Fin5 suunnistusviikko 2017

H21E 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
8,8 km
Väliaika
12,4 km
Maali
12,5 km
 
1.   Johan Runesson Tampereen Pyrintö    10:45:00      3:53:17 (1)  3:53:37  
2.   Lucas Basset France    10:49:06      3:59:54 (2)  4:00:15  
3.   Eetu Savolainen Ikaalisten Nouseva-Voima    10:51:22      4:00:42 (3)  4:01:04  
4.   Frederic Tranchand Paimion Rasti    10:53:59      4:06:36 (4)  4:06:55  
5.   Vladislav Malyshev Espoon Suunta    10:58:24      4:12:36 (5)  4:12:53  
6.   Mikko Knuuttila Ikaalisten Nouseva-Voima    11:01:30      4:16:01 (6)  4:16:20  
7.   Vesa Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima    11:00:37      4:17:38 (7)  4:17:59  
8.   Anton Kuukka Tampereen Pyrintö    10:59:07      4:19:50 (8)  4:20:09  
9.   Veli Kangas Helsingin Suunnistajat    11:06:34      4:20:34 (9)  4:20:56  
10.   Mihail Mamleev Ikaalisten Nouseva-Voima    11:12:33      4:28:16 (10)  4:28:35  
11.   Arttu Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat    11:11:12      4:30:27 (11)  4:30:43  
12.   Timo Sild Koovee    11:16:00      4:33:50 (12)  4:34:16  
13.   Antti Saikko Tampereen Pyrintö    11:13:48      4:41:42 (13)  4:41:57  
14.   Aapo Summanen Helsingin Suunnistajat    11:14:22      4:54:21 (14)  4:54:48  
15.   Marko Tölli Suunta Jyväskylä    11:18:00      4:56:00 (15)  4:56:19  
16.   Petteri Muukkonen OK Trian    11:20:00      4:56:50 (16)  4:57:14  
17.   Marian Basset France    11:21:00      5:18:56 (17)  5:19:14  
18.   Adam Potter Great Britain    11:23:00      5:43:30 (18)  5:43:51  
19.   Balázs Miavecz Hungary    11:25:00      5:44:43 (19)  5:45:03  
20.   Jonty Oram New Zealand    11:26:00      5:46:55 (20)  5:47:14  
21.   Veli-Pekka Kuutti Espoon Akilles    11:27:00      5:48:34 (21)  5:48:53  
22.   Jere Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat    11:24:00      5:49:50 (22)  5:50:12  
23.   Christof Röthlisberger Switzerland    11:28:00      5:56:56 (23)  5:57:18  
   Loïc Capbern France    11:10:25         keskeytti  
   Timo Saarinen Valkeakosken Haka    11:17:00         ei läht.  
   Gene Beveridge New Zealand    11:19:00         hylätty  
   Rinat Gabitov Espoon Suunta    11:22:00         hylätty  
   Aleksi Anttolainen Lahden Suunnistajat-37    11:29:00         ei läht.  
   Sergey Dobrynin Rasti-Kurikka    11:30:00            
   Olli-Jussi Korpinen Anttolan Urheilijat    11:31:00            
   Tatu Leirimaa Rastivarsat    11:32:00            
   Pavel Lukjanov Russia    11:33:00         ei läht.  
   Olav Lundanes Paimion Rasti    11:34:00         ei läht.  
   Leonid Novikov Hiidenkiertäjät    11:35:00            
   Arnaud PERRIN France    11:36:00         keskeytti  
   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä    11:37:00            
   Corentin Roux Navi    11:38:00         ei läht.  
   Santeri Sainio Kangasala SK    11:39:00         ei läht.  
   Luc Sandevoir Kalevan Rasti    11:40:00            
   Matias Sankari Lahden Suunnistajat-37    11:41:00            
   Eskil Schøning Australia    11:42:00         keskeytti  
   Konstantin Serebruanitskii Sweden    11:43:00         ei läht.  
   Archibald Soguel Switzerland    11:44:00         ei läht.  
   Vladimir Tregubov Russia    11:45:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English