Suunnistuksen SM-pitkä matka (R1) World Ranking Event (WRE) Lapualla 2.-3.9.2017

H20B

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,0 km
Väliaika
7,9 km
Väliaika
8,3 km
Maali
8,5 km
 
1.   Joni Hirvonen Rastivarsat  FIN  10:11:00   15:50 (2)  1:00:29 (1)  1:03:16 (1)  1:03:40  
2.   Ferreira Ricardo Esteves MS Parma  POR  10:01:00   16:39 (3)  1:04:36 (3)  1:06:37 (2)  1:07:04  
3.   Oskari Nummelin Turun Suunnistajat  FIN  10:13:00   16:55 (4)  1:04:02 (2)  1:06:40 (3)  1:07:05  
4.   Kiri Huhtanen Tampereen Pyrintö  FIN  10:15:00   17:12 (6)  1:09:07 (4)  1:11:31 (4)  1:11:57  
5.   Henry Varis Jämsän Retki-Veikot  FIN  9:49:00   18:16 (7)  1:09:35 (5)  1:11:36 (5)  1:12:02  
6.   Antti Väyrynen Kymin Suunnistajat  FIN  10:09:00   19:19 (10)  1:09:48 (6)  1:12:11 (6)  1:12:47  
7.   Viljo Oripelto Hauhon Sisu  FIN  10:07:00   19:34 (11)  1:11:08 (7)  1:13:42 (7)  1:14:06  
8.   Jaakko Mesiäinen Navi  FIN  10:05:00   18:26 (8)  1:12:14 (8)  1:14:58 (8)  1:15:31  
9.   Miika Vehmas Espoon Suunta  FIN  10:17:00   15:22 (1)  1:13:56 (9)  1:16:31 (9)  1:17:05  
10.   Ossi Järvinen Tampereen Pyrintö  FIN  9:59:00   20:13 (12)  1:16:27 (10)  1:18:57 (10)  1:19:22  
11.   Aleksi Pietikäinen Pihkaniskat  FIN  9:45:00   18:54 (9)  1:22:46 (12)  1:25:21 (12)  1:25:52  
11.   Juho Tuominen Kankaanpään Suunnistajat  FIN  9:47:00   16:58 (5)  1:22:37 (11)  1:25:20 (11)  1:25:52  
13.   Mikko Lähdesmäki Rasti-Jussit  FIN  9:53:00   25:54 (15)  1:25:57 (13)  1:28:05 (13)  1:28:32  
14.   Lauri Leirimaa Rastivarsat  FIN  9:55:00   25:38 (14)  1:29:16 (14)  1:31:29 (14)  1:31:57  
15.   Pascua Pablo de la Pihkaniskat  ESP  9:43:00   21:02 (13)  1:41:05 (15)  1:43:28 (15)  1:44:03  
16.   Jonne Pitkänen Tampereen Pyrintö  FIN  10:19:00   26:44 (16)  1:55:48 (16)  1:59:59 (16)  2:00:43  
   Hannes Stubb IK Falken  FIN  9:21:00            ei läht.  
   Matti Suutari Vehkalahden Veikot  FIN  9:23:00            ei läht.  
   Samuli Saukkonen Pihkaniskat  FIN  9:25:00            ei läht.  
   Aleksi Ilmonen Jämsän Retki-Veikot  FIN  9:27:00            ei läht.  
   Niku Rintala Rasti-Kurikka  FIN  9:29:00            ei läht.  
   Taneli Härkönen Pudasjärven Urheilijat  FIN  9:31:00            ei läht.  
   Lari Pernu Espoon Suunta  FIN  9:33:00            ei läht.  
   Teemu Eerola Tampereen Pyrintö  FIN  9:35:00            ei läht.  
   Taavi Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN  9:37:00            ei läht.  
   Atte Nokka Rasti 88  FIN  9:39:00            ei läht.  
   Arttu Laaksonen Angelniemen Ankkuri  FIN  9:41:00            ei läht.  
   Konsta Pitkänen Tampereen Pyrintö  FIN  9:51:00            ei läht.  
   Benjamin Holmgren OK Trian  FIN  9:57:00            ei läht.  
   Samu Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  10:03:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English