKotka14:00:00   1099
1100Heikki KämäräinenAmc Rovaniemi14:00:00   1100
1101Esa VäänänenOuneva Group14:00:00   1101
1102Kari NenonenOuneva Group14:00:00   1102
1103Jukka PulkkinenKojamoveljet14:00:00   1103
1104Jarmo JuusoVeitsiluodon Kisaveikot14:00:00   1104
1105Sepp HämäläinenViitasaaren Tilausliikenne Oy14:00:00   1105
1106Pekka JussilaSportcult Ry14:00:00   1106
1107Ari-Pekka ForssRovaniemi14:00:00   1107
1108Keijo KeisuTluk Tornio14:00:00   1108
1109Harri VirkkalaFco14:00:00   1109
1110Jorma KarjalainenOulu14:00:00   1110
1112Salomo JuupaluomaOunaksen Pyöräpojat14:00:00   1112
1113Seppo TuulaniemiRovaniemi14:00:00   1113
1114Juha PasonenNavi14:00:00   1114
1115Veli-Matti AntinojaKeminmaa14:00:00   1115
1116Teppo LämsäTornio14:00:00   1116
1117Torsti JulinKotka14:00:00   1117
1118Kari TuominenTerpe/ Rovaniemi14:00:00   1118
1119Marko LehtoTeuvan Rivakka14:00:00   1119
1120Ilpo PuljuSodankylä14:00:00   1120
1121Aimo MäättäRovaniemenroadrunners14:00:00   1121
1122Ari AholaOulu14:00:00   1122
1123Veli-Matti KullaKempeleen Maratonklubi14:00:00   1123
1124Juha PyöräläKuivaniemen Yritys14:00:00   1124
1125Seppo KuismaRovaniemi14:00:00   1125
1126Kari KajanojaAmc14:00:00   1126
1127Seppo Yli-RenkoSeinäjoki14:00:00   1127
1128Heikki TynjäläSeinäjoki14:00:00   1128
1129Simo VaaralaKittilä Urheilija14:00:00   1129
1130Jarmo RundgrenAlat.pirkat14:00:00   1130
1131Ari KokkoPudasjärvi14:00:00   1131
1132Juha KähköläKempeleen Maratonklubi14:00:00   1132
1133Pasi NymanPudasjärvi14:00:00   1133
1134Tuomo PesonenKemski14:00:00   1134
1135Juha ValtariRamboll Finland Oy14:00:00   1135
1136Juha MäkiCdk Global Finland14:00:00   1136
1137Seppo KykkänenPorin Kuntoilijat14:00:00   1137
1138Petri LeskeläOulu14:00:00   1138
1139Ari NevalaAvant Tecno14:00:00   1139
1140Kari TohmolaRovaniemi14:00:00   1140
1141Ilkka AskaRovaniemi14:00:00   1141
1550Asko KelaSuomussalmi14:00:00   1550
1702Tapio KeränenRanuan Peura14:00:00   1702
1709Martti HastKeminmaa14:00:00   1709
1714Heimo Blomster14:00:00   1714
1720Kari RintaluomaTeuvan Rivakka14:00:00   1720
1742Harri ValkonenWISE14:00:00   1742
1743Harri IsoherranenFIRA14:00:00   1743
1774Jukka RantaHartlevi14:00:00   1774
1775Ari Syrjänen14:00:00   1775
1776Veli-Matti Ylipeura14:00:00   1776
1801Jaakko RepolaRokin Valmentajat14:00:00   1801
1802Asko KokkonenHuittinen14:00:00   1802
1818Hannu JokilaForssa14:00:00   1818
1824Juha PesonenHaukiputaan heitto14:00:00   1824
1836Jyrki IlvesluotoRDS Rovaniemi14:00:00   1836
1839Juha LaaksonenKerava14:00:00   1839
1847Kari VirtanenPorin Kuntoilijat14:00:00   1847
1848Tarmo Myllymäki14:00:00   1848
1857Petri TapioRovaniemi14:00:00   1857
1861Jarmo KeränenHki14:00:00   1861
1868Jari AholaÄkäslompolon Sport Shop14:00:00   1868
1874Mikko Martimo14:00:00   1874
3611Asko VääräniemiONMKY/KKM Result Service Oy14:00:00   3611

Puolimaraton miehet 60

1142Juha HarjulahtiOulu14:00:00   1142
1143Jostein TørstadKirkenes Løpeklubb14:00:00   1143
1144Markku TyrväinenLahti14:00:00   1144
1145Pauli MalinenKuhmo14:00:00   1145
1146Jukka BrusilaBoliden Kevitsa Mining14:00:00   1146
1147Tuomo KuismaNurmijärven Yrittäjät Ry14:00:00   1147
1148Esa ViertolaNaantalin Kaupunki14:00:00   1148
1149Börje RiskaK,k-Team Pohjalainen14:00:00   1149
1150Seppo AhoTeam Tuhkelo14:00:00   1150
1151Martti LindenJämsä14:00:00   1151
1152Aulis KinnunenTornio14:00:00   1152
1153Reijo HummastenniemiOlshet Oulsuunheitto14:00:00   1153
1154Jouko IllikainenKemijoki Oy14:00:00   1154
1155Hannu SipolaKangasala14:00:00   1155
1156Matti AlarousuTornio14:00:00   1156
1157Vilho VaronenSodankylä14:00:00   1157
1158Asko RäikkäKeminmaa14:00:00   1158
1159Veikko SeppänenTeatteri Retikka14:00:00   1159
1160Jukka SalmiKittilän Kunta14:00:00   1160
1161Risto PantsarAgnico Eagle14:00:00   1161
1703Kari Hänti14:00:00   1703
1710Markku MantereKristiinan Urheilijat14:00:00   1710
1713Jarmo KallioPälkäneen luja lukko14:00:00   1713
1717Kari KoskinenSastamala14:00:00   1717
1725Terho PaksuniemiKönkään Kyläyhdistys14:00:00   1725
1755Jukka LehikoinenA-Vakuutus14:00:00   1755
1765Jukka Nevalaita14:00:00   1765
1771Markku VaskelainenIKNV14:00:00   1771
1806Mauri IisakkaAlatornion Pirkat14:00:00   1806
1808Juha HelinHämeen Hitaat14:00:00   1808
1815Markku MattilaOulu14:00:00   1815
1840Tauno JokinenSaariselän Mökit.fi14:00:00   1840
1842Markku KärkkäinenKuohun Kovat14:00:00   1842
1859Hannu KumpulaKemijärvi14:00:00   1859

Puolimaraton miehet 65

1162Juhani KortelahtiPunkalaidun14:00:00   1162
1163Timo SärkeläEspoo14:00:00   1163
1164Paavo KokkoYlikiiminki14:00:00   1164
1165Jouni RinnekoskiKotka14:00:00   1165
1166Ismo SolaNaantalin Kaupunki14:00:00   1166
1167Lauri NykänenVarpaisjäeven Vire14:00:00   1167
1168Kari VihriäläVirtain Urheilijat14:00:00   1168
1169Kari LeskeläRovaniemi14:00:00   1169
1170Eero NiemeläHaukiputaan Veikot14:00:00   1170
1171Juhani SolkinenKerava14:00:00   1171
1172Raimo MaijalaVäyrynen Supporting Team14:00:00   1172
1173Matti HannilaNurmijärven Yrittäjät Ry14:00:00   1173
1174Tapio JantunenNurmijärven Yrittäjät Ry14:00:00   1174
1175Teuvo RajanderKeminmaa14:00:00   1175
1176Harri ArolaLuopioisten Maratoonarit14:00:00   1176
1177Eero HanniKempeleen Maratonklubi (kemaki)14:00:00   1177
1178Valde AikioniemiSodankylä14:00:00   1178
1179Kari SipiläKatajaranta Sport14:00:00   1179
1180Martti YlimaulaStul14:00:00   1180
1181Markku TorkkoArctic Marathon Club14:00:00   1181
1182Paavo TakalahtiKempeleen Maratonklubi14:00:00   1182
1183Ilkka HirvikoskiRovaniemi14:00:00   1183
1721Markku HänninenKeMaKi14:00:00   1721
1731Olavi PeuraONMKY14:00:00   1731
1740Timo MyllynenLyly14:00:00   1740
1766Kalle Alastalo14:00:00   1766
1812Jaakko TervonenGräsmyr IK Umeå14:00:00   1812
1817Asko PietiläPoKu14:00:00   1817
1821Jorma OnnelaNaMit14:00:00   1821
1823Veikko KähköläHorman Boys14:00:00   1823
1829Tauno Karjalainen14:00:00   1829
1851Alexander SimkinPolyagnye Zogi, Russia14:00:00   1851
1856Unto TyyskänenMS-Parma14:00:00   1856
1858Simo Jänkälä14:00:00   1858

