Suunnistuksen SM-pitkä matka (R1) World Ranking Event (WRE) Lapualla 2.-3.9.2017

D18K2, A-finaaliin 20 parasta

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,0 km
Väliaika
4,4 km
Maali
4,6 km
 
1.   Inka Nurminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:07:00   31:06 (1)  32:57 (1)  33:34  
2.   Tuuli Heikkilä Lynx  FIN  12:05:00   36:24 (2)  38:44 (2)  39:22  
3.   Ilona Lainio Turun Suunnistajat  FIN  11:53:00   36:34 (3)  38:45 (3)  39:23  
4.   Henna Pylvänäinen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:57:00   36:38 (4)  38:46 (4)  39:26  
5.   Elisa Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  12:01:00   37:09 (5)  39:11 (5)  39:46  
6.   Melina Avelin Tampereen Pyrintö  FIN  11:35:00   37:09 (5)  39:30 (6)  40:09  
7.   Marika Aho Suunta Jyväskylä  FIN  11:33:00   37:26 (7)  39:44 (7)  40:17  
8.   Jasmiina Rantala Rasti-Lukko  FIN  12:09:00   37:38 (8)  39:52 (8)  40:24  
9.   Alli Haavisto Turun Suunnistajat  FIN  12:03:00   38:00 (9)  40:14 (9)  40:51  
10.   Venla Turakainen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:55:00   38:44 (10)  40:52 (10)  41:31  
10.   Siiri Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  12:11:00   38:49 (11)  40:56 (11)  41:31  
12.   Roosa Pelkonen Rastivarsat  FIN  11:51:00   39:02 (12)  41:12 (12)  41:40  
13.   Jenni Ovaska Luumäen Rasti  FIN  11:47:00   39:24 (13)  41:29 (13)  42:04  
14.   Jenny Virtala Pargas IF  FIN  11:59:00   41:54 (14)  44:16 (14)  44:56  
15.   Saara Saalo SK Uusi  FIN  11:11:00   42:45 (15)  45:06 (15)  45:39  
16.   Sofia Haglund Vaasan Suunnistajat  FIN  11:01:00   42:57 (16)  45:19 (16)  45:51  
17.   Eveliina Lohikainen Rastivarsat  FIN  11:37:00   43:09 (17)  45:27 (17)  45:58  
18.   Sanni Heikkinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:09:00   44:47 (18)  47:08 (18)  47:46  
19.   Mette Nygård Kuopion Suunnistajat  FIN  11:45:00   45:26 (19)  47:36 (19)  48:08  
20.   Julia Väliheikki SK Pohjantähti  FIN  11:25:00   45:32 (20)  47:44 (20)  48:17  
21.   Sanni Prittinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:03:00   45:44 (22)  48:02 (21)  48:32  
22.   Ella Skog Koovee  FIN  11:49:00   45:36 (21)  48:13 (22)  48:44  
23.   Julia Himilä Rajamäen Rykmentti  FIN  11:41:00   46:03 (23)  48:26 (23)  49:00  
24.   Jenni Ruokolainen Rasti-Pielinen  FIN  11:21:00   47:41 (24)  49:50 (24)  50:24  
25.   Krista Tuominen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:31:00   47:52 (25)  50:13 (25)  50:55  
26.   Roosa Laine Espoon Suunta  FIN  11:29:00   50:02 (26)  52:27 (26)  52:54  
27.   Lotta Sankelo SK Pohjantähti  FIN  11:23:00   50:27 (27)  53:09 (27)  53:46  
28.   Siiri Siikarla Angelniemen Ankkuri  FIN  11:39:00   51:09 (28)  53:27 (28)  54:03  
29.   Henna Ylimaa Angelniemen Ankkuri  FIN  11:07:00   52:49 (29)  55:37 (29)  56:11  
30.   Raisa Kantanen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  11:17:00   53:35 (30)  55:47 (30)  56:22  
31.   Cecilia Sjövall Vaasan Suunnistajat  FIN  11:27:00   55:21 (31)  57:43 (31)  58:19  
32.   Venla Kääriä Kymin Suunnistajat  FIN  11:15:00   57:22 (32)  59:56 (32)  1:00:37  
33.   Reea Simola Koovee  FIN  11:13:00   1:00:54 (33)  1:03:44 (33)  1:04:21  
   Tuulia Kukkonen Vehkalahden Veikot  FIN  11:05:00         ei läht.  
   Elisa Ståhlberg Espoon Suunta  FIN  11:19:00         keskeytti  
   Maija Tiittanen Ulvilan Ura  FIN  11:43:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English