Fin5 suunnistusviikko 2017

H21E 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
7,5 km
Väliaika
11,6 km
Maali
11,7 km
 
1.   Johan Runesson Tampereen Pyrintö    10:49:00      44:57 (1)  1:08:59  
2.   Lucas Basset France    10:21:00      46:56 (2)  1:11:47  
3.   Eetu Savolainen Ikaalisten Nouseva-Voima    11:17:00      48:08 (5)  1:13:40  
4.   Anton Kuukka Tampereen Pyrintö    11:01:00      47:46 (3)  1:13:43  
5.   Elias Kuukka Tampereen Pyrintö    10:33:00      49:17 (7)  1:14:24  
6.   Mikko Knuuttila Ikaalisten Nouseva-Voima    10:43:00      50:51 (13)  1:15:08  
7.   Veli Kangas Helsingin Suunnistajat    11:03:00      48:54 (6)  1:15:26  
8.   Lauri Oikarinen Vaajakosken Terä    10:01:00      48:06 (4)  1:15:38  
9.   Joonas Ahola Navi    11:07:00      49:26 (9)  1:16:00  
10.   Vesa Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima    10:31:00      49:24 (8)  1:16:42  
11.   Vladislav Malyshev Espoon Suunta    11:09:00      50:41 (11)  1:16:52  
12.   Frederic Tranchand Paimion Rasti    10:03:00      49:59 (10)  1:17:08  
13.   Konstantin Serebruanitskii Sweden    11:23:00      51:25 (14)  1:19:53  
14.   Arttu Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat    11:29:00      50:43 (12)  1:22:20  
15.   Aapo Summanen Helsingin Suunnistajat    10:25:00      56:20 (24)  1:22:29  
16.   Ville Parkkinen Ikaalisten Nouseva-Voima    10:05:00      54:08 (18)  1:22:42  
17.   Loïc Capbern France    11:11:00      54:14 (20)  1:22:44  
18.   Ilari Sulkula Vaajakosken Terä    10:23:00      54:11 (19)  1:23:32  
19.   Heikki Manninen Anttolan Urheilijat    10:57:00      53:53 (17)  1:23:56  
20.   Mihail Mamleev Ikaalisten Nouseva-Voima    10:55:00      53:52 (16)  1:24:39  
21.   Tuomas Mattila Vehkalahden Veikot    10:29:00      52:54 (15)  1:25:00  
22.   Arnaud PERRIN France    11:15:00      57:36 (26)  1:26:03  
23.   Timo Saarinen Valkeakosken Haka    10:53:00      54:55 (21)  1:26:39  
24.   Antti Saikko Tampereen Pyrintö    10:09:00      55:14 (23)  1:26:48  
25.   Juha Hyyryläinen Anttolan Urheilijat    11:33:00      57:04 (25)  1:28:00  
26.   Marko Tölli Suunta Jyväskylä    10:39:00      54:55 (21)  1:30:03  
27.   Gene Beveridge New Zealand    11:05:00      57:43 (27)  1:30:37  
28.   Marian Basset France    10:59:00      1:00:44 (30)  1:32:38  
29.   Rinat Gabitov Espoon Suunta    9:53:00      1:00:31 (29)  1:35:12  
30.   Petteri Muukkonen OK Trian    9:55:00      59:44 (28)  1:36:33  
31.   Luc Sandevoir Kalevan Rasti    10:15:00      1:03:49 (33)  1:37:02  
31.   Balázs Miavecz Hungary    10:35:00      1:02:05 (32)  1:37:02  
33.   Timo Sild Koovee    10:41:00      1:02:02 (31)  1:39:40  
34.   Aleksi Anttolainen Lahden Suunnistajat-37    10:11:00      1:04:48 (34)  1:42:34  
35.   Adam Potter Great Britain    11:19:00      1:08:05 (35)  1:43:11  
36.   Jere Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat    9:57:00      1:13:25 (36)  1:52:39  
37.   Eskil Schøning Australia    10:07:00      1:15:14 (37)  1:54:19  
38.   Jonty Oram New Zealand    10:19:00      1:15:53 (38)  1:54:22  
39.   Christof Röthlisberger Switzerland    10:17:00      1:20:11 (39)  1:55:03  
40.   Archibald Soguel Switzerland    11:25:00      1:20:26 (41)  1:57:35  
41.   Veli-Pekka Kuutti Espoon Akilles    10:51:00      1:20:19 (40)  1:58:06  
   Pavel Lukjanov Russia    9:59:00         ei läht.  
   Corentin Roux Navi    10:13:00         ei läht.  
   Sami Hämäläinen MS Parma    10:27:00         ei läht.  
   Vladimir Tregubov Russia    10:37:00         ei läht.  
   Olav Lundanes Paimion Rasti    10:45:00         ei läht.  
   Sergey Dobrynin Rasti-Kurikka    11:13:00         hylätty  
   Tatu Leirimaa Rastivarsat    11:21:00         hylätty  
   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä    11:27:00         hylätty  
   Leonid Novikov Hiidenkiertäjät    11:31:00         hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English