Puolimaraton naiset

1111Fia HollmenSirkka14:00:00   1111
1444Katja KähköläRovaniemi14:00:00   1444
1445Teea KarjalainenRovaniemi14:00:00   1445
1446Heidi HeinoPietarsaari14:00:00   1446
1447Aino HeikkiRovaniemi14:00:00   1447
1448Marjo SipiläAlatornion Pirkat14:00:00   1448
1449Elina MäkinenHelsinki14:00:00   1449
1450Terhi SimontaivalFu-4714:00:00   1450
1451Anne-Marja SaloniemiTornio14:00:00   1451
1452Marika KantolaRovaniemi14:00:00   1452
1453Heidi MikkolaNummela14:00:00   1453
1454Katri HautaniemiOulu14:00:00   1454
1455Niina VieltojärviDaamitokka14:00:00   1455
1456Mirva SalminenRovaniemi14:00:00   1456
1457Sarah TuomaalaOulu14:00:00   1457
1458Maria HietanenSodankylä14:00:00   1458
1459Paula PivelinKuivaniemen Yritys Ry14:00:00   1459
1460Riitta MursuOulu14:00:00   1460
1461Milla KronbäckHelsinki14:00:00   1461
1462Karoliina SimolaKouvola14:00:00   1462
1463Heidi JolankiOulu14:00:00   1463
1464Heini VatanenHelsinki14:00:00   1464
1465Mervi IsokangasOulu14:00:00   1465
1466Anu MaijalaSodankylä14:00:00   1466
1467Minna KoukkunenRovaniemi14:00:00   1467
1468Maarit LehtoTornio14:00:00   1468
1469Tuija Karppinen10-Leveli14:00:00   1469
1470Meri KoivumaaOulu14:00:00   1470
1471Karoliina GröötiläKemijärvi14:00:00   1471
1472Mari HyrkäsLaki-Forum14:00:00   1472
1473Elina YlävaaraTornio14:00:00   1473
1474Tiia MennaLaki-Forum14:00:00   1474
1475Inke KolariRovaniemi14:00:00   1475
1476Hanne LappiIvalo14:00:00   1476
1477Mirva BirlingKajaani14:00:00   1477
1478Mari NykänenPieksämäki14:00:00   1478
1479Jenna KorhonenOulu14:00:00   1479
1480Melina MatinlompoloOulu14:00:00   1480
1481Heini LehtoniemiOulu14:00:00   1481
1482Anne ImpiöOulu14:00:00   1482
1483Jutta KvistHelsinki14:00:00   1483
1484Paula HallanevaLasilyseo14:00:00   1484
1485Heta HelakariOulu14:00:00   1485
1486Tytti SelkäläRovaniemi14:00:00   1486
1487Aino RantalaOulu14:00:00   1487
1488Outi LappalainenLasilyseo14:00:00   1488
1489Liisa Mella-AhoRovaniemi14:00:00   1489
1490Jenna LukkarilaOulu14:00:00   1490
1491Mari NikkinenLiminka14:00:00   1491
1492Sirkka NurmelaDaamitokka14:00:00   1492
1493Jonna-Erika PitkänenRovaniemi14:00:00   1493
1494Minna MourujärviRovaniemi14:00:00   1494
1495Saila HolmströmMuhos14:00:00   1495
1496Sarita HaukipuroHaapavesi14:00:00   1496
1497Taija VälitaloLähitapiola Lappi14:00:00   1497
1498Heli KallioLähitapiola Lappi14:00:00   1498
1499Jenni LammassaariLähitapiola Lappi14:00:00   1499
1500Suvi NakkilaLähitapiola Lappi14:00:00   1500
1501Carolina PellikkaLähitapiola Lappi14:00:00   1501
1502Iiris SatamoRoinu Ry.14:00:00   1502
1503Anna VenhoRovaniemi14:00:00   1503
1504Päivi VaattovaaraKuusamo14:00:00   1504
1505Sanna RissanenKalajoki14:00:00   1505
1506Heidi HirviahoSirkka14:00:00   1506
1507Anna KontioRovaniemi14:00:00   1507
1508Iida OllitervoRovaniemi14:00:00   1508
1509Tone KuzmiszynTeamenbusk14:00:00   1509
1510Johanna VarisJoensuu14:00:00   1510
1511Mirva KonuIvalo14:00:00   1511
1512Henna PehkonenRovaniemi14:00:00   1512
1513Turith Nilsen DalmeyerTeamenbusk14:00:00   1513
1514Annika LanttoPello If14:00:00   1514
1515Sofia WallinLiviöjärvi If14:00:00   1515
1516Hanna ViitavaaraTornion Latu Ja Polku14:00:00   1516
1517Rebekka NaatusYlikiimingin Nuijamiehet14:00:00   1517
1518Inka-Sisko HuuskaRovaniemi14:00:00   1518
1519Katariina RäsänenJyvÄskylÄ14:00:00   1519
1520Suvi MuittariJyväskylä14:00:00   1520
1521Johanna PeltoperäRovaniemi14:00:00   1521
1522Elina SaastamoinenTornio14:00:00   1522
1523Jenna OinonenOulu14:00:00   1523
1524Emma TervashonkaOulu14:00:00   1524
1525Hanna KursulaTornio14:00:00   1525
1526Suvi HiiteläNokia14:00:00   1526
1527Eeva SaarenpääOulu14:00:00   1527
1528Emma KatajaTampere14:00:00   1528
1529Helena PahkalaRovaniemi14:00:00   1529
1530Vilhelmina FöhrKajaani14:00:00   1530
1531Roosa-Maria OjaTeam Trio14:00:00   1531
1532Nina LehosmaaPrisma Kemi14:00:00   1532
1533Anna-Kaisa TuuttilaS-Market Pattijoki14:00:00   1533
1534Sari YlinivaPrisma Rovaniemi14:00:00   1534
1535Hanna-Leena KuokkanenSale Kaijonharju14:00:00   1535
1536Johanna KuukasjärviRavintolamaailma Prisma Rvoanie14:00:00   1536
1537Mira KörkköSale Rantavitikka14:00:00   1537
1538Eeva-Liisa PietolaMick`s Oulu14:00:00   1538
1539Sanna MalinenOriginal Sokos Hotel Arina14:00:00   1539
1540Lotta SaarelaS-Market Kaukovainio14:00:00   1540
1541Oona PiipponenOulu14:00:00   1541
1542Anne MäkeläAutokoulu S.nuutinen Ky14:00:00   1542
1543Anja MäkeläAutokoulu S.nuutinen Ky14:00:00   1543
1544Mirka KinisjärviOulu14:00:00   1544
1545Hanna KinnunenKeminmaa14:00:00   1545
1546Marjo NiskanenIvalo14:00:00   1546
1547Liisa KarvonenKajaani14:00:00   1547
1548Piia KaarniemiSodankylä14:00:00   1548
1549Suvi KuusiratiRaahe14:00:00   1549
1551Kati ReipasTeam Hyytiäinen14:00:00   1551
1552Sara ReipasTeam Hyytiäinen14:00:00   1552
1553Eliisa MattilaOulu14:00:00   1553
1554Sara LehtonenTurku14:00:00   1554
1555Suvi PeräläKotka14:00:00   1555
1556Suvi VainioMaansiirto Jorma Vainio Oy14:00:00   1556
1557Minna KaarlelaTornio14:00:00   1557
1558Maj-Lis SörmlundHaparanda14:00:00   1558
1559Marika PikkarainenLahti14:00:00   1559
1560Janiika OjalaRovaniemi14:00:00   1560
1561Pauliina KulhaMetsähallitus14:00:00   1561
1562Janika PasmaKolari14:00:00   1562
1563Anni GuttormInari14:00:00   1563
1564Kaisa TiainenSirkka14:00:00   1564
1565Kaisa LehtoLehon Kenneli14:00:00   1565
1566Liisa KauppinenMnv / Autoliike Koskinen Viitas14:00:00   1566
1567Maikki ManninenOulu14:00:00   1567
1568Iida HaatajaPudasjärven Urheilijat14:00:00   1568
1569Emilia VuorenmaaViileät Venlat14:00:00   1569
1570Riikka AlapartanenTornio14:00:00   1570
1571Kaisa MuotkaRovaniemi14:00:00   1571
1572Mervi SirviöKajaani14:00:00   1572
1573Emilia TimonenTornio14:00:00   1573
1574Anu MeriläinenOulu14:00:00   1574
1575Julia HiltunenKittilä Herkkutupa14:00:00   1575
1576Susanna EkonojaTeam Ässät14:00:00   1576
1577Suvi PeltovuomaTeam ässät14:00:00   1577
1578Piia KuruKpk24/7 Etanajaosto14:00:00   1578
1579Noora TuohinoAmc Rovaniemi14:00:00   1579
1580Ella RukajärviOulu14:00:00   1580
1581Paula KaarniemiOulu14:00:00   1581
1582Anna SaarelaArktiset Vetokoirat14:00:00   1582
1583Heidi PalosaariTornio14:00:00   1583
1584Ilona MikkolaOunasvaaran Atleetti Klubi14:00:00   1584
1585Petra PesonenKuusamo14:00:00   1585
1586Salla IngetOulu14:00:00   1586
1587Sanna Pakkala-Juntunen10-Leveli14:00:00   1587
1588Maija SaarinenLahti14:00:00   1588
1589Maaren HiltunenRovaniemi14:00:00   1589
1590Sanna TimonenRovaniemi14:00:00   1590
1591Kati MäkihalvariKittilän Kunta14:00:00   1591
1592Aino VanhakartanoKittilän Kunta14:00:00   1592
1593Emma KoivistoForssa14:00:00   1593
1594Ida LamminpääOulu14:00:00   1594
1595Jenny MatilainenLahti14:00:00   1595
1596Elina ÄäreläRovaniemi14:00:00   1596
1597Hanna-Mari HautamäkiWasa Triathlon14:00:00   1597
1598Meri KoivumaaTervola14:00:00   1598
1599Päivi PekkalaSaarenkylä14:00:00   1599
1706Hanna Vatanen14:00:00   1706
1707Mia MannerTeam Brilliant14:00:00   1707
1718Maarit KumpulainenTornio14:00:00   1718
1722Jenny TyniJarrutytöt14:00:00   1722
1724Marianne AikioNeste Saariselkä14:00:00   1724
1726Marja Talves14:00:00   1726
1729Henna Vanhanen14:00:00   1729
1746Milla Rajanti14:00:00   1746
1748Hanna Kaakkurivaara14:00:00   1748
1758Mirka SaliOulu14:00:00   1758
1780Annika AuttoLevi hotel SPA14:00:00   1780
1838Eva-Maria HaapalehtoTornio14:00:00   1838
1841Anna Paloniemi14:00:00   1841
1845Essi HuhtaOulu14:00:00   1845
1846Satu LeinonenKittilä14:00:00   1846
1863Anna PerkkiöLKS14:00:00   1863
1871Katja EteläinenRovaniemi14:00:00   1871

