Fin5 suunnistusviikko 2017

H16E 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,4 km
Väliaika
6,8 km
Maali
6,9 km
 
1.   Oskari Lepistö MS Parma    10:55:00      31:10 (1)  47:58  
2.   Touko Seppä Turun Suunnistajat    9:57:00      32:21 (3)  49:07  
3.   Topias Arola Paimion Rasti    9:23:00      32:02 (2)  49:26  
4.   Samuli Peltola Keuruun Kisailijat    10:01:00      32:42 (4)  49:49  
5.   Valtteri Kankainen Sotkamon Jymy    10:59:00         51:22  
6.   Leo Matinheikki Tampereen Pyrintö    10:07:00      33:54 (5)  52:00  
7.   Lauri Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat    10:09:00      35:42 (7)  52:48  
8.   Daniil Fomin Russia    11:33:00      34:24 (6)  53:48  
9.   Juho Koivisto Lapuan Virkiä    10:05:00      35:56 (8)  54:30  
10.   Klaus Haanpää Paimion Rasti    10:51:00      37:13 (12)  54:49  
11.   Timi Niemensivu Rasti-Lukko    11:27:00      37:01 (11)  55:04  
12.   Akseli Konttila Tampereen Pyrintö    10:19:00      36:12 (9)  56:14  
13.   Isak Jonsson Norway    9:07:00      38:12 (16)  57:00  
14.   Antti-Jussi Oksa Hämeenlinnan Suunnistajat    11:07:00      36:27 (10)  57:13  
15.   Alex Virtala Pargas IF    11:03:00      38:12 (16)  57:19  
16.   Dmitry Stepanov Russia    10:31:00      37:41 (13)  57:52  
17.   Joel Schüle Koovee    10:39:00      38:02 (15)  58:18  
18.   Ilari Haltia Rajamäen Rykmentti    9:21:00      38:25 (18)  58:26  
19.   Atte Ikola Helsingin Suunnistajat    11:17:00      39:52 (22)  58:52  
20.   Paavo Heinonen Helsingin Suunnistajat    9:25:00      39:34 (20)  58:57  
21.   Matias Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat    11:29:00      40:04 (23)  59:23  
22.   Wille Laitamäki MS Parma    9:51:00      39:40 (21)  59:39  
23.   Eetu Korhonen SK Vuoksi    11:11:00      37:47 (14)  59:46  
24.   Aaro Ojala Kouvolan Suunnistajat    10:17:00      40:36 (25)  1:00:14  
25.   Vertti Laitinen Koovee    9:55:00      39:13 (19)  1:00:17  
26.   Zoltán Bujdosó Hungary    9:43:00      40:57 (26)  1:00:49  
27.   Olli Koivumäki Kokkolan Suunnistajat    10:57:00      42:36 (32)  1:00:52  
28.   Lauri Puupponen Espoon Suunta    11:15:00      41:55 (30)  1:01:16  
29.   Tom Le Cam France    9:31:00      40:08 (24)  1:01:23  
30.   Niilo Syrjälä Lounais-Hämeen Rasti    10:23:00      40:57 (26)  1:01:47  
31.   Severi Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura    11:37:00      42:45 (33)  1:03:40  
32.   Ilmari Aho Valkeakosken Haka    10:47:00         1:04:12  
33.   Mikko Määttälä Espoon Suunta    10:25:00      43:03 (34)  1:05:13  
34.   Olli Mustajoki Tampereen Pyrintö    9:15:00      45:17 (39)  1:05:35  
35.   Jasper Alajoutsi Koovee    9:17:00      44:05 (35)  1:05:51  
36.   Emil Laaksonen Espoon Suunta    9:29:00      42:35 (31)  1:06:37  
37.   Simon Hamel Switzerland    11:09:00      46:23 (42)  1:06:45  
38.   Akseli Julkunen Tampereen Pyrintö    10:53:00      41:54 (29)  1:07:15  
39.   Seeti Salonen Valkeakosken Haka    9:11:00      48:00 (44)  1:08:25  
