Lapin Lumirastit 2017

H70 3. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-Maali Tulos  
1   Jorma Hyyryläinen
Juvan Urheilijat
3:24 (1)
6:12 (1)
2:48 (1)
7:00 (1)
48 (2)
14:57 (2)
7:57 (2)
17:16 (1)
2:19 (1)
20:59 (1)
3:43 (1)
24:06 (1)
3:07 (1)
26:35 (1)
2:29 (3)
28:24 (1)
1:49 (2)
30:24 (1)
2:00 (1)
31:30 (1)
1:06 (1)
31:30  Jorma Hyyryläinen
2   Paavo Inkinen
Rasti-Jyry
3:53 (5)
6:56 (4)
3:03 (2)
7:48 (4)
52 (5)
16:15 (3)
8:27 (4)
18:52 (3)
2:37 (2)
22:36 (3)
3:44 (2)
25:43 (2)
3:07 (1)
27:56 (2)
2:13 (1)
30:04 (2)
2:08 (4)
32:11 (2)
2:07 (3)
33:27 (2)
1:16 (2)
33:27  Paavo Inkinen
3   Leo Jokinen
Kokkolan Suunnistajat
3:47 (4)
7:36 (6)
3:49 (9)
8:23 (5)
47 (1)
16:37 (4)
8:14 (3)
19:22 (4)
2:45 (3)
23:55 (4)
4:33 (8)
27:04 (3)
3:09 (3)
29:28 (3)
2:24 (2)
31:14 (3)
1:46 (1)
33:15 (3)
2:01 (2)
34:36 (3)
1:21 (5)
34:36  Leo Jokinen
4   Eero Juola
Kokkolan Suunnistajat
3:35 (3)
6:55 (3)
3:20 (5)
7:45 (3)
50 (4)
17:44 (5)
9:59 (8)
20:40 (5)
2:56 (5)
25:57 (6)
5:17 (16)
30:02 (5)
4:05 (6)
33:21 (5)
3:19 (10)
35:31 (5)
2:10 (5)
37:40 (5)
2:09 (4)
38:58 (4)
1:18 (3)
38:58  Eero Juola
5   Seppo Määttä
Kemijärven Urheilijat
4:12 (11)
7:40 (7)
3:28 (6)
8:37 (6)
57 (8)
17:55 (6)
9:18 (5)
20:45 (6)
2:50 (4)
24:43 (5)
3:58 (4)
29:29 (4)
4:46 (14)
32:49 (4)
3:20 (11)
35:24 (4)
2:35 (11)
37:39 (4)
2:15 (6)
39:00 (5)
1:21 (5)
39:00  Seppo Määttä
6   Esko Taipalus
Rastiketut
4:04 (6)
8:32 (10)
4:28 (15)
9:29 (10)
57 (8)
19:42 (8)
10:13 (10)
23:07 (8)
3:25 (11)
27:30 (7)
4:23 (7)
31:26 (6)
3:56 (5)
34:31 (6)
3:05 (8)
37:05 (6)
2:34 (10)
39:32 (6)
2:27 (12)
40:58 (6)
1:26 (12)
40:58  Esko Taipalus
7   Olle Adolfsson
Lerums SOK
4:07 (7)
7:18 (5)
3:11 (4)
9:15 (7)
1:57 (19)
20:06 (10)
10:51 (11)
24:20 (11)
4:14 (16)
29:01 (10)
4:41 (10)
32:33 (7)
3:32 (4)
35:27 (7)
2:54 (4)
37:37 (7)
2:10 (5)
40:11 (7)
2:34 (14)
41:38 (7)
1:27 (14)
41:38  Olle Adolfsson
8   Måns Åkerblom
Gamlakarleby IF
4:48 (13)
8:35 (11)
3:47 (7)
9:42 (11)
1:07 (16)
19:36 (7)
9:54 (7)
23:13 (9)
3:37 (13)
28:47 (9)
5:34 (17)
32:59 (8)
4:12 (9)
36:41 (8)
3:42 (13)
39:43 (8)
3:02 (16)
42:22 (8)
2:39 (16)
43:46 (8)
1:24 (10)
43:46  Måns Åkerblom
9   Vesa Herttuainen
Raja-Karjalan Suunnistajat
4:09 (10)
8:22 (8)
4:13 (12)
9:20 (8)
58 (10)
23:04 (16)
13:44 (19)
26:06 (14)
3:02 (7)
30:45 (14)
4:39 (9)
34:55 (10)
4:10 (8)
37:57 (9)
3:02 (7)
41:08 (9)
3:11 (18)
43:23 (9)
2:15 (6)
44:44 (9)
1:21 (5)
44:44  Vesa Herttuainen
10   Matts Engvall
Bodens Bandyklu
4:08 (8)
8:31 (9)
4:23 (13)
9:26 (9)
55 (7)
20:38 (11)
11:12 (12)
23:37 (10)
2:59 (6)
29:19 (11)
5:42 (18)
34:05 (9)
4:46 (14)
39:26 (11)
5:21 (18)
41:32 (11)
2:06 (3)
43:53 (10)
2:21 (8)
45:13 (10)
1:20 (4)
45:13  Matts Engvall
11   Kjell Mörtberg
Bodens Bandyklu
4:55 (14)
9:22 (14)
4:27 (14)