Puolimaraton naiset 40

1304Hanna HellmanRun For Fun Nykarleby14:00:00   1304
1305Tanja PajulampiEy14:00:00   1305
1306Rita BjörklundRun For Fun Nykarleby14:00:00   1306
1307Marketta Soikko-TirroniemiKemi14:00:00   1307
1308Maria HaanpääSola214:00:00   1308
1309Kati HynynenOys Vapari14:00:00   1309
1310Nina Pajala-HuuskoHimanka14:00:00   1310
1311Kristiina Kotavuopio SöderfalkKaresuando14:00:00   1311
1312Tytti PaassiltaRovaniemi14:00:00   1312
1313Anne SavukoskiRovaniemi14:00:00   1313
1314Tarja MöttönenOys/vapari14:00:00   1314
1315Jaana KilponenViileät Venlat14:00:00   1315
1316Nina LaaksoHymyhuulet14:00:00   1316
1317Tuija AlariestoRovaniemi14:00:00   1317
1318Jonna-Marleena HäröViileet Venlat14:00:00   1318
1319Sari PiikamäkiTornio14:00:00   1319
1320Pia KangasUrpakujan Ponnistus14:00:00   1320
1321Sonja ValleIvalo14:00:00   1321
1322Tiina RauhalaSnail Running Team Kpk 24/714:00:00   1322
1323Paula VedmanOulu14:00:00   1323
1324Sari MäättäKuusamo14:00:00   1324
1325Mira ReunanenTampere14:00:00   1325
1326Susanne KristiansenKirkenes Løpeklubb14:00:00   1326
1327Anne NurmelaRanua14:00:00   1327
1328Annukka AhonenSuokummun Koiralenkittäjät14:00:00   1328
1329Eija VäisänenJokilaakson Terveys14:00:00   1329
1330Elina RiikonenThe Redhead3314:00:00   1330
1331Leila Paavola-RuotsalainenHaukiputaan Heitto14:00:00   1331
1332Anne KuhaKela14:00:00   1332
1333Katja LeinonenKela14:00:00   1333
1334Tutta Kutila-KanniainenOulu14:00:00   1334
1335Mira MäkipääHymyhuulet14:00:00   1335
1336Kati MureSodankylä14:00:00   1336
1337Tanja PeltovuomaRovaniemi14:00:00   1337
1338Anu LöyttiTurku14:00:00   1338
1339Riitta PikkukangasPalokka14:00:00   1339
1340Emma PihlajamäkiRovaniemi14:00:00   1340
1341Minna Hetta-RaumaRovaniemi14:00:00   1341
1342Anne KlemolaUrputien Urheilijat, Oulu14:00:00   1342
1343Satu SoronenRaahe14:00:00   1343
1344Johanna MuotkaHisipirkot14:00:00   1344
1345Mari VehviläinenTampereen Välineurheilijat14:00:00   1345
1346Katja PiittisjärviRanua14:00:00   1346
1347Tiina SotaniemiSoinan Kaiku, Oulu14:00:00   1347
1348Marjo-Riitta RantamäkiInari14:00:00   1348
1349Katja SuomalainenIvalo14:00:00   1349
1350Maria MyllymäkiHaparanda14:00:00   1350
1351Sanna PapunenKeminmaa14:00:00   1351
1352Päivi KiuruMnv / Autoliike Koskinen Viitas14:00:00   1352
1353Johanna AntinojaKeminmaan Kasellit14:00:00   1353
1354Outi SulasalmiONMKY/KKM14:00:00   1354
1355Minna LappalainenKemi14:00:00   1355
1356Outi VuoskuNamit14:00:00   1356
1357Susanna HiltunenKittilä Herkkutupa14:00:00   1357
1358Marja WahlbergKeminmaa14:00:00   1358
1359Anne BjörninenHollola14:00:00   1359
1360Tuula UngaSieppijärven Sisu14:00:00   1360
1361Päivi SundelinPaljunilo14:00:00   1361
1362Sari LaitinenHirvas14:00:00   1362
1363Ulla RahkolaKempele14:00:00   1363
1364Merja SihvonenOulu14:00:00   1364
1365Eija HannolaIvalo14:00:00   1365
1366Mari PikkarainenKemi14:00:00   1366
1367Satu EskelinenKittilän Kunta14:00:00   1367
1368Paula Loponen-HuutolaKittilän Kunta14:00:00   1368
1370Merja AugustinForssa14:00:00   1370
1371Kirsi VänninenKuopio14:00:00   1371
1372Terhi Uusi-VähäläKempele14:00:00   1372
1373Sannamari KotaluotoEeron Maratonklubi14:00:00   1373
1374Merja MäättäKempele14:00:00   1374
1375Hanna KuuselaSodankylä14:00:00   1375
1433Hanna Silvola14:00:00   1433
1701Helena Huikuri-KujalaKittilän Voima14:00:00   1701
1741Liisa Majuri14:00:00   1741
1747Paula VuolloTyhyjän Laukkojat14:00:00   1747
1751Miia HeikuraKemi14:00:00   1751
1756Mari Kursukangas14:00:00   1756
1757Maarit HahtonenKeminmaa14:00:00   1757
1759Anna-Maaria Vuola14:00:00   1759
1761Susanna ValjakkaArctic Triathlon14:00:00   1761
1768Tutta JänkäläAMC14:00:00   1768
1769Magic JohanssonMontreal Canada14:00:00   1769
1811Sari Laurikkala14:00:00   1811
1813Viveka MämmiSIK Saivomuotka14:00:00   1813
1814Anna-Maija Väänänen14:00:00   1814
1834Tuula AjankiTornio14:00:00   1834
1849Marika Niskala14:00:00   1849
1850Olga AbarovskaiaA-Energy, Russia14:00:00   1850
1853Lisbeth AsplundKaresuando14:00:00   1853

Puolimaraton naiset 50

1376Gun Nyholm-StaraRun For Fun, Nykarleby14:00:00   1376
1377Annikka SandbergKiruna Flygplats Fritidsförenin14:00:00   1377
1378Leena TuominenFu-4714:00:00   1378
1379Ulpu TervashonkaRovaniemi14:00:00   1379
1380Seija Pöyhtäri-KeränenHimanka14:00:00   1380
1381Eija VälikangasKirkenes Taekwon-Do Klubb14:00:00   1381
1382Eija NiskaTeam Niska14:00:00   1382
1383Helena VähäkangasHämeenlinna14:00:00   1383
1384Riitta RothPihlajalinna14:00:00   1384
1385Kirsi AittoniemiSeinäjoki14:00:00   1385
1386Markit SokkaJanakkalan Jana14:00:00   1386
1387Taina RuohoHarjavalta14:00:00   1387
1388Marja PeräläRovaniemi14:00:00   1388
1389Virpi BlomsterKeminmaa14:00:00   1389
1390Tarja KyröläinenRaahe14:00:00   1390
1391Anne MiettunenOulu14:00:00   1391
1392Tarja SaarelainenRovaniemi14:00:00   1392
1393Minna OjanenTampere14:00:00   1393
1394He?ena RimpeläinenOulu14:00:00   1394
1395Riitta TossavainenMustasaari14:00:00   1395
1396Marjo KivinenOulu14:00:00   1396
1397Vuokko NiemiKpk24/714:00:00   1397
1398Leena KemppainenVantaa14:00:00   1398
1399Leena SavukoskiYlivieskan Kuula14:00:00   1399
1400Liisa KeskitaloKemi14:00:00   1400
1401Aila HasaAavasaksa14:00:00   1401
1402Sonja AngeriaSa-Training/ Ylitornio14:00:00   1402
1403Kirsti SattaAmc/kolari14:00:00   1403
1404Pirjo OjaTeam Trio14:00:00   1404
1405Eeva-Liisa KokkoPrisma Rovaniemi14:00:00   1405
1406Seija VehmasahoHymyhuulet14:00:00   1406
1407Marja HaukilahtiTornio14:00:00   1407
1408Eija PorolaKuivasjärven Aura14:00:00   1408
1409Heli JäärniLenkkileidit14:00:00   1409
1410Teija NurmelaKeminmaa14:00:00   1410
1411Marja-Leena LiuksialaTekonivelsairaala Coxa Oy Tampe14:00:00   1411
1412Virpi MikkonenONMKY/KKM14:00:00   1412
1413Leena PesäläPudasjärvi14:00:00   1413
1414Satu-Marja AnjalaLahti14:00:00   1414
1415Eija TasalaKeminmaa14:00:00   1415
1416Sirpa KullaHaukipudas14:00:00   1416
1417Marja RajasärkkäOulu14:00:00   1417
1418Jaana MetsärantaSeinäjoki14:00:00   1418
1419Sari JunturaTornio14:00:00   1419
1420Teija KylmäKeminmaan Kasellit14:00:00   1420
1421Irma VepsäläinenAmc/rovaniemi14:00:00   1421
1422Teija MäkivuotiMerilapin Namit14:00:00   1422
1423Raakel PyykkönenKiiminki14:00:00   1423
1424Teija RuotsalaKittilän Kunta14:00:00   1424
1425Ritva SalmiKittilän Kunta14:00:00   1425
1426Katri VääräniemiONMKY/KKM14:00:00   1426
1427Anneli OjalaPudasjärvi14:00:00   1427
1428Leena NieminenHelsinki14:00:00   1428
1429Eija AikioSodankylä14:00:00   1429
1711Eija PörhöläTeiden tallaajat14:00:00   1711
1712Taina LinnaONMKY/KKM14:00:00   1712
1715Johanna KotajärviOulunsalo14:00:00   1715
1719Sipe KarvinenONMKY/KKM14:00:00   1719
1723Ethel MämmiSaivomuotka IK14:00:00   1723
1763Jaana KoivumaaKoijumaan Kova14:00:00   1763
1822Birgit Pfaler-OnnelaNamit14:00:00   1822
1833Sirpa LaitinenIi14:00:00   1833
1862Soile Peltonen-NiskanenLempäälän Kisa14:00:00   1862
1872Tuija Ylipeura14:00:00   1872

Puolimaraton naiset 60

1430Anita KirsiläRun For Fan Nykarleby14:00:00   1430
1431Toril DanielsenKirkenes - Norja14:00:00   1431
1432Maarit MukkalaOrivesi14:00:00   1432
1434Päivi KoskinenLempäälän Kisa14:00:00   1434
1435Seija RantatorikkaAavu14:00:00   1435
1436Aila JaakohallqvistRehab@ergonomi Ab14:00:00   1436
1753Kirsti Järvenmäki14:00:00   1753
1770Elsa Tiensuu14:00:00   1770
1953Kirsti Järvenmäki14:00:00   1953

Puolimaraton naiset 65

1437Mirja PaskiSeinäjoki14:00:00   1437
1438Kitty RöntyKello14:00:00   1438
1439Ulla KiuruLappeenranta14:00:00   1439
1440Annikki TammiOulu14:00:00   1440
1441Terttu SipiläKatajaranta Sport14:00:00   1441
1442Ritva YlisiuruaONMKY/KKM14:00:00   1442
1443Sirkka HarjuIkiliikkujat, Kemijärvi14:00:00   1443
1704Sirkka PiipponenKaavi14:00:00   1704
1728Nellia KonoplevaPoljagnie Zogi14:00:00   1728
1736Ritva Paaso-RantalaIi Yritys14:00:00   1736

