Fin5 suunnistusviikko 2017

H18E 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,0 km
Väliaika
3,8 km
Väliaika
4,0 km
Maali
4,1 km
 
1.   Alexey Privalov Russia    13:31:00            1  
1.   Mikael Lindén Kouvolan Suunnistajat    13:33:00   53:14 (55)        1  
1.   Lasse Viilo Tampereen Pyrintö    13:35:00   39:41 (32)        1  
1.   Matias Salonen Helsingin Suunnistajat    13:37:00   31:13 (8)        1  
1.   David Svoboda Canada    13:39:00   48:12 (53)        1  
1.   Väinö Venetjoki Kokkolan Suunnistajat    13:43:00   46:44 (50)        1  
1.   Rasmus Ekström MS Parma    13:45:00   38:06 (30)        1  
1.   Kirill Gurlev Russia    13:47:00            1  
1.   Jussi Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:49:00   36:33 (27)        1  
1.   Aapo Viippola Oulun Tarmo    13:51:00   32:15 (15)        1  
1.   Patrick Miller Australia    13:53:00   43:54 (44)        1  
1.   Reetu Inkilä Keuruun Kisailijat    13:55:00   44:48 (48)        1  
1.   Julien Schlucter Switzerland    13:57:00   52:36 (54)        1  
1.   Leevi Keronen Tampereen Pyrintö    13:59:00   40:36 (33)        1  
1.   Mikkel Nielsen Denmark    14:01:00   35:31 (25)        1  
1.   Vesa Nokka Rasti 88    14:03:00   34:25 (17)        1  
1.   Pyry Mattila Kouvolan Suunnistajat    14:05:00   41:57 (40)        1  
1.   Topias Helminen Jämsän Retki-Veikot    14:07:00   31:18 (10)        1  
1.   Mikko Eerola Tampereen Pyrintö    14:09:00   29:08 (2)        1  
1.   Akseli Jussinmäki Halsuan Toivo    14:11:00   34:40 (18)        1  
1.   Evgeni Kozyrev Russia    14:13:00   47:13 (52)        1  
1.   Vilppu Viinikainen Espoon Suunta    14:15:00   40:55 (37)        1  
1.   Fabian Aebersold Switzerland    14:17:00   31:35 (11)        1  
1.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat    14:19:00   29:34 (3)        1  
1.   Joseph Wright Great Britain    14:21:00            1  
1.   Aaro Aho Valkeakosken Haka    14:23:00   30:46 (6)        1  
1.   Jeremias Joutsensaari Kangasala SK    14:25:00   45:52 (49)        1  
1.   Joose Nurmela Kokkolan Suunnistajat    14:27:00   43:54 (44)        1  
1.   Teemu Kerkola Suomusjärven Sisu    14:29:00   41:59 (41)        1  
1.   Niko Vaenerberg Mäntsälän Urheilijat    14:31:00   1:10:21 (58)        1  
1.   Eero Turkki Olavin Rasti    14:33:00   31:17 (9)        1  
1.   Markus Parviainen SK Vuoksi    14:35:00   34:43 (19)        1  
1.   Arttu Vesterinen Tampereen Pyrintö    14:37:00   43:00 (42)        1  
1.   Arttu Lindqvist Kouvolan Suunnistajat    14:39:00   30:11 (4)        1  
1.   Kirill Galaktionov Russia    14:41:00   44:20 (46)        1  
1.   Aleks Hiidenhovi MS Parma    14:43:00   31:49 (13)        1  
1.   Aaro Virtanen Lahden Suunnistajat-37    14:47:00   40:54 (36)        1  
1.   Ville Mannonen Helsingin Suunnistajat    14:49:00   32:05 (14)        1  
1.   Teemu Oksanen Ikaalisten Nouseva-Voima    14:51:00   31:05 (7)        1  
1.   Sami Härkönen Oulun Tarmo    14:53:00   38:58 (31)        1  
1.   Oskari Niemi Lappeen Riento    14:55:00   41:23 (39)        1  
1.   Mikko Poutanen Kokkolan Suunnistajat    14:57:00   34:58 (22)        1  
1.   Juho Pousi Vehkalahden Veikot    14:59:00   36:54 (29)        1  
1.   Maxime Wyrsch Switzerland    15:01:00   47:09 (51)        1  
1.   Nikolay Kudryavcev Russia    15:03:00   23:21:49 (60)        1  
1.   Lasse Laakso Suunta Jyväskylä    15:05:00   40:38 (34)        1  
1.   Juho Mäki Rasti 88    15:09:00   40:38 (34)        1  
1.   Tiitus Mustajoki Tampereen Pyrintö    15:11:00   43:02 (43)        1  
1.   Niklas Heikkilä Kouvolan Suunnistajat    15:13:00   30:30 (5)        1  
1.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura    15:15:00   1:02:52 (56)        1  
1.   Aslak Heimdal Norway    15:17:00   34:52 (20)        1  
1.   Lassi Kuva Rastivarsat    15:19:00   36:46 (28)        1  
1.   Eppu Honkanen Rasti-Pielinen    15:21:00   35:39 (26)        1  
1.   Lassi Vaismaa Jämsän Retki-Veikot    15:23:00   28:55 (1)        1  
1.   Antton Koivisto SK Uusi    15:25:00   41:13 (38)        1  
1.   Miika Tala Helsingin Suunnistajat    15:29:00   34:57 (21)        1  
1.   Juha Lilja Tampereen Pyrintö    15:31:00   35:17 (23)        1  
1.   Antton Sankelo Lapuan Virkiä    15:33:00   44:41 (47)        1  
1.   Mikko Tervakangas Espoon Suunta    15:35:00   35:27 (24)        1  
1.   Mattia Gründler Switzerland    15:37:00   31:47 (12)        1  
1.   Miika Husu SK Vuoksi    15:39:00   33:04 (16)        1  
1.   Lukas Enlund IF Femman    15:41:00   1:07:05 (57)        1  
1.   Maximilian Bloor Great Britain    15:43:00   1:32:41 (59)        1  
   Sakari Koivuniemi Tampereen Pyrintö    13:41:00            ei läht.  
   Lauri Heinaro Espoon Suunta    14:45:00            ei läht.  
   Ville Laakso Hämeenlinnan Suunnistajat    15:07:00            ei läht.  
   Sakari Koskela Rasti-Jussit    15:27:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English