Fin5 suunnistusviikko 2017

H70A 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
0,8
Väliaika
1,7 km
Väliaika
1,9 km
Maali
2,0 km
 
1.   Tauno Pajala Espoon Suunta    15:18:00   16:21 (2)        16:44  
2.   Matti Kattilakoski Kaustisen Pohjan-Veikot    14:48:00   15:57 (1)        16:51  
3.   Pentti Jokinen Kankaanpään Suunnistajat    14:58:00   16:55 (3)        17:23  
4.   Åge Liljeström Helsingin Suunnistajat    13:44:00   17:05 (4)        17:27  
5.   Heikki Rusko Vaajakosken Terä    14:14:00   17:17 (5)        17:40  
6.   Eero Juola Kokkolan Suunnistajat    15:10:00   17:43 (6)        18:05  
7.   Kurt Baumann Switzerland    15:02:00   17:46 (7)        18:10  
8.   Risto Wessman Hiidenkiertäjät    13:26:00   18:38 (8)        19:01  
9.   Heimo Hongisto Loimaan Jankko    13:22:00   18:46 (9)        19:12  
10.   Lauri Mikkonen Kontiolahden Urheilijat    13:10:00   18:55 (10)        19:21  
11.   Hannu Erkiö Helsingin Suunnistajat    15:24:00   19:04 (11)        19:26  
12.   Paavo Holster Ounasvaaran Hiihtoseura    13:16:00   19:19 (12)        19:39  
13.   Max Moosberger Switzerland    15:06:00   19:27 (13)        19:49  
14.   Matti Rajamäki Kyrös-Rasti    14:44:00   19:31 (15)        19:56  
15.   Kalevi Moisio Turun Suunnistajat    14:06:00   19:29 (14)        19:57  
16.   Risto Haapala Kokkolan Suunnistajat    15:28:00   19:52 (17)        20:14  
17.   Pentti Hirvonen Turun Metsänkävijät    15:00:00   19:46 (16)        20:18  
18.   Matti Valta Jämsän Retki-Veikot    15:34:00   20:04 (18)        20:25  
19.   Esko Taipalus Rastiketut    13:24:00   20:04 (18)        20:31  
20.   Lauri Mustonen Alatornion Pirkat    14:50:00   20:08 (20)        20:32  
21.   Jorma Kemppi Navi    13:38:00   20:08 (20)        20:35  
22.   Seppo Kaarnijärvi Oriveden Ponnistus    14:46:00   20:15 (22)        20:42  
23.   Heikki Kyyrönen Kouvolan Suunnistajat    14:18:00   20:29 (23)        20:51  
24.   Erkki Rantakangas Alajärven Ankkurit    15:20:00   20:30 (24)        20:58  
25.   Sven-Olof Backman IK Falken    14:32:00   20:44 (25)        21:07  
26.   Seppo Tammela Tikkakosken Suunnistajat    14:08:00   20:46 (26)        21:13  
27.   Jaakko Mäkinen Angelniemen Ankkuri    14:38:00   21:00 (27)        21:24  
28.   Alf Krogell OK Trian    13:42:00   21:19 (28)        21:41  
29.   Henry Lågland Vaasan Suunnistajat    13:06:00   21:21 (29)        21:42  
30.   Voitto Erkinheimo Kortesjärven Järvi-Veikot    15:14:00   21:48 (30)        22:10  
31.   Ilkka Lainema MS Parma    13:20:00   21:48 (30)        22:17  
32.   Kalle Virtanen Rasti-Lukko    15:04:00   22:04 (32)        22:28  
33.   Hannu Harkola Päijät-Rasti    15:32:00   22:19 (33)        22:45  
34.   Heikki Järvenpää Suunta-Sepot    14:54:00   22:19 (33)        22:48  
35.   Jussi Rajamäki Helsingin Suunnistajat    13:58:00   22:54 (35)        23:24  
36.   Hannu Vannas MS Parma    13:18:00   23:05 (36)        23:29  
37.   Matti Lehtonen Pieksämäen Veikot    14:52:00   23:13 (37)        23:35  
38.   Timo Rapakko Suomusjärven Sisu    14:12:00   23:22 (38)        23:46  
39.   Mauri Lähdekorpi IF Femman    13:52:00   23:47 (39)        24:08  
40.   Tero Tiitola Rastikarhut    13:12:00   23:54 (40)        24:16  
41.   Paavo Rönkkö Espoon Suunta    15:30:00   24:01 (41)        24:27  
42.   Mauno Näsi Rasti-Jussit    13:02:00   24:26 (42)        24:46  
43.   Pentti Helminen Jämsän Retki-Veikot    15:26:00   24:32 (43)        25:02  
44.   Pertti Hartikainen Riihimäen Suunnistajat    15:22:00   24:50 (44)        25:11  
45.   Koitto Verha Vakka-Rasti    14:42:00   25:05 (45)        25:32  
46.   Tapio Perttula Kangasala SK    14:04:00   25:14 (46)        25:44  
47.   Keijo Viljanen Loimaan Jankko    13:28:00   25:21 (47)        25:50  
48.   Pentti Tammisaari Hirvensalon Heitto    13:48:00   25:35 (48)        26:02  
49.   Paavo Partanen Hyvinkään Rasti    14:36:00   25:55 (49)        26:23  
50.   Leo Koistinen Vakka-Rasti    14:20:00   26:02 (50)        26:25  
51.   Berndt Engström Pargas IF    13:08:00   26:04 (51)        26:26  
52.   Eero Laine Rasti-Vihti    14:00:00   27:14 (52)        27:37  
53.   Tapio Tiura Helsingin Suunnistajat    13:14:00   27:34 (53)        28:10  
54.   Viljo Kaivosaari Rasti E4    15:38:00   27:50 (54)        28:15  
55.   Reijo Orrensalo Turun Visat    14:26:00   27:52 (55)        28:22  
56.   Eero Lampi Päijät-Rasti    15:16:00   28:12 (56)        28:45  
57.   Tuomo Peltola MS Parma    13:34:00   28:23 (57)        28:55  
58.   Pertti Mattila Helsingin Suunnistajat    13:50:00   28:38 (58)        29:12  
59.   Heikki Pitkänen Jämsän Retki-Veikot    15:40:00   28:53 (59)        29:21  
60.   Keijo Jylhä Jämsän Retki-Veikot    15:12:00   29:11 (60)        29:42  
61.   David Cady USA    13:32:00   29:35 (61)        30:01  
62.   Erkki Mönttinen Vihtavuoren Pamaus    13:46:00   37:09 (62)        37:40  
63.   Kalevi Korpela Tampereen Pyrintö    14:16:00   38:00 (63)        38:28  
64.   Ilkka Vuorinen RastiPiikkiö    13:36:00   41:53 (64)        42:27  
65.   Jaakko Teppo Gamlakarleby IF    15:36:00   54:24 (65)        55:01  
   Paavo Toskala Kokkolan Suunnistajat    15:08:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English