Fin5 suunnistusviikko 2017

H60A 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,7 km
Väliaika
2,5 km
Väliaika
2,7 km
Maali
2,8 km
 
1.   Martti Pihlajamaa Vetelin Urheilijat    13:02:00   37:53 (47)        1  
1.   Jouko Malinen Helsingin Suunnistajat    13:04:00   27:02 (12)        1  
1.   Esko Pensas Laihian Luja    13:06:00   31:24 (28)        1  
1.   Markku Rajala Pälkäneen Luja-Lukko    13:08:00   37:05 (45)        1  
1.   Reino Kurkela Ounasvaaran Hiihtoseura    13:10:00   33:44 (38)        1  
1.   Tapio Tikkanen Savon Suunta    13:12:00            1  
1.   Markus Jakobsson Rastikarhut    13:14:00   43:09 (56)        1  
1.   Jaakko Käyhkö RastiPiikkiö    13:16:00   37:05 (45)        1  
1.   Phillip Bricker USA    13:18:00   55:16 (63)        1  
1.   Seppo Turpeinen Kontiolahden Urheilijat    13:22:00   25:16 (6)        1  
1.   Jorma Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto    13:24:00   29:33 (19)        1  
1.   Jouko Karamo Helsingin Suunnistajat    13:26:00   27:00 (11)        1  
1.   Jorma Matilainen Suunta Jyväskylä    13:28:00   32:54 (34)        1  
1.   Tapani Rautavuoma Vihtavuoren Pamaus    13:32:00   33:48 (39)        1  
1.   Jouko Lahtinen Helsingin Suunnistajat    13:34:00   46:50 (59)        1  
1.   Arto Jokinen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:36:00   31:44 (30)        1  
1.   Georg Gittmaier Austria    13:38:00   31:05 (23)        1  
1.   Graham Johnson Great Britain    13:40:00   38:39 (48)        1  
1.   Mauri Rustari Virtain Urheilijat    13:42:00   33:34 (37)        1  
1.   Harri Lukander RastiPiikkiö    13:44:00   39:31 (52)        1  
1.   Reima Liikkanen Lahden Taimi    13:48:00   27:25 (14)        1  
1.   Jarmo Viirto Hiidenkiertäjät    13:52:00   39:29 (51)        1  
1.   Markku Helle Saarijärven Pullistus    13:58:00   27:04 (13)        1  
1.   Matti Hautala Oulun NMKY:n Urheilijat    14:00:00   26:54 (10)        1  
1.   Geoff Lawford Australia    14:02:00   27:54 (16)        1  
1.   Antero Laakso Punkalaitumen Kunto    14:04:00   25:34 (8)        1  
1.   Jan-Peter Niva Ylläksen Rasti    14:06:00   35:11 (41)        1  
1.   Timo Hyppänen Etelä-Kymen Suunnistajat    14:08:00   25:29 (7)        1  
1.   Pasi Julkunen Tampereen Pyrintö    14:10:00   32:22 (31)        1  
1.   Reijo Hirvelä Punkalaitumen Kunto    14:14:00   46:21 (58)        1  
1.   Allan Hattar IK Falken    14:16:00   27:56 (17)        1  
1.   Arto Kiiskinen Tampereen Pyrintö    14:18:00   24:40 (3)        1  
1.   Heikki Lepistö Oriveden Ponnistus    14:20:00   41:03 (53)        1  
1.   Markku Ritanotko Turun Metsänkävijät    14:22:00   30:56 (22)        1  
1.   Matti Jokinen Turun Visat    14:24:00   32:27 (32)        1  
1.   Kyösti Kukonlehto Valkeakosken Haka    14:26:00   27:39 (15)        1  
1.   Tuomo Koskinen Suunta-Sepot    14:28:00   33:26 (35)        1  
1.   Esa Laine Tampereen Pyrintö    14:30:00   33:26 (35)        1  
1.   Timo Alhoke Turun Metsänkävijät    14:32:00   31:43 (29)        1  
1.   Rein Rooni Hiisirasti    14:34:00   26:31 (9)        1  
1.   Shoji Kato Japan    14:36:00   53:29 (62)        1  
1.   Tapio Halme Angelniemen Ankkuri    14:38:00   24:37 (2)        1  
1.   Matti Mattila Oriveden Ponnistus    14:40:00   31:10 (24)        1  
1.   Kari Papinsaari Kangasala SK    14:42:00   33:48 (39)        1  
1.   Keijo Viilo Tampereen Pyrintö    14:44:00   25:03 (4)        1  
1.   Rob Beattie Australia    14:46:00   50:08 (61)        1  
1.   Pentti Kuusela Punkalaitumen Kunto    14:48:00   47:26 (60)        1  
1.   Esko Parikka Hollolan Urheilijat -46    14:50:00            1  
1.   Kari Virtanen Pellon Ponsi    14:52:00   31:21 (27)        1  
1.   Juha Karhunen Kuopion Suunnistajat    14:54:00   42:42 (55)        1  
1.   Raimo Hannukainen Kankaanpään Suunnistajat    14:56:00   30:04 (20)        1  
1.   Paul Bradbury Great Britain    14:58:00   45:49 (57)        1  
1.   Seppo Kinkki Hyvinkään Rasti    15:00:00   31:13 (25)        1  
1.   Aki Nieminen Rasti-Nokia    15:04:00   32:46 (33)        1  
1.   Tapio Nieminen Jämsän Retki-Veikot    15:06:00   30:28 (21)        1  
1.   Matti Viinikka Kauhajoen Karhu    15:08:00   36:07 (43)        1  
1.   Erkki Pulkkinen Rasti-Lukko    15:10:00   39:02 (49)        1  
1.   Martti Hakola Riihimäen Suunnistajat    15:12:00   29:08 (18)        1  
1.   Jouko Koskialho Rasti-Lukko    15:16:00   39:28 (50)        1  
1.   Jorma Nissilä Kokkolan Suunnistajat    15:18:00   23:01 (1)        1  
1.   Kari Jylhä Joutsenon Kullervo    15:20:00   37:03 (44)        1  
1.   John Laukka Rastivarsat    15:22:00   31:13 (25)        1  
1.   Harri Koski Tarpian Suunta    15:26:00   42:12 (54)        1  
1.   Esa Toivonen Tarpian Suunta    15:30:00   25:05 (5)        1  
1.   Timo Kurki Espoon Suunta    15:32:00   35:37 (42)        1  
   Jari Pellinen Angelniemen Ankkuri    14:12:00            ei läht.  
   Kari Nuuttila Kauhajoen Karhu    15:02:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English