Fin5 suunnistusviikko 2017

H16E 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,7 km
Väliaika
3,5 km
Väliaika
3,7 km
Maali
3,8 km
 
1.   Leo Matinheikki Tampereen Pyrintö    14:29:00   25:14 (1)        25:29  
2.   Topias Arola Paimion Rasti    15:17:00   26:20 (2)        26:38  
3.   Aaro Ojala Kouvolan Suunnistajat    14:13:00   27:14 (3)        27:29  
4.   Lauri Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat    14:19:00   27:15 (4)        27:30  
5.   Valtteri Kankainen Sotkamon Jymy    13:37:00   28:21 (5)        28:36  
6.   Samuli Peltola Keuruun Kisailijat    14:31:00   28:29 (6)        28:45  
7.   Jonny Donner OK77    13:13:00   30:28 (7)        30:48  
8.   Dmitry Stepanov Russia    14:03:00            31:24  
9.   Zoltán Bujdosó Hungary    14:53:00   31:37 (8)        31:52  
10.   Ilari Haltia Rajamäen Rykmentti    15:23:00   31:49 (9)        32:03  
11.   Paavo Heinonen Helsingin Suunnistajat    15:13:00   31:52 (10)        32:09  
12.   Daniil Fomin Russia    13:11:00            32:30  
13.   Tuomas Outinen Kymin Suunnistajat    13:53:00   32:27 (11)        32:45  
14.   Isak Jonsson Norway    15:25:00   32:51 (12)        33:09  
15.   Antti Sorsa Espoon Suunta    14:47:00   32:55 (13)        33:20  
16.   Niilo Syrjälä Lounais-Hämeen Rasti    14:17:00   33:02 (14)        33:24  
17.   Kristian Boström Lynx    14:01:00   33:07 (15)        33:25  
18.   Eetu Korhonen SK Vuoksi    13:29:00   33:12 (16)        33:30  
19.   Klaus Haanpää Paimion Rasti    13:49:00   33:16 (17)        33:31  
20.   Akseli Konttila Tampereen Pyrintö    14:11:00   34:02 (18)        34:18  
21.   Oskari Lepistö MS Parma    13:47:00   34:15 (19)        34:32  
22.   Ilmari Aho Valkeakosken Haka    13:51:00   34:29 (20)        34:45  
23.   Emil Piippo Kangasala SK    14:15:00   34:40 (21)        34:56  
24.   Tristan Miller Australia    14:45:00   34:45 (22)        35:03  
25.   Noah Poland Australia    13:17:00   35:30 (23)        35:48  
26.   Joel Schüle Koovee    13:55:00   35:40 (24)        35:59  
27.   Emil Laaksonen Espoon Suunta    15:09:00   35:47 (25)        36:04  
28.   Severi Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura    13:05:00   36:18 (26)        36:35  
29.   Vertti Laitinen Koovee    14:39:00   36:48 (27)        37:07  
30.   Mikko Määttälä Espoon Suunta    14:05:00   37:22 (29)        37:39  
31.   Alex Virtala Pargas IF    13:35:00   37:20 (28)        37:41  
32.   Aapo Pasanen Rasti-Jussit    14:07:00   37:33 (30)        37:51  
33.   Juho Koivisto Lapuan Virkiä    14:35:00   37:40 (31)        37:55  
34.   Olli Koivumäki Kokkolan Suunnistajat    13:43:00   37:40 (31)        37:59  
35.   Lauri Puupponen Espoon Suunta    13:27:00   37:45 (34)        38:01  
35.   David Bunn Great Britain    15:11:00   37:43 (33)        38:01  
37.   Lorinc Pályi Hungary    13:33:00   38:14 (36)        38:30  
38.   Atte Ikola Helsingin Suunnistajat    13:25:00   38:12 (35)        38:31  
39.   Seeti Salonen Valkeakosken Haka    15:19:00   38:29 (37)        38:46  
40.   Matias Maronen Lynx    15:21:00   38:44 (38)        39:02  
41.   Wille Laitamäki MS Parma    14:43:00   38:54 (39)        39:10  
42.   Kalle Kinnala Turun Suunnistajat    13:03:00   39:02 (40)        39:17  
43.   Jari Suter Switzerland    14:37:00   39:17 (41)        39:34  
44.   Touko Seppä Turun Suunnistajat    14:33:00   39:40 (42)        39:55  
45.   Aatu Hirvikallio Luumäen Rasti    14:49:00   40:09 (43)        40:28  
46.   Timi Niemensivu Rasti-Lukko    13:21:00   40:17 (44)        40:32  
47.   Matias Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat    13:09:00   40:21 (45)        40:39  
48.   Juho Kangas Lapuan Virkiä    15:27:00   41:33 (46)        41:48  
49.   Jasper Alajoutsi Koovee    15:15:00   42:00 (47)        42:16  
50.   Olli Mustajoki Tampereen Pyrintö    15:29:00   44:31 (48)        44:55  
51.   Mikhail Beliakov Russia    14:55:00   44:40 (49)        44:58  
52.   Juho Nieminen Tampereen Pyrintö    14:57:00   45:11 (50)        45:24  
53.   Robin Udell Solf IK    13:15:00   45:19 (51)        45:36  
54.   Tommi Valkolehto Rasti-Nokia    15:07:00   45:21 (52)        45:39  
55.   Tom Le Cam France    15:01:00   45:37 (53)        45:58  
56.   Vilhelm Toivonen Kangasala SK    15:33:00   46:45 (54)        47:08  
57.   Eeli Kontola Lapuan Virkiä    13:45:00   47:45 (55)        48:00  
58.   Simon Hamel Switzerland    13:31:00   48:13 (56)        48:29  
59.   Sami Raitola Espoon Suunta    14:21:00   49:30 (57)        49:47  
60.   Oskari Aumo Kalvolan Keihäs    14:27:00   49:44 (58)        50:02  
61.   Elias Tikkanen Espoon Suunta    13:01:00   51:51 (59)        52:11  
62.   Vili Olkkonen Kangasala SK    15:35:00   53:33 (60)        53:55  
63.   Otto Gripenberg IF Brahe    13:07:00   54:18 (61)        54:38  
64.   Miro Talvitie Rasti-Nokia    14:23:00   56:05 (62)        56:26  
65.   Tommi Viilo Tampereen Pyrintö    13:19:00   57:39 (63)        58:05  
66.   Eeka Husu SK Vuoksi    14:59:00   59:24 (64)        59:48  
67.   Luan Swart South Africa    13:23:00   1:04:11 (65)        1:04:37  
68.   Lauri Naskali Kyrös-Rasti    14:09:00   1:07:06 (66)        1:07:27  
69.   Oula Pelkonen Rastivarsat    15:03:00   1:11:18 (67)        1:11:50  
70.   Ville Pitkänen Rasti-Jussit    15:05:00   1:12:35 (68)        1:13:01  
   Akseli Julkunen Tampereen Pyrintö    13:39:00            hylätty  
   Eemil Koskinen Rasti-Nokia    13:41:00            ei läht.  
   Jensen Key Australia    13:57:00            hylätty  
   Ilmari Tanninen Kalevan Rasti    13:59:00            ei läht.  
   Eemeli Kumara Laihian Luja    14:25:00            ei läht.  
   Eerik Aaltio Valkeakosken Haka    14:41:00            ei läht.  
   Aidan Minto USA    14:51:00            ei läht.  
   Niklas Ekström MS Parma    15:31:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English