Fin5 suunnistusviikko 2017

H16E 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
6,4 km
Maali
6,5 km
 
1.   Topias Arola Paimion Rasti    9:00:00   2:26:29 (1)  2:26:49  
2.   Leo Matinheikki Tampereen Pyrintö    9:01:14   2:29:32 (2)  2:29:49  
3.   Lauri Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat    9:05:56   2:31:44 (3)  2:32:08  
4.   Samuli Peltola Keuruun Kisailijat    9:05:06   2:33:45 (4)  2:34:05  
5.   Touko Seppä Turun Suunnistajat    9:14:22   2:38:15 (5)  2:38:31  
6.   Oskari Lepistö MS Parma    9:09:12   2:38:16 (6)  2:38:32  
7.   Valtteri Kankainen Sotkamon Jymy    9:12:17   2:42:09 (7)  2:42:27  
8.   Klaus Haanpää Paimion Rasti    9:16:08   2:46:16 (8)  2:46:33  
9.   Isak Jonsson Norway    9:16:07   2:46:28 (9)  2:46:48  
10.   Daniil Fomin Russia    9:15:11   2:46:37 (10)  2:47:02  
11.   Aaro Ojala Kouvolan Suunnistajat    9:15:13   2:51:25 (11)  2:51:44  
12.   Dmitry Stepanov Russia    9:22:43   2:56:05 (12)  2:56:23  
13.   Eetu Korhonen SK Vuoksi    9:22:44   2:56:46 (13)  2:57:05  
14.   Ilari Haltia Rajamäen Rykmentti    9:18:55   2:57:58 (14)  2:58:14  
15.   Akseli Konttila Tampereen Pyrintö    9:23:29   2:57:59 (15)  2:58:17  
16.   Timi Niemensivu Rasti-Lukko    9:24:34   3:00:04 (16)  3:00:21  
17.   Niilo Syrjälä Lounais-Hämeen Rasti    9:23:17   3:00:13 (17)  3:00:33  
18.   Ilmari Aho Valkeakosken Haka    9:27:55   3:00:15 (18)  3:00:34  
19.   Zoltán Bujdosó Hungary    9:24:23   3:01:15 (19)  3:01:36  
20.   Vertti Laitinen Koovee    9:26:16   3:01:58 (20)  3:02:21  
21.   Atte Ikola Helsingin Suunnistajat    9:26:19   3:01:59 (21)  3:02:23  
22.   Wille Laitamäki MS Parma    9:33:00   3:04:35 (22)  3:04:51  
23.   Kristian Boström Lynx    9:36:00   3:06:01 (23)  3:06:20  
24.   Olli Koivumäki Kokkolan Suunnistajat    9:35:00   3:06:17 (24)  3:06:35  
25.   Mikko Määttälä Espoon Suunta    9:34:00   3:11:19 (25)  3:11:36  
26.   Matias Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat    9:31:00   3:11:27 (26)  3:11:45  
27.   Antti Sorsa Espoon Suunta    9:37:00   3:13:25 (27)  3:13:43  
28.   Emil Laaksonen Espoon Suunta    9:39:00   3:14:21 (28)  3:14:42  
28.   Seeti Salonen Valkeakosken Haka    9:40:00   3:14:23 (29)  3:14:42  
30.   Severi Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura    9:28:57   3:15:30 (30)  3:15:57  
31.   Tom Le Cam France    9:42:00   3:15:44 (31)  3:16:04  
32.   Alex Virtala Pargas IF    9:38:00   3:17:06 (32)  3:17:31  
33.   Olli Mustajoki Tampereen Pyrintö    9:43:00   3:18:10 (33)  3:18:30  
34.   Jasper Alajoutsi Koovee    9:41:00   3:18:16 (34)  3:18:33  
35.   Tommi Valkolehto Rasti-Nokia    9:45:00   3:20:26 (35)  3:20:45  
36.   Lauri Puupponen Espoon Suunta    9:32:00   3:27:18 (36)  3:27:42  
