1 | Turo Sipilä | Sotkamon lukio | 9:00:00 | ||
2 | Miro Karppanen | Sotkamon lukio | 9:00:00 | ||
3 | Remi Lindholm | Sotkamon lukio | 9:00:00 | ||
4 | Juuso Tossavainen | Sotkamon lukio | 9:00:00 | ||
5 | Verneri Suhonen | Kainuun prikaati | 9:00:00 | ||
6 | Santeri Pirneskoski | Opiskelija | 9:00:00 | ||
7 | Verneri Poikonen | Huhtasuon yhtenäiskoulu | 9:00:00 | ||
8 | Lauri Mannila | Sotkamon lukio | 9:00:00 | ||
9 | Lassi Vuorinen | Perniön yhteiskoulu | 9:00:00 | ||
10 | Akseli Kuusimaa | Ounasrinteen koulu | 9:00:00 | ||
11 | Roope Haapakangas | Sotkamon lukio | 9:00:00 | ||
12 | Niko Husu | Sotkamon lukio | 9:00:00 | ||
13 | Tuukka Invenius | Opiskelija | 9:00:00 | ||
14 | Juho Neuvonen | Rahulan koulu | 9:00:00 | ||
15 | Olli Haavisto | Emäkosken koulu | 9:00:00 | ||
16 | Frans Vainikka | Hälvälän koulu | 9:00:00 | ||
17 | Joona Koponen | Raholan koulu | 9:00:00 | ||
18 | Juha Nurmi | Sotkamon lukio | 9:00:00 | ||
19 | Henri Erkkilä | Pajulahden urheiluopisto | 9:00:00 | ||
20 | Benjamin Sundqvist | Karvsor skola | 9:00:00 | ||
21 | Matias Lantta | Sotkamon lukio | 9:00:00 | ||
22 | Jere Alen | Sotkamon lukio | 9:00:00 | ||
23 | August Högnabba | Kronoby Gymnasium | 9:00:00 | ||
24 | Teemu Eerola | Raholan koulu | 9:00:00 | ||
25 | Kasper Lönnbäck | Karvsor skola | 9:00:00 | ||
26 | Oskari Heinikoski | Opiskelija | 9:00:00 | ||
27 | Juuso Hämäläinen | Aseman koulu | 9:00:00 | ||
28 | Elmeri Toivanen | Sotkamon lukio | 9:00:00 | ||
29 | Aarni Laakkonen | Sakarinmäen koulu | 9:00:00 | ||
30 | Lauri Vaahto | Sakarinmäen koulu | 9:00:00 | ||
31 | Verneri Sievänen | Tuupalan koulu | 9:00:00 | ||
32 | Markus Nikander | Anttilan koulu | 9:00:00 | ||
33 | Samuli Sulisalo | Opiskelija | 9:00:00 | ||
34 | Mika Huotari | Havukosken koulu | 9:00:00 | ||
35 | Niklas Sundström | Karvsor skola | 9:00:00 | ||
36 | Lassi Vaahtio | Ulvilan yhteiskoulu | 9:00:00 | ||
37 | Erno Kantanen | Maaninkajärven koulu | 9:00:00 | ||
38 | Väinö Pääkkölä | Opiskelija | 9:00:00 | ||
39 | Valtteri Niskanen | Kuokkalan koulu | 9:00:00 | ||
40 | Juho Lakanen | Sotkamon lukio | 9:00:00 | ||
41 | Hannes Holmback | Karvsor skola | 9:00:00 | ||
42 | Tuomas Harjula | Sotkamon lukio | 9:00:00 | ||
43 | Eetu Ikäheimonen | Sotkamon lukio | 9:00:00 | ||
44 | Miska Tervala | Hälvälän koulu | 9:00:00 | ||
45 | Benjamin Holmgren | Karvsor skola | 9:00:00 | ||
46 | Wille Fagerholm | Sakarinmäen koulu | 9:00:00 | ||
47 | Jari Turtiainen | Talvisalon koulu | 9:00:00 | ||
48 | Ville Parantainen | Sakarinmäen koulu | 9:00:00 | ||
49 | Elias Valikainen | Raumankarin koulu | 9:00:00 | ||
50 | Anton Storvall | Opiskelija | 9:00:00 | ||
51 | Eero Lapila | Hannunniitun koulu | 9:00:00 | ||
52 | Samu Pylvänäinen | Mansikkamäen koulu | 9:00:00 | ||
53 | Lauri Varis | Pihtiputaan Lukio | 9:00:00 | ||
54 | Aapo Erkkilä | Sotkamon lukio | 9:00:00 | ||
55 | Tero Pesonen | Opiskelija | 9:00:00 | ||
56 | Markus Hakala | Raumankarin koulu | 9:00:00 | ||
57 | Markus Rosu | Winnova Pori | 9:00:00 |