Fin5 suunnistusviikko 2017

H18E 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,2 km
Väliaika
4,2 km
Maali
3,9 km
 
1.   Fabian Aebersold Switzerland    11:31:00   22:56 (2)  27:30 (1)  27:49  
2.   Lassi Vaismaa Jämsän Retki-Veikot    10:55:00   22:21 (1)  28:00 (2)  28:17  
3.   Aaro Aho Valkeakosken Haka    10:07:00   23:10 (4)  28:05 (3)  28:23  
4.   Mikko Eerola Tampereen Pyrintö    10:09:00   23:02 (3)  28:08 (4)  28:25  
5.   Arttu Lindqvist Kouvolan Suunnistajat    11:09:00   23:31 (7)  28:23 (5)  28:39  
6.   Teemu Oksanen Ikaalisten Nouseva-Voima    10:13:00   23:38 (8)  28:28 (7)  28:45  
7.   Niklas Heikkilä Kouvolan Suunnistajat    11:25:00   23:24 (6)  28:25 (6)  28:46  
8.   Ville Mannonen Helsingin Suunnistajat    10:53:00   23:18 (5)  28:51 (8)  29:06  
9.   Matias Salonen Helsingin Suunnistajat    9:47:00   23:45 (9)  28:55 (9)  29:13  
10.   Rasmus Ekström MS Parma    11:35:00   23:57 (11)  28:58 (10)  29:16  
11.   Aapo Viippola Oulun Tarmo    10:05:00   24:08 (13)  29:13 (11)  29:30  
12.   Aslak Heimdal Norway    11:27:00   24:09 (14)  29:19 (12)  29:37  
13.   Lassi Kuva Rastivarsat    11:33:00   24:38 (17)  29:35 (13)  29:49  
14.   Leevi Keronen Tampereen Pyrintö    11:07:00   23:51 (10)  29:56 (15)  30:11  
15.   Mattia Gründler Switzerland    10:03:00   24:15 (15)  29:54 (14)  30:12  
16.   Juha Lilja Tampereen Pyrintö    9:45:00   24:50 (21)  30:00 (16)  30:15  
17.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat    10:19:00   24:45 (20)  30:01 (17)  30:17  
18.   Vesa Nokka Rasti 88    10:47:00   24:02 (12)  30:07 (18)  30:25  
19.   Miika Tala Helsingin Suunnistajat    11:17:00   24:39 (18)  30:13 (19)  30:31  
20.   Eero Turkki Olavin Rasti    10:21:00   24:28 (16)  30:32 (20)  30:48  
21.   Jussi Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat    10:01:00   24:41 (19)  30:36 (21)  30:55  
22.   Topias Helminen Jämsän Retki-Veikot    9:39:00   25:18 (23)  31:05 (22)  31:21  
23.   Joseph Wright Great Britain    10:45:00   26:05 (26)  31:11 (23)  31:32  
24.   Antton Sankelo Lapuan Virkiä    9:35:00   25:03 (22)  31:18 (24)  31:36  
25.   Lasse Viilo Tampereen Pyrintö    11:15:00   25:56 (25)  31:19 (25)  31:37  
26.   Juho Pousi Vehkalahden Veikot    9:57:00   25:44 (24)  31:23 (26)  31:40  
27.   Nikolay Kudryavcev Russia    11:29:00   26:11 (27)  31:29 (27)  31:47  
28.   Mikkel Nielsen Denmark    10:49:00   26:33 (30)  31:46 (28)  32:00  
29.   Kirill Gurlev Russia    9:59:00   26:30 (29)  31:54 (29)  32:10  
30.   Pyry Mattila Kouvolan Suunnistajat    10:31:00   26:39 (31)  32:15 (30)  32:33  
31.   Markus Parviainen SK Vuoksi    9:43:00   26:29 (28)  32:21 (31)  32:40  
32.   Joose Nurmela Kokkolan Suunnistajat    10:39:00   26:48 (33)  32:26 (33)  32:41  
33.   Miika Husu SK Vuoksi    11:01:00   26:49 (34)  32:23 (32)  32:47  
34.   Oskari Niemi Lappeen Riento    10:57:00   27:16 (36)  32:40 (34)  32:59  
35.   Antton Koivisto SK Uusi    10:25:00   26:42 (32)  32:46 (35)  33:01  
36.   Reetu Inkilä Keuruun Kisailijat    10:41:00   26:54 (35)  33:18 (36)  33:34  
37.   Akseli Jussinmäki Halsuan Toivo    11:13:00   27:58 (38)  33:21 (37)  33:42  
38.   Julien Schlucter Switzerland    10:43:00   28:09 (39)  33:37 (38)  33:58  
39.   Mikko Tervakangas Espoon Suunta    11:03:00   27:28 (37)  33:44 (39)  34:01  
40.   Sami Härkönen Oulun Tarmo    10:59:00   28:50 (41)  34:16 (40)  34:32  
41.   Väinö Venetjoki Kokkolan Suunnistajat    11:19:00   29:08 (43)  34:23 (41)  34:39  
42.   Jeremias Joutsensaari Kangasala SK    9:53:00   28:26 (40)  34:28 (42)  34:46  
43.   Alexey Privalov Russia    11:05:00   28:59 (42)  34:54 (43)  35:13  
44.   Evgeni Kozyrev Russia    11:39:00   29:27 (45)  35:13 (45)  35:28  
45.   Mikko Poutanen Kokkolan Suunnistajat    9:33:00   29:15 (44)  35:11 (44)  35:29  
46.   Kirill Galaktionov Russia    10:37:00   30:14 (46)  36:14 (46)  36:36  
47.   Aaro Virtanen Lahden Suunnistajat-37    10:29:00   30:30 (47)  36:25 (47)  36:41  
48.   Mikael Lindén Kouvolan Suunnistajat    9:51:00   31:48 (49)  37:23 (48)  37:42  
49.   Tiitus Mustajoki Tampereen Pyrintö    10:23:00   31:32 (48)  38:10 (49)  38:27  
50.   Teemu Kerkola Suomusjärven Sisu    10:27:00   32:07 (50)  38:50 (50)  39:06  
51.   Maxime Wyrsch Switzerland    11:11:00   34:32 (51)  40:07 (51)  40:23  
52.   David Svoboda Canada    9:49:00   34:34 (52)  43:18 (52)  43:37  
53.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura    10:35:00   38:02 (53)  46:04 (53)  46:18  
54.   Maximilian Bloor Great Britain    9:41:00   41:51 (54)  47:24 (54)  47:40  
55.   Niko Vaenerberg Mäntsälän Urheilijat    10:11:00   56:38 (55)  1:09:58 (55)  1:10:58  
   Lauri Heinaro Espoon Suunta    9:31:00         ei läht.  
   Juho Mäki Rasti 88    9:37:00         ei läht.  
   Sakari Koivuniemi Tampereen Pyrintö    9:55:00         ei läht.  
   Sakari Koskela Rasti-Jussit    10:15:00         ei läht.  
   Aleks Hiidenhovi MS Parma    10:17:00         hylätty  
   Vilppu Viinikainen Espoon Suunta    10:33:00         ei läht.  
   Arttu Vesterinen Tampereen Pyrintö    10:51:00         ei läht.  
   Ville Laakso Hämeenlinnan Suunnistajat    11:21:00         ei läht.  
   Eppu Honkanen Rasti-Pielinen    11:23:00         keskeytti  
   Lukas Enlund IF Femman    11:37:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English