Suunnistuksen SM-pitkä matka (R1) World Ranking Event (WRE) Lapualla 2.-3.9.2017

D21K2, A-finaaliin 20 parasta

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,8 km
Väliaika
6,2 km
Maali
6,4 km
 
1.   Saila Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  12:36:00   41:50 (1)  43:45 (1)  44:19  
2.   Anna Haataja SK Pohjantähti  FIN  12:30:00   42:43 (2)  44:33 (2)  45:05  
3.   Karoliina Sundberg Lynx  FIN  12:26:00   43:18 (3)  45:11 (3)  45:43  
4.   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri  FIN  12:28:00   44:37 (4)  46:28 (4)  47:02  
5.   Henna-Riikka Haikonen Anttolan Urheilijat  FIN  12:16:00   45:12 (5)  47:14 (5)  47:49  
6.   Ina Westerlund OK77  FIN  12:14:00   46:14 (6)  48:00 (6)  48:31  
7.   Yvonne Gunell Pargas IF  FIN  12:20:00   46:41 (7)  48:37 (7)  49:08  
8.   Emma Silvennoinen Paimion Rasti  FIN  12:22:00   48:15 (8)  50:14 (8)  50:44  
9.   von Katja Schoultz OK Trian  FIN  11:32:00   49:03 (9)  51:02 (9)  51:31  
10.   Anni Heikkonen MS Parma  FIN  11:38:00   49:11 (10)  51:07 (10)  51:39  
11.   Inga Dambe Paimion Rasti  LAT  12:32:00   49:24 (11)  51:21 (11)  51:53  
12.   Sanna Kauppila Angelniemen Ankkuri  FIN  12:12:00   49:27 (12)  51:31 (12)  52:07  
13.   Lotta Kirvesmies Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:10:00   49:41 (13)  51:33 (13)  52:09  
14.   Suvi Ylikylä Rastikarhut  FIN  11:46:00   51:57 (15)  53:50 (14)  54:21  
15.   Mia Taini Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:48:00   51:54 (14)  54:05 (15)  54:38  
16.   Elina Kilpeläinen Vehkalahden Veikot  FIN  11:58:00   52:12 (16)  54:07 (16)  54:39  
17.   Tuulia Viberg MS Parma  FIN  12:24:00   52:38 (19)  54:28 (17)  54:58  
18.   Päivi Autio Hiisirasti  FIN  11:26:00   52:29 (17)  54:32 (18)  55:04  
19.   Suvi Heittola Rasti-Kurikka  FIN  11:56:00   52:29 (17)  54:36 (19)  55:08  
20.   Milla Mattila Helsingin Suunnistajat  FIN  12:06:00   52:48 (20)  54:38 (20)  55:11  
21.   Tuija Kuusela Rastikarhut  FIN  12:08:00   53:41 (21)  55:31 (21)  56:06  
22.   Victoria Höstman IF Femman  FIN  11:44:00   53:55 (23)  55:43 (22)  56:14  
23.   Essi Hietaoja Hiidenkiertäjät  FIN  11:22:00   53:53 (22)  55:59 (23)  56:33  
24.   Frida Lönnberg Pargas IF  FIN  11:36:00   54:39 (24)  56:41 (24)  57:15  
25.   Ulrika Uotila Koovee  FIN  12:18:00   57:18 (25)  59:18 (25)  59:54  
26.   Kaisa Lylynperä Angelniemen Ankkuri  FIN  12:02:00   57:39 (26)  59:53 (26)  1:00:32  
27.   Sara Karvonen Lynx  FIN  12:04:00   59:46 (27)  1:01:55 (27)  1:02:32  
28.   Katja Lahtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:42:00   1:00:57 (28)  1:03:21 (28)  1:04:03  
29.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:52:00   1:01:21 (29)  1:03:41 (29)  1:04:20  
30.   Elina Lammi Helsingin Suunnistajat  FIN  12:00:00   1:03:40 (30)  1:05:51 (30)  1:06:21  
31.   Petra Aho Navi  FIN  11:10:00   1:05:47 (32)  1:08:05 (31)  1:08:40  
32.   Ruut Kanko Suunta Jyväskylä  FIN  11:16:00   1:05:40 (31)  1:08:12 (32)  1:08:47  
33.   Elina Rinkineva Rasti-Jussit  FIN  11:06:00   1:06:06 (33)  1:08:25 (33)  1:08:58  
34.   Lotta Tuominen Rasti-Jussit  FIN  11:14:00   1:07:26 (34)  1:09:46 (34)  1:10:15  
35.   Johanna Pensas Lappeen Riento  FIN  11:12:00   1:07:47 (35)  1:09:52 (35)  1:10:27  
36.   Kaisa Vainikka Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:08:00   1:09:09 (37)  1:11:21 (36)  1:11:51  
37.   Venla Heikkilä Helsingin Suunnistajat  FIN  11:30:00   1:08:59 (36)  1:11:25 (37)  1:12:00  
38.   Sanna Ylikylä Rastikarhut  FIN  11:50:00   1:09:23 (39)  1:11:44 (38)  1:12:20  
39.   Helena Matilainen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:28:00   1:09:22 (38)  1:11:59 (39)  1:12:35  
40.   Johanna Tiitto RasTiimi  FIN  11:18:00   1:10:12 (40)  1:12:45 (40)  1:13:18  
41.   Anu Uhotoinen Hiidenkiertäjät  FIN  11:20:00   1:10:36 (41)  1:12:48 (41)  1:13:25  
42.   Nelli Hietaoja Helsingin Suunnistajat  FIN  11:02:00   1:15:03 (42)  1:18:02 (42)  1:18:48  
43.   Ella Nurmi Vaasan Suunnistajat  FIN  11:34:00   1:16:48 (43)  1:19:32 (43)  1:20:07  
44.   Hanne Kolehmainen Lahden Taimi  FIN  11:00:00   1:21:15 (44)  1:23:50 (44)  1:24:27  
45.   Ulla Ojala Pohjankyrön Rasti  FIN  11:04:00   1:45:31 (45)  1:49:12 (45)  1:50:00  
   Minna Saarinen Kangasala SK  FIN  11:24:00         ei läht.  
   Milla Lohikainen Rastivarsat  FIN  11:40:00         ei läht.  
   Marttiina Joensuu SK Pohjantähti  FIN  11:54:00         ei läht.  
   Sofia Haajanen SK Pohjantähti  FIN  12:34:00         ei läht.  
   Merja Rantanen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:38:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English