Fin5 suunnistusviikko 2017

H14A 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,9 km
Maali
3,8 km
 
1.   Riku Gröhn Hollolan Urheilijat -46    11:31:00   17:57 (1)  18:16  
2.   Aarni Ronkainen Jämsän Retki-Veikot    10:47:00   19:04 (2)  19:21  
3.   Siarhei Zhilinski Belarus    9:59:00   20:35 (3)  20:56  
4.   Topias Kemppi Espoon Suunta    9:27:00   21:16 (4)  21:36  
5.   Valtteri Rantala Kalvolan Keihäs    9:25:00   22:35 (5)  22:52  
6.   Maxim Gavrilyuk Russia    9:03:00   22:40 (6)  22:58  
7.   Sampo Sankelo Lapuan Virkiä    11:03:00   22:46 (7)  23:05  
8.   Oliver Alajoutsi Koovee    9:37:00   22:55 (8)  23:13  
9.   Aleksi Välimaa Rasti 88    11:35:00   23:20 (9)  23:39  
10.   Tuomas Ruuskanen Mäntsälän Urheilijat    9:05:00   24:13 (10)  24:32  
11.   Santeri Kirjavainen Kuopion Suunnistajat    9:19:00   24:21 (11)  24:52  
12.   Vertti-Vilhelm Myllärinen Lappeen Riento    10:43:00   24:46 (12)  25:03  
13.   Jussi Raasakka Espoon Suunta    9:43:00   25:01 (13)  25:21  
14.   Joona Yliaho Koovee    9:23:00   25:18 (14)  25:38  
15.   Oleg Tomashau Belarus    9:49:00   25:51 (15)  26:09  
16.   Aleksandr Klochev Russia    11:21:00   26:05 (16)  26:28  
17.   Karim Mbembela Lynx    9:17:00   26:09 (17)  26:30  
18.   Egor Orlov Russia    11:19:00   26:24 (18)  26:46  
19.   Erkki Ikäläinen Ounasvaaran Hiihtoseura    11:43:00   26:38 (19)  26:54  
20.   Joona Vuorela Espoon Akilles    9:11:00   27:01 (20)  27:19  
21.   Väinö Ristimäki Helsingin Suunnistajat    10:59:00   27:25 (21)  27:45  
22.   Kasperi Hämäläinen Kuopion Suunnistajat    9:51:00   27:55 (22)  28:13  
23.   Matias Mäenpää Tampereen Pyrintö    11:47:00   28:04 (23)  28:22  
24.   Jerry Hyvönen Kuopion Suunnistajat    9:53:00   28:11 (24)  28:32  
25.   Lauri Nieminen Valkeakosken Haka    9:15:00   28:18 (25)  28:38  
26.   Jussi Rantala Ounasvaaran Hiihtoseura    11:25:00   28:31 (26)  28:48  
27.   Tuukka Kupiainen Koovee    9:31:00   29:14 (27)  29:32  
28.   Konsta Raitanen Tampereen Pyrintö    11:39:00   29:20 (28)  29:37  
29.   Aapo Maasilta Rastivarsat    10:11:00   29:24 (29)  29:45  
30.   Ilari Virtanen Hollolan Urheilijat -46    11:07:00   29:32 (30)  29:52  
31.   Timur Emaldynov Angelniemen Ankkuri    10:57:00   30:04 (31)  30:21  
32.   Oliver Schüle Koovee    9:39:00   30:10 (32)  30:28  
33.   Alex Wetherill Great Britain    9:13:00   30:16 (33)  30:35  
34.   Miska Riissanen Espoon Akilles    9:55:00   30:27 (34)  30:48  
35.   Matsvei Sakalouski Belarus    9:41:00   30:44 (36)  31:00  
36.   Eino Lehtiniemi Rasti-Nokia    9:33:00   30:43 (35)  31:03  
37.   Heikki Kumara Laihian Luja    11:11:00   31:09 (37)  31:25  
38.   Yurii Dmitrievskii Russia    11:05:00   31:21 (38)  31:44  
39.   Luca Kallela Helsingin Suunnistajat    11:41:00   31:45 (39)  32:03  
40.   Otso Tukiainen Tampereen Pyrintö    11:15:00   32:46 (40)  33:06  
41.   Nikita Belov Russia    9:35:00   32:48 (41)  33:10  
42.   Atte Rahikkala SK Pohjantähti    11:33:00   33:32 (42)  33:49  
43.   Roope Lemberg Rasti-Jussit    11:45:00   36:38 (43)  36:58  
44.   Jyry Tukiainen Tampereen Pyrintö    11:29:00   37:28 (44)  37:58  
45.   Lauri Isokallio Rasti-Nokia    9:45:00   37:45 (45)  38:03  
46.   Simon PERRIN France    9:21:00   38:36 (46)  38:55  
47.   Tuomas Rokka Lounais-Hämeen Rasti    11:09:00   41:38 (47)  42:03  
48.   Anton Vehkalahti Ikaalisten Nouseva-Voima    11:17:00   42:06 (48)  42:33  
49.   Nikita Lupinov Russia    11:23:00   43:11 (49)  43:32  
50.   Leo Alenius Tampereen Pyrintö    11:27:00   44:31 (50)  44:50  
51.   Robert Biskop Kokkolan Suunnistajat    9:47:00   44:35 (51)  44:55  
52.   Oscar Lindgren IF Femman    11:13:00   45:24 (52)  45:42  
53.   Niilo Niinimäki SK Pohjantähti    11:37:00   46:08 (53)  46:28  
   Emil Beltramba Italy    9:09:00      ei läht.  
   Perttu Jokinen Navi    10:37:00      ei läht.  
   Topi Perttu Laihian Luja    10:55:00      hylätty  
   Aleksei Sylkin Russia    11:01:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English