Fin5 suunnistusviikko 2017

H16E 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,6 km
Väliaika
3,5 km
Maali
3,3 km
 
1.   Leo Matinheikki Tampereen Pyrintö    11:27:00   17:27 (1)  22:18 (1)  22:34  
2.   Topias Arola Paimion Rasti    10:39:00   18:04 (2)  22:28 (2)  22:45  
3.   Touko Seppä Turun Suunnistajat    9:53:00   18:33 (3)  23:53 (3)  24:09  
4.   Lauri Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat    11:31:00   19:44 (6)  24:11 (4)  24:27  
5.   Isak Jonsson Norway    9:49:00   19:10 (4)  24:29 (5)  24:47  
6.   Jonny Donner OK77    10:55:00   19:55 (7)  24:37 (6)  24:58  
7.   Samuli Peltola Keuruun Kisailijat    10:45:00   20:07 (8)  25:04 (7)  25:21  
8.   Oskari Lepistö MS Parma    10:25:00   19:24 (5)  25:15 (8)  25:31  
9.   Aaro Ojala Kouvolan Suunnistajat    11:19:00   20:36 (10)  26:03 (9)  26:19  
10.   Akseli Julkunen Tampereen Pyrintö    9:41:00   20:30 (9)  26:10 (10)  26:28  
11.   Klaus Haanpää Paimion Rasti    11:33:00   21:11 (13)  26:23 (11)  26:37  
12.   Kalle Kinnala Turun Suunnistajat    11:17:00   20:57 (11)  26:24 (12)  26:41  
13.   Niilo Syrjälä Lounais-Hämeen Rasti    11:03:00   21:08 (12)  26:36 (13)  26:55  
14.   Ilari Haltia Rajamäen Rykmentti    10:27:00   22:05 (20)  26:59 (14)  27:15  
15.   Severi Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura    10:37:00   21:28 (15)  27:08 (15)  27:31  
16.   Mikko Määttälä Espoon Suunta    11:23:00   21:32 (16)  27:20 (17)  27:36  
17.   Paavo Heinonen Helsingin Suunnistajat    9:31:00   22:10 (21)  27:21 (18)  27:37  
18.   Vertti Laitinen Koovee    10:29:00   21:15 (14)  27:19 (16)  27:41  
19.   Daniil Fomin Russia    9:21:00   21:52 (18)  27:26 (20)  27:42  
20.   Atte Ikola Helsingin Suunnistajat    10:23:00   21:37 (17)  27:24 (19)  27:45  
21.   Ilmari Aho Valkeakosken Haka    10:05:00   22:04 (19)  27:30 (21)  27:47  
21.   Timi Niemensivu Rasti-Lukko    10:09:00   22:19 (22)  27:33 (22)  27:47  
23.   Eetu Korhonen SK Vuoksi    10:43:00   22:19 (22)  27:46 (23)  28:17  
24.   Antti Sorsa Espoon Suunta    10:21:00   22:38 (24)  28:17 (24)  28:36  
25.   Juho Nieminen Tampereen Pyrintö    10:59:00   23:22 (26)  28:20 (25)  28:37  
26.   Matias Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat    10:13:00   23:22 (26)  28:33 (26)  28:50  
27.   Vili Olkkonen Kangasala SK    11:35:00   23:54 (29)  29:24 (27)  29:39  
28.   Vilhelm Toivonen Kangasala SK    9:55:00   23:38 (28)  29:35 (29)  29:51  
29.   Kristian Boström Lynx    10:47:00   24:05 (32)  29:33 (28)  29:52  
30.   Eeli Kontola Lapuan Virkiä    10:51:00   24:16 (34)  29:51 (30)  30:07  
31.   Lauri Puupponen Espoon Suunta    9:45:00   23:55 (31)  30:11 (31)  30:30  
32.   Zoltán Bujdosó Hungary    10:03:00   24:10 (33)  30:14 (32)  30:31  
33.   Seeti Salonen Valkeakosken Haka    11:21:00   23:00 (25)  30:15 (33)  30:35  
34.   Miro Talvitie Rasti-Nokia    10:19:00   24:47 (35)  30:20 (34)  30:39  
35.   Wille Laitamäki MS Parma    11:29:00   26:14 (43)  30:49 (35)  31:04  
36.   Valtteri Kankainen Sotkamon Jymy    9:51:00   23:54 (29)  30:52 (36)  31:08  
