Suunnistuksen SM-pitkä matka (R1) World Ranking Event (WRE) Lapualla 2.-3.9.2017

H18B

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
6,6 km
Väliaika
7,0 km
Maali
7,2 km
 
1.   Lauri Heinaro Espoon Suunta  FIN  9:53:00   54:48 (1)  57:06 (1)  57:35  
2.   Juha Lilja Tampereen Pyrintö  FIN  10:07:00   55:44 (2)  58:07 (2)  58:35  
3.   Veeti Nissinen Puolangan Ryhti  FIN  10:03:00   56:14 (3)  58:28 (3)  58:58  
3.   Eero Turkki Olavin Rasti  FIN  10:23:00   56:42 (4)  58:30 (4)  58:58  
5.   Erik Kesti Rastikarhut  FIN  10:19:00   57:47 (5)  59:58 (5)  1:00:28  
6.   Oscar Stenbacka Vaasan Suunnistajat  FIN  10:21:00   57:59 (6)  1:00:06 (6)  1:00:32  
7.   Saku Hakulinen Vehkalahden Veikot  FIN  9:57:00   59:26 (7)  1:02:35 (7)  1:03:01  
8.   Valtteri Torsti Espoon Akilles  FIN  10:33:00   1:00:10 (8)  1:02:52 (8)  1:03:22  
9.   Emil Johansson IF Brahe  FIN  10:11:00   1:02:00 (9)  1:04:21 (9)  1:04:47  
10.   Mikael Rautio Espoon Suunta  FIN  10:15:00   1:02:48 (10)  1:04:49 (10)  1:05:14  
11.   Ville Joopi Ulvilan Ura  FIN  9:45:00   1:03:00 (12)  1:04:59 (11)  1:05:24  
12.   Tomi Nykänen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:13:00   1:02:50 (11)  1:05:05 (12)  1:05:33  
13.   Lars Vicari Navi  FIN  10:27:00   1:03:58 (13)  1:06:26 (13)  1:06:50  
14.   Juho Mäki Rasti 88  FIN  9:55:00   1:04:17 (15)  1:06:34 (14)  1:07:08  
15.   Oskari Niemi Lappeen Riento  FIN  10:29:00   1:04:07 (14)  1:06:58 (15)  1:07:31  
16.   Tomi Kyrönlahti Suunta Jyväskylä  FIN  9:51:00   1:05:31 (16)  1:08:35 (16)  1:09:03  
17.   Juho Tiukkanen Vaasan Suunnistajat  FIN  9:39:00   1:06:22 (17)  1:08:35 (16)  1:09:06  
18.   Valtteri Kinnunen Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:31:00   1:08:06 (18)  1:10:09 (18)  1:10:33  
19.   Arttu Vesterinen Tampereen Pyrintö  FIN  9:35:00   1:10:13 (19)  1:12:31 (19)  1:13:01  
20.   Sami Härkönen Oulun Tarmo  FIN  10:09:00   1:12:40 (20)  1:15:17 (20)  1:15:52  
21.   Markus Parviainen SK Vuoksi  FIN  9:43:00   1:16:12 (21)  1:18:24 (21)  1:18:52  
22.   Riku Koirikivi RasTiimi  FIN  10:05:00   1:26:08 (22)  1:28:44 (22)  1:29:23  
   Justus Vuori Turun Suunnistajat  FIN  9:11:00         ei läht.  
   Rasmus Vainionpää Rasti-Jussit  FIN  9:13:00         ei läht.  
   Konsta Sipiläinen Suunta Jyväskylä  FIN  9:15:00         ei läht.  
   Antti Pasi Kymin Suunnistajat  FIN  9:17:00         ei läht.  
   Sakari Koskela Rasti-Jussit  FIN  9:19:00         ei läht.  
   Joose Nurmela Kokkolan Suunnistajat  FIN  9:21:00         ei läht.  
   Teemu Kaksonen Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  9:23:00         ei läht.  
   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat  FIN  9:25:00         ei läht.  
   Mikko Eerola Tampereen Pyrintö  FIN  9:27:00         ei läht.  
   Ossi Mustonen Tampereen Pyrintö  FIN  9:29:00         ei läht.  
   Jerry Aunula Espoon Suunta  FIN  9:31:00         ei läht.  
   Lassi Kuva Rastivarsat  FIN  9:33:00         ei läht.  
   Niklas Heikkilä Kouvolan Suunnistajat  FIN  9:37:00         ei läht.  
   Jere Elomaa Vaasan Suunnistajat  FIN  9:41:00         ei läht.  
   Ossi Hietaharju Rasti-Jussit  FIN  9:47:00         ei läht.  
   Jere Nissinen SK Pohjantähti  FIN  9:49:00         keskeytti  
   Eppu Honkanen Rasti-Pielinen  FIN  9:59:00         hylätty  
   Topias Saranpää Rasti-Jussit  FIN  10:01:00         keskeytti  
   Roni-Ville Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  10:17:00         ei läht.  
   Oskari Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  10:25:00         ei läht.  
   Miika Husu SK Vuoksi  FIN  10:35:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English