Fin5 suunnistusviikko 2017

H21E 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,9 km
Väliaika
5,7 km
Väliaika
5,9 km
Maali
6,0 km
 
1.   Johan Runesson Tampereen Pyrintö    14:53:00   35:14 (1)        35:30  
2.   Timo Sild Koovee    15:21:00   35:16 (2)        35:33  
3.   Frederic Tranchand Paimion Rasti    15:19:00   37:18 (3)        37:33  
4.   Leonid Novikov Hiidenkiertäjät    13:53:00   37:44 (4)        38:00  
5.   Lucas Basset France    15:09:00   38:38 (5)        38:54  
6.   Eetu Savolainen Ikaalisten Nouseva-Voima    14:07:00   39:20 (6)        39:38  
7.   Vesa Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima    14:57:00   40:02 (7)        40:19  
8.   Vladislav Malyshev Espoon Suunta    14:27:00   40:31 (8)        40:47  
9.   Mikko Knuuttila Ikaalisten Nouseva-Voima    15:03:00   42:04 (9)        42:23  
10.   Mihail Mamleev Ikaalisten Nouseva-Voima    14:29:00   42:29 (10)        42:46  
11.   Arttu Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat    13:59:00   42:43 (11)        42:59  
12.   Antti Saikko Tampereen Pyrintö    15:17:00   42:51 (12)        43:06  
13.   Petteri Muukkonen OK Trian    15:29:00   43:00 (14)        43:17  
14.   Anton Kuukka Tampereen Pyrintö    14:25:00   42:59 (13)        43:18  
15.   Loïc Capbern France    14:17:00   43:11 (15)        43:29  
16.   Joonas Ahola Navi    14:19:00   43:44 (17)        43:59  
17.   Veli Kangas Helsingin Suunnistajat    14:15:00   43:43 (16)        44:01  
18.   Aapo Summanen Helsingin Suunnistajat    14:55:00   44:39 (18)        44:57  
19.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä    13:57:00   44:47 (19)        45:07  
20.   Tuomas Mattila Vehkalahden Veikot    14:51:00   45:07 (20)        45:27  
21.   Juuso Metsälä Kalevan Rasti    14:49:00   45:20 (21)        45:50  
22.   Timo Saarinen Valkeakosken Haka    14:37:00   47:06 (22)        47:24  
23.   Sergey Dobrynin Rasti-Kurikka    14:13:00   47:18 (23)        47:37  
24.   Aleksi Anttolainen Lahden Suunnistajat-37    15:01:00   47:22 (24)        47:47  
25.   Juha Hyyryläinen Anttolan Urheilijat    13:55:00   47:44 (25)        47:59  
26.   Marko Tölli Suunta Jyväskylä    14:47:00   47:59 (26)        48:16  
27.   Heikki Manninen Anttolan Urheilijat    14:23:00   48:29 (27)        48:46  
28.   Luc Sandevoir Kalevan Rasti    15:13:00   50:05 (28)        50:27  
29.   Gene Beveridge New Zealand    14:21:00   52:09 (29)        52:28  
30.   Eskil Schøning Australia    15:15:00   52:48 (30)        53:01  
31.   Tatu Leirimaa Rastivarsat    14:03:00   53:26 (31)        53:46  
32.   Marian Basset France    14:31:00   55:03 (32)        55:21  
33.   Veli-Pekka Kuutti Espoon Akilles    14:43:00   56:02 (33)        56:20  
34.   Jere Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat    15:25:00   57:18 (34)        57:36  
35.   Archibald Soguel Switzerland    14:01:00   58:42 (35)        59:00  
36.   Jonty Oram New Zealand    15:11:00   58:45 (36)        59:06  
37.   Balázs Miavecz Hungary    14:41:00   1:02:13 (37)        1:02:33  
38.   Vesa Ylis-Junttila Hämeenlinnan Suunnistajat    14:45:00   1:02:43 (38)        1:03:05  
39.   Adam Potter Great Britain    14:05:00   1:03:34 (39)        1:03:54  
40.   Christof Röthlisberger Switzerland    14:59:00   1:07:31 (40)        1:07:50  
41.   Rinat Gabitov Espoon Suunta    15:27:00   1:12:43 (41)        1:13:07  
   Arnaud PERRIN France    14:09:00            hylätty  
   Konstantin Serebruanitskii Sweden    14:11:00            hylätty  
   Olav Lundanes Paimion Rasti    14:33:00            ei läht.  
   Vladimir Tregubov Russia    15:05:00            hylätty  
   Corentin Roux Navi    15:07:00            ei läht.  
   Pavel Lukjanov Russia    15:23:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English