37.   Ville Pitkänen Rasti-Jussit    10:33:00   25:29 (38)  31:10 (37)  31:30  
38.   Jasper Alajoutsi Koovee    9:07:00   24:48 (36)  31:18 (38)  31:34  
39.   Akseli Konttila Tampereen Pyrintö    9:17:00   25:12 (37)  31:27 (39)  31:46  
40.   Juho Koivisto Lapuan Virkiä    10:01:00   26:09 (42)  31:37 (40)  31:54  
41.   Olli Mustajoki Tampereen Pyrintö    9:59:00   25:41 (39)  31:52 (41)  32:13  
42.   Dmitry Stepanov Russia    11:11:00   26:31 (46)  31:55 (42)  32:16  
43.   Olli Koivumäki Kokkolan Suunnistajat    9:35:00   25:49 (40)  32:29 (43)  32:45  
44.   Tommi Valkolehto Rasti-Nokia    11:07:00   26:20 (45)  32:31 (44)  32:52  
45.   Tom Le Cam France    10:17:00   26:16 (44)  32:49 (45)  33:10  
46.   Juho Kangas Lapuan Virkiä    9:11:00      32:56 (46)  33:13  
47.   Aapo Pasanen Rasti-Jussit    9:15:00   27:23 (50)  33:12 (47)  33:32  
47.   Eemeli Kumara Laihian Luja    10:31:00   27:11 (48)  33:13 (48)  33:32  
49.   Lorinc Pályi Hungary    11:25:00   27:29 (52)  33:17 (49)  33:34  
50.   Oskari Aumo Kalvolan Keihäs    9:37:00   27:24 (51)  33:28 (50)  33:44  
51.   Emil Laaksonen Espoon Suunta    9:57:00   26:03 (41)  33:50 (51)  34:06  
52.   Noah Poland Australia    9:03:00   27:12 (49)  33:52 (52)  34:08  
53.   Simon Hamel Switzerland    9:05:00   26:52 (47)  33:57 (53)  34:15  
54.   Jari Suter Switzerland    10:15:00   28:26 (54)  34:46 (54)  35:04  
55.   Robin Udell Solf IK    9:09:00   28:31 (55)  35:30 (55)  35:50  
56.   Eemil Koskinen Rasti-Nokia    9:43:00   28:13 (53)  35:35 (56)  35:55  
57.   David Bunn Great Britain    11:05:00   30:13 (58)  36:02 (57)  36:20  
58.   Lauri Naskali Kyrös-Rasti    10:07:00   29:43 (56)  36:12 (58)  36:32  
59.   Sami Raitola Espoon Suunta    9:25:00      36:29 (59)  36:46  
60.   Benjamin Heikka SK Pohjantähti    10:41:00   30:22 (59)  37:26 (60)  37:47  
61.   Alex Virtala Pargas IF    9:19:00   29:59 (57)  38:40 (61)  38:58  
62.   Eeka Husu SK Vuoksi    9:29:00   30:46 (60)  39:32 (62)  39:54  
63.   Jensen Key Australia    10:53:00   32:29 (61)  39:48 (63)  40:07  
64.   Mikhail Beliakov Russia    10:11:00   33:31 (62)  40:20 (64)  40:38  
65.   Oula Pelkonen Rastivarsat    11:13:00   33:48 (63)  42:21 (65)  42:52  
66.   Matias Maronen Lynx    9:27:00   34:23 (64)  42:36 (66)  42:56  
67.   Tommi Viilo Tampereen Pyrintö    10:35:00   45:30 (65)  54:58 (67)  55:24  
68.   Elias Tikkanen Espoon Suunta    9:13:00      56:40 (68)  57:00  
69.   Luan Swart South Africa    9:23:00   1:00:03 (66)  1:08:09 (69)  1:08:33  
   Kasimir Niinimäki Ikaalisten Nouseva-Voima    9:01:00         ei läht.  
   Eerik Aaltio Valkeakosken Haka    9:33:00         ei läht.  
   Niklas Ekström MS Parma    9:39:00         ei läht.  
   Jarkko Rantoja Paimion Rasti    9:47:00         ei läht.  
   Aatu Hirvikallio Luumäen Rasti    10:49:00         ei läht.  
   Aidan Minto USA    10:57:00         ei läht.  
   Ilmari Tanninen Kalevan Rasti    11:01:00         ei läht.  
   Joel Schüle Koovee    11:09:00         keskeytti  
   Emil Piippo Kangasala SK    11:15:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English