10:23 (14)
1:01 (13)
21:49 (13)
11:26 (13)
25:16 (12)
3:27 (12)
30:25 (13)
5:09 (14)
34:58 (11)
4:33 (12)
38:26 (10)
3:28 (12)
41:18 (10)
2:52 (14)
44:11 (11)
2:53 (19)
45:45 (11)
1:34 (17)
45:45  Kjell Mörtberg
12   Mauno Hanhela
Haukiputaan Heitto
3:24 (1)
6:27 (2)
3:03 (2)
7:16 (2)
49 (3)
14:41 (1)
7:25 (1)
18:25 (2)
3:44 (15)
22:14 (2)
3:49 (3)
37:03 (14)
14:49 (19)
41:00 (13)
3:57 (14)
43:15 (13)
2:15 (8)
45:25 (13)
2:10 (5)
46:47 (12)
1:22 (9)
46:47  Mauno Hanhela
13   Oiva Kaasalainen
Suunta-Sepot
5:36 (18)
9:42 (15)
4:06 (11)
10:41 (15)
59 (12)
22:20 (14)
11:39 (14)
27:10 (16)
4:50 (18)
32:00 (16)
4:50 (12)
36:40 (13)
4:40 (13)
39:55 (12)
3:15 (9)
42:32 (12)
2:37 (12)
45:14 (12)
2:42 (17)
46:52 (13)
1:38 (19)
46:52  Oiva Kaasalainen
14   Ilmari Mäkilä
Espoon Suunta
4:58 (15)
8:55 (13)
3:57 (10)
9:59 (13)
1:04 (14)
21:42 (12)
11:43 (15)
26:54 (15)
5:12 (19)
31:39 (15)
4:45 (11)
39:27 (17)
7:48 (18)
42:23 (16)
2:56 (5)
44:36 (14)
2:13 (7)
46:57 (14)
2:21 (8)
48:22 (14)
1:25 (11)
48:22  Ilmari Mäkilä
15   Eje Andersson
Bodens Bandyklu
5:13 (17)
10:47 (18)
5:34 (17)
11:58 (18)
1:11 (18)
24:32 (18)
12:34 (16)
28:10 (18)
3:38 (14)
33:23 (17)
5:13 (15)
37:50 (15)
4:27 (11)
42:17 (15)
4:27 (16)
44:55 (15)
2:38 (13)
47:46 (15)
2:51 (18)
49:15 (15)
1:29 (15)
49:15  Eje Andersson
16   Jussi Viitasaari
Nivalan Suunnistajat
5:39 (19)
11:59 (19)
6:20 (18)
12:57 (19)
58 (10)
22:24 (15)
9:27 (6)
25:46 (13)
3:22 (10)
30:01 (12)
4:15 (6)
36:32 (12)
6:31 (16)
41:12 (14)
4:40 (17)
45:26 (16)
4:14 (19)
47:58 (16)
2:32 (13)
49:32 (16)
1:34 (17)
49:32  Jussi Viitasaari
17   Kimmo Kettunen
Säyneisen Salpa
5:00 (16)
10:10 (16)
5:10 (16)
11:15 (16)
1:05 (15)
24:31 (17)
13:16 (17)
27:50 (17)
3:19 (9)
36:14 (19)
8:24 (19)
40:40 (18)
4:26 (10)
43:39 (18)
2:59 (6)
45:59 (18)
2:20 (9)
48:22 (17)
2:23 (11)
49:51 (17)
1:29 (15)
49:51  Kimmo Kettunen
18   Lauri Mustonen
Alatornion Pirkat
4:08 (8)
10:42 (17)
6:34 (19)
11:36 (17)
54 (6)
25:37 (19)
14:01 (20)
30:15 (19)
4:38 (17)
34:17 (18)
4:02 (5)
38:22 (16)
4:05 (6)
42:47 (17)
4:25 (15)
45:51 (17)
3:04 (17)
50:14 (18)
4:23 (20)
51:35 (18)
1:21 (5)
51:35  Lauri Mustonen
19   Paavo Rönkkö
Espoon Suunta
4:47 (12)
8:35 (11)
3:48 (8)
9:44 (12)
1:09 (17)
19:46 (9)
10:02 (9)
23:02 (7)
3:16 (8)
28:08 (8)
5:06 (13)
43:48 (19)
15:40 (20)
50:24 (19)
6:36 (19)
53:17 (19)
2:53 (15)
55:39 (19)
2:22 (10)
57:05 (19)
1:26 (12)
57:05  Paavo Rönkkö
20   Åke Saloniemi
SK Gränsen
12:53 (20)
23:40 (20)
10:47 (20)
28:36 (20)
4:56 (20)
42:12 (20)
13:36 (18)
47:41 (20)
5:29 (20)
56:19 (20)
8:38 (20)
1:03:56 (20)
7:37 (17)
1:14:54 (20)
10:58 (20)
1:21:17 (20)
6:23 (20)
1:23:55 (20)
2:38 (15)
1:25:34 (20)
1:39 (20)
1:25:34  Åke Saloniemi
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English