40.   Tommi Valkolehto Rasti-Nokia    9:27:00      44:48 (37)  1:08:38  
41.   Oskari Aumo Kalvolan Keihäs    10:11:00      44:25 (36)  1:09:00  
42.   Kristian Boström Lynx    10:41:00      41:43 (28)  1:09:01  
43.   Juho Nieminen Tampereen Pyrintö    9:45:00      46:02 (40)  1:10:05  
44.   Lauri Naskali Kyrös-Rasti    10:21:00      45:08 (38)  1:11:04  
45.   Antti Sorsa Espoon Suunta    9:53:00      48:50 (45)  1:11:57  
46.   Robin Udell Solf IK    11:23:00      47:27 (43)  1:12:11  
47.   Tuomas Outinen Kymin Suunnistajat    10:45:00      54:34 (57)  1:12:46  
48.   Otto Gripenberg IF Brahe    11:35:00      53:12 (53)  1:12:52  
49.   Rasmus Mäkipää Rasti-Nokia    10:43:00      49:25 (48)  1:14:29  
50.   Mikhail Beliakov Russia    9:35:00      48:59 (47)  1:15:42  
50.   Jensen Key Australia    10:33:00      50:48 (51)  1:15:42  
52.   Lorinc Pályi Hungary    11:05:00      49:51 (49)  1:16:33  
53.   Aatu Hirvikallio Luumäen Rasti    9:49:00      54:52 (60)  1:16:39  
54.   Eemil Koskinen Rasti-Nokia    11:01:00      46:11 (41)  1:16:59  
55.   Juho Kangas Lapuan Virkiä    9:19:00      52:39 (52)  1:17:54  
56.   Vili Olkkonen Kangasala SK    9:01:00      54:05 (55)  1:18:21  
57.   Aapo Pasanen Rasti-Jussit    10:29:00      54:44 (59)  1:19:17  
58.   Eeka Husu SK Vuoksi    9:33:00      53:30 (54)  1:20:55  
59.   Eeli Kontola Lapuan Virkiä    10:49:00      54:33 (56)  1:22:19  
60.   Sami Raitola Espoon Suunta    10:13:00      55:14 (61)  1:22:22  
61.   Kalle Kinnala Turun Suunnistajat    11:41:00      54:39 (58)  1:22:53  
62.   Miro Talvitie Rasti-Nokia    10:27:00      1:00:29 (65)  1:25:21  
63.   David Bunn Great Britain    9:13:00      48:56 (46)  1:26:15  
64.   Tristan Miller Australia    9:47:00      58:58 (63)  1:26:54  
65.   Jari Suter Switzerland    10:03:00      1:03:51 (67)  1:27:22  
66.   Ville Pitkänen Rasti-Jussit    9:37:00      57:31 (62)  1:29:45  
67.   Elias Tikkanen Espoon Suunta    11:39:00      50:45 (50)  1:29:58  
68.   Matias Maronen Lynx    9:05:00      59:48 (64)  1:31:01  
69.   Eemeli Kumara Laihian Luja    10:15:00      1:04:58 (68)  1:31:08  
70.   Vilhelm Toivonen Kangasala SK    9:09:00      1:03:35 (66)  1:43:29  
71.   Luan Swart South Africa    11:13:00      1:20:00 (69)  2:05:57  
72.   Oula Pelkonen Rastivarsat    9:39:00      1:35:12 (70)  2:20:07  
   Niklas Ekström MS Parma    9:03:00         ei läht.  
   Aidan Minto USA    9:41:00         ei läht.  
   Eerik Aaltio Valkeakosken Haka    9:59:00         ei läht.  
   Ilmari Tanninen Kalevan Rasti    10:35:00         ei läht.  
   Emil Piippo Kangasala SK    10:37:00         hylätty  
   Kasimir Niinimäki Ikaalisten Nouseva-Voima    11:19:00         keskeytti  
   Noah Poland Australia    11:21:00         hylätty  
   Jonny Donner OK77    11:25:00         hylätty  
   Tommi Viilo Tampereen Pyrintö    11:31:00         hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English