37.   Simon Hamel Switzerland    9:48:00   3:30:51 (37)  3:31:10  
38.   Kalle Kinnala Turun Suunnistajat    9:47:00   3:32:33 (38)  3:32:49  
39.   Aapo Pasanen Rasti-Jussit    9:49:00   3:33:55 (39)  3:34:17  
40.   Robin Udell Solf IK    9:52:00   3:35:30 (40)  3:35:49  
41.   Lorinc Pályi Hungary    9:46:00   3:37:21 (41)  3:37:40  
42.   Juho Kangas Lapuan Virkiä    9:51:00   3:37:28 (42)  3:37:51  
43.   Mikhail Beliakov Russia    9:55:00   3:39:52 (43)  3:40:10  
44.   Vili Olkkonen Kangasala SK    9:56:00   3:44:35 (44)  3:44:50  
45.   Eeli Kontola Lapuan Virkiä    9:53:00   3:45:22 (45)  3:45:41  
46.   Miro Talvitie Rasti-Nokia    9:59:00   4:01:33 (46)  4:01:52  
47.   Jari Suter Switzerland    9:57:00   4:02:57 (47)  4:03:19  
48.   Eeka Husu SK Vuoksi    10:03:00   4:06:27 (48)  4:06:51  
49.   Sami Raitola Espoon Suunta    9:58:00   4:09:22 (49)  4:09:38  
50.   Vilhelm Toivonen Kangasala SK    10:02:00   4:09:36 (50)  4:09:57  
51.   Lauri Naskali Kyrös-Rasti    10:01:00   4:15:31 (51)  4:15:50  
52.   Matias Maronen Lynx    10:00:00   4:20:20 (52)  4:20:39  
53.   Ville Pitkänen Rasti-Jussit    10:04:00   4:27:49 (53)  4:28:09  
54.   Elias Tikkanen Espoon Suunta    10:05:00   4:41:32 (54)  4:41:49  
55.   Luan Swart South Africa    10:07:00   6:04:53 (55)  6:05:17  
   Paavo Heinonen Helsingin Suunnistajat    9:19:54      ei läht.  
   Juho Koivisto Lapuan Virkiä    9:25:30      keskeytti  
   Juho Nieminen Tampereen Pyrintö    9:44:00      keskeytti  
   Oskari Aumo Kalvolan Keihäs    9:50:00      ei läht.  
   David Bunn Great Britain    9:54:00      hylätty  
   Oula Pelkonen Rastivarsat    10:06:00      hylätty  
   Joel Schüle Koovee    10:08:00      ei läht.  
   Eerik Aaltio Valkeakosken Haka    10:09:00      ei läht.  
   Jonny Donner OK77    10:10:00         
   Niklas Ekström MS Parma    10:11:00      ei läht.  
   Aatu Hirvikallio Luumäen Rasti    10:12:00      ei läht.  
   Akseli Julkunen Tampereen Pyrintö    10:13:00      ei läht.  
   Jensen Key Australia    10:14:00         
   Eemil Koskinen Rasti-Nokia    10:15:00      ei läht.  
   Eemeli Kumara Laihian Luja    10:16:00      hylätty  
   Aidan Minto USA    10:17:00      ei läht.  
   Rasmus Mäkipää Rasti-Nokia    10:18:00         
   Kasimir Niinimäki Ikaalisten Nouseva-Voima    10:19:00      ei läht.  
   Antti-Jussi Oksa Hämeenlinnan Suunnistajat    10:20:00         
   Emil Piippo Kangasala SK    10:21:00      ei läht.  
   Noah Poland Australia    10:22:00      ei läht.  
   Jarkko Rantoja Paimion Rasti    10:23:00         
   Ilmari Tanninen Kalevan Rasti    10:24:00      ei läht.  
   Tommi Viilo Tampereen Pyrintö    10:25:00         
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English