Fin5 suunnistusviikko 2017

H14A 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,8 km
Maali
3,9 km
 
1.   Topias Kemppi Espoon Suunta    9:36:00   23:55 (1)  24:12  
2.   Aarni Ronkainen Jämsän Retki-Veikot    10:16:00   24:21 (2)  24:37  
3.   Riku Gröhn Hollolan Urheilijat -46    9:02:00   24:49 (3)  25:04  
4.   Maxim Gavrilyuk Russia    9:42:00   24:52 (4)  25:10  
5.   Tuomas Ruuskanen Mäntsälän Urheilijat    10:12:00   26:48 (5)  27:05  
6.   Siarhei Zhilinski Belarus    9:46:00   27:04 (6)  27:22  
7.   Santeri Kirjavainen Kuopion Suunnistajat    10:10:00   28:11 (7)  28:28  
8.   Oliver Alajoutsi Koovee    10:14:00   28:34 (8)  28:52  
9.   Aleksandr Klochev Russia    9:26:00   28:51 (9)  29:12  
10.   Vertti-Vilhelm Myllärinen Lappeen Riento    9:34:00   29:07 (10)  29:24  
11.   Sampo Sankelo Lapuan Virkiä    10:26:00   29:55 (11)  30:13  
12.   Aleksi Välimaa Rasti 88    9:20:00   29:59 (12)  30:17  
13.   Karim Mbembela Lynx    10:52:00   30:17 (13)  30:36  
14.   Heikki Kumara Laihian Luja    9:56:00   30:43 (14)  31:00  
15.   Valtteri Rantala Kalvolan Keihäs    9:06:00   30:52 (15)  31:08  
16.   Joona Yliaho Koovee    9:30:00   31:00 (16)  31:17  
17.   Kasperi Hämäläinen Kuopion Suunnistajat    10:54:00   31:47 (17)  32:05  
18.   Oleg Tomashau Belarus    9:12:00   32:00 (18)  32:17  
19.   Lauri Nieminen Valkeakosken Haka    10:20:00   32:31 (19)  32:49  
20.   Erkki Ikäläinen Ounasvaaran Hiihtoseura    9:52:00   32:40 (20)  32:58  
21.   Rasmus Ahoniemi Hyvinkään Rasti    9:10:00   32:51 (21)  33:08  
22.   Atte Rahikkala SK Pohjantähti    9:22:00   33:58 (22)  34:16  
23.   Egor Orlov Russia    9:50:00   34:28 (23)  34:49  
24.   Ilari Virtanen Hollolan Urheilijat -46    10:04:00   35:01 (24)  35:20  
25.   Jerry Hyvönen Kuopion Suunnistajat    9:24:00   35:10 (25)  35:30  
26.   Simon PERRIN France    10:36:00   36:02 (26)  36:20  
27.   Jussi Raasakka Espoon Suunta    10:38:00   36:05 (27)  36:23  
28.   Alex Wetherill Great Britain    10:40:00   36:40 (28)  36:58  
29.   Eino Lehtiniemi Rasti-Nokia    10:02:00   36:50 (29)  37:09  
30.   Joona Vuorela Espoon Akilles    9:48:00   37:09 (30)  37:26  
31.   Matias Mäenpää Tampereen Pyrintö    9:18:00   37:12 (31)  37:31  
32.   Otso Tukiainen Tampereen Pyrintö    11:02:00   37:16 (32)  37:35  
33.   Nikita Lupinov Russia    10:42:00   37:23 (33)  37:44  
34.   Matsvei Sakalouski Belarus    10:32:00   37:40 (34)  37:58  
35.   Oliver Schüle Koovee    10:50:00   37:52 (35)  38:14  
36.   Luca Kallela Helsingin Suunnistajat    9:00:00   38:14 (36)  38:31  
37.   Yurii Dmitrievskii Russia    10:58:00   38:29 (37)  38:52  
38.   Miska Riissanen Espoon Akilles    11:00:00   38:51 (38)  39:11  
39.   Jussi Rantala Ounasvaaran Hiihtoseura    9:04:00   39:23 (39)  39:42  
40.   Nikita Belov Russia    10:24:00   41:48 (40)  42:09  
41.   Robert Biskop Kokkolan Suunnistajat    10:34:00   43:08 (41)  43:29  
42.   Timur Emaldynov Angelniemen Ankkuri    10:06:00   44:17 (42)  44:38  
43.   Topi Perttu Laihian Luja    10:56:00   44:24 (43)  44:44  
44.   Aapo Maasilta Rastivarsat    9:32:00   44:26 (44)  44:46  
45.   Tuomas Rokka Lounais-Hämeen Rasti    10:08:00   45:04 (45)  45:30  
46.   Oscar Lindgren IF Femman    10:28:00   47:04 (46)  47:22  
47.   Aleksei Sylkin Russia    9:16:00   47:37 (47)  47:56  
48.   Aarni Laine Tampereen Pyrintö    9:58:00   48:58 (48)  49:17  
49.   Niilo Niinimäki SK Pohjantähti    10:46:00   50:32 (49)  50:51  
50.   Jyry Tukiainen Tampereen Pyrintö    9:28:00   59:47 (50)  1:00:07  
   Lauri Isokallio Rasti-Nokia    9:08:00      ei läht.  
   Perttu Jokinen Navi    9:40:00      ei läht.  
   Tuukka Kupiainen Koovee    9:54:00      ei läht.  
   Konsta Raitanen Tampereen Pyrintö    10:18:00      ei läht.  
   Emil Beltramba Italy    10:22:00      keskeytti  
   Leo Alenius Tampereen Pyrintö    10:48:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English