Kymppi miehet

3182Kai UusimaaKolari14:20:00   3182
3183Joonas MursuOulu14:20:00   3183
3184Tuomas PapinahoPosio14:20:00   3184
3185Jere HettulaTeam Aa14:20:00   3185
3186Marko HuhtaTornio14:20:00   3186
3187Markus HuhtaTornio14:20:00   3187
3188Kimmo TaulastoTampere14:20:00   3188
3189Jari HeinonenTasamaantallaajat14:20:00   3189
3190Jarno PirhonenTasamaantallaajat14:20:00   3190
3191Tomi TauriainenHelsinki14:20:00   3191
3192Niko LompoloPrisma Tornio14:20:00   3192
3193Teemu TankkaSeinäjoki14:20:00   3193
3194Erkki AholaPosion Pyrintö14:20:00   3194
3195Tapani KenttäTornio14:20:00   3195
3196Jens BernhardCrossfirecoaching.ch14:20:00   3196
3197Sami JuvaniAlkkulan Saantimiehet14:20:00   3197
3198Roni JaakoAlkkulan Saantimiehet14:20:00   3198
3199Antti PohjanvesiRs Parks14:20:00   3199
3200Eino VuolletPalju.eu14:20:00   3200
3201Petri SarajärviPalju.eu14:20:00   3201
3202Ville SiekkinenMet Äs-SÄ Oy14:20:00   3202
3203Ville KantolaMet Äs-SÄ Oy14:20:00   3203
3204Ristola KorpelaMet Äs-SÄ Oy14:20:00   3204
3205Max EnbuskeKeminmaa14:20:00   3205
3206Janne LiljaLapin Laatuautot14:20:00   3206
3207Ossi PeltoniemiYlikiimingin Nuijamiehet14:20:00   3207
3208Eero VuolletMetsä-Mursu Oy14:20:00   3208
3209Aapi SotaniemiSoinan Kaiku, Oulu14:20:00   3209
3210Tomi PaavolaPaljunilo14:20:00   3210
3211Jarno JaakolaTornio14:20:00   3211
3212Okko ValtonenRovaniemi14:20:00   3212
3403Susi IlmolanSaukki JC14:20:00   3403
3507Antti PeräläHäjyt14:20:00   3507
3511Fredrik HellandAlta14:20:00   3511
3515Timo KaveriYIN14:20:00   3515
3526Toni Ylitalo14:20:00   3526
3543Aleksei LukichevApatityRUS14:20:00   3543
3551Jari JunnilaMet ÄS-SÄ Oy14:20:00   3551
3552Sami JuvaniAlkkulan Saantimiehet14:20:00   3552
3629Samu ManninenKapustan Kalske14:20:00   3629
3631Ilkka NiskanenKajaani14:20:00   3631
3638Petri KeräläPorkkaajat14:20:00   3638
3642Olli-Pekka Karassaari14:20:00   3642
3646Matias Ylitörmänen14:20:00   3646
3654Ergo KelderYBT Oy14:20:00   3654
3662Waltteri WallénLautiosaaren Poikamies ry.14:20:00   3662

Kymppi miehet 14

3101Roope KlemolaOulun Hiihtoseura (ohs)14:20:00   3101
3102Marko KukkonenVisa Ski Team14:20:00   3102
3557Akseli SieppiKerässiepin Kuntokup ry.14:20:00   3557
3651Joakim PitkänenPohjankoitto14:20:00   3651

Kymppi miehet 16

3103Touko PartanenRanua14:20:00   3103
3104Sami KarhuRanua14:20:00   3104
3105Leevi MäkimaaTornio14:20:00   3105
3106Pekka PyöräläKuivaniemen Yritys14:20:00   3106
3107Joni PaavolaPaljunilo14:20:00   3107
3108Jarkko KukkonenVisa Ski Team14:20:00   3108

Kymppi miehet 40

3109Arto KoivuniemiOulu14:20:00   3109
3110Jyrki VertanenKoria14:20:00   3110
3111Pål Bjerkli HalvorNordreisa Il14:20:00   3111
3112Petri HannilaSimo14:20:00   3112
3113Vesa TulkkiKotip14:20:00   3113
3114Jarkko RuohonenHarrastelija14:20:00   3114
3115Markus TylliKokkola14:20:00   3115
3116Pasi KuhaVieremä14:20:00   3116
3117Petri MäntyRovaniemi14:20:00   3117
3118Pertti KvistAo Lappia Kemi14:20:00   3118
3119Mika VanhapihaYlitornio14:20:00   3119
3120Mika ViiriKapustan Kalske14:20:00   3120
3121Raimo ÄijäläMet Äs-SÄ Oy14:20:00   3121
3122Markus LaaksolinnaMet Äs-SÄ Oy14:20:00   3122
3123Teemu Ala-LipastiHepit14:20:00   3123
3536Seppo SunnariTervola14:20:00   3536
3546Max Tylli14:20:00   3546
3547Jukka PaananenKeiteleen Nuju14:20:00   3547
3548Marko JaakkolaJärvenpään Jämerät14:20:00   3548
3605Markus ViraIsokenkäisten Klubi14:20:00   3605
3606Pekka LahtiKangasala14:20:00   3606
3614Ken Robert Balto BoineAlta14:20:00   3614
3649Kristian Laxen14:20:00   3649
3650Kaj Kuosmanen14:20:00   3650

Kymppi miehet 50

3124Harri RomakkaniemiKirkkonummi14:20:00   3124
3125Jouni MöttönenHuurteiset Tuopit14:20:00   3125
3126Jarmo KoivistoTaroniemen Huolto14:20:00   3126
3127Mikko PapinahoPosio14:20:00   3127
3128Olli KyllönenAmc-Rovaniemi14:20:00   3128
3129Ari KukkeenmäkiLahti14:20:00   3129
3130Juha TirronenLahti14:20:00   3130
3131Raimo KallioNokia14:20:00   3131
3132Peter HietalaUtbildning Nord14:20:00   3132
3133Ali SaukkoriipiUtbildning Nord14:20:00   3133
3134Jukka AlavesaJääli14:20:00   3134
3135Aaro KemppainenTasamaantallaajat14:20:00   3135
3136Mikael NorbergÖvertorneå If14:20:00   3136
3137Reima ViiriLohku14:20:00   3137
3138Hannu LaurilaONMKY14:20:00   3138
3139Terho MöttönenVesimiehet Sport Team14:20:00   3139
3140Aulis HuhtaYlitornio14:20:00   3140
3141Veijo HonkaniemiYlitornio14:20:00   3141
3142Markku KärenlampiTornio14:20:00   3142
3143Esa PesonenKuusamo14:20:00   3143
3144Harri PessalaHaukiputaan Koulu14:20:00   3144
3145Markku HalvariMuurolan Kisaveikot Ry14:20:00   3145
3146Dan PirttikangasTurku14:20:00   3146
3147Juha VeteläinenKapustan Kalske14:20:00   3147
3148Jarkko RuismäkiOulu14:20:00   3148
3149Heikki KukkonenUkkometot14:20:00   3149
3150Mikko SaarinenKaarina14:20:00   3150
3151Jouni KockEspoo14:20:00   3151
3152Markku KuusinenHalikko14:20:00   3152
3153Hannu NikkanenNaantali14:20:00   3153
3154Taisto KiveläPölkky Oy, Kuusamo14:20:00   3154
3401Heikki OjantakanenOLSHE / OFF14:20:00   3401
3506Osvald WalleSirma IL, Norge14:20:00   3506
3514Juha ImponenKuusamo14:20:00   3514
3524Tapio ManninenKapustan Kalske14:20:00   3524
3528Esa HyvättinenCRA Joutseno14:20:00   3528
3530Kari SaarelaIsoot Nuukat14:20:00   3530
3539Magnus NymanN3M Power14:20:00   3539
3540Nicklas MartinN3M Power14:20:00   3540
3549Juha LiljamoKeMaKi14:20:00   3549
3607Tero VälimaaKangasala14:20:00   3607
3608Olavi Heikkilä14:20:00   3608
3621Alexander DavzhukKostamus14:20:00   3621
3622Arto VanhaOulun NMKYU14:20:00   3622
3630Keijo VeteläinenKapustan Kalske14:20:00   3630
3639Pauli VierikkoHäjyt/PAHL14:20:00   3639
3648Kari Kuosmanen14:20:00   3648
3656Esa LuhtasaariAlavus14:20:00   3656
3663Esa KurikkaForssa14:20:00   3663

Kymppi miehet 60

3155Harri SalinHirviveikot14:20:00   3155
3156Esko PasanenOulu14:20:00   3156
3157Samuli VehviläinenLahden Eläkeläiset14:20:00   3157
3158Hans HarjuUtbildning Nord14:20:00   3158
3159Allan ParviainenUtbildning Nord14:20:00   3159
3160Raine TaulastoKotka14:20:00   3160
3161Matti KuivakoskiPorin Kuntoilijat14:20:00   3161
3162Kari SalonenSalka14:20:00   3162
3163Veikko ImponenKemijärven Urheilijat14:20:00   3163
3164Tapani NahkiaisojaKeminmaa14:20:00   3164
3165Ilkka MikkonenTossunkuluttajat Ry14:20:00   3165
3166Keijo TikkanenMaaninka14:20:00   3166
3167Jouko KorpiTornio14:20:00   3167
3168Valerii Zhurba186931 Kostamus14:20:00   3168
3169Arto NaskaliRovaniemi14:20:00   3169
3170Heimo SpringareTervola14:20:00   3170
3525Aimo VeteläinenKapustan Kalske14:20:00   3525
3531Jorma ElliläOulu14:20:00   3531
3535Raimo KujanenJossun Kuluttajat14:20:00   3535
3544Jorma KatainenKyläsuutari14:20:00   3544
3554Hannu Uusi-PohjolaVaasa14:20:00   3554
3618Tapio LoimulaSenioriotsot14:20:00   3618
3619Kari LahnasaloOtavan yritä ite14:20:00   3619

