Fin5 suunnistusviikko 2017

H45A 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,0 km
Väliaika
3,7 km
Väliaika
4,0 km
Maali
4,1 km
 
1.   Ilya Gusev Russia    15:01:00   28:07 (1)        28:25  
2.   Petri Noponen Anttolan Urheilijat    13:43:00   28:26 (2)        28:44  
3.   Marko Loukkalahti Hiidenkiertäjät    13:41:00   29:46 (3)        30:02  
4.   Sören Nymalm Pargas IF    13:09:00   29:50 (4)        30:12  
5.   Vesa Klemettinen Suunta Jyväskylä    13:15:00   30:02 (5)        30:21  
6.   Heikki Kettunen Vihtavuoren Pamaus    13:11:00   30:36 (6)        30:55  
7.   Esko Ylikangas Kokkolan Suunnistajat    15:33:00   30:39 (7)        30:59  
8.   Jouni Mähönen Tampereen Pyrintö    14:11:00   30:45 (8)        31:04  
9.   Mika Numminen Urjalan Urheilijat    14:53:00   30:54 (9)        31:14  
10.   Janne Hartman Vaajakosken Terä    14:21:00   30:57 (10)        31:18  
11.   Mikael Donner OK77    13:13:00   31:06 (11)        31:25  
12.   Toni Venäläinen Valkeakosken Haka    14:27:00   31:35 (12)        31:57  
13.   Mikko Salonen Helsingin Suunnistajat    13:25:00   31:59 (13)        32:20  
14.   Eric Perrin France    15:27:00   32:09 (14)        32:29  
15.   Mika Laitamäki Hämeenlinnan Tarmo    13:27:00   33:06 (15)        33:23  
16.   Janne Märkälä Tampereen Pyrintö    14:19:00   33:15 (16)        33:32  
17.   Harri Haapasalo SK Pohjantähti    14:37:00   33:54 (17)        34:14  
18.   Jaakko Länsiluoto Helsingin Suunnistajat    13:37:00   34:20 (18)        34:40  
19.   Tomas Wikblom IF Minken    14:57:00   35:07 (19)        35:28  
20.   Petri Moisio Saarijärven Pullistus    13:51:00   35:15 (20)        35:35  
21.   Tero Leppämäki Viitasaaren Suunta    14:35:00   35:44 (21)        36:03  
22.   Mika Näpänkangas Suunta Jyväskylä    13:07:00   36:07 (22)        36:29  
23.   Mika Kerkola Suomusjärven Sisu    14:41:00   36:28 (23)        36:49  
24.   Sami Isoherranen Lynx    14:49:00   36:38 (24)        37:00  
25.   Manne Suominen Hiidenkiertäjät    13:49:00   36:57 (25)        37:19  
26.   Pasi Pikkarainen Ikaalisten Nouseva-Voima    13:57:00   37:07 (26)        37:31  
27.   Petri Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:29:00   37:12 (27)        37:32  
28.   Pekka Myllykoski Suunta Jyväskylä    13:39:00   37:40 (28)        38:00  
29.   yannick beauvir France    15:13:00   37:49 (30)        38:06  
30.   Tuomas Tala Helsingin Suunnistajat    13:35:00   37:47 (29)        38:11  
31.   Yuri Emaldinov Angelniemen Ankkuri    14:33:00   38:08 (31)        38:26  
32.   Janne Pihlajaniemi Vesaisen Pojat    14:39:00   38:13 (32)        38:35  
33.   Tero Heikkilä Paimion Rasti    14:43:00   38:14 (33)        38:43  
34.   Johan Päivike RastiPiikkiö    13:19:00   38:48 (34)        39:09  
35.   Pertti Arola Rasti 88    14:47:00   38:57 (35)        39:20  
36.   Marko Ojala Ulvilan Ura    14:23:00   39:33 (36)        39:49  
37.   Jarmo Haapasalo SK Pohjantähti    15:07:00   39:38 (37)        39:59  
38.   Atte Komonen Suunta Jyväskylä    13:23:00   40:00 (38)        40:20  
39.   Rauno Autio Karkki-Rasti    15:19:00   40:08 (39)        40:30  
40.   Janne Uusi-Pietilä Rasti-Lukko    15:31:00   40:11 (40)        40:31  
41.   Vesa Ruuska Kangasala SK    14:09:00   40:19 (41)        40:39  
42.   Nikolay Sytov Russia    15:09:00   40:21 (42)        40:43  
43.   Wilfried Renner Austria    15:11:00   40:34 (43)        40:55  
44.   Marko Kujanpää Alajärven Ankkurit    15:23:00   40:42 (44)        40:59  
45.   Marko Kuusikko Saloisten Reipas    14:13:00   40:50 (45)        41:12  
46.   Pascal Lassalle France    14:01:00   40:57 (46)        41:16  
47.   Asko Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat    14:05:00   41:03 (47)        41:25  
48.   Kell Sønnichsen Denmark    14:31:00   41:44 (48)        42:06  
49.   Laurent Couliard France    14:03:00   42:12 (49)        42:37  
50.   Kaj Fredriksson SK Pohjantähti    14:51:00   42:21 (50)        42:41  
51.   Tommi Viitasaari Kokkolan Suunnistajat    15:17:00   42:27 (51)        42:48  
52.   Ilkka Ruokola Rasti-Jussit    13:31:00   45:35 (52)        45:57  
53.   Sami Mönttinen Rasti E4    15:25:00   45:47 (53)        46:07  
54.   Bjørn Axel Gran Norway    15:05:00   47:45 (54)        48:10  
55.   Esa Haaranen Ilomantsin Urheilijat    14:17:00            48:50  
56.   Pasi Nurmi Rastiketut    13:03:00   48:34 (55)        48:57  
57.   Jarmo Aho Pälkäneen Luja-Lukko    13:55:00   50:31 (56)        50:52  
58.   Tero Julkunen Lounais-Hämeen Rasti    14:07:00   50:37 (57)        50:55  
59.   Rolf Wüstenhagen Germany    15:29:00   51:11 (58)        51:40  
60.   Rasmus Mårtenson OK77    13:01:00   52:05 (59)        52:29  
61.   Kalle Turkkila Espoon Suunta    15:15:00   53:47 (60)        54:09  
62.   Jean Paul Sucher France    13:21:00   55:32 (61)        55:53  
63.   Nicolas Greff France    13:05:00   57:17 (62)        57:36  
64.   Paavo Ritvanen Pihkaniskat    14:59:00   58:06 (63)        58:33  
65.   Marko Rajala Helsingin Suunnistajat    13:45:00   58:18 (64)        58:37  
66.   Peter Miller Australia    13:47:00   59:41 (65)        1:00:06  
67.   Jussi Pasanen Rasti-Jussit    13:59:00   1:01:04 (66)        1:01:32  
68.   Antti Välkki Tampereen Pyrintö    14:45:00   1:07:08 (67)        1:07:32  
69.   Erkki Haavisto Turun Suunnistajat    14:15:00   1:11:25 (68)        1:11:50  
70.   Petri Salmela Epilän Esa    15:03:00   1:11:56 (69)        1:12:24  
   Tero Salonen Hauhon Sisu    13:53:00            ei läht.  
   Jari Lepo Valkeakosken Haka    14:29:00            ei läht.  
   Jyrki Haikonen Ulvilan Ura    14:55:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English