Fin5 suunnistusviikko 2017

H18E 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,1 km
Väliaika
2,0 km
Maali
3,2 km
 
1.   Juha Lilja Tampereen Pyrintö    14:31:00      8:26 (31)  1  
1.   Fabian Aebersold Switzerland    14:33:00      7:28 (5)  1  
1.   Lassi Vaismaa Jämsän Retki-Veikot    14:35:00      7:33 (6)  1  
1.   Kirill Galaktionov Russia    14:37:00         1  
1.   Teemu Oksanen Ikaalisten Nouseva-Voima    14:39:00      7:27 (4)  1  
1.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura    14:41:00      9:01 (47)  1  
1.   Lassi Kuva Rastivarsat    14:43:00      7:49 (12)  1  
1.   Aaro Virtanen Lahden Suunnistajat-37    14:45:00      8:55 (45)  1  
1.   Niko Vaenerberg Mäntsälän Urheilijat    14:47:00      20:55 (60)  1  
1.   David Svoboda Canada    14:49:00      12:10 (57)  1  
1.   Miika Tala Helsingin Suunnistajat    14:51:00      8:08 (22)  1  
1.   Arttu Vesterinen Tampereen Pyrintö    14:53:00      9:14 (50)  1  
1.   Mikkel Nielsen Denmark    14:55:00      8:08 (22)  1  
1.   Niklas Heikkilä Kouvolan Suunnistajat    14:57:00      7:10 (2)  1  
1.   Mikko Eerola Tampereen Pyrintö    14:59:00      7:56 (16)  1  
1.   Antton Koivisto SK Uusi    15:01:00         1  
1.   Kirill Gurlev Russia    15:03:00      8:03 (19)  1  
1.   Jussi Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat    15:07:00      7:56 (16)  1  
1.   Mikko Poutanen Kokkolan Suunnistajat    15:09:00      8:05 (20)  1  
1.   Aaro Aho Valkeakosken Haka    15:11:00      7:09 (1)  1  
1.   Juho Pousi Vehkalahden Veikot    15:13:00      8:16 (26)  1  
1.   Miika Husu SK Vuoksi    15:15:00      8:43 (39)  1  
1.   Oskari Niemi Lappeen Riento    15:17:00      9:06 (48)  1  
1.   Sami Härkönen Oulun Tarmo    15:19:00      10:01 (55)  1  
1.   Tiitus Mustajoki Tampereen Pyrintö    15:21:00      8:49 (41)  1  
1.   Aleks Hiidenhovi MS Parma    15:23:00      7:50 (14)  1  
1.   Julien Schlucter Switzerland    15:25:00      7:55 (15)  1  
1.   Vesa Nokka Rasti 88    15:27:00      8:26 (31)  1  
1.   Joseph Wright Great Britain    15:29:00      8:22 (30)  1  
1.   Patrick Miller Australia    15:31:00      8:16 (26)  1  
1.   Antton Sankelo Lapuan Virkiä    15:35:00      9:27 (53)  1  
1.   Alexey Privalov Russia    15:37:00      9:24 (52)  1  
1.   Maxime Wyrsch Switzerland    15:39:00      8:37 (38)  1  
1.   Mikael Lindén Kouvolan Suunnistajat    15:41:00      8:52 (43)  1  
1.   Henrik Asklöf Tampereen Pyrintö    15:43:00      7:49 (12)  1  
1.   Topias Helminen Jämsän Retki-Veikot    15:45:00      8:43 (39)  1  
1.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat    15:47:00         1  
1.   Joose Nurmela Kokkolan Suunnistajat    15:49:00      8:28 (34)  1  
1.   Jeremias Joutsensaari Kangasala SK    15:51:00      8:08 (22)  1  
1.   Teemu Kerkola Suomusjärven Sisu    15:53:00      13:25 (58)  1  
1.   Reetu Inkilä Keuruun Kisailijat    15:55:00      8:54 (44)  1  
1.   Nikolay Kudryavcev Russia    15:57:00      7:34 (7)  1  
1.   Vilppu Viinikainen Espoon Suunta    15:59:00      8:31 (35)  1  
1.   Ville Mannonen Helsingin Suunnistajat    16:01:00      7:40 (8)  1  
1.   Lasse Viilo Tampereen Pyrintö    16:03:00      8:18 (28)  1  
1.   Akseli Jussinmäki Halsuan Toivo    16:05:00      9:17 (51)  1  
1.   Eero Turkki Olavin Rasti    16:07:00      8:49 (41)  1  
1.   Pyry Mattila Kouvolan Suunnistajat    16:09:00      8:36 (37)  1  
1.   Markus Parviainen SK Vuoksi    16:11:00      9:09 (49)  1  
1.   Mattia Gründler Switzerland    16:17:00      7:23 (3)  1  
1.   Evgeni Kozyrev Russia    16:19:00      9:00 (46)  1  
1.   Eerik Nurminen Tampereen Pyrintö    16:23:00      8:09 (25)  1  
1.   Aapo Viippola Oulun Tarmo    16:25:00      7:46 (11)  1  
1.   Leevi Keronen Tampereen Pyrintö    16:27:00      8:01 (18)  1  
1.   Juho Mäki Rasti 88    16:29:00      9:54 (54)  1  
1.   Rasmus Ekström MS Parma    16:31:00      8:05 (20)  1  
1.   Mikko Tervakangas Espoon Suunta    16:33:00      8:18 (28)  1  
1.   Aslak Heimdal Norway    16:35:00      8:27 (33)  1  
1.   Maximilian Bloor Great Britain    16:37:00      10:26 (56)  1  
1.   Eppu Honkanen Rasti-Pielinen    16:39:00      15:42 (59)  1  
1.   Arttu Lindqvist Kouvolan Suunnistajat    16:41:00      7:45 (10)  1  
1.   Matias Salonen Helsingin Suunnistajat    16:43:00      7:44 (9)  1  
1.   Väinö Venetjoki Kokkolan Suunnistajat    16:45:00      8:32 (36)  1  
   Lauri Heinaro Espoon Suunta    15:05:00         ei läht.  
   Sakari Koivuniemi Tampereen Pyrintö    15:33:00         ei läht.  
   Ville Laakso Hämeenlinnan Suunnistajat    16:13:00         ei läht.  
   Lukas Enlund IF Femman    16:15:00         ei läht.  
   Sakari Koskela Rasti-Jussit    16:21:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English