Kymppi miehet 65

3171Jouko LyytikäinenKemaki14:20:00   3171
3172Markku PietiläKempeleen Maratonklubi14:20:00   3172
3173Pekka OikarinenVesimiehet Spor Team14:20:00   3173
3174Kauko TuiskuRds Rovaniemi14:20:00   3174
3175Mikkel TornensisKautokeino14:20:00   3175
3176Jouko HeikkiläKemijärvi14:20:00   3176
3177Mauri JokirantaTeuvan Rivakka14:20:00   3177
3178Martti OllilaMartti Ollila Oy14:20:00   3178
3179Manu VuontisjärviMvmshs14:20:00   3179
3180Timo KärenlampiTornio14:20:00   3180
3181Pekka JalonenHarjavalta14:20:00   3181
3402Erkki ManninenOulunsuun Heitto14:20:00   3402
3502Alpo TalvensaariKempeleen Maraton Klubi14:20:00   3502
3503Erkki MantsinenLaVe14:20:00   3503
3517Pentti KähköläHorman Boys14:20:00   3517
3518Seppo Uusimäki14:20:00   3518
3527Antti LiljaRDS14:20:00   3527
3534Kaarlo Valtteri Soini14:20:00   3534
3537Krister LönnqvistSRS Fenno-EL14:20:00   3537
3545Oiva LukkariAlatornion Pirkat14:20:00   3545
3632Pekka SimiläRaahen Maitohapot14:20:00   3632

Kymppi naiset

3344Maaike BeenenOulu14:20:00   3344
3345Taina NevanperäLammintupa14:20:00   3345
3346Anna-Kaisa LuukkonenLammintupa14:20:00   3346
3347Minna MarttinenLammintupa.fi14:20:00   3347
3348Tina Latva-SaloLammintupa14:20:00   3348
3349Maarit PatosalmiLammintupa14:20:00   3349
3350Terhi PapinahoOulu14:20:00   3350
3351Oili PapinahoOulu14:20:00   3351
3352Piia PapinahoKemi14:20:00   3352
3353Soile MannelaEnontekiö14:20:00   3353
3354Piia IsomäkiTornio14:20:00   3354
3355Jenna PuljujärviTornio14:20:00   3355
3356Merja MannelaDaamitokka14:20:00   3356
3357Susanna SuokasNummela14:20:00   3357
3358Hanna VähäkangasHyvinkää14:20:00   3358
3359Katja MaetoloaHämeenlinna14:20:00   3359
3360Maarit KvistKemi14:20:00   3360
3361Hannele OivaRovaniemi14:20:00   3361
3362Minna RyynänenKemi14:20:00   3362
3363Enni MurtomäkiOulu14:20:00   3363
3364Krista Auer-KosolaPelkosenniemi14:20:00   3364
3365Johanna PostiRovaniemi14:20:00   3365
3366Anna-Maria LaaksonenKuohun Sukeltajat14:20:00   3366
3367Kaili NousiainenKeminmaa14:20:00   3367
3368Hanna PötsönenKiuruveden Jänne14:20:00   3368
3369Suvi TuomelaSavukosken Naisvoimistelijat14:20:00   3369
3370Liisa NorvapaloDaamitokka14:20:00   3370
3371Krista KoskinenHemasevat14:20:00   3371
3372Ebba-Leena SaariDaamitokka14:20:00   3372
3373Mervi PuroSaarenkylä14:20:00   3373
3374Hanna-Emilia MitteliHemasevat14:20:00   3374
3375Reetta KauppiHemasevat14:20:00   3375
3376Maija HuostilaKuohunsukeltajat14:20:00   3376
3377Liisa MyllyOulu14:20:00   3377
3378Outi HannilaLenkkileidit14:20:00   3378
3379Henna HannilaLenkkileidit14:20:00   3379
3380Roosa LaaksoTeam Aa14:20:00   3380
3381Ida HäikiöOulu14:20:00   3381
3382Saila LääkköläLähitapiola Lappi14:20:00   3382
3383Hannele HeikkiläLähitapiola Lappi14:20:00   3383
3384Iida HynynenLähitapiola Lappi14:20:00   3384
3385Sanna SaarelaLähitapiola Lappi14:20:00   3385
3386Milli StenmanLähitapiola Lappi14:20:00   3386
3387Maiju JuopperiLähitapiola Lappi14:20:00   3387
3388Linda Yli-KuivilaRovaniemi14:20:00   3388
3389Aino KekäläinenKemi14:20:00   3389
3390Kristin HammariKirkenes Løpeklubb14:20:00   3390
3391Jenni KaarreKemi14:20:00   3391
3392Riia NieminenTornio14:20:00   3392
3393Eveliina KeränenSokos Oulu14:20:00   3393
3394Irina YlitaloSokos Oulu14:20:00   3394
3395Jonna JaakoPukumies Rovaniemi14:20:00   3395
3396Laura KalloSokos Oulu14:20:00   3396
3397Anja VaaraPukumies Rovaniemi14:20:00   3397
3398Mari KumpulaRovaniemi14:20:00   3398
3399Tiina LundgrenTeam Käenpesä14:20:00   3399
3400Jaana OjanenTeam Käenpesä14:20:00   3400
3404Satu RantalaTornio14:20:00   3404
3405Elena SkrebnevaRovaniemi14:20:00   3405
3406Minna KenttäTornio14:20:00   3406
3407Tuovi TervasmäkiRovaniemi14:20:00   3407
3408Heli LassilaHemasevat14:20:00   3408
3409Karoliina KantolaPori14:20:00   3409
3410Jonna NiskanenOne Way Proteam14:20:00   3410
3411Hertta NiskanenMnv / Autoliike Koskinen Viitas14:20:00   3411
3412Tiina-Mari KonttaniemiK-Market Yliranta Pello14:20:00   3412
3413Elina SalonenPello14:20:00   3413
3414Katja JuntunenTornio14:20:00   3414
3415Leena RantanenHhe-Team, Kemi14:20:00   3415
3416Ida HookanaOulu14:20:00   3416
3417Tiina NevalaAvonaiset14:20:00   3417
3418Susanna KuivasSaloinen14:20:00   3418
3419Heli IsoahoNivala14:20:00   3419
3420Johanna KorpiTornio14:20:00   3420
3421Piritta LääkköläRovaniemi14:20:00   3421
3422Anniina PeräRovaniemi14:20:00   3422
3423Pia VarjonenOulu14:20:00   3423
3424Auli HeikkiläOulu14:20:00   3424
3425Hannamari SääskilahtiRunsu14:20:00   3425
3426Anna-Kaisa KorhonenIvalo14:20:00   3426
3427Iida PaksuniemiOulu14:20:00   3427
3428Sanna-Maija PohjanvesiRovaniemi14:20:00   3428
3429Vappu ViereläAvonaiset14:20:00   3429
3430Elina AlalahtiTornio14:20:00   3430
3431Reetta VipusaariAvonaiset14:20:00   3431
3432Pia KuhaKoneurakointi Kari Piira14:20:00   3432
3433Jenny ParviainenMetsä-Mursu Oy14:20:00   3433
3434Taija MäkeläSoinan Kaiku, Oulu14:20:00   3434
3435Liisa TastulaRovaniemi14:20:00   3435
3436Jenni TervaniemiTornio14:20:00   3436
3437Minna KauhanenKemi14:20:00   3437
3438Anna KaukonenRovaniemi14:20:00   3438
3439Kätlin PõderRovaniemi14:20:00   3439
3440Jonna KuruSieppijärven Sisu14:20:00   3440
3441Saana LindforsLevi Hotel Spa14:20:00   3441
3442Ilona YliräisänenSodankylän Seurakunta14:20:00   3442
3504Anniina Matinlassi14:20:00   3504
3508Johanna LahdenperäJarrutytöt14:20:00   3508
3509Tuija Nikula14:20:00   3509
3513Suvi KykyriLevi14:20:00   3513
3516Maarit KaveriYIN14:20:00   3516
3519Nina Matinlassi14:20:00   3519
3522Heli Junes14:20:00   3522
3529Anne PihlajaniemiPihlajaniemi co14:20:00   3529
3532Elina Hepola14:20:00   3532
3541Minttu KangasHemasevat14:20:00   3541
3550Jonna KemppainenKeminmaa14:20:00   3550
3555Mervi Isokangas14:20:00   3555
3556Sarah Tuomaala14:20:00   3556
3558Suvi KontkanenTilitoimisto Hyvärinen14:20:00   3558
3602Mervi Niemi14:20:00   3602
3609Katja KoskelaKemi14:20:00   3609
3610Tiina Holpainen14:20:00   3610
3612Hanne TakalaVaajakosken Kuohu14:20:00   3612
3615Alice BaltoAlta14:20:00   3615
3620Anne RajanenLevi14:20:00   3620
3623Nikolett Pleser14:20:00   3623
3624Triinu Müür14:20:00   3624
3626Mari Ojantakanen14:20:00   3626
3627Susanna Vehkaperä14:20:00   3627
3628Heli Vanhatalo14:20:00   3628
3634Marjo Sipilä14:20:00   3634
3635Eveliina ToivanenVisa Skiteam Kemi14:20:00   3635
3637Marja Heikkinen14:20:00   3637
3641Anna-Riitta Kauppi14:20:00   3641
3644Helena Veijola14:20:00   3644
3645Marika JokinenAitoo14:20:00   3645
3658Sari HuttunenSähikäiset14:20:00   3658
3659Noora RuuskanenSähikäiset14:20:00   3659
3660Ruut Tornberg-MattilaYppärin Urheilijat14:20:00   3660

Kymppi naiset 14

3213Roosa SieppiKerässiepin Kuntokup Ry14:20:00   3213
3214Heli KorpiAavasaksan Urheilijat Ry14:20:00   3214
3215Hanna NiskanenOne Way Proteam14:20:00   3215
3216Pihla HiltunenKittilä Herkkutupa14:20:00   3216
3217Anna KorpiAavasaksan Urheilijat14:20:00   3217
3218Fanni KaikkonenTp 47, Tornio14:20:00   3218
3521Elli JunesAlatornion Pirkat14:20:00   3521

Kymppi naiset 16

3219Henna KorpiAavasaksan Urheilijat Ry14:20:00   3219
3220Mari PaasovaaraKuusamo14:20:00   3220
3221Minna KukkonenVisa Ski Team14:20:00   3221
3222Mirella MustonenKittilän Kunta14:20:00   3222
3223Jonna VesteniusVisa Skiteam Kemi14:20:00   3223
3625Fanny SchmalKuortaneen Kunto14:20:00   3625

