ESOC, JWSOC, EYSOC and WMSOC, Middle distance, 11.2.2017, Imatra, Finland

Men 55 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,6 km
Maali
6,0 km
 
1.   Pasi Martikainen Haapamäen Urheilijat  FIN  10:16:00   15:17 (1)  25:58  
2.   Hannu Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  10:14:00   15:18 (2)  26:13  
3.   Asko Sippola Kuortaneen Kunto  FIN  9:44:00   16:02 (4)  26:47  
4.   Tapio Mannila Epilän Esa  FIN  10:12:00   17:20 (7)  28:23  
5.   Timo Salonen Valkeakosken Haka  FIN  9:52:00   15:52 (3)  28:45  
6.   Jurii Borodulin Rus veteran  RUS  10:30:00   17:13 (5)  28:49  
7.   Reto Mueller OLG Galgenen  SUI  11:02:00   17:18 (6)  29:21  
8.   Arto Vilppola Suunta 2000  FIN  10:38:00   18:00 (11)  29:22  
9.   Kari-Veli Niemi Lappeen Riento  FIN  10:26:00   18:12 (14)  30:15  
9.   Bjorn Albinssson IFK Moras OK  SWE  10:32:00   18:20 (16)  30:15  
11.   Jarmo Oikarinen Tampereen Pyrintö  FIN  9:36:00   17:48 (8)  30:17  
12.   Andrei Sharygin Rus veteran  RUS  9:50:00   17:59 (10)  30:40  
13.   Vladimir Ivanov Nord West  RUS  10:56:00   18:03 (12)  30:41  
14.   Ari Martikainen Haapamäen Urheilijat  FIN  10:44:00   17:54 (9)  31:48  
15.   Markku Laine Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:58:00   18:25 (17)  32:01  
16.   Erkki Oinaskallio Rajamäen Rykmentti  FIN  9:54:00   19:23 (18)  32:13  
17.   Edmunds Zvaigzne A2  LAT  10:00:00   18:10 (13)  32:17  
18.   Velu Sipola Suunta 2000  FIN  9:58:00   19:55 (21)  32:18  
19.   Nikolajs Grigorjevs OK Stiga  LAT  10:04:00   18:19 (15)  32:21  
20.   Andrei Fershalov Rus veteran  RUS  10:54:00   19:58 (22)  33:24  
21.   Juha Pietarinen Pihkaniskat  FIN  9:48:00   21:06 (27)  33:57  
22.   Anatoly Shigaev Omega  RUS  10:48:00   20:12 (23)  34:01  
23.   Andrejus Gumenikovas OK Dainava  LTU  10:52:00   19:35 (20)  34:10  
24.   Charles Bromley Gardner BAOC  GBR  10:40:00   19:24 (19)  34:18  
25.   Sergei Skokov Rus veteran  RUS  10:24:00   23:23 (36)  34:58  
26.   Ismo Paukku Itä-Päijänteen Rasti  FIN  9:32:00   21:04 (26)  35:22  
27.   Markku Hämäläinen Rastivarsat  FIN  10:34:00   20:53 (25)  36:17  
28.   Mark Tarnopolosky DontGetLost Adventure Running  CAN  9:56:00   22:42 (33)  36:30  
29.   Rimantas Cicenas No club membership  LTU  9:38:00   21:18 (28)  36:51  
30.   Alois Achermann SkiO Swiss  SUI  10:10:00   24:32 (37)  36:56  
31.   Esko Jussila Päijät-Rasti  FIN  10:46:00   20:41 (24)  37:23  
32.   Harijs Lacars Silva  LAT  10:50:00   22:32 (32)  37:24  
33.   Hansruedi Haeny Switzerland  SUI  9:46:00   21:30 (29)  37:58  
33.   Tapani Penttinen Navi  FIN  10:18:00   23:08 (34)  37:58  
35.   Hannu Myllärinen Joutsenon Kullervo  FIN  9:42:00   22:02 (30)  39:07  
36.   Mikael Yngvesson Robertsfors IK  SWE  10:36:00   22:06 (31)  39:28  
37.   Guenter Kradischnig OLC Graz  AUT  10:28:00   23:09 (35)  40:42  
38.   Joel Poulain Caponord sports dorientation  FRA  9:40:00   25:39 (38)  46:40  
39.   Koji Chino Wanderers  JPN  10:22:00   26:32 (39)  47:28  
40.   Arkadii Vedin No club membership  RUS  10:20:00   30:25 (40)  52:08  
41.   Colin Blackburn NATO  GBR  10:06:00   43:46 (41)  1:20:10  
   Robert Lee Interlopers  GBR  9:34:00      ei läht.  
   Janis Putnins Mezmalas  LAT  10:02:00      hylätty  
   Johan Trygg IFK Moras OK  SWE  10:08:00      ei läht.  
   Sergey Chernykh Orienta OPAL  RUS  10:42:00      ei läht.  
   Pekka Niemensivu Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:00:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English