Fin5 suunnistusviikko 2017

H16E 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,1 km
Väliaika
2,0 km
Maali
3,2 km
 
1.   Oula Pelkonen Rastivarsat    14:03:00      12:08 (69)  1  
1.   Tommi Viilo Tampereen Pyrintö    14:05:00      11:50 (68)  1  
1.   Oskari Aumo Kalvolan Keihäs    14:07:00         1  
1.   Sami Raitola Espoon Suunta    14:09:00      8:51 (37)  1  
1.   Niilo Syrjälä Lounais-Hämeen Rasti    14:13:00      9:26 (51)  1  
1.   Noah Poland Australia    14:15:00         1  
1.   Wille Laitamäki MS Parma    14:17:00      8:40 (33)  1  
1.   Eeli Kontola Lapuan Virkiä    14:19:00      9:54 (55)  1  
1.   Eeka Husu SK Vuoksi    14:21:00      11:30 (66)  1  
1.   Eemil Koskinen Rasti-Nokia    14:23:00      10:13 (61)  1  
1.   Robin Udell Solf IK    14:25:00      9:54 (55)  1  
1.   Ilari Haltia Rajamäen Rykmentti    14:27:00      9:04 (45)  1  
1.   Antti Sorsa Espoon Suunta    14:29:00      9:56 (57)  1  
1.   Klaus Haanpää Paimion Rasti    14:31:00      8:54 (41)  1  
1.   Aatu Hirvikallio Luumäen Rasti    14:33:00         1  
1.   Kalle Kinnala Turun Suunnistajat    14:35:00      7:43 (4)  1  
1.   Akseli Konttila Tampereen Pyrintö    14:37:00      8:32 (26)  1  
1.   Mikhail Beliakov Russia    14:39:00      9:37 (52)  1  
1.   Paavo Heinonen Helsingin Suunnistajat    14:41:00      8:00 (10)  1  
1.   Isak Jonsson Norway    14:43:00      8:12 (15)  1  
1.   Seeti Salonen Valkeakosken Haka    14:45:00      8:52 (39)  1  
1.   Zoltán Bujdosó Hungary    14:47:00      8:03 (12)  1  
1.   Emil Laaksonen Espoon Suunta    14:49:00      9:14 (48)  1  
1.   Olli Koivumäki Kokkolan Suunnistajat    14:53:00      8:31 (24)  1  
1.   Oskari Lepistö MS Parma    14:55:00      8:51 (37)  1  
1.   Kristian Boström Lynx    14:57:00      8:50 (36)  1  
1.   Aaro Ojala Kouvolan Suunnistajat    14:59:00      7:48 (6)  1  
1.   Valtteri Kankainen Sotkamon Jymy    15:01:00      8:20 (18)  1  
1.   Tristan Miller Australia    15:03:00      8:38 (30)  1  
1.   Juho Kangas Lapuan Virkiä    15:05:00      9:58 (59)  1  
1.   Jari Suter Switzerland    15:07:00      8:31 (24)  1  
1.   Vilhelm Toivonen Kangasala SK    15:09:00      8:28 (20)  1  
1.   Leo Matinheikki Tampereen Pyrintö    15:11:00      7:11 (1)  1  
1.   Mikko Määttälä Espoon Suunta    15:13:00      8:36 (28)  1  
1.   Vili Olkkonen Kangasala SK    15:15:00      8:40 (33)  1  
1.   Topias Arola Paimion Rasti    15:17:00      7:41 (3)  1  
1.   Eemeli Kumara Laihian Luja    15:19:00      10:03 (60)  1  
1.   Vertti Laitinen Koovee    15:21:00      9:45 (53)  1  
1.   Severi Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura    15:23:00      9:05 (46)  1  
1.   Daniil Fomin Russia    15:25:00      7:57 (8)  1  
1.   Akseli Julkunen Tampereen Pyrintö    15:27:00      9:47 (54)  1  
1.   Matias Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat    15:29:00      8:25 (19)  1  
1.   Atte Ikola Helsingin Suunnistajat    15:31:00      8:30 (23)  1  
1.   Topias Uusitalo Espoon Suunta    15:33:00      8:19 (17)  1  
1.   Jonny Donner OK77    15:35:00      8:45 (35)  1  
1.   Benjamin Saarela Lounais-Hämeen Rasti    15:37:00      12:15 (70)  1  
1.   Eetu Korhonen SK Vuoksi    15:39:00      8:53 (40)  1  
1.   Lauri Naskali Kyrös-Rasti    15:41:00      8:56 (42)  1  
1.   Tommi Valkolehto Rasti-Nokia    15:45:00      11:49 (67)  1  
1.   Timi Niemensivu Rasti-Lukko    15:47:00      7:59 (9)  1  
1.   Jensen Key Australia    15:49:00      9:25 (50)  1  
1.   Touko Seppä Turun Suunnistajat    15:51:00      7:30 (2)  1  
1.   Alex Virtala Pargas IF    15:53:00      8:28 (20)  1  
1.   Elias Tikkanen Espoon Suunta    15:55:00      10:32 (63)  1  
1.   Juho Koivisto Lapuan Virkiä    15:59:00      8:32 (26)  1  
1.   Benjamin Heikka SK Pohjantähti    16:01:00      10:20 (62)  1  
1.   Olli Mustajoki Tampereen Pyrintö    16:03:00      8:17 (16)  1  
1.   Matias Maronen Lynx    16:05:00      9:00 (44)  1  
1.   Luan Swart South Africa    16:07:00      13:14 (71)  1  
1.   Tom Le Cam France    16:09:00      8:37 (29)  1  
1.   Emil Piippo Kangasala SK    16:11:00      8:58 (43)  1  
1.   Lorinc Pályi Hungary    16:13:00      9:23 (49)  1  
1.   Simon Hamel Switzerland    16:15:00      8:38 (30)  1  
1.   Jasper Alajoutsi Koovee    16:17:00      8:38 (30)  1  
1.   Samuli Peltola Keuruun Kisailijat    16:19:00      7:44 (5)  1  
1.   Lauri Puupponen Espoon Suunta    16:21:00      9:13 (47)  1  
1.   Juho Nieminen Tampereen Pyrintö    16:23:00      8:05 (14)  1  
1.   Ville Pitkänen Rasti-Jussit    16:25:00      10:35 (64)  1  
1.   Dmitry Stepanov Russia    16:27:00      8:02 (11)  1  
1.   Lauri Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat    16:29:00      7:49 (7)  1  
1.   Ilmari Aho Valkeakosken Haka    16:31:00      8:03 (12)  1  
1.   David Bunn Great Britain    16:33:00      8:29 (22)  1  
1.   Miro Talvitie Rasti-Nokia    16:37:00      9:57 (58)  1  
1.   Aapo Pasanen Rasti-Jussit    16:39:00      10:35 (64)  1  
   Ilmari Tanninen Kalevan Rasti    14:01:00         ei läht.  
   Joel Schüle Koovee    14:11:00         ei läht.  
   Henrik Hihnala Koovee    14:51:00         ei läht.  
   Eerik Aaltio Valkeakosken Haka    15:43:00         ei läht.  
   Niklas Ekström MS Parma    15:57:00         ei läht.  
   Aidan Minto USA    16:35:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English