Kymppi naiset 40

3224Mirjami HeiskanenLammintupa14:20:00   3224
3225Marjut HyttinenKolari14:20:00   3225
3226Teresa YlläsjärviOulu14:20:00   3226
3227Sari HaapalaHaukipudas14:20:00   3227
3228Eija NiemeläKempele14:20:00   3228
3229Maarit HonkanenVantaa14:20:00   3229
3230Päivi VertanenKoria14:20:00   3230
3231Suvi AnttonenPadasjoki14:20:00   3231
3232Anne AlatolonenKeminmaa14:20:00   3232
3233Inger-Heidi BjerkliNordreisa Il14:20:00   3233
3234Päivi KuusiniemiIvalo14:20:00   3234
3235Susanna HaaralaOys Vapari/oulu14:20:00   3235
3236Sanna MyllysTornio14:20:00   3236
3237Tanja KoivistoTaroniemen Huolto14:20:00   3237
3238Tuula PapinahoPosio14:20:00   3238
3239Marge TauriainenKempele14:20:00   3239
3240Tiina HäikiöOulu14:20:00   3240
3241Merja AlaviiriLähitapiola Lappi14:20:00   3241
3242Nina PoikelaLähitapiola Lappi14:20:00   3242
3243Minna JuvaniYlitornio14:20:00   3243
3244Elina KauppinenKotip14:20:00   3244
3245Kati SieppiUtbildning Nord14:20:00   3245
3246Pilvi RyökkynenUtbildning Nord14:20:00   3246
3247Irina SchutskoffSporttisiskot14:20:00   3247
3248Annu MäättäRovaniemi14:20:00   3248
3249Mervi TepsaSporttisiskot14:20:00   3249
3250Mira HarjuPajala14:20:00   3250
3251Kristiina HiltunenTmi Kristiina Hiltunen14:20:00   3251
3252Heli KarjalainenSokos Oulu14:20:00   3252
3253Mila MäkiS-Market Pello14:20:00   3253
3254Mari TolonenSokos Oulu14:20:00   3254
3255Katriina SieppiKerässiepin Kuntokup Ry14:20:00   3255
3256Pia VirtalaTeam Käenpesä14:20:00   3256
3257Kirsi VaaraTervola14:20:00   3257
3258Nina Östman-TylliKokkola14:20:00   3258
3259Marika RantasuoOulu14:20:00   3259
3260Anu SirolaOulu14:20:00   3260
3261Anne MäntyRovaniemi14:20:00   3261
3262Minna HyrkäsOulu14:20:00   3262
3263Kaisu EeroPello14:20:00   3263
3264Johanna HarjuOulu14:20:00   3264
3265Sari HilliRovaniemi14:20:00   3265
3266Tuija TuulaniemiRovaniemi14:20:00   3266
3267Anne HyytiäinenSaarijärvi14:20:00   3267
3268Katja TikkanenKuivasjärven Aura14:20:00   3268
3269Teija VälimaaPello14:20:00   3269
3270Kirsi SippoLapland Hotels14:20:00   3270
3271Tuija HeikkiläLuusua14:20:00   3271
3272Leila LeistoAvonaiset14:20:00   3272
3273Lea SaarensalmiRovaniemi14:20:00   3273
3274Piia BergmanOulu14:20:00   3274
3275Minna LohinivaKempa Cats14:20:00   3275
3276Kati EriksenUtsjoki14:20:00   3276
3277Katja AnttilaRovaniemi14:20:00   3277
3278Heli HirvasvuopioLapland Hotels14:20:00   3278
3279Satu RauhavuoriLapland Hotels Oy14:20:00   3279
3280Piia KinnunenKemi14:20:00   3280
3281Saija SaukkoriipiTornio14:20:00   3281
3282Nina Niklander-Ala-lipastiK-Supermarket Mustapekka14:20:00   3282
3283Maarit AlaRovaniemi14:20:00   3283
3501Nine Pajale-Huusko14:20:00   3501
3510Gunn Sissel SuhrRingveien 10, 9515 Alta14:20:00   3510
3523Ragnhild KorneliusenLakselv IL14:20:00   3523
3533Sirpa OivaAMC14:20:00   3533
3538Tarja PiirainenIvalo14:20:00   3538
3553Päivi NätynkiPello14:20:00   3553
3601Mari LonnakkoKolari14:20:00   3601
3643Katja PiittisjärviRanua14:20:00   3643
3657Heidi Kaikkonen14:20:00   3657
3661Terhi RautalinTampere14:20:00   3661

Kymppi naiset 50

3284Tiina HottinenHämeenlinnan Tarmo14:20:00   3284
3285Lea HäyrynenOys, Vapari14:20:00   3285
3286Pia Eliasson LaxNorthern Lights14:20:00   3286
3287Satu SaloHollola14:20:00   3287
3288Virpi AvaraAlavus14:20:00   3288
3289Sirpa SormunenHollola14:20:00   3289
3290Elina Mässi-SaarinenKuohun Sukeltajat Ry.14:20:00   3290
3291Marjo KallunkiKuusamo14:20:00   3291
3292Susanna KorvaKempele14:20:00   3292
3293Maarit PannimaaLähitapiola Lappi14:20:00   3293
3294Leena GuttormNuorgam14:20:00   3294
3295Sari KukkeenmäkiLahti14:20:00   3295
3296Tina NordmanUtbildning Nord14:20:00   3296
3297Hillevi HooliKela14:20:00   3297
3298Merja JokelaKela14:20:00   3298
3299Minna AhavaKuusamo14:20:00   3299
3300Teija PuolamaaRovaniemi14:20:00   3300
3301Ritva HaatajaAbc Vaala14:20:00   3301
3302Anna-Maija KanninenSale Rantsila14:20:00   3302
3303Terhi BergmanS-Market Pello14:20:00   3303
3304Anna UusitaloOulu14:20:00   3304
3305Eija RantasaloLapua14:20:00   3305
3306Marja PänttäjäRovaniemi14:20:00   3306
3307Riitta UkkolaOulu14:20:00   3307
3308Ulla LuokkanenNorthern Trail Runners / Oulu14:20:00   3308
3309Maarit HonkaniemiYlitornio14:20:00   3309
3310Susanne KivistöHaukipudas14:20:00   3310
3311Riitta KeskitaloKuivakangas14:20:00   3311
3312Pirjo ImmonenEspoo14:20:00   3312
3313Maarit PätsiLapin Keskussairaala14:20:00   3313
3314Anne PesonenKuusamo14:20:00   3314
3315Tiina KauppilaEspoon Tapiot14:20:00   3315
3316Urve KirtSkgränsen14:20:00   3316
3317Päivi OinasRovaniemi14:20:00   3317
3318Vuokko RuismäkiDna14:20:00   3318
3319Sirpa JuusoTornio14:20:00   3319
3320Leena LintulahtiAo Lappia, Tornio14:20:00   3320
3321Marja KukkonenLenkkileidit14:20:00   3321
3322Asta HiltunenOikaraisen Yöjuoksijat14:20:00   3322
3323Sirpa VaaranmaaSalo14:20:00   3323
3324Paula VuoloArctic Marathon Club14:20:00   3324
3325Airi MattanenRovaniemi14:20:00   3325
3326Taina PajariSimo14:20:00   3326
3327Kaisa KiveläPosio14:20:00   3327
3328Kaisa UusitaloKoijumaan Kova14:20:00   3328
3329Tuula KuusistoIi14:20:00   3329
3505Jaana WalleSirma IL14:20:00   3505
3512Aino Imponen14:20:00   3512
3520Tuula PuljujärviTornio14:20:00   3520
3542Sirpa LappalainenHyvässä seurassa14:20:00   3542
3604Arja Tyynysniemi14:20:00   3604
3613Pirjo Mäkijärvi14:20:00   3613
3616Kristiina MoreliusRakan Ravaajat14:20:00   3616
3617Päivi ÅbergRakan Ravaajat14:20:00   3617
3636Marja KilpeläinenOys Vapari14:20:00   3636
3647Susan Lukkarinen14:20:00   3647
3652Teija LinnanmäkiIvalo14:20:00   3652
3655Tuula HarjamäkiHäjyt14:20:00   3655

Kymppi naiset 60

3330Pirkko HiltunenOulu14:20:00   3330
3331Tuula TurulaKempele14:20:00   3331
3332Eija LipponenPaakin Pauke14:20:00   3332
3333Kaija JänttiPam 71014:20:00   3333
3334Tarja MarttalaKittilän Kunta14:20:00   3334
3335Riitta PostilaKittilän Kunta14:20:00   3335
3603Anita KirsiläRun for fun Nykarleby14:20:00   3603
3633Maija KumpulaHaukiputaan Veikot14:20:00   3633
3640Tuula KummuArpelan Veikot14:20:00   3640
3653Marjatta MännikköKäylän Kiri14:20:00   3653

Kymppi naiset 65

3336Raija HalunenOys, Vapari14:20:00   3336
3337Marja PeltoniemiPihlajalinna14:20:00   3337
3338Eija AnsamaaNurmijärvi14:20:00   3338
3339Marja Liisa JalonenSeinäjoki14:20:00   3339
3340Marja-Leena PalokangasTmi Kristiina Hiltunen14:20:00   3340
3341Arja ArolaLapintie 314:20:00   3341
3342Marja TorkkoOunasvaaran Latu14:20:00   3342
3343Armi TakalaKittilän Kunta14:20:00   3343

Trailrun miehet 10 km

353Seppo KatilainenUlkoministeriö14:30:00   353
354Antti TakkinenKiimingin Kärpäset14:30:00   354
355Erkki KumpulaHauVe14:30:00   355
356Tuomo KönönenLapin Rauhanturvaajat14:30:00   356
357Sami KallioEturakan Kipittäjät14:30:00   357
363Petteri JunnolaJOLEPA14:30:00   363
365Matti TakkinenFast14:30:00   365
367Tero Siirtola14:30:00   367
601Hannu AlasuutariRovaniemi14:30:00   601
602Kari ErkheikkiTornio14:30:00   602
603Sami OllikkalaKerava14:30:00   603
604J-P AlajoutsijarviRovaniemi14:30:00   604
605Lasse TeiniläBombers14:30:00   605
606Anton JaakonsaariRovaniemi14:30:00   212
607Antti-Jussi NiskalaPudasjärvi14:30:00   607
608Sven LauberOcr Munich14:30:00   608
609Roope IkonenJääli14:30:00   609
610Aimo Piirainen14:30:00   610
611Matti Haapala14:30:00   611
612Simo Lindvall14:30:00   612
613Esa Muurikainen14:30:00   613
614Ismo PenttiHauve14:30:00   614
615Janne JämsäHaukiputaan Heitto14:30:00   615
616Kari LahtiSavonlinna14:30:00   616
617Markku HöynäläTornio14:30:00   617
618Janne MäättäZetor-Project14:30:00   618
619Ari PöyhönenVetu14:30:00   619
620Janne HannolaLapin Sudet14:30:00   620
621Tuomo PesäläPudasjärvi14:30:00   621
622Juha NurminenVesimiehet Sport Team14:30:00   622
623Ville AutioSattanen14:30:00   623
624Tommi NieminenKuikan Kisailijat14:30:00   624
625Raimo HöynäläTornio14:30:00   625
626Ville HeikkinenOulu14:30:00   626
627Jukka PitkäkariTeam Kafii14:30:00   627
628Tero KuosmanenZetor-Project14:30:00   628
629Samuli PaakkolaIi14:30:00   629
630Keijo AlilaLevi Hotel Spa14:30:00   630
631Kari KiesiOulunsalo14:30:00   631
632Janne SaarenpääAgnico Eagle14:30:00   632
718Tapio HökkäHerman Andersson Oy14:30:00   718
720Jonathan Guppy14:30:00   720
721Aku PylvänäinenOulu14:30:00   721
724Markku SiirtolaKINI14:30:00   724
726Jani TorikkaTeam Kafii14:30:00   726
727Ilkka Räsänen14:30:00   727
728Oskari RankilaViprakan juoksijat14:30:00   728
731Juha Junkkonen14:30:00   731
737Jaakko SulkalaFAST14:30:00   737

