Fin5 suunnistusviikko 2017

H18E 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,9 km
Väliaika
8,1 km
Maali
8,2 km
 
1.   Niklas Heikkilä Kouvolan Suunnistajat    10:05:00      34:05 (1)  54:47  
2.   Aaro Aho Valkeakosken Haka    10:51:00      34:15 (2)  55:18  
3.   Mikko Eerola Tampereen Pyrintö    10:57:00         56:21  
4.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat    10:59:00      35:37 (3)  56:27  
5.   Miika Tala Helsingin Suunnistajat    9:45:00      35:38 (4)  57:07  
6.   Teemu Oksanen Ikaalisten Nouseva-Voima    9:55:00      36:01 (5)  57:38  
7.   Topias Helminen Jämsän Retki-Veikot    11:11:00      37:08 (8)  57:51  
8.   Matias Salonen Helsingin Suunnistajat    11:37:00      37:08 (8)  58:00  
9.   Mattia Gründler Switzerland    9:31:00      37:16 (10)  59:19  
10.   Rasmus Ekström MS Parma    11:29:00      36:01 (5)  59:34  
11.   Arttu Lindqvist Kouvolan Suunnistajat    10:39:00      39:45 (16)  1:01:32  
12.   Vesa Nokka Rasti 88    11:15:00      37:54 (12)  1:02:10  
13.   Lasse Viilo Tampereen Pyrintö    11:41:00      38:50 (13)  1:02:38  
14.   Antton Sankelo Lapuan Virkiä    9:43:00      37:33 (11)  1:02:41  
15.   Lassi Kuva Rastivarsat    10:03:00      36:01 (5)  1:03:33  
16.   Juha Lilja Tampereen Pyrintö    9:47:00      39:15 (15)  1:03:38  
17.   Jussi Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:27:00      41:26 (23)  1:04:06  
18.   Henrik Asklöf Tampereen Pyrintö    10:29:00      41:42 (24)  1:05:00  
19.   Aslak Heimdal Norway    9:59:00      40:53 (21)  1:05:22  
20.   Juho Pousi Vehkalahden Veikot    10:23:00      38:53 (14)  1:05:24  
21.   Eero Turkki Olavin Rasti    10:35:00      40:03 (18)  1:05:27  
22.   Aleks Hiidenhovi MS Parma    10:37:00      40:23 (19)  1:05:31  
23.   Fabian Aebersold Switzerland    11:03:00      39:52 (17)  1:05:55  
24.   Nikolay Kudryavcev Russia    10:13:00      41:58 (25)  1:06:15  
25.   Alexey Privalov Russia    11:43:00      43:39 (30)  1:08:31  
26.   Lassi Vaismaa Jämsän Retki-Veikot    9:53:00      44:22 (31)  1:08:51  
27.   Eppu Honkanen Rasti-Pielinen    9:57:00      40:37 (20)  1:09:13  
28.   Väinö Venetjoki Kokkolan Suunnistajat    11:33:00      41:18 (22)  1:09:18  
29.   Oskari Niemi Lappeen Riento    10:27:00      43:33 (29)  1:10:11  
30.   Kirill Gurlev Russia    11:25:00      44:44 (33)  1:10:22  
31.   Markus Parviainen SK Vuoksi    10:43:00      42:54 (27)  1:11:23  
32.   Joseph Wright Great Britain    10:49:00         1:11:30  
33.   Pyry Mattila Kouvolan Suunnistajat    11:07:00      45:47 (35)  1:11:41  
34.   Aaro Virtanen Lahden Suunnistajat-37    10:33:00      44:26 (32)  1:11:54  
35.   Joose Nurmela Kokkolan Suunnistajat    10:55:00      43:08 (28)  1:12:03  
35.   Vilppu Viinikainen Espoon Suunta    11:05:00      45:02 (34)  1:12:03  
37.   Julien Schlucter Switzerland    11:17:00      46:12 (37)  1:12:50  
38.   Leevi Keronen Tampereen Pyrintö    11:13:00      46:25 (38)  1:13:19  
39.   Mikkel Nielsen Denmark    11:19:00      49:42 (45)  1:13:46  
40.   Reetu Inkilä Keuruun Kisailijat    11:23:00      46:03 (36)  1:14:39  
41.   Arttu Vesterinen Tampereen Pyrintö    10:41:00      42:24 (26)  1:14:48  
42.   Evgeni Kozyrev Russia    11:09:00      46:40 (39)  1:14:50  
43.   Sami Härkönen Oulun Tarmo    10:17:00      49:11 (41)  1:15:41  
44.   Tiitus Mustajoki Tampereen Pyrintö    10:01:00      50:09 (47)  1:17:15  
45.   Mikael Lindén Kouvolan Suunnistajat    11:45:00      49:24 (42)  1:17:19  
46.   Akseli Jussinmäki Halsuan Toivo    11:01:00      49:32 (43)  1:17:54  
47.   Mikko Tervakangas Espoon Suunta    9:35:00      54:11 (51)  1:18:05  
48.   Miika Husu SK Vuoksi    9:33:00      49:39 (44)  1:20:40  
49.   Sakari Koskela Rasti-Jussit    9:49:00      53:10 (50)  1:20:56  
50.   Lasse Laakso Suunta Jyväskylä    10:07:00      52:10 (49)  1:22:55  
51.   David Svoboda Canada    11:39:00      47:59 (40)  1:23:36  
52.   Juho Mäki Rasti 88    10:11:00      51:32 (48)  1:23:45  
53.   Jeremias Joutsensaari Kangasala SK    10:53:00      54:32 (52)  1:23:54  
54.   Antton Koivisto SK Uusi    9:41:00      55:05 (53)  1:27:25  
55.   Teemu Kerkola Suomusjärven Sisu    10:45:00      57:29 (55)  1:28:36  
56.   Patrick Miller Australia    11:31:00      49:45 (46)  1:29:24  
57.   Maxime Wyrsch Switzerland    10:19:00      1:00:49 (56)  1:31:17  
58.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura    9:51:00      56:43 (54)  1:31:27  
59.   Maximilian Bloor Great Britain    9:39:00      1:41:02 (57)  2:28:54  
   Lukas Enlund IF Femman    9:37:00         ei läht.  
   Ville Laakso Hämeenlinnan Suunnistajat    10:09:00         ei läht.  
   Mikko Poutanen Kokkolan Suunnistajat    10:15:00         keskeytti  
   Kirill Galaktionov Russia    10:21:00         hylätty  
   Ville Mannonen Helsingin Suunnistajat    10:25:00         keskeytti  
   Lauri Heinaro Espoon Suunta    10:31:00         ei läht.  
   Niko Vaenerberg Mäntsälän Urheilijat    10:47:00         keskeytti  
   Aapo Viippola Oulun Tarmo    11:21:00         hylätty  
   Sakari Koivuniemi Tampereen Pyrintö    11:35:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English