Trailrun naiset 10 km

351Merja Tervakangas14:30:00   351
352Assi HarkomaNapapiirin Pesis-Team14:30:00   352
358Eija KallioEturakan Kipittäjät14:30:00   358
359Anne Forsström14:30:00   359
360Susanna SandbergKempa Cats14:30:00   360
361Tiina Holopainen14:30:00   361
362Tiina HuilajaKittilän kunta14:30:00   362
364Mari Simonen14:30:00   364
366Tuija Karhuakoski14:30:00   366
633Yulia AlasuutariRovaniemi14:30:00   633
634Marjo TorvinenNorthern Trail Runners/oulu14:30:00   634
635Suvi LuhtaSirkka14:30:00   635
636Jenni JulkunenÄkäslompolo14:30:00   636
637Jaana JaakoYlitornio14:30:00   637
638Milla MielikäinenSaariselkä14:30:00   638
639Sabina StorbackaKokkola14:30:00 
640Susanna KiviniemiOulu14:30:00   640
641Anna LindqvistLuoto14:30:00   639
642Tanja IkonenIvalo14:30:00   642
643Annu VuontisjärviKutunivan Kunto14:30:00   643
644Johanna ErkheikkiTornio14:30:00   644
645Camilla BöckelmanHelsinki14:30:00   645
646Liinu OllikkalaKerava14:30:00   646
647Nina KinnunenTornion Latu Ja Polku14:30:00   647
648Johanna TuuliainenRovaniemi14:30:00   228
649Veera MoilanenRovaniemi14:30:00   1
650Sari TirronenLahti14:30:00   650
651Heli MaggaVaaran Hirsitalot14:30:00   651
652Terhi KiviniemiVaaran Hirsitalot14:30:00   652
653Tiina HiltunenLapin Kansa14:30:00   653
654Sinikka Piirainen14:30:00   654
655Helena Haapala14:30:00   655
656Niina Turkki-Juutinen14:30:00   656
657Reeta KangasniemiTampere14:30:00   657
658Nina TukiainenTampere14:30:00   658
659Katariina SeppänenSantapark Oy14:30:00   659
660Tiina RönkköSantapark Oy14:30:00   660
661Anne PallariSantapark Oy14:30:00   661
662Eija LintalaPopinpimut14:30:00   662
663Soile PusaPopinpimut14:30:00   663
664Hannaleena KaitalaPopinpimut14:30:00   664
665Seija SomeroPopinpimut14:30:00   665
666Maijuli TakalaAgnico Eagle14:30:00   666
667Kirsi JämsäHaukiputaan Heitto14:30:00   667
668Adeliina LahtiSavonlinna14:30:00   668
669Heidi SmolanderCandygirls14:30:00   669
670Sini OttelinKemi14:30:00   670
671Ansa LahdenmäkiLakeuden Sportti14:30:00   671
672Mari KoskenrantaKeminmaa14:30:00   672
673Riikka NurmelaOulu14:30:00   673
674Hanna NurmelaKeminmaa14:30:00   674
675Elle AikioUtsjoki14:30:00   675
676Heli KurulaRovaniemi14:30:00   676
677Tuuli KumpulaRovaniemi14:30:00   677
678Heli RousuPello14:30:00   678
679Merja KestiläKeminmaan Kasellit14:30:00   679
680Marjo LanttoKeminmaan Kasellit14:30:00   680
681Seija VanhalaKeminmaan Kasellit14:30:00   681
682Ellen HöynäläTornio14:30:00   682
683Janette NasiTeam Jiipee14:30:00   683
684Satu SantaholmaOulu14:30:00   684
685Paula KarjalainenTornio14:30:00   685
686Hannele JuvonenKeminmaa14:30:00   686
687Tuija MannerKittilän Autopeltikorjaamo14:30:00   687
688Anu JohanssonKeminmaan Kasellit14:30:00   688
689Kerttu HarkomaSuomussalmi14:30:00   689
690Sanna KarhuRovaniemi14:30:00   690
691Sanna JussilaKeminmaan Kasellit14:30:00   691
692Anni-Olivia MäkeläOulu14:30:00   692
693Mervi PesonenKittilÄn Voima Ry14:30:00   693
694Tarja VirtaPopinpimut14:30:00   694
695Annika HarriOulu14:30:00   695
696Suvi WillströmSirkka14:30:00   696
697Birit AngeliRovaniemi14:30:00   697
698Heli HeiskanenMetsä-Mursu Oy14:30:00   698
699Kristiina KarppinenKittilän Kunta14:30:00   699
700Katja KaunismaaKittilän Kunta14:30:00   700
701Arja KumpulaKittilän Kunta14:30:00   701
702Laura OllilaKittilän Kunta14:30:00   702
703Päivi PantsarKittilän Kunta14:30:00   703
704Teija TaskinenKittilän Kunta14:30:00   704
705Salla VartiainenKittilän Kunta14:30:00   705
706Annika MyllykoskiKittilän Kunta14:30:00   706
707Sirkku HyvärinenKittilä Herkkutupa14:30:00   707
708Silja KinnunenRovaniemi14:30:00   708
709Mona KukkeenmäkiLahti14:30:00   709
710Niina AaltonenLahti14:30:00   710
711Sivi HarkomaHelsinki14:30:00   711
712Anita AlajoutsijärviAgnico Eagle14:30:00   712
713Tiina MäättäOulu14:30:00   713
714Alisa ToivanenVisa skiteam Kemi14:30:00   714
715Jenni Rättyä14:30:00   715
716Kaisa Salo14:30:00   716
717Katja TikkanenKuivasjärven Aura14:30:00   717
719Sanna Wilkman14:30:00   719
722Paula Määttä14:30:00   722
723Jenna Määttä14:30:00   723
725Suvi TuomelaSavukosken Naisvoimistelijat14:30:00   725
729Katja Kamppikoski14:30:00   729
730Henna Latoniemi14:30:00   730
732Sari HuttunenSähikäiset14:30:00   732
733Noora RuuskanenSähikäiset14:30:00   733
734Seija Luosa14:30:00   734
735Jaana Hilapieli14:30:00   735
736Auli Heikkilä14:30:00   736
738Päivi Erola14:30:00   738

Pojat 12

5771Otso LepojärviUkonjärven Urheilijat12:53:20   771
5787Aleksi Lehto12:53:20   787
5788Severi Ala-HonkalaKuKu12:53:20   788
5796Joona KarjalainenRanua12:53:20   796
5797Jori KarjalainenRanua12:53:20   797
5816Pekka HerralaIivarinkylän Pyrkivä12:53:20   816
5850Niklas Haavisto12:53:20   850
5888Valtteri VatanenRoPS12:53:20   888
5890Joosef KuoppalaLevi Ski Club12:53:20   890

Tytöt 12

5786Inka Moilanen12:53:20   786
5795Moonika Tirroniemi12:53:20   795
5798Henni HolsterEttorinne12:53:20   798
5799Hedda Johansen BjerkliNordreisa12:53:20   799
5807Oona LuotolaSirkka12:53:20   807
5817Emilia Pappinen12:53:20   817
5820Elsa LaukkanenKempele/Ousa12:53:20   820
5826Neea LouhimaaLevin vapaalaskuseura Leviät ry12:53:20   826
5887Anni MikkolaTaipumattomat Rovaniemi12:53:20   887
5901Liina KuivalainenImmelän Vihurit12:53:20   901
5920Mirka-Maria Pietilä12:53:20   920
5936Anja HannolaLapin Sudet12:53:20   936
5938Tuuli LappiKempele / Oulu12:53:20   938
5954Helmi KorpiAavasaksan Urheilijat12:53:20   954

Pojat 10

5764Miio KurkelaImmelän Vihuri12:48:00   764
5766Hakan DihcerLevi12:48:00   766
5767Luca JokelaImmelän Vihurit12:48:00   767
5774Jere JuntunenLevi Ski Club12:48:00   774
5776Lassi MarttalaKorttilankadun Kipittäjät12:48:00   776
5789Svantte Ala-HonkalaKuKu12:48:00   789
5802Pyry Vuolli12:48:00   802
5805Aapo IsoahoTervarit Juniorit Oulu12:48:00   805
5809Kimi Luostari12:48:00   809
5810Jyry Noponen12:48:00   810
5815Santeri KramsuAlatornion Pirkat12:48:00   815
5818Jonne Pappinen12:48:00   818
5821Elmeri HelanderValkeakosken Haka12:48:00   821
5839Eemil Välimaa12:48:00   839
5845Veikka MuotkaOH12:48:00   845
5862Niila Ryytty12:48:00   862
5867Paavo TakalokastariKIPS12:48:00   867
5870Severi SilvanderKIPS12:48:00   870
5886Aleksi ErkkiläLevi Ski Club12:48:00   886
5896Ib MustafaLevi12:48:00   896
5897Linus JokelaLevi Ski Club12:48:00   897
5898Miro KaarteenahoLevi Ski Club12:48:00   898
5904Eetu Iivari NiskanenRauman Raju12:48:00   904
5910Roma Davzhuk12:48:00   910
5911Niko RousuKuivasjärven Aura12:48:00   911
5956Aapo PerttuJHC12:48:00   956
5966Valtteri MajavaKIPS12:48:00   966

Tytöt 10

5760Saaga YlävaaraTornio12:41:56   760
5768Carmona ToivanenImmelän Vihurit12:41:56   768
5777Ella Katariina NiskanenRauman Raju12:41:56   777
5792Siina KoivumäkiImmelän Vihurit12:41:56   792
5822Emma PaavolaPaljun Ilo12:41:56   822
5827Anni SundelinPaljunilo12:41:56   827
5830Emma VaaralaKöngäs12:41:56   830
5831Layla Koivisto12:41:56   831
5836Ellen-Inga Kaarlela12:41:56   836
5865Veronika Kozenkova12:41:56   865
5914Maija Punkki12:41:56   914
5915Emma Mäki-MikkiläKempeleen Kiri12:41:56   915
5917Kerttu JunesAlpi12:41:56   917
5923Klara Bjerkli-KarlsenTromso12:41:56   923
5930Ada Syrjälä12:41:56   930
5931Sara OllilaKittilän Voima12:41:56   931
5952Aino Guttorm12:41:56   952
5955Amanda Lehtonen12:41:56   955
5976Mia De Leon12:41:56   976

Pojat 8

5756Elmo HyöppinenSaukki JC12:36:28   756
5757Atte Mikkola12:36:28   757
5763Renne Rauhala12:36:28   763
5770Matias Lehtola12:36:28   770
5778Klaus KaikkonenRovaniemi12:36:28   778
5785Veeti SirviöKajaani12:36:28   785
5800Noel NilivaaraLevi Ski Club12:36:28   800
5806Leevi Honkanen12:36:28   806
5829Iisko NilimaaMuonio12:36:28   829
5838Anton Välimaa12:36:28   838
5840Kaappo KaivolaKittilä12:36:28   840
5844Pyry SeppäläImmelän Vihurit12:36:28   844
5848Taisto ReivoKIPS12:36:28   848
5859Jesse Kelloniemi12:36:28   859
5860Nestori AutioOPP12:36:28   860
5869Eemil SilvanderKIPS12:36:28   869
5900Samu KarvonenSki Club12:36:28   900
5905Kasperi Kristo12:36:28   905
5913Noel LuukinenKemin Golf Klubi12:36:28   913
5918Samu KoivumäkiImmelän Vihurit12:36:28   918
5924Elmer Bjerkli-KarlsenTromso12:36:28   924
5939Eljas Aalto12:36:28   939
5944Tomi RossiKittilä12:36:28   944
5960Konsta MuotkaOH12:36:28   960
5967Toivo Yrttiaho12:36:28   967
5971Peetu Pörhölä12:36:28   971
5975Aatu Jokela12:36:28   975
5979Lauri KärkkäinenKittilä12:36:28   979
5981Lauri TakalokastariKIPS12:36:28   981

Tytöt 8

5773Laura JuntunenLevi Ski Club12:31:04   773
5782Peppi AhonenSuokummun ponityttö12:31:04   782
5794Vilma VaaralaKöngäs12:31:04   794
5804Anni IsoahoOHF Oulu12:31:04   804
5808Venla LuotolaSirkka12:31:04   808
5814Saana OllilaKittilän Voima12:31:04   814
5825Emmi Puuronen12:31:04   825
5835Anni-Saara Kaarlela12:31:04   835
5849Venla Haavisto12:31:04   849
5876Nella-Maaria NiittyvuopioKöngäs, Sirkka12:31:04   876
5902Iida KaasilaLvi- ja Konetyö Kaasila Oy12:31:04   902
5903Iida MarttalaKorttilankadun Kipittäjät12:31:04   903
5921Jemina KarjalainenRanua12:31:04   921
5925Julia AhonenTeam Sportia12:31:04   925
5927Tanja MäkeläKauniainen12:31:04   927
5932Sini KramsuAlatornion Pirkat12:31:04   932
5943Minni Uutela12:31:04   943
5947Anna VaaralaKöngäs12:31:04   947
5950Selma Hujanen12:31:04   950
5951Eevi Guttorm12:31:04   951
5980Saga Kärävä12:31:04   980
5982Senni HänninenImmelän Vihurit ry12:31:04   982
5984Anni Närhi12:31:04   984

Pojat 6

5753Niilo Paksuniemi12:26:07   753
5762Oiva Kumpuvaara12:26:07   875
5772Arttu JuntunenLevi Ski Club12:26:07   772
5775Konsta RuokojaImmelän Vihurit12:26:07   775
5779Eino KinnunenLevi12:26:07   779
5803Samu Vuolli12:26:07   803
5811Hannes Louber12:26:07   811
5828Eetu Uutela12:26:07   828
5833Nooa TölliPaavalniemen Ponnistajat12:26:07   833
5852Juho Yrttiaho12:26:07   852
5853Nooa Hangasvaara12:26:07   853
5866Pekko Pörhölä12:26:07   866
5907Juho NiemiKittilä12:26:07   907
5912Aaro SirviöKajaani12:26:07   912
5916Elmo NurminenKuhmon Peurat12:26:07   916
5928Jesse Luostari12:26:07   928
5933Teemu Haapalainen12:26:07   933
5940Aarne-Olavi TamminenPoikkijärven Ponnistus12:26:07   940
5945Eeti NilimaaMuonio12:26:07   945
5959Nuutti Harju12:26:07   959
5968Elia Hangasvaara12:26:07   968
5969Urho HeinonenKöngäs12:26:07   969
5974Nante AutioOPP12:26:07   974
5977Matias LompoloKittilä12:26:07   977
5978Peo HeikkiläHailuoto12:26:07   978

Tytöt 6

5755Olivia WillströmSirkka12:21:45   755
5783Aada Rantala12:21:45   783
5790Elina Punkki12:21:45   790
5812Linnea OivaROPS12:21:45   812
5854Hilma Ylläsjärvi12:21:45   854
5855Aida-Sofia Autto12:21:45   855
5858Venla Jesiöjärvi12:21:45   858
5861Iiris Jokela12:21:45   861
5864Joela Holmström12:21:45   864
5868Liisi SilvanderKIPS12:21:45   868
5871Elise HuilajaKaukonen12:21:45   871
5882Iina WillströmSirkka12:21:45   882
5889Siina Pintamo-KenttäläInarin Yritys12:21:45   889
5891Emma RaappanaTornio12:21:45   891
5892Roosa YlävaaraTornio12:21:45   892
5894Selja Rauhala12:21:45   894
5906Linda KaikkonenRovaniemi12:21:45   906
5908Lumi AhonenSuokummun ponityttö12:21:45   908
5919Selma VaaralaKöngäs12:21:45   919
5926Maisa Honkanen12:21:45   926
5953Vilma NuottilaVeitservasan Kiri12:21:45   953

Pojat 4

5752Veeti-Viljami NiittyvuopioKöngäs, Sirkka12:16:42   752
5758Noel FofannahImmelän Vihurit12:16:42   758
5765Peetu Alanne12:16:42   765
5780Eelis NiemiKittilä12:16:42   780
5781Väinö NiemiKittilä12:16:42   781
5791Otto NurminenKuhmon Peurat12:16:42   791
5793Leonardo VäliläLevin Heinäkengät12:16:42   793
5813Sebastian Syrjälä12:16:42   813
5823Väinö-Matti TamminenPoikkijärven Ponnistus12:16:42   823
5832Joona Kallo12:16:42   832
5834Heikki Rajanen12:16:42   834
5837Tuomas Kaarlela12:16:42   837
5842Peetu HussiMLL Kittilä12:16:42   842
5846Joona IjäsMLL Kittilä12:16:42   846
5872Tristan Ranta12:16:42   872
5883Eetu WillströmSirkka12:16:42   883
5885Vilho Satokangas12:16:42   885
5922Aarne Ristimella12:16:42   922
5929Benno Louber12:16:42   929
5934Jooa Pappinen12:16:42   934
5937Niilo LaukkanenKempele12:16:42   937
5942Noah Niemelä12:16:42   942
5957Paavo HedlundMLL Kittilä12:16:42   957
5963Aksel RankilaViprakan juoksijat12:16:42   963
5965Konsta Haavisto12:16:42   965
5970Onni Ylläsjärvi12:16:42   970
5972Aate AuerOPEKO12:16:42   972
5983Eliel HuilajasKaukonen12:16:42   983
5986Renne Välitalo12:16:42   986

Tytöt 4

5751Maisa Nevalainen12:10:00   751
5754Venus EskelinenKittilä12:10:00   754
5759Selja Pintamo-KenttäläInarin Yritys12:10:00   759
5761Saimi Kumpuvaara12:10:00   761
5769Freja ViitanenSirkka12:10:00   769
5784Venla KinisjärviImmelän Vihurit12:10:00   784
5801Emma Kumpumäki12:10:00   801
5819Viivi Korhonen12:10:00   819
5824Eveliina Pitkämö12:10:00   824
5841Netta KaivolaKittilä12:10:00   841
5843Annareetta SeppäläImmelän Vihurit12:10:00   843
5847Oona OllilaMLL Kittilä12:10:00   847
5851Iina-Tuulia VaaraKittilä12:10:00   851
5856Peppi Pörhölä12:10:00   856
5857Senja Jesiöjärvi12:10:00   857
5863Leonia Holmström12:10:00   863
5877Pirsa-Peppiina NiittyvuopioKöngäs, Sirkka12:10:00   877
5878Vanessa EskelinenKittilä12:10:00   878
5879Lumia EskelinenKittilä12:10:00   879
5880Saaga Kantola12:10:00   880
5881Alina LohinivaLeviat ry12:10:00   881
5884Mila HyöppinenSaukki JC12:10:00   884
5893Minka Vatanen12:10:00   893
5895Malla Alanne12:10:00   895
5899Stella ViitanenSirkka12:10:00   899
5909Eevi Rantala12:10:00   909
5935Mea Pappinen12:10:00   935
5941Eerika Puuronen12:10:00   941
5946Ada RossiKittilä12:10:00   946
5948Juuli OllilaOllilan Urheilu12:10:00   948
5949Inari TölliPaavalniemen Ponnistajat12:10:00   949
5958Nella HedlundMLL Kittilä12:10:00   958
5961Alisa IjäsMLL Kittilä12:10:00   961
5962Iina OllilaMLL Kittilä12:10:00   962
5964Minja UusikartanoImmelän Vihurit12:10:00   964
5973Telma AuerOPEKO12:10:00   973
5985Ella Närhi12:10:00   985
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English